• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Ahojky,

moc nestíhám :slight_smile: Večer jsem kecala spíš v Lednovkách a jaksi mi nezbyl už čas, protože Radim si chtěl povídat :slight_smile:

Dopo mažeme za kamarádkou a jdeme ven, tak ti písnu víc večer :slight_smile:

PAPA :dizzy_face:
20. lis 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Téééda, nikde nikdo!!! :angry:
Holky, kde jstééé???

U nás se noci jakž takž zklidnili. Teda pokud pán zrovna nevyvádí :unamused:
Na dnešek spal skvěle, 2x jsem mu dávala pít šťávu a na kojení se vzbudil až v půl 5. No a pak spinkal v postýlce do půl 8 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dopo jsme vyrazili ke kamarádce, šli jsme do města a já musela do banky a v DM koupit kaše a nějaký pití :slight_smile: Pak jsme drandili zpátky, kluci si dali oběd, pohráli si a taky se strhla bitva o míč. Honzík si ho bránil zuby nehty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pak jsme svištěli domů, čekali jsme na tatínka a najedli jsme se.
Teď se u nás uspává, ale nevím kdo usne dřív. Viděla bych to na tatínka :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2007 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,

tak mi jsme včera vyrazili poprvé ven. Kašel už skoro nemá a rýmička taky jen trošinku. Noci žádnej zázrak pořád stejné.

Dopo jsem se vrhla na stěnu, umyla jsem skleničky tak ještě dodělat skříňky a mám jí umytou. Teď spinká ale čekám, že se každou chvilku už vzbudí. Po obědě jsme vyrazili na hoďku a půl ven, ale je tam pěkná kosa. :confused: Taťka mi před chvilkou psal přes ICQ z kanclu, že má ještě nějaký ježdění tak se vrátí až večír. Je pryč od rána tak doufám, že si aspoň něco koupil k jídlu.

Teď mi volala ségra, že sem jede, protože její přítel jel s Davčou tak budem krafat a tak. :dizzy_face:

Zatím se loučím a líbám miminka Páček
20. lis 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO Zany jaký kupuješ kaše? A za kolik je mají v DM? Já je kupuju zatím v kaufu a nemám přehled kolik stojí jinde.
20. lis 2007 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týýý jo, ty jsi ale šikulka :dizzy_face: Už začínáš s vánočním úklidem? :confused: No já na to s*** :grinning: Uklízím pořád, tak co bych se namáhala nějak víc :slight_smile:

Kupovala jsem od Sunarky Dobrou noc banánovou a ještě jogurtovou s lesními plody. Měla jsem ještě slevu 25 kč, když jsem koupila 2 ks, ale jinak tam normálně stojí tak kaše 69,90 :unamused: Ale myslím, že je to míň než v Kaufu...
A taky máme dvě od Hami, ale ty jsem koupila v Kaufu a v DM nevím kolik stojí :confused:

Tak zatím PA
20. lis 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak já mu koupila minulý týden od Sunarky na dobrou noc tu medovou a stála 72,50 takže žádnej rozdíl....

Já taky uklízim pořád to jako né že ne, ale vyndavala jsem skleničky ze stěny a skříňky jsem vytírala a tak..
20. lis 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,

dneska vstávačka v 7 a noc opět hrůza. Jako klasicky. Si začínám zvykat. Dopo byla u mě kámoška. Hledaly jsme na internetu něco na její seminárky tak jsme něco objevily. Jsem ráda, že jsem mohla pomoci... :grinning: Pak jsem vařila a potom přišly babči tak jsme se ani nedostali ven. Né že by mi to teda nějak vadilo, protože když se podívám z okna tak je hnus.

zatím se loučím papa
21. lis 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Sokolko, jsem to nemyslela jako že bys normálně neuklízela :grinning: To jsi předpokládám pochopila :grinning:

Já vánoční úklid zavrhuju! Uklízím celý rok, takže na Vánoce extra neuklízím :slight_smile: Prostě uklidím jako normálka, možná o něco navíc a hotovo :grinning:

To jsi měla u sebe švagrovku? :slight_smile:

Já tu měla dneska mamku, tak šla dopo s Honzíkem ven, já dojela do města něco pokoupit a šupky domů :slight_smile: Zima jako sviňa, ale prcek spal dopo skoro 2 hodiny :slight_smile: Ale tady u nás je mha, zato v PB ne! :unamused:

Noc celkem v pohodě :slight_smile: Taky si začínám zvykat, ale raději ne moc, abych nebyla zas nas*** až nebude chtít spát :angry:

Zatím PA
21. lis 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to já vím, že si nemyslela, že bych neuklízela. :wink:

Jo jo byla u mě tvoje švagrovka. Sice dopo vypadla elektrika a když jí nahodily tak ještě chvíli trvalo, než nahodily internet, ale stihly jsme to najít, než musela jít pro Ládíka do školičky.

Malej spinká od 19 hodin ale v půl osmý už byl vzhůru. Dala jsem mu čajík a vyžunkal půl flašky a nic. Byl celej mokrej tak jsem ještě vyvětrala a ztlumila topení a dostal ještě kozinu a za chvilenku spinkal. Jsem zvědavá na noc.. :frowning2:
21. lis 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

já dneska vyrazila do Sokolíka, ale už to pro nás nejni... Co Honzík chodí, tak ho neudržím, aby seděl nebo ležel :unamused: Max. když jsem ho chovala...

Pak jsem šla na kosmetiku (po roce :grinning: ), takže mám vyžehlený ksichtík :grinning: Honzíka hlídala tchýně. Byli venku, ale prý spal Honzík půl hodiny :unamused: Pak spal půl hodiny kolem druhý a teď taky spí, ale jdu ho vzbudit, aby usnul večer a nebyl vyrvál :angry:

Jak máme rozbitou TV, tak nakonec opravit nejde. Teda jde, ale za hříšný prachy!!! :angry: Takže si budeme muset koupit novou. A dáme si jí jako dárek pod stromeček :slight_smile: Ale mohla mrcha ještě vydržet :unamused:
22. lis 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaues,

tak já dneska konečně dodělala tu stěnu a vydrhla lednici. Kubík spinkal dopo 2 hodinky, ale odpo nemohl zabrat. Taky byl protívka.. :confounded: Odpo jsme byli venku, ale musela jsem si vzít i rukavice jaká byla kosa.

Od sedmi už spinká tak uvidíme jaká bude noc. Doufám,že lepší než dnešní. To byl vzhůru pořád... :unamused:

Zatím se loučím... :dizzy_face:
22. lis 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec prďolky,

Noc úplně příšerná. Asi nejhorší ze všech. Už mi asi fakt hrábne. Buzení od prvního usnutí po půl hodině až hodině a půl. Fakt drsný. Zlatouš to v noci nevydržel a přestěhoval se do obýváku na sedačku. Takže můj plán je následující. Zajedem do lékárny jestli nemají nějaký homeopatika nebo čajíky pro uklidnění a dobré spaní. No a když se bude pořád tolik budit ještě než si půjdeme lehnout mi tak ho prostě nechám vyřvat. Na to fakt séééér... tohle prostě dál už nejde. By mě za týden mohli odvézt do Bohnic. Hlad mít nemůže, protože sní kaši a ještě jí ode mě a přes den mu stačí jíst jako jedí normální dětičky. Sice když se vzbudí a dám mu kozinu tak vždycky pár minut pije, ale hlad mít prostě nemůže. Pochopila bych, kdyby nejedl kaši, ale takhle. Takže nastává tvrdej režim. Dám vědět jak jsme dopadli....

Teď Kubík spinká a čekáme na taťku až si pro nás přijede a jedeme do Prahy pro zboží a snad ho ukecám i na tesco. No uvidíme.

zatím páček..... :dizzy_face:
23. lis 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

téééda, tak vy takhle bojujete se s pinkáním, jo? :unamused: No to vám vůbec nezávidím! :confused:

Naše noci se nějak zklidnili, ale na dnešek se budil Honzík víc než obvykle. Pak ho manža vzal i k nám do postele. Nevím proč, protože já mu to neříkala. Pořád tam sebou šil, takže jsem ho odfaxovala zpět do postýlky a spal :slight_smile: Vstávali jsme v půl 8 :wink:
Dopo jsme vyrazili ven a byli jsme s kamarádkou z plavča. Dlouho jsme se neviděli, protože byli nemocný :frowning2: Tak jsme si to vynahradili a celou cestu nám ty pusy jely :grinning:
Když jsme se přiřítili domů, tak jsem rychle udělala obídek, hráli jsme si a Honzík šel pak spát. No to byl zase vyrvál. Najednou spustil hysterák a nechtěl přestat. Pak seděl na posteli, vyloženě unavenej, ale že spát nebude. No a do 5 minut usnul :grinning: Ale spal jen 45 minut :confounded: Ale aspoň něco!

A jak jste pochodili v Praze? Tam musí bejt národa, co? :angry: Jak se blíží Vánoce, tak budou lidi šílet a bude všude 3 pr... lidí :angry:
Ještě že už máme všechny dárky :slight_smile:

Sokolko a nechodí Kuba spát moc brzy? My jsme s tím tenkrát taky bojovali, pak jsme dávali Honzíka spát dýl a bylo to lepší... Možná že už je unavenej, že v 7 usne, ale za chvíli se vzbudí, protože má vyspáno a dál spát nechce... Nevím :frowning2:
Ale je to hrůza, co? :confused: :rolling_eyes:
23. lis 2007 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany tak do krámu jsme se nakonec nedostali. Museli jsme spěchat zpátky do PB tak snad o víkendu.

Já ho dávám spinkat pořád stejně a dýl ho vzhůru prostě neudržím. Je protivnej má červený očička a pořád si je mne. Ale jeden čas spinkal do 11 hodin úplně v pohodě, ale poslední 2 dny se do 11 vzbudí 5x. Takže ho prostě dneska nechám řvát. Se nedá nic dělat. Čím dýl to budem oddalovat tím to bude horší ho to odnaučit. :frowning2:
23. lis 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máš recht :slight_smile:
Honzík dneska moc nakojit nechtěl, takže se u prsa neududlal, takže jsem ho položila do postýlky, půl minuty řval a byl klid :dizzy_face: Prostě se taky musí naučit usínat sám. Jinak to nejde :unamused: Nejsem jeho otrok, abych ho věčně věků uspávala a on toho využíval!
No a jestli nemá hlad, tak je to jen rozmar a musí se to odnaučit :unamused: Ale je mi ho líto, když bulí, ale nedá se fakt nic dělat :wink:
23. lis 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak Kubík se nestačil vzbudit než jsem šla chrupkat takže s nějakým vyřváním nic. A na dnešet to bylo to samé. Vzbudil se asi 4x za noc, takže po dlouhé době zase úspěch. uvidíme dnes.

Po obídku jsem ho frkla do postýlky a že ho prostě nechám vyřvat, aby se naučil taky spinkat doma v postýlce. Takže řval hodinu, ale to byl hroznej řev. Chudinečka moje malinká. On řval v postýlce a já v kuchyni u chůvička. Pak jsem to nevydržela a vyndala ho a dala jsem mu kozinu. to se mu přivírali očička tak jsem ho šupla zpátky. To jste měli vidět ten výraz. Kouknul se na mě jako na nejhorší matku na světě, začal zase plakat a volal mama. Tak jsem zase řvala v kuchyni a on v ložnici a po půl hodině najednou ticho. Se teda jdu podívat s čím si zase hraje a on spinkal. Na bříšku a odkopanej ale spinkal. No a spí pořád. Už skoro hodinku. Jsem šťastná, že jsem to vydržela a zítra to holt budem muset udělat znovu. Snad se to zlomí a miláček si uvědomí, že prostě musí usínat sám....
25. lis 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak my jsme měli noc naprosto příšernou!!! :angry: Honzík se vzbudil ve 22,45 a do půl 2 sebou pořád šil, stoupal si v postýlce, s námi taky být nechtěl a pořád se otáčel ze strany na stranu, pak by spal v záklonu! Takže manža ho pak i s postýlkou přesunul do jeho pokoje, 2 minuty řval a pak byl klid. Vzbudil se až v půl 6 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A to potom zůstal s námi v posteli a přitiskl se ke mě tak silně :dizzy_face: Asi se chudák bál že ho zase někam odtsrčíme. Ale jinak to prostě nešlo :unamused:
No a vstávali jsme v půl 9 :wink:

Dopo jsme pak vyrazili k bráchovi, dali jsme si kafčo a pak jsme frčeli domů dělat oběd. Po obědě přijela kamarádka, Honzík šel spinkat a po jeho vyspinkání jsme ho odvezli k mojí mamce a my šli po dlouhých dvou letech na squash :slight_smile: Nejdřív jsme si jen tak pinkali a pak jsme hráli na body! No prohrála jsem na plné čáře, ale aspoň nějaký ten bod jsem uhrála :dizzy_face: Ale bolí mě rameno!!! A myslím, že zítra to bude celý člověk :confused: :rolling_eyes:
25. lis 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, tak Honzík přes den sám neusíná!!! :slight_smile:
Kolikrát si mne oči a stejně hned neusne. Dneska usnul až po půl 2 a to odtamtud Radim odešel, protože to k ničemu nevedlo!!! Jak se vyřval, tak pak usnul za chvilku.
Je to s tím spaním boj, co? :unamused: :unamused: :unamused:
25. lis 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týýý jooo, kde jste všechny?
Sokolko???
:frowning2: :frowning2: :frowning2:

My jsme dneska byli plavčit a taťka nás chtěl natočit, ale kamera v tom vlhku nějak nefachala :frowning2: Takže máme aspoň nějakou fotku... Pak zas něco hodím do albíčka :slight_smile: Pod vodou nás ještě nefotili, protože se potápíme teprve chvilku...

Ze včerejška mě bolí pravá ruka a dneska na cvíču jsem se dodělala :unamused: byl to docela záhul :unamused:
26. lis 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

vím, mám vobr mínus, ale nestíhám a když bych to stihla, tak zase pro změnu nejde internet. Teď to tomu karnevalu nějak blbne.

V pondělí si vzala Kubíka babička ven a já jsem si něco poklidila a uvařila. Kecám v úterý, ale to je jedno. No a když jsem chtěla zasednout ke koňovi tak co? Nešel. A začal jít až v půl desátý večer a to jsem šla spát.

Včera jsme se dopo sebrali a že se pojedeme podívat na nějakou sedačku do obýváku. Nakonec jsme si jí koupili u Kunce a je nádherná. Mám fakt radost. Je rohová s jedním křeslem. Už jí máme doma, kluci pro ní hned odpo jeli. :grinning:

Kubík si zatím moc sedat nechce, ale zase už pěkně leze po 4 a zvedá se do stoje když má o co. Ale těch pádů.... :confounded:

Se spaním je to v prd.... Když ho chci nechat vyřvat tak je schopnej řvát 2 hodiny v kuse a to zase nechci, aby si nevyřval pupeční kýlu. A vzteklej jak je no hrůza. Má nějaký debil.... období.. :angry:

Zatím se loučím a doufám, že tentokrát se stavím dříve.... :grinning:
29. lis 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

no jestli nekecáš :grinning: tak ti vobr mínus mažu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale kamarádka taky psala, že jim nešel net a mají to taky od Karnevalu. Asi s tím něco jebů :grinning: :grinning: :grinning:

U nás je to taky děs!!! Honzíkovi rostou horní jedničky a to je síla. Přes den to celkem jde, ale jinak večer, spíš v noci, je to příšerný!!! Vzbudí se, bulí, válí se po nás v posteli a nechce spát!!! :angry: Už mu vyhrožuju, že ho dám vedle, ale vyloženě ho trápí ty zuby! :confounded: :confounded: :confounded:
V úterý byl tak protivnej, že jsem z něj byla zralá na blázinec. Jen bulel, věšel se na mě a dovršil to tím, že se praštil o reprák a u kořene nosu má šrám... No je jako po boji!!!
Doufám, že mu ty zuby hooodně rychle vylezou a bude klid?
Sokolko, vy už máte zubíky? :slight_smile:
29. lis 2007 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne mi mít zuby asi nikdy nebudem.

Včera mi dala kamarádka nutrilon, že ho vyzkoušim dát Kubovi jestli třeba už nemám slabí mlíko. Takže včera dostal kaši a pak jsem mu dala fĺašku s nutrilonem. Dvakrát potáhl, zjistil že to není čaj a už to nechtěl... :confounded:
Teď jsme byli v lékárně a tam mi dala vzorek beba mlíka tak dnes zkusím tohle a jinak budu muset koupit sunar nebo ještě mlíko od hami a zkusit to. Uvidíme.....
29. lis 2007 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale prosim tě, nám orvní zub vylezl až v 8. měsíci a po měsíci další. A teď rostou ty horní danťáky :slight_smile: Takže neboj, dočkáte se :wink: :wink: :wink:

No a není to jen jeho rozmar? Myslíš, že by mu to najednou nestačilo?
No Honzíkovi to pak najednou přestalo stačit, ale přece jen mu bylo 10 měsíců... Ale to na to asi nemá vliv kolik mu je...
Tak snad budete úspěšní a něco mu zachutná a bude spát líp :wink:
29. lis 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele a ty už Honzíka přikrmuješ? Jako jestli mu dáváš UM?
29. lis 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne, ještě ho na noc po kaši kojím a v noci taky a ráno ještě taky...
Chtěla bych do roka vydržet :wink: Jsem na něj zvědavá, na závisloňku :dizzy_face:
29. lis 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bebu mi taky nechtěl. Zítra zkusíme koupit sunar a uvidím. Když ho bude chtít a bude spinkat lépe tak ho budu muset začít přikrmovat sunarem. Ale kojit bych ho taky ještě chtěla. No uvidíme. :confused:
29. lis 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak zkus něco jinýho a uvidíš :wink: Snad mu něco zachutná!
Kdyžtak to mlíko použiješ do kaše. Já tu měla doma krabici Hami mlíka (přišla mi celá jako vzorek :dizzy_face: ) a tak jsem koupila nemléčnou kaši a rozdělávám mu jí do ní...

Naše noc opět katastrofa!!! :angry: Už to trvá týden a jsem z toho na prášky. Když jsme překonali hlad kaší, tak musí lézt ty pitomý zuby!!!! :angry: :angry: :angry: Už aby byly venku!!!
30. lis 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,

tak noc docela šla. první probuzení bylo až ve čtvrt na dvanáct tak jsem mu zkusila dát znovu tu bebu a vypil mi 130 ml. Jenže byl stejně za 2 hodiny vzhůru, takže se mi opravdu hlady nebudí. Takže pokračujeme s kojení na to prdim... Snad se to zlepší..... :sweat_smile:
30. lis 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi to bude nějakej rozmar, když se budí i po UM :unamused:
A v kolik mu dáváš tu kaši? Já jí dávám Honzíkovi těsně před spaním (po půl 8) a vydrží... Ale spíš ho budí ty zuby, takže mu dám cucnout dřív pro uklidnění a pak ho kojím až tak ve 4, někdy i dýl...
Je to s těma dětma zapeklitý :wink: :confounded:

Jupííí, už máme televízi :grinning: :grinning: :grinning:
Po třech týdnech se zase budeme koukat na bednu :grinning: I kdyby nedávali nic pořádnýho :slight_smile:
30. lis 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kaši dávám asi tak půl hoďky před spánkem. Pak se ještě dojede z koziny. Ale nejdříve jsem mu to dávala hned před spánkem a už si ode mě necucnul a spánek byl stejnej. Tak si ze mě dělá blázny a nebo už mu konečně rostou zoubky. No nevím. prostě musíme vydržet a doufat, že se to zlepší.... :pensive:
30. lis 2007 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek