• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
zany aha, tak ted uz vim, kde to je - tyhle barevny radovy domky na Drkaci se mi vzdycky libily :slight_smile: a v jednom okne je cedule Kolotoc a zrovna minule jsem si toho vsimla a s manzou dumala, co to je... :wink: a pujdes tam nekdy?
29. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky úterý mi taky vyhovuje, takže jestli s tím souhlasíte, tak to budu brát jako domluvené. Zany ty si pamatuješ kde bydlíme ne? :confused: Tenkrát jste tu byli se švagrovkou na silvestra jak byla těhu :wink:
29. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taak nejak mi to trvalo, tak konecne jdu na TV...
tak prima, vsem utery dopo vyhovuje (a Misa do Prahy teda nepojede :wink: )
29. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
dneska jsem mela frmol, byly jsme v Sokoliku a odpo dorazily kamosky :slight_smile:
Sokolko: tak ja te znam od videni, kousek od Tebe bydlime, v Ostravsky a na Vase rampouchy koukam taky :slight_smile:
misa: ja nejsem tehu, ale prave jsem snedla cele Toffifee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lucince zrejme rostou predni horni zuby, to je hrozny, porad se na mne vesi a vecer nejde uspat :unamused: . Dnes v noci byla vzhuru kazdou pulhodinu :frowning2:
29. led 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanca to víš, naše rampouchy jsou nepřehlédnutelné :grinning: :grinning: Lucinky je mi líto, ale nám zoubky taky dělali potíže a to nám ještě 8 zbývá. :frowning2:

Luci to je jasný, Misa se prostě přizpůsobí většině :grinning: :grinning: :wink:
29. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - jasně že vím kde bydlíte :wink:

Janco - ty zoubky jsou fakt hnus... Honzíka taky trápily a doufám, že u Elišky to bude lepší :wink:

Nakonec jsem Elišku musela jít ještě jednou nakojit a pak jsem jí před dudlíka dala plenu jako zarážku a usnula :dizzy_face: Musím to zaťukat!!!
29. led 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rampouchy u Sokoláčů jsou koukám známý :grinning: :grinning: :grinning:
Mjanca Ostravská je asi někde nad náma viď? :confused: Nemáte společný dvůr? Ten horní? :confused:
Zany to já se ptala jen pro sichr :grinning: , hele tak plena zatím zabírá viď? :wink:
No to tu ty rampouchy ještě budeme muset chvilku nechat. Aspoň do příštího týdne, aby to holky našly. Poznávací znamení - rampouchy :grinning: A když budete hodný tak vám je možná i rozsvítím. :grinning:
29. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - musím říct, že stoličky nám rostly celkem bez problémů, to byly horší trojky... :confounded:
29. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já trefím i bez rampouchů :grinning:

No asi to zabralo, tak uvidíme zítra... Ona ho jouda pořád plive a pak ho honí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany dík, takže Ostravská je naproti na křivo :grinning:
29. led 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sama jsem se musela juknout která to je... Nebyla jsem si jistá!!! :wink:
29. led 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubajs mi to dělal taky. Vždycky ho jazýčkem vysunul a pak začal řvát. Plena byla fakt perfektní a hodně se nám osvědčila.
29. led 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já vím, že trefíš i bez rampouchů, ale holkám je tam musim nechat. :wink:
29. led 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No zítra bude další zkouška tohohle uspávání a kojení v ložnici... :wink:
Sice jsem neviděla první část Ordinace, ale manža mi to přetlumočil a stejně jsem o nic nepřišla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mi jsme se na zítřek domluvili se známýma, že si zajedeme na véču do Žežic a ona mi psala, že děti jsou nějaký nastydlí a klučík, že jí dokonce začal zvracet. Teploty zatím nemají tak mi dá vědět zítra. Já jsem se tak těšila, ale nedá se nic dělat když to nevyjde.
29. led 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zítra jdu s Honzíkem na plavčo, tak se těším :dizzy_face: Říkala jsem mu, že spolu půjdeme plavat a on, že s tatínkem!!! Nevděčník!!! Hlavně, že když s ním začal chodit manža, tak řval, že s maminkou :grinning:
29. led 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele ona ta ordinace začíná být jako ty telenovely. Když nevidíš pár dílů tak se nic neděje. :grinning: Jinak já na to čučim taky. :grinning:
29. led 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je škoda... :frowning2:
My máme za 14 dní zase dýchánek s holkama tady v hospodě, tak si zase dám nějakou dietní mňamku :grinning:
29. led 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je pravda, koukám na to spíš ze zvyku :grinning:
29. led 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kam se nám holky ztratily? :confused:
Zany z toho si nic nedělej, děti jsou prostě nevděčníci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kubíkovi jsem říkala, že zítra bude spinkat u babičky a on jako že jo, ale jsem zvědavá, až si ho budou odvážet. To asi bude řevu. :confounded:
Že by z toho napětí u ordinace usnuly? :grinning:
29. led 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A nebylo ho lepší, aby jste ho odvezli vy?
Honzík to teď bere v pohodě. V pondělí si ho mamka vzala dole a šel v pohodě. Dřív jsme ho vodili nahoru, chvíli tam s ním byli a vytráceli se... Teď v pohodě :slight_smile:
29. led 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi :grinning:
29. led 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidim, ale on když už nás nevidí, tak je hned během minutky klid. Minule si ho děda vzal jen dolů do auta, že půjde řídit, tak na chodbě dělal ofuky, ale jak byli dole a viděl auto, tak byl klid. :grinning:
29. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ostravska je pod Vami, prvni ulice vlevo od Sparu smerem k Druzbe, ale Zany to uz nasla :slight_smile:
dychanky zavidim, taky bych nekam vyrazila, nejlepe na disko, ale kamosky ted nejak nemuzou.
na plavco chodite do Amalky? my chodily na podzim, ale Lucka nesnasela potapeni, tak jsem to odlozila na jaro
jinak telenovely nesleduju a popravde, my doma vubec nekoukame na TV
29. led 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš mě přijde, že kdyby jsme tam s ním chvilku byli a pak odjeli, tak kdykoliv si vzpomene, tak nás tam bude hledat. No nevim. Uvidíme. Každopádně jsem na to zvědavá.
29. led 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek