• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
No holky, vy snad nejste rádi, že tu jsem? :sweat_smile:
Vzali jsme to v pohodě. Asi v půl osmé jsme dorazili domů a dál už to znáte. :grinning: No a teď jsem tu za vámi :grinning:
Petul krásný pokojíček.
30. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokolko teda to je fofr :grinning: No já tady na tebe čekám páč minule si semnou vydržela nejdýl :grinning: :grinning: Holky já mám od dopoledne v pupku vetřelce ta co tam dělá za divy a to včera byla v útlumu až sem se bála, ale vim, že to občas dělá :grinning: :grinning: Jinak mi dneska manželka známého poslala věci na malou po jejich kočaňdě a sou tam moooc hezké věci :grinning:
30. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tu rozebíraly byty. No mi jsme se nastěhovali po D prarodičích a postupně jsme to dávali do kupy. Letos bych chtěla konečně kuchyň. Máme tady takovou šílenou, jen jsme si jí nabarvali a snad už to letos vyměníme. Obývák jsme koupili nový loni.
30. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No my letos na jaře začínáme stavět, takže tohle naše bydlení už neřeším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Honzík dostal v úterý od mamky Twix a hádejte kde skončí? :grinning: U mě :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No my sme se doslova nasra... a řekli sme si, že to udělám komplet hned a měli sme to pěkně načasované teda.V květnu nám začali dělat byt v srpnu byla svatba a v září sem zjistila, že sem těhule a v říjnu už sme byli doma a to sme měli zaplacenou zálohu na svatební cestu v listopadu do mexica, ale to sme nevěděli, že máme v bříšku drobka to sme zjistili až týden po zaplacení zálohy :grinning: :grinning: tak pojedem jindy sme si řekli :grinning:
30. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A kde jste měli svatbu, Míšo?
30. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tady na zámečku a vyšlo nám počasí to byla paráda.
30. led 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My jsme se brali taky na Zámečku, ale ještě než to předělali...
30. led 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany tak ty si snědla Honzíkovi úplatek? :confused: Teda že se nestydíš :wink: :sweat_smile: :grinning: Ale neboj já kolikrát Kubíkovi taky něco zežeru, ale pšt nikomu ani muk
30. led 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak jsem provedla další telefonát po hodince a zatím je tam prý klid. Asi usnula i babička :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem se domluvila, že brnknu až ráno.
30. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No jo, tohle ještě nemusí a čokolády tady má dost ještě ze stromečku a tu jíme taky my :grinning:
Ale rozdělila jsem se s manžou a každý máme půlku :grinning:
30. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to mi tu máme ještě pllno mikulášu. Kubík o to nestojí a já si sem tam zobnu, ale nějak to neubívá. Tak si dáte. :grinning:
30. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko - tak bude babička aspoň odpočatá :grinning:

No tak Honzík ještě nespí!!! Ten zmetek si slezl z postele, rozsvítil si a asi si tam hraje!!! Tak na něj šel manža... Bude asi buchec :angry:
30. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany nevim zda sem se tě ptala, ale jaké je tvé jméno :grinning:
30. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mamka dostala v práci kolekci a tu snědl manža sám :grinning: Čuně :grinning:
Honzík si občas na čokoládu vzpomene, tak dostane kousek, ale moc to nepřeháníme :wink:
30. led 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Neptala :slight_smile:
Žaneta
Míšo schválně jestli to uhádneš jak se Zany jmenuje
Jsi mě předběhla. :sweat_smile:
30. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Měla jsem jí potrápit, co? :grinning:
30. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
No já doufám, že nebudou v noci pokračovat ty histeráky. :pensive:
30. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ano neptala :grinning: Sokolko neřikej dvakrát já sem schopná sežrat tunu čokolády, ale holky ty trubičky nooo mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Míso už mlčim :grinning: I když si myslím, že jestli by si to všechno snědla, tak praskneš. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
dělejte si prdelky z modelíny jo vy dvě matky pluku :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso neboj taky za chvíli budeš, no a pak si můžeš dělat taky prdelky. :grinning:
30. led 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pozor, já už jsem dvojmatka :grinning:
já ze zásady nepraskám páč by to byla škoda jen pak vždy doma řvu, že asi umřu a už nikdy nebudu jíst :grinning: :grinning: :grinning:
miso, my hledali byt, kde budeme muset co nejmene rekonstruovat - nechtelo se nam do toho... kuchyn mame tez spojenou s obyvakem, je to do L
autor
No nic, děvčata... Jdu se věnovat tomu manžovi, aby neřekl, že tu s vámi zase kecám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrou :dizzy_face:
my máme 3+1.Zany dvojmatka pluku jo to zní taky dobře :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek