• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
určitě je to důležité pro oba.A sem mu vděčná za to, že tam chce být já bych ho asi nenutila, ale řekla sme mu, že nebude stát u brány at se nebojí bude hezky u hlavy
30. led 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nespim je sem šla na wc a já ležim, ale jdi já si jdu dát vanu a jdu do ložnice
30. led 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo, močák nepočká :grinning: :grinning: Brou
30. led 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa pa
30. led 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

no vy jste toho nakecaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás noc v pohodě. Eliška se vzbudila před čtvrtou hodinou, nakojila jsem a zase spala :dizzy_face: Honzík včera usnul až před desátou a to jsem myslela, že už ho utluču!!! Pak přišel, že už je vyspinkanej!!! :rolling_eyes: Tak jsem si k němu lehla a usnul :sweat_smile: Ráno vstával v 6, ale ještě vydržel ležet. No a Eli už začala hekat v postýlce, tak jsme kojily a vstávali jsme v 7 :wink:
Jdu to tu poklidit :wink:
31. led 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem v těhu tatarku jedla... Nejedla jsem játra a syrové maso a to jsem kolikrát měla chuť na tatarák :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zvlášť když jsem viděla jak si ho někdo dává :wink:
Jinak jsem jedla víceméně všechno...

Jadiku - to je mi líto, že vám není dobře! :frowning2: Snad budete brzy fit :slight_smile:
Byli jsme se nechat vyfotit v Pražský v Galileu - pod Vítkovou :slight_smile: On je to náš známý, fotil nám i svatbu a vloni nás taky fotil :wink:
31. led 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tedy spis dopoledne :slight_smile: my dnes vstavali v 8:40 - krasa! ale v noci chrapal manza o 106 :angry:
31. led 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku zavinace ne, protoze je to syrove maso, ne?

holky bavily jste se o otci u porodu - nevite, jak to to s volnem pro nej? mam dojem, ze se to tu uz resilo a ze na den neplaceneho volna v dobe porodu ma narok, ne?
31. led 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jatra temer nejim, syrove maso taky ne, ale ta syrova vajicka mi vadila hlavne o Vanocich, kdy jsem se na kazde navsteve musela ptat, zda v tom cukrovi neni syrove vajicko :wink: a pak jsem zjistila, ze jedno cukrovi od tchyne je tam stejne mela a ja ho snedla hafo, takze smula :sweat_smile: no a treba hermelin jsem jedla jen sporadicky a ted na nej neky mam chut, kdyz vidim, jak ho dlabe manza :wink: alkohol jsem ze zacatku nemohla ani videt, ted bych si dala, kdyby to slo, ale nejde, tak si nechavam (jeste na dlouho) zajit chut
31. led 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko,

já jsem vstávala před osmou. Sice jsem od půl pátý byla asi 5x vzhůru, ale dobrý. Babička říkala, že malej byl v pohodě. Sice pobrekával, ale jen chvilku a v noci se vzbudil 2x. :sweat_smile: To i mě se budí víc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno se vzbudil před šestou, ale do sedmi prý ještě leželi. Chvilku se mnou mluvil po telefonu a pak už vrtěl hlavou, že si se mnou povídat nebude :sweat_smile: , potvůrka. Takže skoro švagřík přeháněl. :pensive:

Luci to nevím jak to je, ale podle mě je to na domluvě se zaměstnavatelem. Podle zákona nevím jak to funguje. D. podniká, takže si může dělat co chce a tohle jsme naštěstí nemuseli řešit. :wink:
31. led 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko tak to mate dobry, ze malej spinka u babicky :slight_smile:
31. led 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj fakt z toho mám dobrej pocit. Příště už budu klidnější a myslím si, že Kubík už to bude taky zvládat lepšíc :slight_smile:
31. led 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Luccii: myslím, že má otec u porodu nárok na neplacené volno na ten den a dokonce by měl mít i nárok i na neplac.volno v den, kdy vyzvedává z porodnice (kdysi jsem to někde našla na webu, ale teď už nevím, kde to bylo) my to řešili jinak, manža měl dovolenou cca 14 dní...

Sokolko: to Kubík tu první noc bez mámy zvládnul v pohodě. Skoro bych řekla, že větší nervy to byly pro tebe, viď? :slight_smile: No na sebe jsem taky zvědavá, až to přijde. Teď se od prcka vzdaluju max. na nákup, když spí a hlídají naši a to jsem jak na trní, kdy mi zazvoní mobil.

Zany: ty nosítka Manduco vypadají dobře, asi ho prubneme. podle všeho tam můžou od narození, takže v 6 měsících to zmákneme. A taky v něm nebude celý den.
V Pražský je je foťák, jak jsou ty belgický pralinky, a fotí děti v různých kostýmech - námořníčka, kominíka apod. a fotky vypadají fakt pěkně, to by Honzík možná chvíli snesl
31. led 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, toho pána z galilea jsme chtěli taky na svatbu na focení, ale bohužel už měl ten termín obazený, tak jsme měli pany s pastelu a taky udělali moc hezké fotky :dizzy_face:

Luci a čemu vadí to syrové maso :confused: ohrožuje to vývoj mimča nebo hrozí nějaká nákaza právě z toho syrového masa pro maminu i mimčo :confused: A vitamín A ohrožuje co :confused: Já to nikdy moc nestudovala, ale o tom Ačku jsem slyšela, ale už nevim, proč to vadí, děkuju.
Jak je to z volnem u otce u porodu nevim, protože já rodila v neděli v noci, takže jsme to měli vyřešené :dizzy_face: ,ale jinak by měl manža asi dovču :slight_smile:

Sokolko, to je dobře, že to Kubík tak hezky zvládnul, je to šikula :dizzy_face: Docela jsi mě navnadila, tak přemýšlím, kdy to zkusíme my :slight_smile:
31. led 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napsala jsem blbost :pensive: Rodila jsem v sobotu v noci a Adélka se narodila v neděli ráno v 5h. :dizzy_face: :dizzy_face: tak je to správně napsané :dizzy_face: :grinning:
31. led 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se do toho nějak zamotala :angry: :grinning: Prostě jsem rodila v noci ze soboty na neděli a v 5h.ráno v něděli byla malá na světě, takže byl víkend a volno manža nepotřeboval :dizzy_face:
31. led 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku, vit. A i syrove msao/ vejce ohrozuji mimco - to syrove infekci (toxoplazmoza myslim), ten vit.A si nepamatuju...
31. led 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci
"Při narození dítěte se pracovní volno s náhradou mzdy nebo platu takto poskytne manželovi nebo druhovi na nezbytně nutnou dobu k převozu manželky (družky) do zdravotnického zařízení a zpět a dále bez náhrady mzdy nebo platu k účasti při porodu manželky (družky)."

Víc toho je tady:
http://www.mpsv.cz/cs/4
31. led 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - tak vidíš jak to Kubík hezky zvládnul :slight_smile: Vždyť jsem ti to říkala, že to bude v pohodě a že bude spát líp jak doma :wink:

Petul - o tom focení tam nahoře v Pražské vím :wink: Byla tam kamarádka, fotky moc hezké, ale když mi řekla cenu za těch pár fotek, tak jsem zírala!!! Platili asi 4 tisíce :rolling_eyes: To bych pak spíš nechala vyfotit obě děti společně...

Jadiku - toho hlídání přes noc se fakt neboj :wink: Jde jen o to poprvé!!!

Honzík se narodil v pátek před půlnocí, takže přes den byl manžel doma a pracoval v kanceláři a střídavě chodil za mnou :slight_smile: Takže jsme žádné volno neřešili :wink:
Teď když se narodila Eliška, tak se narodila ráno, takže manža pak byl doma a dělal věci do práce doma a z části byl s Honzíkem. Takže taky nic neřešil :wink:
31. led 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - myslím, že dvě deci vína nebo sklenička piva mimču neublíží pokud to není každý den a nebo větší množství :wink: Já si občas něco dala a stejně jsem to vždycky ucucávala strašně dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hermelín jsem si občas dala, ale spíš v toustu a nebo smažený :wink:
Rybičky nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a Luci - vzpomněla jsem si, že když jsme se vrátili z dovolené, že mě taky bolelo břicho (vypadalo to taky spíš na žlučník) a přitom jsem nic tučného nejedla, spíš i víc zeleniny a lehká jídla... Tak jsem pak doma zkusila jíst každý den Activii a za chvíli se to srovnalo a břicho zase v pohodě :wink:
31. led 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, já vím, ale pořád to nějak odkládáme, zatim se nám do toho nechce, bojim se toho, že by tam proplakala celou noc :frowning2:
A kde budete stávět :confused: , pokud to teda není tajné .

Já jsem v těhu teda jedla ty kys.rybky, protože jsem měla pořád chutě na kyselé , syr.vejce jsem snad nejedla, plísnové sýry možná tak občas a tatrák ne, ale myslim si, že když se to nejí ob den nebo každý týden, že to uškodit snad nemůže.
31. led 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany diky, tzn. ze proste ma narok na neplacene volno v den porodu, prip. pul dne, kdyby porod trval kratce :wink:

cooze za par fotek 4 tis.!? to je desny :unamused: nastesti mame kamarada fotografa :wink:

tepelne upraveny se ty plisnaky behem tehu smi :slight_smile:

ad bricho - dnes rano OK, pak jsem snedla halusky, kde byla i slanina a to byla asi chyba - uz me zase boli, ale ne tak moc jako minule... ja jedla primo ty kapsle s bifidokulturama a nepomohly :frowning2: tak zkusim jist (jeste) vic dietne a uvidim...

my byli ted na dlouhy prochazce a pekne jsme vymrzli, manza je teda jeste v samosce, ja se ted mezi lidi bojim, kdyz radi ta chripka

vsude je snih a pod nim led, tak holky opatrne!
31. led 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska asi půjdu s manžou na chvilku do práce a pak povlíknu a vyžehlim a budu tady přijdu kolem 9 tak doufám, že tady někoho najdu.A jinak do Prahy jedem asi v pondělí tak musim toho zase nakoupit :grinning: :grinning:
31. led 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak casto menite povleceni? zrovna si rikam, zda by uz nepotrebovalo vyprat...

miso to bude velka vybavicka :wink:
31. led 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já podle potřeby, ale asi jednou za měsíc.A já budu kupovat polici nad postýlku v Ikee a pak to vemem na proti do Metropoli a tam mají hezkej pidižvíkovej krám :grinning:
31. led 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem zvedava, co koupite :slight_smile:
31. led 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nikam nejdu,Nechcete zaskočit na kafčo :sunglasses:
31. led 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matky kde jste sem samotinka
31. led 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :wink: sem se nacpala a zase tu strasim :grinning:
31. led 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - zkus tu Activii, mě to fakt pomohlo :wink:
Jinak těch fotek bylo víc - kominík, čertík a kluk v kufru :slight_smile: Ale i tak mi to přišla pálka :confused: :rolling_eyes:

Jadiku - budeme stavět na Vysoký, lokalita Rusalka :slight_smile:

Míšo - tak hlavně to tam nevykup :grinning:

My jsme byli odpo venku. Honzík spal asi hodinku a půl, tak jsme pak vyrazili ven do PB. Nechali jsme auto u tchýně a šli jsme na Svatou Horu :slight_smile: Ale fakt to všude klouže :unamused: Doma jsme se pak najedli a Honzík snědl celý chleba :slight_smile: Asi měl fakt hlad!!!
31. led 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek