• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
tady ležim a přes pupek skoro nevidim a manžel mi poví, že čeká, že mi pupík vyjede :grinning: :grinning: fakt ftipnej
30. led 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jen aby neměl pravdu :sweat_smile: :grinning:
30. led 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku ja nemlsam, takze aspon nekdo, ne? :wink:
to je mi te lito a manzela lito, chripka je hnusna :frowning2:

miso no a kde ten kram je? do Prazsky bych nekdy chtela zajit, ale casu do porodu je nastesti dost, tak ty nakupy nehrotim

hmm mne ted taky moc chutna, ale kvuli tem bolestem si davam pauzu - no ona neuskodi, priberu tak jako tak asi vic nez malo :wink:

jadiku, nemaji se jist kvuli vitaminu A, myslim, s nim by se to nemelo v tehu prehanet
30. led 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on řiká, že mám pupek malej nebo, že si už zvykl to spíš.Já mám pupek že nepotřebuji stůl když pokládám skleničku :grinning:
30. led 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne sokolko, kvuli tem sr... to neni

holky, loucim se, koupelna vola "Lucinko hola" :wink:
30. led 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci proti pronuptii(svatební salon)
30. led 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo miso tak ten obchod jsem myslela, ale je to kousek nad ni, ne?
30. led 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase Luci o něco chytřejší :wink: Tak brou
30. led 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jo jo nad ní.Sokolko ty tady ještě budeš
30. led 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chvilku jo, tě tady přece nenechám samotnou, ještě by si se bála :grinning:
30. led 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
správně bych se bála.Snad se ani neptej co dělám :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Praskneš :grinning:
30. led 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně :grinning: :grinning: už ted asi budu blinkat
30. led 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych se nedivila. :grinning: Hele a na začátku těhu ti bylo blbě? :confused:
30. led 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne.Jen někdy musela sem mít důvod pach jen sem nesměla brambory ani vidět, ale blbě mi nebylo až asi ve 3 měsíci začalavyhrávat lednička na body ráno sem do ní nesměla jinak sem blinkala, ale jinak v poho
30. led 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč??
30. led 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen se ptám. Mě bylo blbě hned ze začátku, ale jen 14 dní, to jsem měla žaludek jak po týdením flámu, ale taky jsem neblila. Vždycky když jsem něco snědla tak mi bylo lépe, ale to bych musela jíst furt. Pak už to bylo v poho. Ani pachy mi nevadili.
30. led 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já používám jeden parfém už skoro pět let a to sem byla ve 3 měsíci a povídám aspon, že mi ten parfém nevadí nastříkala sme se a poblila sem se jak amina tak asi mi vadil :grinning: :grinning: a pak mám ještě jeden parfém asi tři roky na střídačku stim prvnim a ten mi neva jeden je wish ten co používám pět let a ten druhej Armani mania
30. led 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak já je stejně moc ráda nemam, takže jestli jsem je měla tak jednou, tak to snad neuškodilo.Ale kys.rybky jsem si teda občas dala a ty se nemaj jíst proč :confused:

Jdu taky spát :slight_smile: dobrou noc :dizzy_face:
30. led 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak to ti asi opravdu vadil. Mě naštěstí nevadilo nic. Jsem zvědavá jak to bude vypadat, až budu podruhé těhule. Většinou co jsem tak slyšela tak ty co měli první těhu v poho, měly druhé na prd. Ale je fakt, že všechny čekali jiný pohlavý.
30. led 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik rybičky snad nevadí. :sweat_smile:
30. led 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamka měla všechny těhu na nic, všechny problila od začátku až asi do 6M jinak já kyselé rybky jim teda ted ne, ale do 4 měsíce sem je jedla
30. led 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to moje mamka měla taky snad v každém těhu a všechny porody úplně hrozné. No a já jsem rodila jak profík. :grinning:
30. led 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamka měla zase porody libovku přiška hekla abylo po všem a ségra taky těhu problalila obě a porod pohoda tak si řikám, že já těhu brnkačka a porod se asi poseru jaká to bude dřina :grinning:
30. led 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nemůžeš tak brát. Určo to bude v poho, každopádně dovnitř to šlo dobře, ven to půjde hůř ale musí. :wink:
30. led 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se porodu nebojim ven to musí a manžel u toho bude páč u toho byl při výrobě tak bude i u expedice :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je správný jen ať si to taky užije. :grinning: Mě to hrozně uklidňovalo, že jsem tam nebyla sama.
30. led 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel řekl, že mě tam nenechá cizim lidem a za to sme mu vděčná nechci tam bejt sama
30. led 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tě chápu. On ti sice moc nepomůže, ale kdyby tam nebyl, tak tam budeš sama. To mě by vadilo, prostě je to taková psychická podpora. Pro mě to hodně znamenalo, a myslím že i pro něj, že byl u narození Kubíčka. :pensive:
30. led 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misko nic jdu taky chrnět, ty už u toho taky spinkáš, tak se jdi natáhnout, ať ty dobrůtky dobře strávíš. :grinning: Pa
30. led 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek