Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
jadik
29. led 2009
Zany dobrou noc 🙂
miissa
29. led 2009
hele já koukám u toho na čt1 holky mě jak dneska pálila žáha myslela sem že umírám
sokolka
29. led 2009
Mjanca tak to si užívej, dokud nechodí tak to ještě jde, ale jak začne chodit, tak to je teprve mazec. Samý pády a tak.

Miso tak to jo. Tak budeme držet palečky, aby bylo vše ok a aby si se z tý sladký břečky nepoblinkala. 😃
mjanca
29. led 2009
misa: nechci strasit, ale mne desne palila zaha az ke konci tehu, tak nevim, jak to bude u tebe =-) . Beres Rennie? mne zabiralo
miissa
29. led 2009
to já se nepoblinkám, ale dozfám, že mi nezakážou cukříky páč ty já ráááááda mocinky 😃
miissa
29. led 2009
já nesmim nic jen sodu a ta mi zabere na půl hodky.No mě žáha pálí od začátku těhu
sokolka
29. led 2009
Jo Miso jak píše janca renie je super, nebo se zkus napít mlíka a nebo prý zabírá taky jablko ale to nemám vyzkoušený.
Jadik nestraš. A kam si si to šla nechat udělat? =-) Šla jsi nejdřív k obvoďačce?
sokolka
29. led 2009
Miso renie můžeš i v těhotenství 😉
miissa
29. led 2009
Sokolko po mlíčku bych blinkala to Míša nemá ráda, ale ani trochu
sokolka
29. led 2009
Jako bobiny jsem se koukala a za poslední 2 dny jsme nakecaly zatím 13 stránek. To je mazec. to tu ještě nebylo. 😃
miissa
29. led 2009
mně dr zakázal vše nemysli su ptala sme se ho
sokolka
29. led 2009
Tak to je s tebou holka těžký. Když po mlíčku blinkáš. doufej, že malá nebude po tobě 😃 Zkus jablíčko 😉
miissa
29. led 2009
no od té doby co sem došla já a Barča tak ste nějak ožily 😃
miissa
29. led 2009
Mylslíš berenzena toho ted nemůžu 😃
miissa
29. led 2009
už nehraju a ani nekoukám
mjanca
29. led 2009
MM prisel z trenalu, tak mizim. Pa a dobrou 😉
sokolka
29. led 2009
Jo toho jsem myslela 😃 No ale když teda toho taky nemůžeš tak zkus normální netekoucí 😃
No jasně že to tady víc ožilo, bo jste pěkně ukecaný.
jadik
29. led 2009
Miso, ta žáha je mazec, mě taky hodně pálila, ale brala jsem taky to renie a to bylo fakt super, škoda, že ho nemůžeš 😞

Tý,jo, 13 stránek jo =-) chudáci holky až to budou dočítat 😞

Sokolko, já si tak jednou do roka nechávam udělat pro kontrolu laborku (krev + moč ) byla jsem na IIIpol. papíry na to ti dá obvodačka, vždy jsem měla vše ok a teď najednou tohle 😢
miissa
29. led 2009
tak sem se rozhodla, že na cukr půjdu v pondělí :-p
sokolka
29. led 2009
Mj brou 🙂
Jadik já byla naposledy někdy loni, když jsem měla angínu, a to bylo taky vše ok.
sokolka
29. led 2009
Miso jak jako rozhodla? =-) To si to sama změníš? Já myslela, že to máš udaný přesně. Já to tak aspoň měla.
miissa
29. led 2009
hele na cholesterol je dobrej rybí tuk v tabletách koupiula sem to manželovi a v poho.Sokolko no ty si pěkná drbna a Zany taky 😃 😃
luccii
29. led 2009
holky 2 hodky tu nejsem a vy nakecate 3 stranky! 😃

koukam, ze vetsina z nas jsou sousedky 😉 misa, barculda, mjanca, ja, sokolka... 🙂
jadik
29. led 2009
Miso, dobře děláš, oni ti tam daj pít ten sladkej hnus a to neni o co stát, nech si to až po vikendu 😉
sokolka
29. led 2009
Si piš, ale strhla si nás ty víš. Objevila jsi v nás skryté vlohy. 😃 😃 :-p
sokolka
29. led 2009
Jadik to bych jí moc neradila, jestli bude celý výkend ležet v zákuskách tak to bude mazec 😃 😃 😉
sokolka
29. led 2009
Luci to koukáš viď? 😃
jadik
29. led 2009
Sokolko, no tak to jsi v pohodě, tak to vůbec neřeš 🙂
miissa
29. led 2009
já tam nemám napsáno kdy tam jít a přesný datum sem měla na ten screening 😃 sem nateklá a jak mě pálí žáha naštvaná
luccii
29. led 2009
jasne miso, dame sraz na namku a pujdeme spolu 🙂 ale myslim, ze diky rampouchum to najdeme 😉