• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
a v kolik máš cvíčo
1. únor 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 10:15
1. únor 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já valim ležet budu zítra večer páá
1. únor 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Holky, děkuju za rady na snídaně a večeře :slight_smile:

Sokolko a Barcul, přeju, aby se klukům nerozjela žádná nemoc, aby byli brzy ok :dizzy_face: , ale je fakt, že v tomhle počasí není divu nějakého nachlazení :frowning2: :angry:

Barcul, to focení mě taky pobavilo :sweat_smile: , ale napadlo mě, jestli oni tam nemají třeba kamery :confused:

Míšo, tak to je mi líto :frowning2: , ale je fakt, že je lepší, když na tebe kouknou a případně s tim začnou něco dělat včas.A neboj, dopadne to určitě dobře :dizzy_face:

Luci, nebylo by lepší se poradit z nějakým doktorem ,když tě to bolí takhle často.

Jdu koukat na telku :dizzy_face: , dobrou noc :slight_smile:
1. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer :slight_smile:

Já jsem dopoledne uvařila a jinak jsme nic nedělali. Po obědě jsme vyrazili koupit boby a bobovat :slight_smile: Honzík usnul v autě, tak si na chvíli dáchnul, ale pak byl trochu protivka :unamused: Na bobech se ze začátku trochu bál, tak jsme pak šli na jiný kopec a ten byl mírnější a to už ho bavilo :dizzy_face: Potom manža odházel tchýni sníh a Honzík asistoval :wink: U tchýně jsme si dali kafe a ty výborné buchty co dělá :dizzy_face: Eliška spala celou dobu v kočárku, pak jsem jí došla vzbudit, nakojit a frčeli jsme domů :wink: Honzík se šel rovnou koupat a Eliška už spí, Honzíka jsme taky zahnali, tak jsem zvědavá kdy zase přijde :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No už vyvádí, že nechce spinkat!!! :angry: To je teď každý den!!!! :angry: :angry: :angry:

Míšo - no téda, tak snad to nic nebude a budeš v pořádku!!! :slight_smile:

Luci - myslím, že by sis měla zajít nebo aspoň zavolat dr., aby ti řekl co a jak :slight_smile:
1. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, užij si zítřejší nákup :dizzy_face:

Zany, tak to držim pěsti, aby vám to vše hezky klaplo na úřadech atd. ať můžete začít stavět co nejdřve :dizzy_face:

A už jdu opravdu na tu telku pa
1. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čurys božky :grinning:

tak my jsme nakonec radši zůstali doma. D. říkal, že je tam zima jak prase, tak jsem to radši nepokoušela. Kubík sice kašle, ale jen občas a hlavně odkašlává, což je dobře, takže stejně nevim, co bych mu na to dávala. Když se mi to nebude zdát, tak s ním skočím k mudře nebo mu ještě můžu koupit ten jitrocelovej sirup nebo hedelix. Ale jestli to bude vypadat jako dneska, tak by to mělo být už v poho. :slight_smile:

Zany já myslela, že vemu Kubíka taky na boby a prd. Tak snad to ještě pár dní vydrží. :sweat_smile:

Luci souhlasím s holkama, že by sis tam radši měla skočit. Třeba to bude jen blbost, ale aspoň ti poradí čím si ulevit. :wink:

Miso držím palečky a hlavně dej zítra vědět. :wink:

Jadik díky taky doufám, že to bude v poho :slight_smile:

Tak páá
1. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji za oporu.Já se ani nebojim jen je to nepříjemné když nevim co a jak páč i manžel se bojí aby mi třeba něco v hlavě neruplo no hrůza, ale snad se brzo ukáže co za tim je.Manžel řikal, že pojedem na nákup bez penez :grinning: :grinning: :grinning: neva beru si kartu :grinning: :grinning:
1. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Moc Vás zdravíme po delší době.

Míšo - držíme palečky, aby vše bylo ok a byla jsi zdravá. Jinak kartu svoji?? To vem hlavně jeho kartu :wink:

Fotečky - holčiny, je to dosti drahé, my tam byli. Ale dá se ušetřit. Chtějí 50 Kč za záběr (tedy fotku, kterou si vyberete) a 100 za CD. Takže ušetříte, když si to necháte dát na CD a fotky si necháte udělat pak třeba i jinde. Oni totiž za fotku 10x15 chtějí 25 Kč, což je pálka - neb vlastně byste dali za fotku 75 Kč. My jsme tam byli - jednu fotečku máme v albíku, a nechali jsme tam ani ne 1000 Kč. Fotka přes net 10x15 nás pak stála asi 5 Kč. Tak tak. No jo, na rodičáku se musí přemýšlet, jak ušetřit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sokolko, Barcul - hlavně ať jsou klučíci zdraví a nic je netrápí.

Zany - držíme palečky, aby hlavně na Stavebním úřadě to bylo rychlé a v poho. Občas to stojí prý za to.

Luci - asi bych se taky obrátila raději na dr.

Jadíku - co maličká, jakpa jí je??

My jsme holky už celkem ok. Naty tedy už nemá teploty, ale zase začala průjmíkovat. Zuby pořád honí, tak si fakt říkám, že to vše bylo od zubů. Jen jsem nešťastná, protože zase nechce jíst, pořád prso. NO a mudr. mi psal výsledky. Je to půl na půl. Jedna B12 je ok, ale druhá pod normu. Takže máme dávat navíc B12, kterou budu muset nějak zmenšovat, protože prodávají akorát silnější. Jsem na to zvědavá. Hlavně jsem zvědavá, jak naše mudra bude malou hlídat :confounded:

No, musím utíkat. Moc se opatrujte a hlavně buďte všichni zdravoučký.

Jindul

PS: Jsem zvědavá, zda budu rychlejší než Zany :slight_smile: (než to dopíši)
2. únor 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopoledne :slight_smile:

U nás noc celkem v klidu. Akorát Honzíkovi se asi něco zdálo, protože se vzbudil v 1 hodinu a pak ve 3 když jsem kojila Elišku. Tak tam byl manža, jenže on chtěl mě... Takže jak jsem dokojila, tak jsem za ním šla, usnul a v pohodě. Ale za chvíli byl zase vzhůru, tak tam šel manžel a on chtěl čůrat :slight_smile: Tak se vyčůral a měl suchou plenku až do rána :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Šel čůrat ještě když už leželi v posteli...
Podle Eli by se dali i řídit hodinky :slight_smile: Vzbudila se ve 3 a pak v půl 7. To už jsem si jí vzala do postele, protože v postýlce sebou pak strašně šije a neusnula by :unamused:
No a vstávali jsme po půl 8 :slight_smile:
Vařeno máme, tak uvidíme co budeme dělat :wink:

Jindul - byla jsi rychlejší :grinning: Ale já psala ještě k nám na Lednovky :wink:
2. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindul - tak snad bude Naty v pořádku a jsou to jen zoubky... :wink:
Včera jsme byli bobovat tam naproti vám na kopci :wink:

Jo Petul - představ si, že jsem si vzpomněla jak jsme tam chodili na boby a lyžovat a přišel nám ten kopec strašně velkej :grinning: :grinning: :grinning: A Radim se mi pořád směje, že tomu říkáme Kopec :angry: No a sám pro to jiný název nemá!!! :rolling_eyes:
Fotky hezký, Honza si zase hrál, co? :dizzy_face:
2. únor 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

prcek si dává šlofíka u nás v posteli, tak toho musím využít :slight_smile:

Zany, taky když jdu teď okolo, tak mi ten kopec připadá prťavej, ale tenkrát to sjet na lyžích bylo umění. Pamatuju se, jak jsme řádili na bobech ze všech různejch stran. A kam jako chodil Radim na lyže a na boby? Tomu prd rozumí, co je kopec :grinning:

Jo, Honza si s těma fotkama vyhraje - to víš, ale on všechno fotí tak desetkrát a pak je z toho jedna pěkná fotka...Dítě docela pozuje, se mno už to tak jednoduchý nemá :slight_smile: Ovšem má to jednu nevýhodu - foťáky jdou rychle dopředu a už si zase vyhlídnul nějakej výkonější (podle mě máme dost dobrej, ani ho neumím pořádně ovládat...)

Holky, už aby bylo jaro. Tohle je fakt o zdraví, včera pod nulou a sněží, dneska je kolem nuly - to to zase roztaje a bude klouzačka.

To jsem zvědavá, co Míša z Prahy dovalí. Já vždycky když vlezla do obchoďáku, tak to byl konec

:grinning:
2. únor 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bus, Sokolko, jestlivá jsi nevyužila včerejšího sněhu k zimním radovánkám, tak budete mít asi do dalších dnů po hehe, má se oteplit :grinning: Já jsem teda za to šťastná.... :wink: malej stejněk na sáně ještě nedospěl :sweat_smile:
Jadiku: kamerový systém myslím na svatej nemajů.. i když, kdo ví??? :slight_smile:
petul: u nás je to taky ofocení na dvaceti snímkách pár dobrejch :sunglasses: a je jedno jestlivá za objektivem je moje drahá půlka, či já :sunglasses: Závidím ti malou, že ti pšěkně pózuje. Adámek když vidí objektiv, okamžitě se vyvalí a přestane se smát.... :frowning2: prostě nezájem... :pensive:
těhulkám přeju, ať jsou to jen banality... :slight_smile:
2. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem tu lítala jak jouda a jedno dítě houpala v houpačce a druhý v lehátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Eliška bulela a bylo vidět, že chce spát. Tak si cucla a už je tuhá :slight_smile: A Honzík musí být nutně v houpačce :slight_smile: a ječí, že ho musím strčit :grinning:

Petul - no oni chodili asi spíš na Hvězdárnu :wink: Ale to víš, že tomu prd rozumí :grinning: Kopec je prostě kopec a hotovo :grinning:
Si pamatuju když jsme jezdili na lyžích už na hvězdárně na tom kopci k žiďáku a bez hůlek, tak to už jsme byli machři :grinning: Včera jsme tam nejdřív šli a jak jsem jela s Honzíkem na bobech, tak bych měla až strach :grinning: No ani Honzíkovi se to nelíbilo, tak jsme šli radši na kopec.
Ale zrovna jsem říkala, že za nás tam bylo věčně narváno a teď tam nebyla ani noha... Holt už tam bydlí samý starý lidi a omladina žádná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: to máš bohužel recht - důchodců je tu hodně a taky kvůli nim tu jezdí autobus, což mě docela štve. motá se tu mezi těma barákama a vidím v něm tak max. 5 lidí
2. únor 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
|Jo dámy, to bude asi celorepublikový...tady v baráku taky samej důchodec... :unamused: R. dneska jednohonad námi v půl jedný v noci zachraňoval, když starej pán upadnul a nemohl již vstát... :confounded: no ale čeká nás to všechny, tak buďme solidární... :wink:
2. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barculdo, kdy začínáte s Adámkem plavat ve vaničkách? Ja nás dneska objednala na příští čtvrtek 12.2., tak už se těším.
2. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarek děvčata, dneska mám nějakej skluz. :sweat_smile: V noci to šlo, vzbudil se asi 2x ani nekašlal, zato teď jak spí tak už 3x :frowning2: , no a ráno vstávačka jako obvykle po šesté. V půl osmý dovalila ségra na jedno rychlé kafčo, přivezla mi kuř. prsa, co jsem potřebovala koupit a rohlíky :grinning: Dopo jsme vařili. Dělala jsem polívku, čínu s rýží a ještě jsem upekla pirohy s kuř. masem a zelím. Takže fofr. :grinning:
Jinak malému se spustila i trochu rýma, tak stříkáme moř. vodu, ale zatím to není nic tragického. Zato ráno sebou nějak blbě švyhnul, když jezdil s popelářským autem a někde se tam škrábnul do nohy na lítko. No to jste neviděli. Bulel tu asi hodinu, pořád na to chtěl foukat. Chápu, že ho to pálilo, protože tam má fakt šlic, ale hodina je fakt hodně. No a pak vždycky když si na to vzpomněl tak opět pobrekával. Snad se z toho vyspí.

Barcul no to asi máme smůlu. Hlavně že jsme koupili malýmu boby, který už mu budou příští rok malý, a byli jsme dvakrát :angry: . Ale D. prý četl na netu, že má být v únoru ještě pěkná kosa, tak nevim.

Zany Petul, ono se to zdálo větší, ten kopec, když jste byli mrňata co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zatím páá
2. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme se naobědvali a Honzíka jsem dala spát, protože byl protivka. No je tam už přes půl hodiny a 3x přišel - 2x čůrání, 1x bobek. No ale aspoň, že přišel :dizzy_face: Ale myslím, že neusne... ale aspoň si odpočine :wink:
Ještě jsem Honzíkovi vytřídila troje džíny a hodila inzeráty sem a na MMB :wink:

Petul - tak vy už razíte do vaniček :wink: No to jsem zvědavá co pak budeš říkat :wink: My plánujeme až ten bazén, to první polévání zvládneme doma, to máme netrénováno od Honzíka :slight_smile:

Sokolko - to víš, jak si Kubík lehne, tak ho to dráždí mnohem víc... :unamused: Ale jestli nekašle přes den, tak to bude snad v pohodě, když to nikde nepřikrmí...

To počasí je fakt hnus :angry: Já už se těším až bude teplo!!! Tohle je zima na nic!!! :angry:
2. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Razíme na vaničky, protože musím otestovat, jak to bude snášet. Abysme pak nedopadly taky tak, že bude v bazénu hystericky řvát a budeme to muset zabalit. V sobotu jsme byly na srazu v picošce na Březákách, schválně jsem tam šla pěšky s kočárkem, aby spala a sotva vlezeme dovnitř, tak Lucka otevřela oči a už nezabrala. Takže jsme jim tam předvedly pěknej koncert :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale skoro všichni mají děti, takže to brali sportovně.
2. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany - kopec je to pořádnej, hlavně jak se táhne, tak se nabere rychlost. Já když byla s malou sáňkovat, taťka říká jděte až nahoru. No to víš, moje váha udělala své. Jsme to rozjely, že jsme v polovině kopce musely už brzdit, abychom neskočily dolů na silnici:slight_smile:

Plavčo závidím. Naty má blok z potápění a teď jí neumyji vlásky bez totálního řevu. Ani si mi nelehne na záda ve vodě:frowning2:

Kdepa máme těhulky????????
2. únor 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoky tak test na cukrovku už nikdy víc fuj to byl hnus.Jinak na nervové jdu 12.2 v půl 12 to je hezké co.A sokolko co srazík bude nebo ne?Pošlu ti na sebe mobil asi se tady neukážu dneska tak mi písni smsku co a jak a já ti odepíšu :grinning: Jinak mi huba lepí ještě ted a docela sem to zvládla potkala sme tam známou taky těhule a ona tam semnou byla asi hodku tak sme kecali, ale to co sem tam vyslechla za rozhovory :grinning: :grinning: :grinning: no nic jdu ti poslat to číslo
2. únor 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso zatím mi nic nepřišlo, ale jestli se sem jukneš tak to musíme odložit. Malej má ten kašlík pořád a k tomu mu začalo téct z nosu. Tak snad příští týden. Nechci to riskovat, že něco chytnete.

Jinak mi byli odpo jen autem něco pokoupit. Já jsem si vyběhla do hypošky a D s malym čekali v autě. Tak byl Kubík v teple a aspoň na chvilku jsme vypadli z bytu. Koupila jsem mu ten hedelix sirup, tak jsem na to zvědavá. :confounded: Holky já se hned v hypošce vytočila. Narazila jsem na prodavačku, která si absolutně nepamatovala kody na pečivo a ovoce se zeleninou. Chápu, že je to asi vopruz a jestli tam byla nová tak se nedivim, ale jak jí to dlouho trvalo a já už měla všechno v taškách, tak jsem jí pozorovala jak to markuje a najednou jak vážila mandarinky tak koukám a ona tam namarkovala meruňky. No za 4 mandarinky skoro 60,- Tak jí říkám, že to jsou ale mandarinky a ona jak byla nervozní, tak na mě vyjela, že tam má mandarinky. No a pak koukla a říká, jsem se překlepla no. Já jí povídám, že jako fakt nehodlám platit skoro 60 korun za 4 mandarinky. Tak půl hodiny volala aby jí to někdo přišel stornovat. No a konečná cena za ty mandarinky bylo 23,- Rozdíl ne? A kdyby na to nečuměla tak mám smolíka. :angry:
2. únor 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no to smula :frowning2: - ja upekla na sraz mnamku a ted aby to snedl manza! - uz mi tady za to dekuje :wink:
2. únor 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, tak hlavne aby se Kubik rychle z toho dostal! snad to nic nebude
dnes jsem sla kolem rampouchu :wink:

jdu vas docist :wink:
2. únor 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul tak to je prima, ze to bylo "jen" od zoubku :slight_smile: no a aspon ze ty vysledky jsou relativne dobry, ze jo? teda ale ze Natalka chce jen prso, je blby, vid? urcite je to ale jen kratkodoby a brzo bude zase papkat dobre :slight_smile:

zany na bobech s malym muselo byt fajn, vid? ta predstava se mi libi :slight_smile: ja si predstavovala o vikendu, jak toho naseho budeme vozit zanedlouho treba na sankach :slight_smile:

miso a blbe ti po cukru nebylo?

sokolko clovek aby byl vsude na pozoru a v kramech dvojnasob! :angry:

ja dnes byla na cvicu, brisko bolelo jen malinko po snidani, pak uz ne, tak jeste nikam nepujdu, ale kdyby se to horsilo, tak samozrejme skocim na gyndu a MUDr. me uz nekam posle...
pak jsem varila spätzle a dnes se povedly - nebyla to kase, ale neco jako halusky :slight_smile: a odpo jsem tu mela sestrenici belunky na Aj, coz bylo fajn :slight_smile:
2. únor 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko to je divné já to to posílala soukromou zprávou.To je mi líto, že nic těšila sem se.příští týden nemůžu ve čtvrtek to jdu na to nervové.Já myslela, že zdrbnem a Lucík něco upekla a já si řekla, že si na výsledky nebudu volat páč jdu 24.2 na gyndu na kontrolu tak mi to poví pak a do té doby ještě budu mlsat co kdyby mi řekli, že mám cukrovku :grinning: :grinning: Jinka Luci zle mi nebylo a docela tě to zaplácne, že nemáš ani hlad ani žížu.A musí se tam sedět už a čekat.Ale byla sranda když mě píchla do prstu po druhé netekla krvička jen malinko a začala téct až v čekárně fakt pech :grinning:
2. únor 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko a nemohlo ti to dorazit páč sem to poslala sobě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mně to bylo divný, že mi to došlo ha ha no to je jedno číslo už máš
2. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, :slight_smile:
Tak Adélka dnes už spinká :dizzy_face: , ráno jsem jí budila, aby se vyčůrala a manža to mohl hned ráno hodit do laborky , v 5h.se vzbudila na mlíčko, tak jsem jí nalepila pytlíček a říkali jsme si, že do 6h.bude hezky načůráno, tak jsem po 6h.koukla a nic, tak jsem pytlíček sundala, posadila jsem jí na záchod,manža jí držel a já držela kelímek a načůráno bylo za chvilku, šikulka moje. Nevim, zda máte někdo zkušenost s tim pytlíčkem, ale já už ho malé dávat nebudu, docela fnukala, že jí to vadí a stejně tam většinou nenačůrá a to lepítko na tom je fakt hoooooodně lepivé snad víc než náplast a když jí to pak sundam, tak jí zůstanou uplně rudé a napuchlé fleky :frowning2: :angry: :pensive: takže mi přijde, že je to pro nás na prd a hlavně to musí malou hrozně palit a bolet:frowning2: , no nalepit to někdo mě, tak se asi zbláznim :angry: :pensive: Takže celej den mažu bepantenem a snad to bude už zítra ok, chudinka moje malá, je mi jí líto :frowning2: , už ty pytlíčky nechci :dizzy_face: nebudu svojí kočičku trápit a dělat jí bolest, fakt nechápu kdo to vymyslel :angry:
2. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul, na kontrolu z malou jdeme zítra a doufám, že už bude zdravá.Mrzí mě, že Natálku takhle trápěj zoubky, ale snad se brzy proříznou a bude zas dobře :dizzy_face:

Zany, to je Honzík šikula, když už se vnoci budí na čůrání a vstává se suchou plínkou, to fakt gratuluju :dizzy_face:
Já jsem se taky těšila, jak budem z malou chodit bobovat, ale asi letos ne, protože se má začít oteplovat a hlavně se bojim aby v těch bobech nepřistydla a nevracel se jí pořád ten zánět, takže to asi nebudu letos ryskovat.

Petul, taky se už moc těšim na jaro, prakticky od začátku zimy :grinning:

Sokolko, jak děláš pirohy :confused: Mě se to taky v Hypošce stalo :unamused: ,ale už je to dýl, kupovala jsem pár kousku od zeleniny a ovoce, ale fakt po pár kusech, třeba 2 banány, 4 pomeranče, 5 jablek a ta pokladní mi na všechno markovala po celém Kg, sem se taky teda ozvala, ale taky bylo štěstí, že jsem se toho všimla, jinak jsem měla taky smolíka :angry: Chápu, že ty pokladní jsou tam třeba nové a že to chce čas, než se to naučej, ale na druhou stranu tam kuli tomu nenechám hafo peněz :angry:

Miso, ty pořád mlsáš něco sladkého a křenila ses nad sladkou vodou :confused: :wink: :grinning: chápu to, taky mi to moc nejelo :dizzy_face:
2. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek