Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
sokolka
30. led 2009
Tak to mi máme kuchyň zvlášť a je to taková i kuřárna, když přijde kouřící návštěva nebo pro nás. 😃
luccii
30. led 2009
hrala jsem tu s manzou jednu hru, nedal si otrava rict a musela s nim hrat 😉

miso, to se mate, my nemame po kom dedit obleceni
sokolka
30. led 2009
Zany brou
miissa
30. led 2009
hele já přestala kouřit v den kdy sem zjistila, že sem těhu pak sem to zkusila, ale doslova sem se zblila a už sem věděla, že ted kouřit nebudu 😃 Luci no ono toho taky moc neni, ale i tak sem ráda za to málo
sokolka
30. led 2009
To mi máme 2+1, ale řekla bych, že je velkej. No posoudíte samy 😉
miissa
30. led 2009
Sokolko já vim jaké tam sou byty a jo sou celekem veliké
sokolka
30. led 2009
Miso počkej až přestaneš kojit. Pokud ani pak nezačneš, tak je to v poho. A manža kouří?
miissa
30. led 2009
manža kouřil dřív, ale ted ne a neboj já si myslmi, že zase začnu :-p
sokolka
30. led 2009
No vidíš tak si to umíš představit. Já jsem tu spokojená. Je tu i pěknej dvůr až bude Kubík větší.
sokolka
30. led 2009
Miso to začne většina matek. :-N Kdyby jsme měli balkon tak by nebylo co řešit, ale takhle se kouří v kuchyni.
luccii
30. led 2009
jeje uz jste mi zase utekly :-N
miissa
30. led 2009
dejte mi chvilku jdu uvařit to kafe teda jen nacpat kapsle do přístroje 😃
luccii
30. led 2009
miso posli mi taky jedno 😉
sokolka
30. led 2009
Miso ty štveš, tak já jsi jdu to kafčo dát taky 😃 Luci mi nikam neutíkáme to jen ty se loudáš 😃 😉
miissa
30. led 2009
Sokolko já doma nekouřila já chodila na balkon nechtěla sem to mít doma zakouřené 😎
miissa
30. led 2009
tak zajděte
sokolka
30. led 2009
Já už jsme v župánku, tak nejdu. :-p Si dělám svoje abys věděla :-p
miissa
30. led 2009
tak to máš blbé teda 😃
luccii
30. led 2009
petulo, diky za odkaz 🙂 no v dubnu by vase Lucinka mela jeste lezet, ne? to ji bude 6 mesicu

miso, teda cucim, jak jste vybaveni - kafe, kakao a domaci kolacky 🙂 (tys delala sama?)
sokolka
30. led 2009
ani ne, to moje je taky výborné. 😉
luccii
30. led 2009
teda vy jste dobry! ja mam polodietu (nic tucneho) uz 3 dny a vy tu basnite o cokoladach, trubickach apod.! 😕
miissa
30. led 2009
Luci koláčky a sama hááááááááááááááááááááá háááááááááááááááááááááá 😃 tchýně pekla.Já peču jen občas u nás to nikdo nejí jen po štrůdlu a bábovce nezbude ani drobek a ted se chystám na margot a skymo řezy 😃 😃 a kafe a kakao je doma furt a ted vlstně i hor.čokoláda a laté
miissa
30. led 2009
Luci dieta a proč????
luccii
30. led 2009
Miso, nerikej dvakrat, k vam to nemam ani 5 minut 😉

sokolko, no tak oba druhy kafe vyzkousime a posoudime, ne? 😉

uz jsem vas docetla 🙂 hodinovy vypadek a tolik radek! 😃

ted tu mame pustenyho Krause a ja jsem u notase - konecne x-)
sokolka
30. led 2009
Luci já náhodou nejim. Já jsem přepapaná. A teď si uvědomuji, že se vlastě Zany ptala, co jsem měla dobrého. No tak jak jinak, že dietní jídlo. Smažené kuřecí kapsy, plněné šunkou, sýrem a žampíky a k tomu krokety a tatarku. Takové lehké jídlo na noc. 😃
sokolka
30. led 2009
Míso ty jíš, že nepíšeš viď? =-)
luccii
30. led 2009
petulo, ten vas pokojecek je nadhernej! 🙂 ale my asi poridime neco, co detem vydrzi dele, na tohle fakt nemame :-N

ten odkaz na Manducu je zajimavy - mozna to poridime 🙂

Miso dieta protoze me uz 3 dny boli bricho
miissa
30. led 2009
Luci možná i mín jak 5min.Sokolko no dietní jídlo 😃 😃
miissa
30. led 2009
Sokolko nejim už sem dojedla než si přišla 😃 😃 ale neřikám, že bych si něco nedala 😃
sokolka
30. led 2009
Luci a nemáš prostydlej močák? Já to mám teď každou chvilku, ale chytají mě močové cesty a to jde na bok a někdy až do zad a po urolo čaji se mi to přestěhuje do podbřišku a pak už je to dobrý.