Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
luccii
30. led 2009
my mame byt od dubna, prosel jen novou vymalbou a pak nasledoval nakup veskereho nabytku (+ svetla)
miissa
30. led 2009
my sme ho úplně celý předělali.Obývák probourali s kuchyní, zvětšili koupelnu no prostě to tady vypadá úplně jinak a koupili sme vše nové nábytek no prostě vše, ale už nikdy víc 😃
miissa
30. led 2009
jdu pověsit prádlo sem tady v cuku letu 😃
mjanca
30. led 2009
ahojky 🙂
pridala jsem nove fotky do alba, kdo chcete, tak kouknete http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
miissa
30. led 2009
tak sem tady
zanyautor
30. led 2009
Jsem tu na chvíli než manža uspí Honzíka 🙂
zanyautor
30. led 2009
Na srazu budeme já, Sokolka, Luci a Míša 🙂 To znamená 3 děti, 2 beroucí úplatek, jedno mrně, kterému je to šumák 😃
miissa
30. led 2009
Zany děkujem za součet 😃 😃 Já zase nevim co do té pusinky dát ]-( Jo a manžel mi dneska řekl, že čeká na to až mi vyjede pupek, že prej ho mám malej 😃 asi vtipálek a nebo prej si na to zvykl a to si myslím, že spíš 😃 😃
zanyautor
30. led 2009
Počkej na konec, to budeš mít teprve pupek 😃
miissa
30. led 2009
jo a ještě na srazu bude jeden dospělej co bere úplatky 😃
zanyautor
30. led 2009
Ty já taky beru 😃 😃 😃
miissa
30. led 2009
aha takže tab budou úplatní dva dospělí 😃 ale u mě bere úplatky Anička jen nemůže za to, že si je bere přes maminku 😃
zanyautor
30. led 2009
Jen jestli se maminka nevymlouvá na Aničku 😃 :-p
miissa
30. led 2009
možná koudelínek, ale jen co se úplatku týče 😃
sokolka
30. led 2009
Teda holky tak úplatky tady řešíte, jo? 😃
zanyautor
30. led 2009
Teda Sokolko, co tu děláš? Ty už jsi po večeři nebo teprve půjdete? =-)
sokolka
30. led 2009
Tak véča byla super, kamarádka byla unavená, jak se 2 noci s dětma vůbec nevyspala, takže už k nám nejeli. Už je i po váchni tak jsem tu pro vás. 😃
zanyautor
30. led 2009
Taky chceš ouplatek? =-) 😃
sokolka
30. led 2009
Zany mi byli na véče od 6 takže hotovo
zanyautor
30. led 2009
Kruciš, vy jste to vzali hopem 😃 😃 😃
Co jsi měla dobrýho?
petulao
30. led 2009
Lucci: tu barevnou skříňku jsme objednávali přes internet. máme k ní i postýlku, velkou skříň a přebalovák a je to super. myslím, že to prckovi pár let vydrží. kdyžtak koukni na odkaz
http://www.svetpostylek.cz/detsky-pokoj/detsky-...

Tak to uvidíme, jestli krosničku pořídíme, v dubnu chceme někam do hor a manža má plánu Lucku nosit na zádech. To nevím, jestli už bude sedět.

Zany: přes léto jsou v Amálce taky kurzy? Nezačíná nějaký v červnu?
zanyautor
30. led 2009
Petul - ten váš pokoj se mi moc líbí x-)
Ale někde jsem četla, že si hodně chválí tu manducu - něco lepšího než babyvak...

Je kurz jen přes prázdniny, ale tam jsou snad rozdílně starý děti... :-|
sokolka
30. led 2009
Né já úplatky neberu 😃
Jinak mluvila jsem se skoro švagrem a prý malej pěkně vyváděl 😞 , nechtěl večeřet dokud mu babička neřekla, že zítra přijdu a prý jsou zalezlí oba v ložnici. Taky to proběhlo z řevem, jednu flašku vypil, chtěl další, takže babička šla dotankovat a zatím je tam klídek,. Prý mi pak babička zavolá, pokud neusnulla.
zanyautor
30. led 2009
Ty voe, ale ta pálka za ten pokoj!!! =-) =-) =-)
zanyautor
30. led 2009
Sokolko - neboj, je tam poprvé, příště to bude určitě lepší... 😉
Musí si zvyknout, že není jen s maminkou a s tatínkem 🙂
miissa
30. led 2009
Sokolko teda co ty tady, já si holky půjdu udělat kafíčko asi sice ted sem dopila kakao a k tomu sem si dala domácí koláčky 😃 😃
petulao
30. led 2009
Zany: ty se tedy pěkně věnuješ manžovi :-p
zanyautor
30. led 2009
sokolka
30. led 2009
Zany já vím. Na jednu stranu si to vyčítám, že z toho bude špatnej, ale na druhou stranu chci, aby si zvyknul. Přece jenom čím dýl bysme to odkládali, tím horší by to bylo. |-|
zanyautor
30. led 2009
Kecal s tchýní, tak se mi nevěnoval on :-p

Začni psát odpověď...

Odešli