• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahoj kočičandy.

Píši jen jednou rukou. Naty má teplůtky. Stále 38,5 a nic nezabírá. Asi budu muset dát obkládky, ale to bude mučení:( Ale má to asi k zoubkům, pořád má v puse ruce, slintá, jediné co má navíc je voda z nosu. Uvidíme, co z toho bude :(

Tak musím jít. Zkusím jí dát něco k jídlu. ještě že mám ty prsa.

Jinak vás asi nedočtuuuuuuuuuuuuuuuuu

Papa a opatrujte seeee
30. led 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

já vás tedy matky i těhule obdivuju - klidně zmáknete kecat do jedenácti večer. Mně kolem devátý padá hlava a v půl desátý už většinou chrním a to jak to sleduju, tak i dřív vstáváte. Budu se muset nad sebou zamyslet.

Ani se nesnažím ty prokecaný stránky dohnat, člověk 2 dny vynechá a je out.

Barculdo: to budeš mít od Adámka taky pěkně vymakaný bicáky, viď? :grinning: Lucka má 5,6 kg a už se taky pronese. Píchli vám tu hexu? My se na ní chystáme příští čtvrtek.

Nemáte někdo zkušenost s těma krosničkama, ve kterých se nosí děti na zádech? Od kdy se tam můžou dávát?
30. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul já měla období kdy jsem taky chodila spát i v 9. Kolikrát to na mě padne a zalomim to u telky. Ale když se sem juknu večer a oni kecat tak mě tak proberou, že nemůžu potom v ložnici ani zabrat. :grinning:

Holky mám jobovku. Dneska hlídám bráchu, protože je mamka v práci a oni mají pololetní prázdniny. Přijela ráno i ségra, jde až odpo do práce a já nějak na bráchu koukám a on měl na nohách pupeny. Tak jsem se mu koukla i na břicho a tam taky. No vypadá to na neštovice. :frowning2: On je sice už měl, ale má oslabenou imunitu a dokonce je tento týden měli i ve škole. Tak ho ségra vzala a je s ním teď u mudry. No jsem zvědavá, jak to dopadne. Každopádně jsem volala naší mudře, jestli to může Kubík chytit, když je naočkovanej zatím jen jednou dávkou ze dvou. Řekla mi, že by neměl, ale ruku do ohně za to nedá. Máme počkat měsíc, to je inkubační doba, a uvidíme. Ale říkala mi, že jestli to chytne, tak by měl mít lehkej průběh, sem tam pupínek, když už je naočkovanej. No posr... bych se. Se bojim, abysme nechytli tu chřipku a přitáhnem sem neštovice. :frowning2:

Nic jdu dovařovat, ať má ta divá zvěř co jíst. :grinning: Páá
30. led 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Zany nějak zaspala :confused: :grinning:
30. led 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul snad bude malé brzy lépe. Držíme palečky. :pensive:

Petul já s těmi krosničkami zkušenost nemám, tak bohužel neporadím.
30. led 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je jobovka!!
Manža má kolegu v práci a jejich mimčo má taky neštovice - objevily se mu minulý pátek. A prý je možnost přenosu 4 dny po vypuknutí, tak ten kolega radši zůstal doma, aby to nepřenesl na další (všichni tam mají malá mimina). Ale snad když je Kubík očkovanej, tak to bude dobrý. Držím palce.

Tak jsem taky naházela nějaký fotky do alby (mě inspirujete, když jste tu tak akční)
30. led 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, tak to je fakt v pr..... :frowning2: , ale snad to nechytne, když je už jednou naočkovanej.Adélka naočkovaná na neštovice není, dlouho jsme se rozmýšleli a nakonec jsme jí nedali.

Kde je Zany :confused:

Jindul, to je mi líto :frowning2: , ale snad to bude k těm zoubkům a brzy to přejde. Na snížení teploty nám poradili čípky po 6h.a mezi tim sirup brufen, ale Adélka váží 13kg a Naty je o proti nám drobínek, tak nevim, aby to na ni zas nebylo moc .Nebo zavolej mudře a ona ti něco poradí :dizzy_face:

Petul, krosničku nemáme a ani nikdo v okolí, takže taky poradit namůžu :cry:
Mě se chce taky vždy večer spát a když zůstanu u telky, tak vždy usnu hned, ale když si vlezu sem na pokec, tak se usnout prostě nedá :grinning:
30. led 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko to je děs teda hele tak to by sme měli odložit srazík páč kdyby to pak malej měl tak pro nás jako pro těhule je to dost nebezpečné :confounded: a měsíc je inkubační doba tam by sme to neměli riskovat, ale vy nětěhule si ho udělejte mi to pak doženem :grinning: jdu něco dělat budu na večer
30. led 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

jsem tady :slight_smile:
Jen jsem od rána neměla čas sem juknout...
Noc byla celkem klidná. Na Elišku zabral trik s plenou a na kojení se vzbudila až před čvrtou hodinou :wink: Ale mezitím byl vzhůru Honzík, tak tam byl manža a on ječel, že chce mě. Takže jsem musela vstávat a jít k němu... :unamused: No a vstávali jsme v 7. Nasnídali jsme se, já nám připravila plavčo, Honzíkovi sváču a oškrábala jsem brambory. Pak jsem nakojila Elišku a frčeli jsme na plavčo :slight_smile: Dneska jsme byli jako potápníci :slight_smile: Dokonce i my s dětmi jsme se musely potopit :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsme si s holkama pokecaly, Honzík si pohrál a frčeli jsme domů :wink:
Ale chodí tam jedna maminka s holčičkou a ta v tom bazénu ječí!!! No já bych s ní nechodila ani za nic, z bazénu odcházely dřív, protože fakt řvala :angry: A my jsme se s holkama shodly, že nám to vadí, že nás to ruší a kolikrát ani neslyšíme co máme dělat :confounded:

Sokolko - no to je teda síla!!! :confounded: Snad to Kuba nechytne... Je pravda, že srazík bych radši odsunula... Eliška je na to malá, aby něco takovýho chytla... :frowning2:
Petul - ale pokud někdo neštovice měl, tak by je chytit už neměl, ne? :confused:

Jinak tu krosničku má švagrová a může se do ní až když dítě sedí... Dřív ne...

Jindul - tak ať je malá brzy v pořádku... Možná to nemusí být ani od zoubků, ale snad jo a nic jiného jí není :wink:
30. led 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska až se Honzík vyspí, tak konečně vyrazíme k tomu foťákovi :wink: Honzík je bez šrámů, tak toho musíme využít :slight_smile:
30. led 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky žádná panika se nekoná, v úterý vás čekám. Prý to je nějaká vyrážka, může to mít i z jídla, ale přesně mudra nevěděla, z čeho to je. Vzduchem se to nepřenáší, jen dotykem, takže bysme to chytnout neměli. Kdyby jo, tak to bych do úterka věděla a pak bysme to odložili. Ale zatím s tím počítejte :wink: Jasně že bych vás nevystavovala nebezpečí, to fakt ne. Nic jdu. Malej se asi každou chvilku probéře, pak přijede babí s dědou a bude. :grinning:
Jo a tý kamarádky děti jsou prý v poho, tak je vezou odpo k babi a večeře se koná. Tak se těším. zatím paá
Když bude časík tak juknu ještě odpolko. :slight_smile:
30. led 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky srazík se koná to sme rádi.My ted máme problém se jménem Anna je ted dost časté jméno a manžel chce změnu asi tak bud teda Annemarie a nebo Anabela a nebo necháme Annu
30. led 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna známá má taky Annemarii a mě se to i líbí. Je to sice neobvyklejší, ale to bude vaše holčička taky, když má tak prdlou maminu :grinning: :wink:
30. led 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už jsme osiřeli. :frowning2: Normálně je mi smutno a to je Kubínek pryč teprve hodinku. Jsem prdlá co? :sweat_smile: Si hlavně neumim představit tu noc.
30. led 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko no m ještě jméno nevíme, ale asi to zůstane Anna.A jdete někam????
30. led 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak manžel v sedm odchází tam sem tad jak na koni.Chtěla sem večer žehlit, ale prdim na to ted peru a budu žehlit až uschne tahle prajda páč ted tam je jen pár trik :grinning: a čekám tady nějakého drbacího komplice :grinning:
30. led 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - tak fajn :wink: Počítáme s úterkem :dizzy_face:
Dneska mě obsluhovala ségra a byla chudák zmatená :grinning: Ona se měl ptala co dál a já jí říkám: "To je všechno, díky" a ona se mě ptá: "Kolik?" :grinning: :grinning: :grinning:

Jaká bude noc? No snad bude nějaká vácheň, ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak my jsme se byli vyfotit a to byl horor!!! Náš Honza se odmítá fotit, takže tam byl ještě řev!!! :angry: No ale něco se podařilo :dizzy_face:
Pak jsme ještě koupili vlhčený ubrousky. Používáme Niveu a mají je v tetě v akci :wink:
30. led 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já hlásím, že večer nebudu... Chci se koukat na telku a věnovat se manžovi :dizzy_face:
30. led 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - to máš s každým jménem, že jich je najednou víc... Řekla bych, že je i dost Elišek i Jakubů, Adélek, Honzíků a já nevím koho všeho :slight_smile: Prostě jestli se ti to jméno líbí, tak ho dejte :dizzy_face:
30. led 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - fotky jsou fakt krásný :slight_smile: Budu muset Honzovi nějaký poslat na úpravu :slight_smile:
30. led 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem tady manžel odešel a já budu tady drbinkat a u toho poklízet i když jen trochu dneska mě pobolíbá bříško Anička se mi tam nějak vrtí dneska :grinning:
30. led 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak matky snad sem někdo dojde. :sunglasses: já jdu doklidit a sem tady jak na koni :grinning:
30. led 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul, to je mi Natalky moc lito - snad to budou jen ty zoubky a rychle to odezni!

petuo - krosnicky - hlavni pravidlo = az dite samo sedi

jinak vsem ahoooj, doctu a pak neco napisu :slight_smile:
30. led 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci aspon někdo tady je.Já sem vybalila poslední krabici v ložnici co sme měli ještě po té rekonstrukci a byl vní jen bordel tak letěl :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje sokolko, to je ale vazne pech! :frowning2: snad to bude dobre! aaaa ted ctu, ze je to jen vyrazka - tak super! :slight_smile:

mne uz tri dny boli jedno misto v brisku - cca 8 cm napravo a vzdy vice po jidle :frowning2: dnes me kamaradka vylekala, ze to muze byt zlucnik... ja to ale po zadnym tucnym jidle nemela :confused: nechapu to, porad se me to drzi, otravuje me to a bojim, bojim...

dneska jsem si vyzkousela Inglesinu kamaradky - couraly jsme hodku a pekne jsem promrzla - fakt kosa!

zany, brecici dite v bazenu je fakt na nic, to s nim ta maminka nema chodit, kdyz k tomu nema vztah, ne? asi je ji lito tech penez
30. led 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mě bolelo bříško dneska nepříjemně, ale už je to ok.Hele kolik nás vlastně bude v úterý a kolik těhulí :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso jak aspon nekdo? :angry: :grinning:

petuo, moc hezky fotky? muzes mi prozradit, odkud mate tu barevnou skrinku na posledni fotce?

no ja jsem s vybalovanim veci od nasich moc za ty 3 mesice nepokrocila - stale mi jedna vetsi krabice a 2 mensi zbyvaji - jsou v nich same zbytecnosti, ale nechce se mi to tridit... zaver: jsem lina :grinning: jsem zvedava, jak to budu zvladat (myslim domacnost) s mimcem... asi se pak nebudu moci vybavovat kazdy vecer na konikovi :wink:
30. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
2 a 2, ne? heled, jaky planujes uplatek? :wink:
30. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to víš, že sem ráda, že si tady.No já jak sem nastoupila na neschopenku dost sem toho udělala a tohle na mě čekalo taky se mi do toho nechtělo, ale už mi to tam vadilo.My s manželem v tomhle bytě bydlíme dlouho, ale v loni v květnu sme se rozhodli o totální rekonstrukci a odstěhovali se k našim a v říjnu sme už šly domůůů :grinning: Úplatek nevim musim spočítat děti páč bych byla nerada kdyby to ostatnim bylo líto
30. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi tady???Sokolka asi má lepší věci na práci než tady snáma drbat :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek