• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
zany ja jim Hollandii, ty verim vic :slight_smile: a jim ji kazdy den (s bananem)
jeee na Vysoky je to pekne :slight_smile: my se tam fotili po svatbe :slight_smile:
31. led 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: Tak to je fakt palba za ty fotky, kdyz vezmu v uvahu, ze to foti max.hodinu. Kdybysme meli doma ty kostymy, tak to Honza nafoti taky :grinning: Tolik nas stal fotograf, kteryho jsme meli na svatbe celej den a jeste s nama jel z Prahy do PB a fotek udelal spoustu.

My jsme dneska sli na Brezaky i se psem a jak pes taha jak zbesilej a vsude je led, tak manza lezel dvakrat na zadech.
31. led 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo my byli na Brezakach dnes taky :wink: ale kocarek jsme nevideli
jinak na spouste mist v prirode je to skutecne jedna dlouha skluzavka :sweat_smile:
31. led 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem nakojila a uspala Elišku :dizzy_face: Ještě jsem jí teď byla vrátit dudlíka, protože plenka se asi šoupla a zarážka nefungovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: A manža má na starosti Honzíka! Ale ten si zase vymýšlí, že chce pití a já nevím co ještě... :rolling_eyes: Přitom zívá, že by si roztrhl pusu!!! Myslí, že bude sekec!!! :grinning:

Petul - tak si to od nich půjčíme a Honza to nafotí :grinning:
Radim taky říkal, že tolik nás nestály ani fotky ze svatby...
31. led 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak po obídku k nám přijela ségra a D nás pak hodil k babičce pro Kubíčka. Otevřel nám švára, babička s Kubíkem ještě spinkali a asi za půl hoďky vylezla babička, že mu jde pro čajíka. Tak jsem sondovala, jestli je vzhůru, tak prý jo, ale leží. Spal už 2 hodinky tak jsem se šla na něj podívat a on na mě chuděrka jen koukal a ležel :sweat_smile: . Myslím, že kdyby dostal čajík tak ještě zabral. :stuck_out_tongue_closed_eyes: NO a pak už to bylo super. Pusinky a tak a když jsem se ho zeptala, jestli bude dělat u babí ještě dneska hají tak prý že jo :grinning: . Tak měl ale smolíka. Jinak je jak z divokejch vajec. Vzteká se když nedostane co chce a tak. No prostě rozdováděný od babičky :sweat_smile:

Dneska na vás prdim dámy. Jdu čučet na film. Možná juknu pak.
31. led 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Sokolko - to je mi teda upřímnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
To víš, babičky povolí víc než máma, tak proč by tam nezůstal :slight_smile: :slight_smile: To je jako u nás :sweat_smile:
31. led 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste dnes teda překvapily :wink: sem čekala zas nekecané alespon dvě stránky :grinning:

Zany, na Vysoké je to hezké :dizzy_face: , nebude se vám stýskat po Orlově je to uplně jiný směr :confused:
Za ty fotky je to vážně pálka :cry:
Zany, poraď ,co děláš Honzíkovi k večeři a k snídani :confused: Já už nevím, co pořád vymýšlet, mám pocit, že Adélce dávam pořád to samé a kaši mi sní tak nanejvejš jednou za týden a to ještě ne moc ráda .

Luci, já převlékam povlečení tak jednou za měsíc a když je potřeba, tak i častěji :dizzy_face:

Petul ,chudák manža :sweat_smile: ještě, že padal dobře a nic se mu nestalo :dizzy_face:

Sokolko, to je dobře, že se Kubíkovi u babičky líbilo, tak teď ho tam budete moct dávat častěji a bez starostí a nervů viď :dizzy_face:

Já ani nevim, že je venku náledí, když teď nemůžem chodit ven.Adélka dnes přes den moc nespinkala, tak snad usne brzy , tak budem taky čučet na telku :dizzy_face:
31. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku - je víkend, tak tu moc živo není :wink:

No stýskat se nám asi moc nebude... Budeme mít baráček, zahradu, kdežto tady máme byt a žádnou zahradu :unamused: Už aby to stálo!!! :grinning:

S Honzíkovým jídlem je to jak kdy... Kaši mi jedl jen chvilku a pak jí nechtěl. Takže dostává buď chleba nebo rohlík - se sýrem, žervé, s marmeládou, občas už dostane paštiku. Chutná mu i vánočka.

Luci - já převlékám taky tak jednou za měsíc. Zrovna dneska :wink:
31. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Než jsem tohle napsala, tak zas Eliška bulela. Ještě jednou jsme kojily, tak snad už usne...
Manža asi vytuhl u Honzíka :grinning: Lump si zase vymýšlel a slezl z postele, že chce čůrat. Ale měl štěstí, vyčůral se :wink:
31. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, je to fakt znát , ale ona až se dostaví Míša, tak to tu zas rozjede :wink: :grinning:

Zany, tak snad Eliška už bude hezky spinkat, když měla dvě večeře :dizzy_face:
Sýry a žervé taky střídám, ale paštiku ještě Adélka neochutnala a tu marmeládu má taky zatim jen občas, takže toho na střídačku zas tak nemáme no.
Ten baráček se zahradou je opravdu velká výhoda, se nedivim, že se nemůžeš dočkat :dizzy_face: a kdy začnete stavět :confused: sem zvědavá co :grinning:
31. led 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky dávám Kubíkovi sema tam bábovku, nebo nějaký moučník, teda k snídani. K večeři jak kdy. Někdy kaše, někdy chleba se sýrem, nebo polévku nebo jiné teplé jídlo. Prostě co zrovna je. :wink:

Tak manža se nechal inspirovat naší babičkou a zalomil to i s Honzíkem :grinning:
31. led 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím o víkenci...nějak jsem vás zanedbala.. :wink: nestíhám vás sledovat, nějak... :sunglasses:
Dneska jsem byli na návštěvě u švagrové, popřát jí ke kristovým létům...maj tam papouška žako a ten dosti vřeští..Adámkovi se ten zvuk vryl tak do paměti, že mi takhle toho ptáka napodoboval ještě v postýlce při uspávání :grinning: snad to nebude mít trvalé následky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co se týče klouzačky..na některejch místech tady je to fakt dosti o ústa...tudle jsme byli na prochajdě na svatej a šli se mrknout i na nádvoří-totální bruslařský ráj! "Páter" tam měl sice posypanou cestičku, leč velmi, velmi sporadicky :wink: ...
Jo a můj otěcko tam samozřejmě začal fotit: hlavně že tam je cedule jako vrata, hned u vchodu, že ano...no dělal to strašně nenápadně. Byl za sloupem a netuším teda jak to je možný, ale když jsme pak procházeli kolem toho fáráře, tak pokynul na taťku a poudal mu: "mistře, jste nepostřehl tu ceduli o zákazu fotografování?" a tatík děl, že fotil ještě před cedulí... :wink: no ale jak ho viděl, to je mi teda záhadou. Logicky, když nevidíme my jeho, nevidí ani on nás..Inu jak je vidět "TEN NAHOŘE" prostě vidí všechno.... :confused: :grinning:
31. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem tady.Holky chcete neco říct co sem se ted dověděla
31. led 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to tady nikdo neni už
31. led 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ranko,

já jsem si šla včera lehnout v 10. Kubík se pěkně rozkašlal, tak jsem z toho byla docela hotová. Takový to chraplavý odkášlávání, skoro jako když měl tu laringitudu :frowning2: . V noci pak sem tam taky zakašlal, ale už to bylo lepší. Teď teda odkašlává, má to tam za noc nahromaděný, tak zatím počkám a kdyžtak nasadíme nějaký kapičky. Ona totiž kašlala i babička tak si myslím, jestli to od ní nechytil. :pensive: Každopádně bych holky radši v to úterý neriskovala, přece jenom jste těhulky a Eliška je ještě malinká tak to odložíme třeba na další týden. To bysme se ještě domluvili. Jestli se malej nezhorší a nebude mít teplotu, tak s ním půjdu normálně i ven, ale to uvidíme.

Barcul tak fotografování mě pobavilo :grinning:

Miso co co co, co jsi se dověděla? :confused:
1. únor 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré poránu....
copak se missa dozvěděla? to je napínací, sakryyyyšššš.... :sunglasses:
Sokolka: mi ani nemluvm malý taky po včerejší návštěvě trochu pokašlává. ale snad to nic nebude. přítul poudal, že si z nás střílí. páč když zakašle, tak vidí, jak k němu hned letíme co že se to děje :grinning: :grinning: možná na tom něco bude...páč jen tak mírně zakašlíčkuje, mamka nebo taťka přiletí k postýlce a on pusu od ucha k uchu a řehní se na celý kolo...má z toho očividně srandici :wink: ale jestlivá na vás fakt něco leze, tak ať to zase kouká brzy slejzt! :rolling_eyes: hezkou neděli...ještě nakouknu, co že se to missa včera dozvěděla...
1. únor 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

U nás noc v pohodě. Eliška se vzbudila až ve 3 a pak v 6... Honzík se vzbudil v 5, vypil si mlíčko a spal u nás a vstávali jsme v půl 8 :dizzy_face: Eliška teda po té 6. hodině nemohla zabrat, plivala dudlíka, ale vždycky za sebe, že jsem se pro něj musela pořádně natáhnout :unamused:
Teď jsme po snídani a já jdu vařit :wink: Dneska budou ptáčci :wink:
Po obědě Honzík spát nepůjde, protože by neusnul, tak vyrazíme ven. Škoda, že není víc sněhu, vzali bychom ho na boby, ale možná že ho vezmeme i tak :slight_smile:

Sokolko - tak snad bude Kuba v pořádku :wink: Tohle počasí je fakt na h...o!!! :angry: Pořád něco!!! Tak uvidíš jak mu bude :wink:

Barcul - to to jsi mě pobavila :grinning: Ale když nevidíte vy jeho, tak to neznamená, že nevidí on vás :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jadiku - chtěli bychom začít hned na jaře, co nejdřív to půjde :wink: Teď čekáme na projekt, pak musíme oběhnout úřady a banku a začneme :slight_smile:
No občas má Honzík ještě šunku, ale moc o ní nestojí... A je pravda, že na střídačku toho moc není... Však mi taky jíme skoro to samý... :unamused:

No co jsi se dozvěděla Míšo? :confused: :sweat_smile:
1. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, no neni to nic hezkého.Včera se mi zase udělalo nevolno, ale né tak hrozně jako minule a tak sem mluvila se známou z nervového a podle těch příznaků to vypada, že se mi přicpává céva co vede krev do mozku a nedokrvuje se mi občas jedna polovina mozku tak mi zavolá kdy mám dorazit a proklepne mě, ale zase si řikám, že je dobře, že se na to přijde včas kdyby něco.
1. únor 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to je mi moc líto :cry: , ale snad to bude dobré a bude to jen nějaká banalita. A i kdyby ne, tak aspoň to budete vědět a bude se s tím něco dělat. :pensive:

Kubík občas zakašle, ale není to nic hrozného. No uvidíme jak se to bude vyvíjet dál, ale pochybuji, že by už zítra nekašlal vůbec. No ještě vám dám vědět, jestli to radši neodložíme.
1. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: hm, tak to se missa teda dpzvěděla dost blbou zprávu... :unamused: ale určitě to bude o.k....ať už se to neopakuje...třeba je to něco jinýho. pá
1. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ale je mi fajn jen se mi občas udělá takhle blbě zle :angry: Ale hned zítra mi to máma domlouvá přsd doktora vyšetření u jedné mudr která je moc dobrá a je dost možné, že už v úterý budem vědět víc.Holky nebojte já vás tady nenechám :grinning: :grinning: jen si možná půjdu lehnout do nemocnice na porodnici, ale manžel mi bude sponzorovat samostatný pokoj zda bude volnej tak to bych s váma počítala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso drzim palce, aby to bylo dobry! co se rizikoveho oddeleni v porodnici tyce, ja bych snad pomalu doporucila ne ten nadstandardni pokoj, z vlastni zkusenosti :wink: (neni tam tak smutno) ale to se te jiste tykat nebude
1. únor 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je tady někdo??????Já celý den polehávám a zítra valim na ten cukr blééééé a pak jedem do té prahy už se těšim
1. únor 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja :wink:
mne uz zase boli to bricho :frowning2:
1. únor 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně je dneska dobře až na to, že se zase bojim fakt sem hotová, ale já se zase bojim sem posránek no :grinning: Luci tak si zajdi k dr.
1. únor 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso tak ten cukr v poho prezij :sweat_smile: a hlavne at to dobre dopadne! budes vedet vysledky ten samy den?
1. únor 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to nevim, ale asi ne já si počkám až mi to poví dr abych si popřípadě ještě mohla dát něco sladkého když nebudu nic vědět :grinning:
1. únor 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso ty obavy znam a chapu
moje doktorka to dela v ordinaci, takze to budu vedet hned
1. únor 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ráno budu muset na 7 na tu krev a fakt se mi neche
1. únor 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je desnej cas
ja mam zitra cviceni :slight_smile:
s tim brichem jeste asi nepujdu, porad doufam, ze to zmizi samo
1. únor 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek