Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
sokolka
29. led 2009
No snad jo. I když s tím mojím jeděním a nejeděním nevim nevim. :-N
sokolka
29. led 2009
Tak to máš jediný štěstí Míšo, já už jsem si myslela, že jsi protekční dítko i na gyndě 😃 😉
miissa
29. led 2009
Sokolko no právě, že si tu hladinu ustálim ted mi tam asi plavou kostky cukru 😃 😃 Já vás strhla nekecej jo tohle mi řikaj už od školky 😃 já sem tiché a uzavřené děvčátko
sokolka
29. led 2009
Luci to je jasný rampouchy to jistí 😃
jadik
29. led 2009
Miso, dik moc, tak to já taky zkusim a uvidíme co to se mnou udělá x-)

Sokolko, ležet v nich může, to na cukr nemá vliv 😉 😃 😃 😃
sokolka
29. led 2009
jjj já ti dám tiché a uzavřené děvčátko, to já jsem teda mimochodem taky. Taková malá, neviditelná 😃
miissa
29. led 2009
Luci jasně na námku u pošty?To na nás bude pohled já sem jako ustřelený kecky a ještě koule a ty si žirafka s bouličkou na břiše 😃 😃 Sokolko no neni tam napsáno kdy mám jít jen, že někdy ano 😃
sokolka
29. led 2009
Jadik to je taky fakt. ale nesmí se olizovat. 😃 Ale tomu bych moc nevěřila
luccii
29. led 2009
miso ty na cukr jdes uz v pul sedmy? to je strasnej cas! ja to mam na osmou
heled, ja uz byla jednou nohou v posteli, tak jakypak "kde je Lucka?" 😃 pak jsem manzu ukecala a sedim vedle nej a docitam vas v rychlosti, protoze zitra bych to uz nedocetla, jak spravne misa poznamenala 😉
miissa
29. led 2009
Luci a kdy jdeš ty
sokolka
29. led 2009
To je správný Luci. Jen čti a piš. 😃
Miso no ještě že máš napsáno, že tam někdy máš jít.
miissa
29. led 2009
to tam napsaný neni, ale asi mi ten papír nedali jen tak a tak sem usoudila, že tam musim 😃
luccii
29. led 2009
miso to ja mam den, kdy jit na cukr pevne dany... ale coz, 8 je porad lepsi nez tvych 6:30 😉

sokolko, jo to koukam, ony to byly 4 stranky, skoro 5 vlastne, nez jsem to docetla 😃 ale uz se chylim ke konci 🙂

tak zaha me nastesti nepali... ted jen druhy den bricho - asi neco z jidla (boli to cca 8 cm napravo od pupiku a vzdy po jidle vic)
miissa
29. led 2009
tak ted ste mě rozdováděli jo
sokolka
29. led 2009
No nic malej kňučí tak jdu chrnět pá zítra 🙂
jadik
29. led 2009
Sokolko, já právě taky jim a nejim :-N někdy na to neni čas :-N 8-( A hlavně pak plácam co mi přijde pod ruku a to neni právě dobře, ale teď se fakt snažim, protože když mi to do toho května neklasne tak mi daj léky a to já nechci ]-( 😞
miissa
29. led 2009
ale já tam nemám den napsanej jen mi řekli, že tam mám jít v sedm někdy tak někdy tam půjdu. 😃
sokolka
29. led 2009
Jadik to je jasný, to zvládneš. Brou
luccii
29. led 2009
miso ticha a uzavrena? 😃 vzdyt jsi rikala cca pred 3 dny, ze jsi desne ukecana 😉

miso jako na namku u Cecka, to mam bliz 😉
na cukr jdu ve 26.tt

pockat a v cem je misa protekcni? :-N

ha, dohnala jsem vas x-)
miissa
29. led 2009
holky taky valim do pelechu tak zítra pa 😃
sokolka
29. led 2009
Luci ona je z lékařský rodiny a zná tu skoro každou sestru. 😉 Ale už fakt jdu. Sice teď malej ztichnul, ale může začít nanovo a mě se klíží očička :-p
luccii
29. led 2009
miso a to jdes na gyndu? u nas tak brzo nejsou... uz jsem zapomnela, kam na gyndu chodis, pokud jsi to psala...

holky, uz musim vratit notas, tak vsem krasne sny a dlouhy spanek 🙂
miissa
29. led 2009
Luci tak u céčka to by šlo to mám po cestě.Jinak já tam půjdu v pondělí se se rozhodla.Tenhle týden sem toho měla až až.
luccii
29. led 2009
sokolko, jo tohle, uz si vzpominam, jak o tom misa psala 🙂
miissa
29. led 2009
Luci k Pácovi a jdu do laborky do staráku 😃
sokolka
29. led 2009
Míšo toho sladkýho jsi měla až až viď? 😃 😃 Už fakt jdu
miissa
29. led 2009
Sokolko nejde ti se od nás odlepit 😃
miissa
29. led 2009
nééé toho sladkého, ale tech doktorů 😃
jadik
29. led 2009
Miso, tak o víkendu žádný sladký a v pondělí šup do laborky 😉 😃

Jdu taky do hajan dobrou noc 🙂
sokolka
30. led 2009
Brý ranko,

v noci teda žádnej zázrak. Ve čtvrt na tři jsem šla nalejt Kubíkovi další čajík, ale do rána vypil nezelou jednu menší lehvičku. Vstávali jsme před půl hodinkou.

Začni psát odpověď...

Odešli