• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany asi jsem to napsala blbě. Nemyslím tím, že Honzíka někomu nutíš, to v žádném případě, jen jsem tím chtěla říct, že pokud opravdu nepotřebuji hlídat, tak čekám, kdy se babičky přihlásí sami. :wink:
29. led 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi jsme vyzkoušeli vše jak jsem ho odstavila a nic. A mudra řekla, ať dáváme více mléčných výrobků a že je to jedno. Že to do něj prostě násilím nedostanu.

Mjanca Kubík spal taky u nás v posteli dokud jsem ho kojila. Tím, že se hodně v noci budil, tak pro mě bylo jednoduší vyndat kozinu, zacpat mu pusinu a pokračovat ve spánku. Jinak bych padala na hubičku :sweat_smile:
29. led 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janco - tak to je blbý... Ale synovec se takhle taky naučil spát u švagrové a teď tam pořád cestuje...

Sokolko - my ho taky nenutili, ale když jsme někam chtěli vyrazit, tak jsme babičky poprosili a nikdy nebyl problém ho pohlídat. Když jsem ještě kojila večer a ráno, tak tu mamka spala, jinak ho pak hlídaly u sebe doma, aby si zvykal jinam.
Mamka si ho teď občas vezme sama, protože nikam nemůžeme, tak aby si neodvykl, tchýně ho teď dlouho na noc neměla, ale přes den tam byl a ani jsme hlídat nepotřebovali... Člověk si aspoň ofrkne, protože Eliška tu pozornost tolik nevyžaduje...
29. led 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany no jo no. Kdo zaváhá dočítá :grinning:
29. led 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy zas jedete :grinning:

Zany, to bych nikdy neudělala :wink: :slight_smile:

Miso, stim kočárkem si to taky nedovedu představit a je mi vás líto, pěkně se nadřete :frowning2:

Janco, máte stejnou hrazdičku , jako měla naše malá :dizzy_face:

Holky, to se vám to mlsá co, to vám fakt hodně zavidim :dizzy_face: :sweat_smile: :pensive: Mě zjistili z krve, že mám hodně vysokej cholesterol, tak musim držet dietu a je to docela mazec, nemůžu skoro nic z toho co miluju a sladké zákusky ,které doslova miluju, tak na ty můžu jen koukat :frowning2: je to fakt hrozný se udržet a nedat si to :sweat_smile: ale za 4 měsíce jdu znovu na krev a když mi to trochu klesne, tak si občas budu moct snad zahřešit :dizzy_face:
29. led 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - já to pochopila :wink:
To je teď u nás, hlídat nepotřebujeme, teda né přes noc, takže taky vyčkávám kdy se babči přihlásí :wink:
29. led 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to je jasný. Já jsem taky ráda, když si oddechnu. Sice ho mám ráda u sebe, ale taky člověk potřebuje občas vypnout, i když je to třeba jen na 2 hodinky. :wink:
29. led 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se budu pomalu loučit, abych se vyspala :wink:

Jadiku - tý jo, tak snad dieta pomůže a budeš zase moct občas hřešit :wink:
29. led 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přesně tak... Jak tu Honzík v pondělí nebyl, tak to byl fakt klídek. Nemuseli jsme se s manžou překřikovat a až nám to přšlo divný, že tu není hluk :slight_smile: Už jsme na něj tak nějak zvyklý :grinning:
29. led 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, jdu hodit sprchu a do postele :slight_smile:

Dobrou a už moc nekecejte :slight_smile:
29. led 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to je přesný. A dokonce před Silvestrem hlídal odpoledne děda :grinning: . Potřebovali jsme si sjet do makra a hlídání nebylo, tak se děda nabídnul. No a taky to zvládli v pohodě. Děda s ním vždycky dělá samý blbiny tak ten je asi nejoblíbenější. :grinning:
Brou Zany :slight_smile: To ticho je až děsivý viď? :grinning:
No nebejt tady dva dny :grinning: tak bych to nedala :grinning:
29. led 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso: my bydlime ve 2.patre, kocarek jsem tahala nahoru, pak uz i s malou a nakupem, ale udelal se mi zanet v prsu, a dr. rikal, ze to muze byt i z te namahy (vzdycky se mi zacalo spoustet mliko, jak jsem tahla kocar nahoru). Tak jsme to vyresili tak, ze jsme koupili zamek a mame ho dole u schodu. Zatim v poho.
jadik: taky jste ji kupovali v Hypernove? :grinning: . Mala si s ni hodne vyhrala. A budu drzet palce, aby byly vysledky krve ok a ty jsi mohla zase obcas zhresit
:dizzy_face:
29. led 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik taky doufám, že to budeš mít lepší. Já kdybych si ho nechala udělat tak nevim nevim. :sweat_smile:
Miso kde jsi? :confused: A luci :confused: A mjanca? :confused:
29. led 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co bys nedala Miso? :confused:
29. led 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: dobrou
sokolko: ja jsem tu :wink: . Ale uz ne na moc dlouho, cekam na MM az dorazi z treninku a pujdu taky spat
já tady sem, ale hraju u toho hru a ještě čumim na telku a kde je Lucka netušim :grinning:
Nebojte já půjdu za chvíli taky,
29. led 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko: ze by nas Misa nestihla docist? :grinning:
Mjan asi :grinning: :grinning:
Misule vyprdni se na hry. My půjdem za chvíli spát a ty si můžeš hrát až do rána. :grinning:
Jste umřely ne? :confused:
29. led 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanca co malinká už chodíte?
29. led 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nn, dneska mi kleknul telefon, tak si vybiram novy :wink:
29. led 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso fakt se na ty hry vyprdni, ty ti neutečou ale mi jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne neumřely, ale já taky musim jít brzo páč ráno vstávám v půl sedmé musim na tu krev na cuck
Tak to jo, a na jaký koukáš?
jeste ne, zacala si stoupat a chodi kolem nabytku, ale sama nebo za ruce nechce, to jde hned na 4. Ale ja nepospicham :slight_smile:
Holky díky :slight_smile:
Sokolko, tak si to preventivně dej, ať to máš radši pod kontrolou, ona to neni sranda :cry: Mě řekli, že bych ho měla mít kolem 5 a mám 7,2 což je prý už šílený :frowning2: , ale ta chuť na smažené a sladké je fakt velká, no, co se dá dělat, musim to vydržet :dizzy_face:

Janco,Adélka jí dostala když se narodila od manželovo kolegů z práce :dizzy_face: a taky si sní moc vyhrála, byla fajn :dizzy_face:
29. led 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtela bych nejaky vysouvaci, a jsem u Vodafonu, tak se koukam, jestli nemaji nejaky v akci pro stale zakazniky
29. led 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek