Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
sokolka
2. únor 2009
Miso zrovna jsem ti to chtěla napsat. Drahej teda je, my tam kupovali postýlku a vyšla o 800,- dráž než všude jinde. :-N Ale teď už fakt jdu. Pá 🙂
petulao
2. únor 2009
Dobrou, už přetahuju, tak jdu zahučet do peřin
luccii
2. únor 2009
miso, jenze ja ted jim dietneji kvuli tem bolestem bricha, vis?
miissa
2. únor 2009
Luci na té opačné, ale řikám předem nic na děti tam nemaj jen na starší děti.Ale já teda mám rada věci z tesca a pak z netu no je toho hafo 😃
luccii
2. únor 2009
petulo, to je fakt zajimavy, jak to delaji ruzni gynekologove ruzne :-N

miso no ja si rikam, ze net to jisti... za chvili uz stejne nebudu chtit s bruchem nikde trajdat 😉
miissa
2. únor 2009
už vim, ale předtim to jako vyznělo, že kvůli těm testům.Sokolko jo sou tam drahé věci jako těhu sukně jedna za 1500 a hadrová normoš za 2300 síla
petulao
2. únor 2009
luccii: a tvrdne ti to břicho? jestli jo, tak na to by ti doktor mohl dát magnesium, to se některým maminám stává
miissa
2. únor 2009
no chci ještě juknout do té starky ten krám Bibi a to asi ve středu, manžu nechám doma a půjdu
miissa
2. únor 2009
mně tvrdlo 2x a jinak pohoda
jadik
2. únor 2009
Sokolko, já to nemyslela nijak zle 😉 prostě nám to nevyhovuje, ale to samozdřejmě neznamená, že je to špatné pro všechny, to jsem asi jen blbě napsala ,se omlouvám |-| Ted mě napadlo, jestli malá nemá po mě alergii na náplast 😢 =-)

Luci, pak už bude mít mimi méne mista, tak už bude jen kopat 😉 😃
miissa
2. únor 2009
Jadik já bych to nenazvala kopat, ale bušit do tebe jako hluchej do vrat.Malá do mě tluče, že mám boule všude
luccii
2. únor 2009
pekne ceny 😃 ja potrebovala jen tehu kalhoty a ty na me nikde nemaj, tak mi je usila mamca 😉 teda mouchy maji, chtely by zabrat na boku na te elasticke casti na brisku, ale ja nemam stroj a neumim sit, tak tam mam spinaci spendliky :-N ale videt nejsou, tak to neresim... navic az brisko vyroste, tak mozna budu rada, ze to ma vuli a sundam jen sicherhajcky x-)

petulo netvrdne, ono boli po jidle
jadik
2. únor 2009
Miso, 😃 i tak se to dá říct
jadik
2. únor 2009
Už jdu opravdu do té vany a spát, dobrou noc 🙂
miissa
2. únor 2009
holky mně dneska zvonil budík od září v půl sedmé a já nevěděla co to je ]-( sem se lekla.No do mě malá tluče fakt solidně.Luci si to užiješ já mám nevýhodu, že mě malá budí jak maminku nakopává 😃
luccii
2. únor 2009
nas prcek busi taky, ale jeste se moc rad pretaci - kazdou chvilku kope jinde, je to sranda pozorovat ty boulicky 🙂
luccii
2. únor 2009
jadiku dobrou 🙂

miso me taky budi, ale spis mi nedovoli usnout... 😉
miissa
2. únor 2009
jo to znám, ale jak malá blbě leží někdy to bolí jak načutne močáček můj malej
miissa
2. únor 2009
to já usnu, ale pak to tak za hodku po usnutí začne a jede holka
luccii
2. únor 2009
miso tak kopanecek do mocaku uz znam taky, zatim to jde, jen to citim, ale uz se tesim, az mimco zesili 😉
tady ten tyden ma od hlavicky k zadecku 20 cm a vazi 450 kg, takze jeste znasobi vahu cca 7x 😉 to bude pak neco x-) ale ja jsem rada - moc rada, po tom vsem, cim jsme si prosli a co nam melo cekat a nakonec jsme se tomu vyhli 🙂
miissa
2. únor 2009
no sem zvědavá kolik má ta naše cácora
luccii
2. únor 2009
no super je jit v noci na zachod - chodim cca 3x - pak se prcek probere a zacne radit 😃
miissa
2. únor 2009
jo a to jen učurávám jak mi leží příčne a hoví si na močáku a jak si dojdu na wc a upustim jí postel začned kopat
luccii
2. únor 2009
tyjo, ted koukam na tabulku, jak mimca pribiraji - tak behem nasledujiciho mesice znasobi svoji vahu a bude mit kilo! :-N coz je vas pripad 🙂 a vase cacora by mela mit cca 24 cm od hlavicky k zadecku (38 cm celkove) 🙂
luccii
2. únor 2009
no to mne se taky casto zda, ze jsem na ten zachod sla temer zbytecne 😉
miissa
2. únor 2009
jo já určo chodim někdy na wc jen tak, že se malé chce mě prohnad
luccii
2. únor 2009
mysli to s maminkou dobre - chce aby se hybala 😉 jesteze ty mimca mame 🙂
luccii
2. únor 2009
dobrouky, mizim do koupelny
zanyautor
3. únor 2009
Dobré ráno 🙂

u nás noc celkem v klidu 🙂 Honzík se vzbudil asi v půl 12, přišel k nám a lehl si k manžovi a za chvíli, že chce čůrat x-) Tak se došli vyčůrat a on pak ječel, že chce k nám 8-( Ale to kdepak, nic takovýho!!! Tak chvíli ječel v pokoji a usnul, ale přišel když jsem v půl 4 kojila Elišku. No ale to jsem neměla sílu mu odporovat, tak s námi spal do rána. Ale po sedmé hodině jsem ho budila, aby případně spal po obědě 😉
Eliška teď vytuhla a Honzík asistuje manžovi u holení a chce se taky holit 😃 A říká tatínkovi, že tam má špínu (fousy) 😃 😃 😃

Jdu vs dočíst 😉
zanyautor
3. únor 2009
No moc jste toho nenakecaly 😉

Mě když dělali test na cukrovku s Honzíkem, tak jsem si vypila ten hnus a mohla jsem jít na 2 hodiny pryč a pak přijít. Teď jsem to vypila a 2 hodiny jsem musela sedět v čekárně :-| Prý se to tak má dělat, protože když má člověk nějakou zátěž (i chůzi), tak se to pak projeví... Proto to v té laborce v nemocnici dělají tak, že se tam sedí... A tam dokonce píchají i po hodině...
Peťul - moje kamarádka neměla velké váhové přírustky (dokonce přibrala asi 7 kg) a tu cukrovku měla :-|

Začni psát odpověď...

Odešli