• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Jadik no já mlsám, ale ono to pití nebylo sladké ono je jako sirup na kašel a je toho požehnaně a já myslela, že mi daj zlzu něčeho mooooc sladkého a to bych snesla, ale tohle bylo dost hnusné 2x mě to koplo, ale ustála sem to :grinning:
2. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul malýmu když rostly zoubky, to jsem ještě kojila i při těch stoličkách, tak taky nejedl, jen chtěl kojit. Takže je to normální. :wink:

Holky už tam zasle kašle :frowning2: . Chuděrka jak lehne,tak ho to dráždí. Taky je mi líto, že ten srazík nebude, ale je to fakt o hub....

Luci je mi líto, že jsi se s něčím dělala a mi to takhle zazdíme, ale nemoc se holt ovlivnit nedá. :cry:

Miso tak to když tam jdeš příští týden ve čtvrtek tak když už by byl Kubík dobrej, tak to můžem spáchat třeba hned začátkem týdne. :wink:

Jadik malýmu dávali ten sáček když jsme byli loni na jaře v tý nemocnici. Naštěstí se mu tam nic neudělalo, ale docela jsem koukala, jaký je to výmysl. Celkem se mi to líbilo. :sweat_smile: Ale když to malý vadí tak je to na prd. Pirohy mě naučila kamarádka a je to fakt bomba. Vezmeš listové těsto, uválíš si to a rozkrájíš na čtverečky. Na to dáš osmahnutý kuřecí maso na kostičky nakrájené, osolené a s trochou kmínu, a na to maso kyselé zelí. To jenom vymačkáš, aby v tom nebyla voda. No a pak to zabalíš, natřeš vajíčkem a posypeš kmínem a upečeš v troubě. Je to fakt lahůdka. :slight_smile:

Zany to Kubík má občas v noci taky tendence jít na nočník, ale většinou když mu řeknu, že má plenku, tak se s tím spokojí. Minule jsem ho šoupla na nočník a totálně se probral a nemohl zabrat. U nás nejdříve musíme omezit noční pití, jinak bych ho v noci na ten nočník musela dávat tak 10x :sweat_smile: .
2. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko jasně zase úterý by bylo fajn.Já se totiž bojim, že budu muset v nemocnici zůstat třeba na 3dny aby mi vše udělali.No hlavně at se malej uzdraví.
2. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso uvidíš. No a já taky. Pořád pokašlává, ale zatím spinká. Ona ještě k tomu ta rýmička nic moc. Ale naštěstí má vodovou, takže mu to všechno vytejká a nemusíme odsávat. Něco vysmrká, něco vyteče.
2. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak dneska máme děti na zabití!!! :angry: Eliška moc nespala, takže to podle toho taky vypadalo a skoro pořád ječela! Usnula vždycky na chvíli a pak zase nic... Já jsem pak odjela nakoupit, tak tu válčil manža a prý spala taky chvilku... Já pak vykoupala Honzíka, kouknul na večerníček a já šla dělat večeři a on mi najednou usnul na sedačce. Tak jsem ho přenesla a že mu dám plenku, tak se nějak probral a ještě si vypil aspoň mlíko. A najednou že chce tatínka! Tak tam šel manža a on ne a ne usnout. Já mezitím vykoupala Elišku, nakojila a oa pořád vyváděla!!! :angry: Do toho Honzík vylejzal pořád z postele, takže pak ode mě ještě dostal na zadek a najednou byl klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: Elišku manža choval a nakonec usnula u něj :wink:
Ale za dnešek mám toho řevu až až!!! :pensive:

Sokolko - to je škoda, že to zítra neklapne, ale hlavně aby to Kubík ustál a nebylo to nic horšího. Vždyť se domluvíme na jindy :slight_smile:

Míšo - ten cukr je fakt hnus :unamused: Mě to taky nechutnalo, ale já na tom byla u dr. a tam mi to dávali do čaje, tak jsem ho do sebe lupla a neměla jsem vůbec hlad :wink: Zapláclo mě to dokonale :wink:

Jadiku - já myslím, že to byla výjimka, ale snad ho to začne budit a vadit mu to a bude brzy bez plenky nebo jen s těmi natahovacími pro sichr :wink:
2. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak měto do čaje nedali nalila nějakou tekutinu do kelímku a dolila vodou hnus :angry:
2. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já na tom byla u svého doktora, takže jsem nemusela do laborky :wink:
A co jsi koupila v Praze? Jsi se ani nepochlubila...
2. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jdu do sprchy a spát...
2. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo koupila sem malé nad postýlku pěnové obrázky médi pú, ale krásné a jinak ani nic páč mě nic nenadchlo a chlavně nám zrušili krám s pidi věcma :angry:
2. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky zavislacky :grinning: toz ja vas jdu docist :slight_smile:
2. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to měla s cukrem stejně jako Zany, ono je to divný, když chodíme ke stejnýmu dr. :grinning: Ale neboj Míšo mě to tam taky kopalo :grinning:
2. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso u nas se s tim cukrem cekat v cekarne nemusi - ja to mam 5 min domu, takze to vypiju (caj si mame donest svuj) a pak pujdu na 1:45 domu :slight_smile: pokud mi nebude zle, teda :wink:
2. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky ten test na cukrovku musí být "lahoda". Já to nezažila, moje doktorka říkala, že pokud nemám extrémní váhový nárůst nebo cukr v moči, tak ho dělat nebudeme.... ale co tak poslouchám, tak všude jinde se dělá.

Zany: to holt měli dneska prckové svůj den, ale stejně myslím, že to zvládáš dost dobře :slight_smile:

Sokolko: recept na pirohy si musím uložit, až nebudu kojit, tak ho vyzkouším, vypadá to fakt docela jednoduše, tak bych to mohla zmáknout i já :grinning:
2. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, tak to jsi mě teda překvapila :confused:
Za recept děkuju někdy to udělám :dizzy_face:
Jinak přeju, aby ten kašel Kubíka brzy přešel a neměl z toho nějakou chřipku :angry:

Miso, je fakt, že mě to taky daly do půl litru a byl to nějaký sirup, nebylo to na chut zase tak špatný ,ale bylo toho právě hodně najednou, to mi asi vadilo nejvíc pít po ránu na lačno takové kvantum . To jak píše Zany ,že to měla v čaji to je horší, to je právě ten cukr a to je šíleně sladké, to pila kámoška.

Jdu taky do vany a spát, dobrou noc :slight_smile:
2. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik s čím jsem tě překvapila? :confused:
2. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ted cetla, ze zdrave zeny do 25 let tenhle test nepodstupuji :fearful: tak ted uz vite, kolik mi neni, ja na ten test musim :sunglasses:

miso asi se ta krev stydela :wink:

jadiku o tech pytlickach jsem jeste neslysela a kdyz se mala tak krasne vycurala de facto "na povel", tak jsou i zbytecne - to je prima :slight_smile:
2. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ono je to asi jak kde, protože kámoška ho podstupovala asi v 23 letech a já v 25.
2. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mně taky vadilo to množství.Luci myslíš jako ten test na cukr ten už ted se dělá prej každé těhuli :grinning: A mně je 23 a dělali mi ho a nepřibrala sem moc :grinning:
2. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso a ktery kram s detskymi vecmi v Praze zrusili? ja byla jen v Kice v detskym odd. a pak v Holesovicich v jednom velkym

petulo, jak jsem psala, asi ti bylo behem tehu pod 25 let, to je ten test pak u zdravych tehulek nedela

u nas na gynde se pry dava sacek s cukrem, ktery se nasype do prineseneho tepleho caje

sokolko, recept zni chutne, az nebudu muset jist dietne, tak vyzkousim :slight_smile:
2. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, stim sáčkem, že se ti to líbilo :sweat_smile: mě se to teda nelíbí vůbec :angry: , ale možná, že to těm holkám vadí víc, nevim no, v každém případě ho fakt použiju jen v největší nouzi , doufám.

Luci, taky už ho používat doufám nebudu muset, to radši z malou budu hodinu na záchodě ,aby načůrala do kelímku, než tohle .
Luci, včera jsem dělala tu sýrovou omáčku a těstoviny a byla fakt super ,moc jsme si pochutnali :dizzy_face:
2. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci my právě nevíme jak se jmenoval, ale měli tam krásné oblečky a byl na zliříně jak je Metropoli.Jo a mě potom začala pálet žáha ještě víc a pak bolel žaludek a jo je to sirup co sem dostala já jak řiká jadik
2. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nevim, asi to teda praktikuji ruzne a sichruji se, takze ho delaji i mladsim

no co se ted tech par dnu setrim, co se stravy tyce (tucne, sladke), tak jsem nic nepribrala uz tyden - coz mi nevadi, predtim to bylo 3/4 kg kazdy tyden :wink: ikdyz teda priznam se, dnes mi otrnulo a ochutnala jsem moucnik pro vas (mnam) a mela jsem 4 ks merci cokoladek :dizzy_face:
2. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik já to myslela tak, že mi to přišlo hrozně jednoduché oproti tomu, odchytávat u takových mrňat moč, když nevíš, kdy se vyčůrá. No a jelikož to malýmu nevadilo, tak na tom nic špatného nevidím. Ale je to ze zkušenosti. Tím, že ty s tím moc dobrou zkušenost nemáš, tak to vidíš zase z druhé strany. :wink:

Dámy pro dnešek se loučím, jdu čučet na Hause. Pááá
2. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo možná myslíš babypark na Zličíně vedle ikei
2. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
boooze ted teda prcek radi :grinning: si nedokazu predstavit jeho radeni za mesic :wink:

jadiku to jsem rada, ze se omajda povedla a chutnala - je to jednoduchy, vid?

aha, miso, dik za info, na Zlicine to znam... a na jake strane byl? tam kde jen Tesco nebo na te opacne?
Miso, v jaké si byla laborce :confused:
Luci ono je jedno zda nejíš sladké na ten test páč to funguje tak, že vypiješ to sladké ble kvůli tomu aby viděli jak tělo dokáže zpracovat cukry takže to jestli jiš sladké nebo ne nemá vliv :grinning:
2. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luccii: pod 25 mi nebylo, je mi 31, ale měla jsem kontroly u gynekologa každý měsíc a pokaždé zkoumali moč a v ní cukr nebyl, takže prý ok
2. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko ne ten tam je furt drahej jak svina a nic tam neni :grinning: Jadik ve starce
2. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, packo, House ti zavidim, ja ho videt nemuzu, protoze TV okupuje ted manza
2. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek