• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Ahojky,

tak my jsme včera s mamkou upekly 3 druhy, dneska 2 (rohlíčky už jsou hotové) a pracny se pečou :slight_smile: Jsme s mamkou prostě šikulky. Letos jsem dotáhal tvar rohlíčku skoro k dokonalosti :dizzy_face: Manža o těch loňských řekl, že to jsou mrchy!!! :angry: Tak jsem je letos dělala jen já a mamka se věnovala pracnám a jsou skoro všechny stejné :grinning: :grinning: :grinning: To bude mít manža radost :grinning: :grinning: :grinning:

Večer jsem uspala Honzíka, no uspal se sám u prsa... :wink: A my jsme vyrazili na oslavu svátků a narozenin v prosinci :wink: Byli jsme v jedné pizzerii a docela nás nas*ali!!! Strašně dlouho jim trvalo než přinesli pizzu, manžovi pak nakonec přinesli jinou a ještě se šklebili, že jí nechce!!! :angry: A než mu přinesli tu správnou, tak to trvalo skoro hodinu a půl od objednání!!! :angry: :angry: :angry: No děs běs!!!
Já jsem si dala lambrusco a taky šampí na přípitek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Domů jsme dorazili o půlnoci, ještě jsme kecali s mamkou (Honzík prý asi 3x plakal, ale dobrý) a šli jsme spát v 1. Honzík se za čtvrt hodiny vzbudil a dožadoval se prsa. A pak nevím kolik bylo, ale každopádně v 5 se pán rozhodl, že spinkat nebude. Tak jsme se ho snažili udržet v posteli, ale bezvýznamně!!! :confounded: Když jsme rozsvítili, tak úsměv na tváři a kozloval po posteli. Tak jsem se obětovala, že vstanu. Ale manža mě docela namýchl, čekala jsem, že nechá maminku vyspat a ono nic! :angry: Ale mamka nespala, tak mě poslala lehnout a šla si s Honzíkem hrát. Ale prý za chvíli si začal pokládat hlavičku na rameno a usnul. Tak spal tady na sedačce, protože když ho nesla do ložnice, tak byl hned vzhůru a volal: Táta! :dizzy_face: No a vstávali jsme po 8. hodině :dizzy_face: No měla jsem děsný KOPR, ale musela jsem se rozhýbat a jít něco dělat :slight_smile: Nejraději bych spala a nebo se jen válela :slight_smile:
Manža si vzal Honzíka ke tchýni a dodělá jí štukem aspoň to jedno okno a ještě mu zbyde jedno, ale to musí celé nahodit a naštukovat!!!

No Sokolko, snad se to spaní zlomí!!! A bude to v pohodě :dizzy_face:
Honzíkovi už skoro koukají ty horní jedničky a evidentně mu roste ještě spodní pravá dvojka... Tak ho to chudáčka si moc trápilo!!! :confused: :confused: :confused:
2. pro 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

tak víkend proběhl v pohodičce. Spaní poslední týden celkem šlo. Ale dnešní noc opět buzení po hodině. Tak už nevím. V sobotu jsem objevila bílou tečku nu dásny tak to vypadá na první zub. No uvidíme.

zany ty už máš napečíno? Já jsem ještě nezačala. Asi se na to vrhnu tenhle týden. o víkendu jsem umyla okna a včera jsem udělala vánoční výzdobu. Vypadá to fakt hezky, musim se pochválit. Já toho letos moc péct nebudu, protože Davča o to moc nestojí a malej toho ještě moc nebude moct takže bych to zase žrala jenom já. :sweat_smile:
3. pro 2007 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nestíhám :grinning:
Ozvu se zítra, slibuju :wink: :wink: :wink:
4. pro 2007 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen aby :angry:
5. pro 2007 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:

Neboj, nezapomněla jsem na tebe, jen prostě kecám v Lednovkách a sem už pak nestihnu juknout :wink:

Naše noci jsou jakž takž :unamused: Ale dneska ve 4 ráno se Honzík rozhodl, že nebude spát a tak musel putovat k nám do postele a spali jsme skoro do půl 9 :grinning:

Jo jo, už máme napečíno :dizzy_face: Vzali jsme to takhle hopem a už to jen slepíme k sobě, ozdobíme a hotovo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
No na okna asi kašlu. Je tam fakt zima a přes den s Honzíkem to fakt nejde, takže asi jen vyperu záclony a bude to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Včera byl Honzík protivnej jak sviňa, myslela jsem, že mě z něj trefí. Byli jsme u kamarádky a nutně potřeboval křupky co měl kamarád, jenže on už jí normální, ale Honzík je ještě nemůže! Tak to bylo něco. Pořád jsem ho honila, aby mu je nebral a cpala jsem mu jeho. Ale ty nebyly tak dobrý :grinning:
5. pro 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HA a pak kdo na koho kašle :angry: :angry: :angry:

My tu měli odpo návštěvu - bývelé sousedky :dizzy_face: Včera jsem pekla Eskymo řezy a chutnali :wink: Pak jsme tu s Honzíkem osiřeli, protože Radim jel na spinning. My jsme s Honzíkem dělali mučiky mučiky a on z toho měl strašnou srandu :grinning: Usnul bez problémů, ale před chvílí zaplakal :unamused: Radim mluví s tchýní a vždycky snad při tom bulí. Asi na něj má špatný vliv :angry: :angry: :angry:
5. pro 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No teda Sokolko, kde zase jsi??? :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Tak naše noc byla příšerná. Honzík se vzbudil v půl 2, nakojila, dala jsem ho do postýlky a za chvíli zase bulel. Tak putoval k nám, ale tam sebou pořád mlel, tak jsem ho dala zase do postýlky, tak vydržel chvíli a zase pláč! Tak mě tak nas*al! :angry: :angry: :angry: Došla jsem mu rozložit vedle do pokoje cestovní postýlku, dala jsem mu tam deku a nechala jsem ho tam! Chvíli plakal a pak byl klid a vzbudil se až v 7 :dizzy_face: Pak jsem ho nakojila a nechala jsem si ho u sebe v posteli :wink: No a spinkali jsme do půl 9 :sweat_smile: Manža se jen přišel bláhově zeptat jestli se jdu s ním nasnídat :grinning: No fakt jsem nešla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pak jsme vyrazili do města, vypadalo to, že pršet nebude, ale pak se tak strašně rozpršelo :angry: HNUS!!! :angry: Na sociálce jsem pochodila dobře. Kromě toho fialového papíru chtěli ty 2 zelené :wink: Paní tam kuňkala a přes to sklo a tou malou dírkou jsem jí fakt skoro neslyšela :confounded: :confounded: :confounded:

No a jinak jsem si koupila 2 vánoční vůně a jednu normální, Honzíkovi kaše, vyřídila jsem zdravotní pojišťovnu a kamarádce jsem koupila k narozkám belgické pralinky :slight_smile: Zítra se máme sejít a půjdeme spolu na obídek :slight_smile: Narozky sice měla už v říjnu, ale to jsme se neviděly :frowning2: No a moje mamka chudák byla se mnou a vždycky někde čekala s Honzíkem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

U oběda dělal Honzík tyjátr, že i klidný manža se rozhodl, že na něj nemá trpělivost a vyhodil ho. Tak on přišel s pláčem ke mě :unamused: Vydřiduch jeden :grinning:

Taky jsem si zkoušela jedny zimní boty, ale váhám, stojí 2000,- :unamused: + milion blicích smajlíků !!! Ale manža včera pořád sondoval co chci k Vánocům, tak mi je může koupit a hotovo :dizzy_face:
6. pro 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky když tak koukám jak píšu tak já tam mám teda hrubek a překlepů. No fuj. :angry:

Tak dáseň už máme červenou tak očekáváme první zoubek. :sweat_smile:

Jinak já ještě nepeču, ale už se do toho budu muset dát. Už je na čase. Noc zase na prd, ale možná to bude tím zoubkem. To zjistíme až vyleze.

Jinak nic nového.
Opatrujte se :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak nám asi roste těch zubu najednou víc :slight_smile: Koukala jsem se mu do pusy a evidentně mu rostou i horní dvojky... Tak jsem zěvdavá kdy vylezou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zany,

noci opět strašné, ale nemá to cenu pořád dokola opakovat. JInak od středy už si pořád sedá a přes týden už si stoupá kde může. Je to už mazec. člověk musí být vždy připraven. :sweat_smile:

Příští týden jdeme na osmiměsíční prohlídku tak jsem zvědavá, jaký bude mít "míry".Dneska chceme jít na náměstí, protože tam odpo přijede coca-coláckej kamion. Tak jsem zvědavá jak se to bude Kubíkovi líbit. Určitě dám vědět. :grinning:

Včera jsem byla po dlouhé době na masáži a parádička. Měla jsem tam 2 bloky. Asi budu zase chodit pravidelně. :wink:

Jinak se chci o víkendu konečně vrhnout na to cukroví ať to pak nedělám na poslední chvíli. :grinning:

Zatím se loučíme a posíláme Honzíkovi pusinky. :dizzy_face:
8. pro 2007 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kamion byl krásný, ale lidí jak sr... jen jsme si to vyfotili a zase jsme šli. Až bude čas tak hodíme fotky do albíčka. :wink:
9. pro 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

koukám, že máš nové foto :slight_smile: A kdepak je Kubíček??? :slight_smile:

My jsme dneska byli plavčit a bylo to super. Příští týden jdeme naposledy a pak až v lednu :slight_smile: Zaplatili jsme si další kurz a dokonce byl levnější než psali :slight_smile: Asi proto, že pokračujeme... :confused:
Dneska chci dát Honzíka na noc do svého pokoje, protože v noci zase vyváděl a byl vyhostěn :pensive: :grinning: Prostě se pak budí jak si jdeme lehnout my... Tak to zkusím ho dát spát rovnou tam a uvidíme :dizzy_face: :confused:
A kdy jdete na tu osmiměsíční? :slight_smile: My jdeme až na roční v lednu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a taky rovnou na očkování :unamused: :confused:

PA a posíláme pusu Kubíkovi :wink:
10. pro 2007 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

jojo nové foto. Vypadám jak dement. Ale s tím ksichtem nic víc nenadělám... Kubíčka tam nemám bych mu to zbytečně kazila. Možná že tam časem dáme jinou.

Jinak dneska jsme koupili novou sedačku fakt mám z ní radost. Koupili jsme jí na náměstí v hračkárně. http://www.babypoint.cz/zev1.htm vyšla na 2999,-
Neradši bych tam v ní jezdila sama :grinning:

Úspěch. Mám zadělaný první dvě těsta. To jsem fofrník viď? Předpokládám, že ty už to máš i naplněný. :angry:

Zoubky - jeden je prořízlej a další 3 začínají růst. Má to celý oteklý. Tak to vypadá, že budeme mít 4 zuby najednou. Taky je protivnej a na noc mu dávám panadol sirup. Mudra říkala, ať si nedělám starosti a když mu to pomáhá tak ať mu to dám.

Dárky - už máme skoro všechno koupený. Chybí jen nějaká drobnost tak jsem spokojená. Máme objednaný kalendáře s Kubíčkem tak příští týden to bude hotový. Dostanou to babičky a pradědek. Bude to pro ně jeden z nejlepších dárků. :grinning:

Toť asi vše. papapa a opatrujte se a nenastydněte v tomhle hnusném počasí :wink: :grinning:
11. pro 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak už nám koník zase funguje :grinning:

Sedačka pěkná :slight_smile:

Jdu si připravit na zítra část obědu, ať stíhám ještě uklidit a pak písnu... :wink:

PAPA
14. pro 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha, Sokolka mě tu nechala samotnou :angry: :angry: :angry:

My jsme dneska měli super noc :slight_smile: Já se vzbudila v 5,15 a Honzík pořád spal. Tak jsem se šla kouknout jestli vůbec dýchá :wink: Došla jsem si na záchod, otevřela jsem myčku a šla jsem zase spát. Honzík se vzbudil v 6 a to jsem si ho nechala už v posteli a spinkali jsme do 8 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Manža dopoledne vyrazil do města pro další dáreček pro mě :dizzy_face: A já tu zatím kuchtila. No docela mě naštval, že jede pryč. Vymyslí si k obědu pečené maso, špenát a knedle a já abych to tu mastila a ještě se starala o Honzíka :unamused: No ale zvládla jsem to :slight_smile: Knedlíky jsem dělala poprvé sama a musím se pochválit, protože se povedli :grinning: :grinning: :grinning: Maso jsem pekla jehněčí a kousek bůčku :slight_smile: Ještě jsem dělala knedlíčkovou polévku, tak máme na zítra vařeno :slight_smile:
Odpoledne jsem měla sraz s kamarádkou :slight_smile: Daly jsme si kafíčko a dortíček a dostala jsem už dárek k svátku neb nevíme jestli se uvidíme... :slight_smile:
No a taky přijela tchýně :confused: :slight_smile: Volala po obědě, že by přijela. Tak si aspoň chvíli užila Honzíka a pak jela zase domů...
Honzík šel spát až po obědě a spal 2 hodiny, tak něco naspal, ale teď už začíná být otravka, ale musíme ještě hodinku vydržet a půjde se koupat a spát :slight_smile: Kašel je trochu lepší a teplotu měl max. 37,1 st. Tak jsem ráda :sweat_smile:
Já jsem ti to vlastně nepsala. V úterý začal kašlat, tak jsme jeli k Mudře, na poslech dobrý... Ale večer dostal teplotu, tak jsme mu dávali čípek a nebo Panadol... Kašel už se taky zlepšuje, tak jsem ráda. Na noc mu dáme ještě výš matraci, aby ho to nedráždilo a uvidíme... Jinak bysme zašli raději na kontrolu...

tak pááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

neboj nenechala. Všechno sleduju jen nebyl čas psát. :confused:

Tak už mám upečené linecké, dortíčky a ořechy. Z těch mi ještě kousek těsta zbyl tak to dodělám dneska. Určitě ještě udělám vosí hnízda a uvidím, jestli se mi bude chtít dělat ještě něco. Vanilkový rohlíčky jsem dostala od mamky takže ty dělat nebudu. :grinning:

Včera jsme byli u kamarádky a dávali jsme si už vánoce. Malej dostal takový hrací chrastítko a lezecí válec. Jsem na něj docela zvědavá, protože původně jsem mu ho nechtěla vůbec kupovat. Myslím si aby si nerozbyl kokos až se po něm začne válet. No uvidíme jak se s tím popere. :grinning:

Tak Honzíčka to taky skolilo? Ono to teď docela řádí ty chřipajzny tak snad se nám to vyhne. No uvidíme. Ale je šikulinka, že tak krásně spinkal. A vy už ho dáváte do jeho pokojíčku?

Já mám na dnešek naštěstí taky vařeno. Dělala jsem rajskou a fakt se povedla. Je moc dobrá. Takže mám dneska taky klid. :wink:

Prozatím se tedy loučím :dizzy_face:
16. pro 2007 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

no už jsem se lekla, že jsi mě opustila a zůstala jsem tu nadobro sama :cry: :cry: :cry:

Já jsem včera slepila pár ořechových koleček meruňkovou marmeládou a zbytek namáznu příští týden tím krémem... A pak to jen ozdobím a mám hotovo :grinning: něco dostaneme od tchýně, tak toho cukroví bude taky dost... :wink: :wink: :wink:

Jééé, tak vy už jste měli Ježíška? :slight_smile: No my jsme ten válec koupili, Honzík si s ním hrál, kokos si nenabil :grinning: ale myslím, že se naučil lézt sám než s válcem :confused: :slight_smile: Tak třeba ho využijete...

No jo, taky se nám ta nemoc nevyhnula. Zítra ještě raději dojedu k Mudře, aby Honzíka poslechla a snad se do konce týdne dá do kupy, abychom mohli o svátcích pořádně ven. Jinak mi z něj už hrábne!!! :angry: Doma je to fakt vopruz! :angry: Všechny hračky zná, nic už ho nebaví! :angry:

No jo, Honzík už byl vystěhován do svého pokojíčku :slight_smile: Jak se pořád budil a já ho párkrát v noci přenesla vedle, tak spal líp. Tak jsme usoudili, že ho asi budíme a spinká tam už týden sám a dobrý. Teď jak má ten kašel, tak jsme mu tam pro jistotu dali monitor dechu. Co kdyby náhodou... A musím to zaťukat, spinká fakt dobře :grinning: Dneska se vzbudil na kojení až v 5 a pak spal do 6 v postýlce a od 6 s námi a vstávali jsme v 9 :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jsem vezla oběd mamce a byla jsem pochválena za knedlíky :grinning: :grinning: :grinning: Tak mám radost :grinning: :grinning: :grinning:

Honzík od rána spal jen hodinu a to šel spát až v půl 2... Je taky pěkně protivnej!!! :angry: :angry: :angry:

tak zatím pááá a zdravíme Kubíčka i Davču :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. pro 2007 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

tak k tomu válci. Kubík leze už 3 týdny takže je to jedno. Sedá si tady pořád a všude už stojí. Dokonce začal dělat pár krůčků podél sedačky. Takže nám válec k lezení určitě nepomůže :grinning:

Včera večer jsem si udělala krém na ořechy a namočila vrchní strany dortíčků. Dneska už to jenom naplním a uvidím, jestli se ještě do něčeho pustim. :confused:

Jo a zapomněla jsem se pochlubit, že máme prořízlej druhej zoubek. :grinning:

Tak pá a pozdravuj
17. pro 2007 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

po snídani jsme vyrazili k Mudře, naštěstí tam před námi byli jen jedni pacienti a pak jsme šli na řadu my. Paní doktorka Honzíka poslechla a kašel nám spadl na průdušky :frowning2: :frowning2: :frowning2: Takže dostal Honzík antibiotika a má je brát po 12 hodinách... Naštěstí jsme parkovali hned u lékárny, takže jsme si lék vyzvedli a doma ho hned dostal. Na kontrolu jdeme ještě v pátek :wink:

No vida jakej je Kuba šikula :slight_smile:
My už máme taky prořízlou horní jedničku a čekáme na tu druhou :slight_smile: Snad vyleze brzy... No a pak ještě ty dvojky, ale ty vypadají, že jsou taky na obzoru :slight_smile:

Já to cukroví mám na půl slepený, ale asi už udělám ten krém a slepím to, ozdobím a hotovo :slight_smile:

Tak zatím PA
17. pro 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak to je chudinečka malinká. Tak on má nakonec antibiotika. Tak to si užijete když budete muset být doma. Ale hlavně aby mu bylo dobře ne Ježíška! :grinning: :wink:

My byli dneska kupovat ještě nějaký dárečky a odpo na druhý procházce. Né že by se mi teda do tý zimi chtělo, ale babča nás vytáhla. Potřebovala poradit co koupit Davčovi tak jsem musela. Večer jsem donaplnila cukroví a ještě mě čekají vosí hnízda. No a prdim na to. :grinning:

Zatím se opatrujte pa :dizzy_face:
17. pro 2007 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

taky doufám, že se brzy z toho dostane a o svátcích budeme moct jít na chvíli ven... Jinak mi fakt hrábne!!! :unamused:

Noc u nás úžasná. Před 23 hodinou dostal Honzík meducínku a pak spinkal do půl 2, to mu stačil dudlíček a trochu pití. No a pak spinkal až do 7,45!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: A to mě akorát vytrhl z nepěkného snu - nějaké kraviny!!! :grinning:
Radim dneska odjížděl brzy, protože se vydal směr Hradec a Trutnov. Takže jsme sirotci a doufám, že se vrátí tak do 16 hodin... :wink:
18. pro 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany,

gratuluju ke spaní. Malej spinkal na dnešek taky lépe. Sice vstával asi 3x, ale to je pohoda. :grinning:

Dneska jsem mu udělala bramborovou kaši z UM a kuřecí prsíčko, který jsem jenom pokrájela a jak mu to šmakovalo. Ještě mi zbylo na zítra. :grinning:

Ven jsme se dnes ještě nedostali tak půjdem odpo. Aspoň na chvilku. A přeju ti pevné nervy doma. Já vím, když jsme byli s Kubíkem ten týden co byl nastydlej doma tak to byla pěkná otrava. Ale spíše pro mě než pro něj. :confused:
18. pro 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My máme dneska vyměněné dítě :grinning:
V 11 usnul během chvilky, spal hodinu a 20 minut a pak si dal oběd. Vařila jsem mu bramboru, mrkev a kuřecí prso a všechno to snědl a bylo toho docela dost!!! No fakt jen žasnu :confused: :confused: :confused: :grinning:
Tak zítra uvaříme nějakou jinou mňamku a jsem na něj zvědavá :slight_smile:

Já bych řekla, že je to otrava i pro něj. Stejné prostředí, stejné hračky, no už aby bylo po Vánocích a měl něco jiného na hraní. To od něj bude chvíli klid... :slight_smile: Už nevím čím ho zabavit. Včera házel do krabičky věci a to byl chvíli klid. Ale nevydrží mu to na dlouho :unamused:
18. pro 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je jasný čím větší dítko tím hůř ho většinou zabavíš. :unamused:
18. pro 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak večer jsem šla spát v jedenáct a ještě nebyl vzhůru. Sice nevím v kolik se vzbudil, protože už to vše dělám automaticky v polospánku, ale i tak dobrý.

Teď mi zase stojí u sedačky a žbleptá. :grinning:
18. pro 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi tu? :confused:
18. pro 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Utekla jsem ti :grinning:

Normálně je fakt vyměněnej :grinning: Zase usnul během chvíle, žádné přetáčení, stoupání si, reptání atd. Prostě hodné dítko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Asi už byl unavenej, protože byl najednou protivka...
Radim by se měl do hodiny vrátit, tak se těším až si dáme kafíčko.
Pak musím vyžehlit, udělám si krém a večer to asi budeme u Ordinace lepit :slight_smile: :wink:
18. pro 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,

tak cukroví dodělaný, ale dárky ještě nezabalený. :confounded:

Dneska malýmu zmodrala dásnička nahoře na levou jedničku. Tak jsem na to zvědavá. Poslední 3 dny spí špatně, takže očekávám další zoubek. :grinning:

To je kosa co?! Buď ráda, že jsi doma a nikam nemusíte. Dopo jsme jeli kočárkem pro maso a bylo to maso :grinning: :grinning: . Mínus 5. :confused: Odpo jsme jezdili po nákupech se ségrou naštěstí autem tak to bylo lepší, ale Kubík byl protívka. Nebavilo ho to a ještě k tomu ten zoubek :frowning2:

To je asi vše. Jdu čučet na ordinaci. :grinning: Pááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face:
20. pro 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

uffff, tak jsem normálně znavená!!!

Vyrazili jsme ráno k Mudře a tam bylo lidu, takže jsme tam čekali asi hodinu a čtvrt :unamused: Honzík tam pořád běhal, tak jsem musela běhat za ním :slight_smile: Dostali jsme ještě antibiotika do středy, protože ještě kašle, tak abychom tam nebyli prý po novém roce znovu. A ve čtvrtek podle počasí můžeme na chvíli ven :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak snad to bude v pohodě a už se z toho konečně dostane!!! Celý svátky doma, to bude vopruz!!! :angry: :angry: :angry: Ale asi vyrazíme jen ke tchýni na oběd, cestu autem holt přežije, dneska taky musel! :wink:

Jinak jsme byli v lékárně, no hrůza co se to děje!!!! :angry: :angry: :angry: Všude plno lidí jak šílí kvůli tomu, že se začne platiti!!! Pak jsme byli ještě něco pokoupit a normálně se skoro nedalo zaparkovat! Jinak jsem jela 7,5 km 45 minut!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Když jsme přijeli domů, tak jsem uvařila Honzíkovi rýži, maso a zeleninku jsem měla vařeno ze včera, takže se nabaštil, chvíli si tu hrál a před chvílí usnul. Spal jen chvíli cestou v autě... :wink:
Manža nevím kdy dorazí, ale snad brzy, protože jinak mi doma už hrábne!!! :unamused:
21. pro 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jakpak se daří Honzíkovi?

Dárky už jsou konečně zabalený, ale dělala jsem to asi 3 hodiny. :angry:

Jinak jsme si koupili k vánocům auto. Pořádný rodinnný. Seat alhambra. Je fakt pěkný a hlavně velký. Včera jsme se byli projet, ale jsem zvědavá, jak dlouho mi bude trvat, než se s tím naučím jezdit. Nebo spíše parkovat. :sweat_smile:

Dneska večer chci ozdobit stromeček, protože s Kubíkem bych to asi nezvládla. :grinning: Taky dneska udělám salát a potřebuju ještě vyluxovat. Prostě toho mám dost. Včera večer jsem si konečně vyžehlila tak mám na chvilku klid.

Jinak přejeme krásné vánoce, první ve třech, ať se to Honzíkovi líbí a také hodně dárečků od Ježocha. Užijte si to a určitě musíš nahlásit, jak vše probíhalo. Já jsem na Kubíčka taky zvědavá. Sice je ještě malej, ale už všechno krásně vnímá tak to bude určitě super. :grinning:

Zatím papa možná se tu ještě do zítra ukážu. Pozdravuj :dizzy_face:
23. pro 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek