• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
No to jsou přesně oni! Dělají fóry a během chvíle je klid a nevědí, že měli mámu a tátu... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to máš pravdu. Oni je vždycky babičky něčím uplatí, dovolí jim to, co mají doma zakázané a jsou v sedmém nebi. :sweat_smile:
29. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A myslíš, že takhle si nevzpomene?
Honzík si taky vzpomene, ale je v pohodě :slight_smile:
Musím říct, že první noc bez Honzíka byla divná, ale dneska mi to nepřijde :sunglasses:
29. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se desim toho, az budu davat Lucinku nekam na noc, nevim, jestli to zvladnu :confused: . Jako je fakt, ze bych se uz konecne rada vyspala :grinning:
29. led 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No hlavně si s nimi hrají jinak než si s nimi hrajeme my :wink: Ale teď od mamky tady dostal! Dělal fóry, že se nebude oblíkat a vztekal se, tak dostal!!!
Taky se toho děsím. Myslím, že to budu snášet hůř než on. No uvidíme. Jinak to on když už je na hlídání tak si vzpomene, ale babička vždycky řekne, že jsme jeli něco nakoupit, Kubík to okomentuje tím svým ham a je klid.
autor
Janco - mě už to teď nepřijde, ale bylo to v pohodě. I když jsem vstávala celkem brzy, tak jsem se vyspala, protože jsem spala v kuse a nevstávala jsem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ty ještě kojíš? :confused:
29. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych chtěla vyrazit do Prahy si něco koupit, hlavně džíny, ale tchýně je nemocná a mamka je o víkendu v práci... Tak snad příští týden :wink:
29. led 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanca a ty kojíš? :confused:
Zany to Kubík taky dneska jednu chytil od mamky. Pořád mu říkala, ať nestříká s tím rozprašovačem na kytky po koberci a nedal si říct. Tak ho trošku pleskla a byl klid. Ale pochybuju že ho to bolelo. Jen se na ní podíval stylem jako co jsi mi to udělala? otočil se a šel pryč :grinning:
autor
S Honzíkem totiž odmítám jet do Prahy a někde ho honit... Když byl v kočáru, tak to bylo v pohodě :wink:
Zany koukám, že přemýšlíme stejně :grinning:
29. led 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si připadám jako kolovrátek!!! Věčně mu opakuju ať něco nedělá!!! :angry: A kolikrát už taky dostal za něco a stejně to dělá!!! :angry:
29. led 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jo, klasická otázka :grinning:
29. led 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my když jsem jeli do Prahy s Kubíkem tak ho zabavoval taťka a já mohla zkoušet. Taky jsme ho vozili v nákupním vozíku.
29. led 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebudu riskovat a zůstane u babičky :slight_smile:
29. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, kojim, asi 3x za den a v noci tak kolem 4te rano (dnes jsem ale odmitla vstat a dala jsem ji az v 7), ale po roce chci trochu omezit
do 3 mesicu spala suprove, ale po prvnim ockovani a prvnim pretaceni se to vsechno zvrtlo a uz se to nevratilo, budi se casto, min. 3x max. 6x :frowning2:
holky si děláte srandu já si hraju hru a kouknu sem a tady slohovka :angry: Jo já přijdu taky takže úterý v půl desáty a kdo bydlí kousek u mě můžem jít společně vid Lucíku :grinning: A mám něco vzít sebou :grinning:
jjj řeknu mu to fakt 10x a je to marný. Má ze mě srandu. :confounded: Asi jsem vtipná, či co :grinning:
jo, klasicka otazka to je, ale uz se mne na to dlouho nikdo neptal :grinning: . Jen tchanovci se vzdycky ptaji, jestli kojim. Oni jsou prave nazhaveny, ze si ji pujci na vikend, ale moc casto malou nevidaji a brat ji do ciziho prostredi na chatu na cely vikend se mi opravdu nechce. Chtela bych to nejak postupne, na odpoledne, pak na den... atd. Jsem rada, ze jeste kojim a mam v planu jeste alespon vecer kojit, jako ritualek :slight_smile:
29. led 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janco - já jsem měla v plánu taky přestat v roce, ale Honzík se odmítal nějak vzdát prsa :grinning: Spíš nechtěl pít Sunar na noc a jakmile ho začal pít, tak jsem ho odstavila a bez problémů... :wink:
Ale já už ho kojila jen v noci, přes den ne...
29. led 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso tak nemáš hrát, ale zase kdo si hraje nezlobí :grinning: JJ vem sebou Lucku :grinning: :grinning:
Mjanca já jsem kojila do 16 měsíců tak jsme ho taky na spinkání nedávali a zítra půjde poprvé.
29. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdo zaváhá, dočítá :grinning:
29. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka: tak to mi pak musis povedet, jak to zvladnul :wink: .
29. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jsem asi macecha, protože jen co to šlo, tak Honzík šupajdil k babičce :wink:
Ale vždycky tam byl od dopoledne a přes jednu noc. A většinou jsme ho vyzvedávali dopoledne, občas po spaní :wink:
29. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme kojili taky jen večer, v noci a někdy ráno, ale spíš to bylo takový pocucnutí a když se začal v noci budit po půl hodinách na kojení tak jsem řekla dost a odstavila ho. No a během 4 dnů už spinkal o hodně líp.
Zany to si nárážela na koho jako :grinning:
autor
Teď zrovna na tebe :grinning:
Ale jak jsem psala, tak Jindul aby tu seděla pak celý den :grinning: Ono i Petula bude mít co dělat :grinning:
29. led 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorsi je, ze se Lucka nebudi na kojeni, ja ji kojim nejdrive ve 04:00, ale proste se ji zdaji blbe sny, chce si hrat :sweat_smile: , chce jit k nam do postele, boli ji zuby, proste porad neco. Do postele chce od te doby, co jsem byly tyden v nemocnici, a to jsem ji chtela mit u sebe, tak si na to zvykla
29. led 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No víš co Zany, já ho nikomu nenutím a čekám, až si o něj babičky řeknou. Jedna chodí do práce pokaždé jinak a druhá sice na raní, ale ještě mám 10-ti letého bráchu takže je to taky složitější. Ale je fakt, že na odpoledne a později už od dopoledne až do večera si ho babička brala snad od 2 měsíců.
29. led 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě Honzík ráno pil Sunar, ale večer ho prostě nechtěl... :unamused: Pak jsme ho vyměnili za Nutrilon a v pohodě :dizzy_face: Teď pije zase Sunar :wink:
29. led 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek