• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Miso kdy ze budes pect? :wink:

ja pecu casto a rada, u nas se to sni vzdy :grinning:
30. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, ne nemam, boli me to cca 8 cm napravo od pupiku a vzdy po jidle, cim dele nejim, tim min to boli... kamaradka rikala, ze by to mohl byt zlucnik, ale doufam, ze to nic neni
30. led 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevim až manža dostane chut pak je jistota, že se to sní a když né budu vám to nosit na košty :grinning: ještě dělám ráda dort za studena
30. led 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Luci tak uvidíš a když tak to řekni na gyndě až tam půjdeš. Pro jistotu :wink:
30. led 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
řikala sem vám co se mi stalo myslim před 14dny
30. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda nevíme :sweat_smile:
miso a bydlite nekde tesne u II. polikliniky?

sokolko, tak tu vecu ti neskryte zavidim :slight_smile: mnaaaaaaaaaaam! tatarku my tehulky nesmime :cry: a ja jako prvorodicka poslusne dodrzuju, co se ma a nema jist :sweat_smile:

tak ja uz si dnes k jidlu nic nedam, spis se pomalu presunu do koupelny cistit si zuby - pak uz nikdy nejim, protoze se mi nechce si cistit zuby znovu :wink: (mne to cisteni totiz trva dlouho)
Luci já teda jedla tatarku i v těhu :sweat_smile: Já jsem vlastně jedla vše co před těhu akorád játra ne, protože to mi říkala mamka, že vnitřnosti by se neměli.
30. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko no kdyz to neprestane, tak s tim na gyndu asi pujdu... sice si nemyslim, ze by to bylo gynekologickeho puvodu, ale nechce se mi mezi nemocne chripkou k obvodacce...
30. led 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo bydlim hned vedle druhé polikliniky je tam vjezd do dvora tak hned tam bydlim :grinning: Už jdeš????A tatarku jáá jim :grinning: A co se mi stalo v neděli mi nebylo dobře, ale jeli sme na nákup do kauflandu a najednou sem začala špatně vidět na pravé oko a když sem viděla už najednou sem nemohla normálně mluvit říct normálbě jednoduchou větu a když to odešlo začala mě brnět pravá ruka a když to odešlo začala mě brnět pravá půlka obličeje a pak byl klid no hnus první co mě napadlo bylo, že mám mrtvici páč to jak sem nemohla mluvit je jeden z jeich příznaků no holky hnus
30. led 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný, oni ti na gyndě poradí a kdyžtak ti dají žádanku někam jinam. Ale já si myslím, že to bude v poho. Třebato máš jen podrážděné
30. led 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Mišo byla jsi s tím někde? Radši to řekni na gyndě. Třeba ti mrně špatně lehlo a skříplo ti nějaký nervík.
30. led 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko jo prej se mi skřípl nervík někde na krční páteři a nebo mi malá přilehla nějakou tepínku a mě špatně proudila krev do hlavy pak, ale už se to nestalo, ale vylekala sem se slušně
30. led 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ti věřim, by mě z toho asi opravdu klepla pepka :sweat_smile:
30. led 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, tak ja ted nejim: syrova vejce a maso (takze ne vejce na hnilicku a zavinace napr.), nepasterizovane syry (plisnaky a brynzu), jatra

miso dnes ne, az bude brisko ok, ju? :slight_smile:

jezisi miso a co to bylo? reklas to nekde? :confused:

sokolko, ale ono to nema byt z ceho podrazdene - jim de facto porad ty stejne veci - to jidlo, po kterem mi to zacalo, sem mela den predem (testoviny, sunka, dusena zelenina, zakys.smetana, troska kecupu)...
30. led 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no se ti ti miso nedivim, ja se taky vydesim hned pri kazde potizi ted...

holky, prekopirovavam jedem nazor z jine diskuze ke klokankam :unamused: :
No a říkala mi kamarádka z rehabilitace, jak jsou pro vývoj dítěte špatné klokanky. Nošení dítěte na vejšku zatěžuje páteř. Dítě se má nosit v klubíčku. Takže jsem na základě této informace od klokanky upustila.

...tak nevim...
30. led 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já plísnáky nejedla nikdy a to co se v těhu nesmí tak dost sem toho nejedla ani před těhu.A holky jo hned sem to volala máme a ta udělala poradu s doktorem holky sem protekční né :grinning: :grinning: Luci někdy můžem na nákupi našla sem nový krám na prcky ve staráku, ale ted nevim jak se to jmenuje :grinning:
30. led 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nevím, ale třeba jak se ti mění během těhu hormony tak ti to mohlo udělat bordel i když ti to do té doby nevadilo. No uvidíš. Jinak to co si psala jsem taky nejedla, protože to nejim ani normalně. Kromě vajíček, ale když si je takto upravím tak je mi po nich těžko takže ty jím taky jen vyjímečně.
30. led 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych chtěla šátek si koupit a manžel chce tu klokanku, ale jen když půjdem na námko tak aby sme nemuseli tahat dolů kočár když půjdem jen na nákup.Holky mně malá asi prokopne břicho no jo je pátek začíná pařit.
30. led 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo už to začíná, skleroza no jo. Mateřská demence se projevuje už v těhu :grinning: :wink:
30. led 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady taky na chvilku, ale půjdu dnes brzy do hajan, protože na mě leze asi nějaká ta chřipka a neni mi dobře :angry: Dnes tu poleháváme z manžou na střídačku, on zůstal taky doma že mu neni dobře ,takže se tu léčíme oba :dizzy_face:

Jinak jsem se vás snažila dočíst a musim teda říct, že mě pěkně se.... :angry: :wink: :grinning: , jak tady honíte ty dobroty a Misa stále mlsá :sweat_smile: :grinning: fakt vám to závidim :pensive: Sokolko, ta véča musela být mňam, mňam, :dizzy_face: Sem zvědavá, jestli si někdy taky budu moct zamlsat :sweat_smile:

Sokolko, to je dobře, že to byl jen planý poplach a neštovice to nejsou :dizzy_face:

Zany, kde jste byli z Honzíkem u fotáka :confused: Vy budete stavět :confused: vy se máte :dizzy_face: A kde máte pozemek :confused: Já bych šla taky hned do novostavby, jenže u nás to asi nehrozí :unamused: :frowning2:

Luci, tak snad to bříško brzy přejde a bude zas dobře :dizzy_face:

Janco a petul hezké fotky :dizzy_face: Petul ten pokojík je fakt užasnej :dizzy_face: , ale taky pěkně drahej :cry:
30. led 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bibi se to asi jmenovalo, ale ruku do ohně nedám :grinning:
30. led 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se připravuje až bude větší a bude chodit pařit. :grinning: Jinak k těm klokánkám. Já měla 2 a vlastně jsem je skoro nepoužila. Buď bych ho musela mít pořád otočeného obličejem k sobě a když bych ho dala na opačnou stranu tak se mi kynklal do předu. Já jsem s tím moc spokojená nebyla. Ale zase jsme nekupovali nějakou drahou, ale jen obyč asi za 200,-
30. led 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadík já mlsám furt, ale taky mi bude v krvi plavat kostkovej cukr :grinning: :grinning: No moc mi chutná, ale ono je to tak primááááá :grinning:
30. led 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso a neni ten kram v Prazsky ci Dlouhy?
30. led 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já jsem taky v těhu jedla tatarku :dizzy_face:

Sokolko, proč se nemají v těhu jíst játra :confused:
Jinak stebou moc soucítim . My chcem taky někdy dát malou na noc k babičce, ale trochu se toho bojim, jak to zvládne,ještě nikde jinde než doma nespala, tak to stále odkládam, ale máš pravdu, že čím je to dítě větší, tak to hůř nese :cry:
30. led 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty syrova vajicka jsou napr. v nekterem vanocnim cukrovi...

tak jsem nasla toto:
výhody šátku (správné postavení tělíčka) a klokanek (lehkost nasazení) spojují ergonomická nosítka (ergo, manduca, patapum, mei tai atd.)...
tak snad tak nevadi
30. led 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci je to nahoře ve staráku jak je pronuptia tak ještě vejš nad těma doplnkama do koupelny čico
30. led 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanca teď jsem konečně koukla na fotečky a super. Máte krásnou linku, taková by se mi taky líbila. Jo a to stěmi vlhčenými ubrousky milují asi všechny dětičky. Když je náhodou zapomenu dát někam do výšin tak to vypadá taky tak :grinning:
30. led 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik já nevim, ale prý se vnitřnosti jako takový nedoporučují. Asi v tom jsou všechny ty sr... z těch zvířat tak proto.
30. led 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek