• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahojky holky,

tak malej má pěknou rýmu a pěkně odkašlává. :frowning2: Ale je celkem v pohodě. Ráno tady se mnou polehával, červené oči z rýmy, ale teď tady lítá celkem spokojenej. :sweat_smile: Noc byla super, vzbudil se dvakrát, jednou jsem ho teda vzbudila já asi v jedenáct, když jsem ho pro jistotu přebalovala, no a ani nevypil tolik čaje. Sice ze spaní pokašlával, ale zvládli jsme to perfektně na to jak mu je.

Zany já jsem tenkrát taky mohla na 2 hodinky odejít při té cukrovce a taky jsem si nesla svůj čaj. :grinning:
3. únor 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo holky, večír to tu prostě žije, jak vidět :wink: Leč to já již bývám ve stavu mrtvolném :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: Ještě koukat House, to bych už fakt nezvládla. Chodíme spát se "slepicema" :wink:
Petul: my jsem měli jít 9.2, leč mi volala paní, že zabudla na to že jsou jarní prázdniny :grinning: takže nás posunuli na 16.2. ale nevím jestlivá tam pujdeme a nebudeme to muset zas posunout, páč jak nejsou ty vakcíny hexa, tak nás ještě nezačali očkovat a bez toho se tam nesmí, prej... :astonished: Vy už máte očkováno??????? :confused: :confused: :confused:

Letím, páč mi tu štírek řve....
3. únor 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, Sokolka: já teda taky mohla na cukrovce během těch 2 hodin domu.... :wink: Bylo to fajn, než tam dřepět.. :dizzy_face: a svůj čajík jsem měla taky. A narvala jsem si do něj půlku citronu. Pak mi ten jejich blivajz v tom čaji náhodou i chutnal :wink: :grinning:
Volala jsem na hexu, stále ji nemaj. Mám zkusit volat koncem týdne .... :unamused: by mi to bylo jedno, ale já bych tak ráda už na ty vaničky, sakryš....
Jo Peťul, v kolik hodin toho 12.jdete? že jsetli bysme byli naočkovaný tak bych to zkusila přeobjednat k tobě na termín, abych tam měla virtuální přítelkyni???? :sunglasses:

Sokolka: s malým mne to mrzí, u nás to byla naštěstí fakt jen jeho lest, jak nás přilákat k postýlce :wink:
A noc u nás proběhla zcela normálně běžně... 5-5-1-1...vstávačka v sedm, což je běžná záležitost :slight_smile:
3. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barculdo: očkovat by nás měli tenhle čtvrtek 5.2. - tak doufám, že hexa bude. Plavčo máme objednané na 12.2. o 10 hod.

Jinak náš prcek se naučil dobrý trik - v noci přejíždí ručičkama o ty šprycle na postýlce, je to docela zajímavý zvuk, obzvlášť manža to ocenil :slight_smile: A vstávali jsme v 5 hod, ale teď mi taky už skoro dvě hodiny chrupe, jak jí to zmohlo
3. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petu: tak snad vakcína bude..držím palec...já budu volat zas ve čtvrtek. ta desátá hodina s plováním u nás nehrozí, to štírek většinou hajá...takže bohužel budu brouzdat v ponďo v 11.hod vaničku sama :sunglasses:
3. únor 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem vzala dítka ven, aby se Honzík trochu unavil a spal po obědě :slight_smile: Občas nechtěl jít, tak jsem volala na čerta a jak se panečku rozběhl :grinning: Tak snad to na něj bude zabírat :slight_smile:
Eliška ještě spí, šoupla jsem jí v korbě pod okno, tak snad bude spát ještě nějakou chvíli :wink: A Honzík taky brzy zahučí :wink:

My jdeme na hexu až v březnu, tak to snad do tý doby budou :wink:

Barcul - no ono je jedno jak půjdete na vaničky, protože tam smí stejně jen jedna mamina s dítětem :slight_smile: Ta vanička je tam jedna... Takže by jste se akorát míjely...

Petul - no to se Lucka naučila hezkou věc :slight_smile:
Někdy můžeme vyrazit na procházku. Nevím jak jste na tom tenhle týden s časem... Ale asi jen zítra, když máte ve čtvrtek poradnu a my v pátek zase plavčo...
3. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Petul - dneska mi přišla ta slevová knížka z DM. Konečně!!! Ptala jsem se na to už minulý týden na prodejně a říkali, že je lepší to vyplnit u nich a že to chodí dřív. Tak jestli jsi to ještě přes net neposílala, tak je lepší tam asi zajít :wink:

Eli už moc dlouho nespala :unamused: Honzík zafičel, ale už tu zase několikrát byl! Před chvílí jsem mu byla hrozit a je tam nějaký klid, tak snad už usne, aspoň na hodinu :slight_smile:
3. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jsem naštvaná. Jsem tady napsala mega příspěvek a vymazala jsem to:frowning2: Jsem hlup.

Cukrovka - tak já byla v nemocnici. Jak psala Zany - seděla jsem tam celou dobu, dali mi to jenom do té vody (na dvakrát rychle za sebou se to dalo vypít) a dokonce mi brali krev celkem 3krát - po prvé a pak vždy po hodině. A kamarádkám, známých to dělali, ať jim bylo méně než 25, ať byly zdravé či měly nějaké problémy. Takže co doktor, to jeho postup.

Těhu oblečení - já si fakt vybrala v tom Davis u Podlesí. Dokonce je tam i šijí, takže Vám to případně upraví. Brala jsem si tam prodloužené kalhoty a byla jsem s nima moc spokojená. A i takovou lacláčovou sukni, fakt super.Snad ještě budeme mít druhé, abych to využila.

Zany - ty takhle malého zlobíš čertem??? Musíš mít šílenou honičku, co? Já se do DMka přihlašovala jako těhu, takže jsem to měla rychle poslaný. A teď mě jen mrzí, že už nedávají pro starší slevový kupony na plenky.

Petul, Barcul - snad si vaničky budete užívat. Naty se při nich vyloženě nudila. Na fotkách to jde vidět :slight_smile: Ale v bazéně si to naprosto užívala, kromě toho potápění. Stejně pořád přemýšlím, zda jsem někde neudělala chybu, ikdyž instruktorky říkaly, že dělám vše ok. Jí teď jenom řeknu Naty uděláme Žbluňk (aby viděla, co ona na to) a utíká z vany :frowning2:

Petul - tedy, to se Lucinka naučila pěknou věc. To máte s manžou radost, co ? :wink:

Jadíku - držíme palečky, aby malá byla zdravá. My jsme pytlík taky měly, ale fungoval jen když byla malá malá. Teď už ne. Takže poslední moč jsme dávaly z nočníku a doktor říkal, že to nevadí, a ptal se, jak bych jí tu moč jinak vzala.

Sokolko - mrzí nás, že malýho to takhle trápí. Ale je důležité, že to jde ven a ne že se to usadí, to by potom bylo :frowning2: A s tím jídlem to mi je jasné, já jen nevím, jak do ní dostat tu B12 :frowning2: Teď vytuhla hladová- jsem hrozná matka, polévku nechtěla a prso nedostala.

Lucií - počkej, až prďolka za měsíc se bude hezky protahovat :slight_smile: Uvidíš na bříšku cestičku. Moje ségra dokonce jenom prcka chytila za patu, jak se protahoval :slight_smile:

No, musím utíkat. Moc se opatrujte a hlavně mějte klid a pohodu.

Jindul
3. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po nějaké době nakukuju.
Taky jsem byla na testech na cukrovku, za celé těhu 2x. Vždy ráno na 7 hodinu jsem musela být v laboratoři, dali mi vypít sladký čaj, píchly do prstu plus moč, potom po hodině to samé - bez čaje a po hodině ještě jednou, taktéž bez čaje. Píchání do prstu mi docela vadí, mnohem víc, než když se bere krev normálně z paže. Sabinka už dvě hodiny spí venku v kočárku, to teda koukám. Po třetí mají přijet tchánovci, koupili malé jídelní stoličku, jsem na ní zvědavá :slight_smile: U nás hexa také nejsou, na 3. čekáme už 14 dnů - no snad brzy budou. Noc v pohodě - 19h malá usnula, ve 4h se budila na mlíčko a potom chrněla až do půl osmé. Večer nechodím, máme fůru novejch filmů na dvd, takže když malá usne, uděláme si s manželem něco dobrého a zalezeme k telce. :wink: Jinak se mi před týdnem ztratil pes, Rhodéský ridgeback, už jsme s manželem vzdali hledání. Obvolala jsem útulky i obecní úřady v okolí a nikde není, nejspíš ho nějaký myslivec zastřelil... :cry:
3. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: Jsem lempl - tu slevovou knížku do DM jsem úplně vypustila z hlavy. V pátek tam dojdeme.
Zítra venčit nemůžeme, jdeme k pí.Brůčkový na ukázku baby masáží a pak ještě na návštěvu. Co někdy v příštím týdnu, jak jste na tom?

Coryno: to je mi líto, že se vám ztratil pes :frowning2: snad se ještě objeví - jestli měl obojek a ty psí známky, tak by se to mohlo stát. my takhle našli fenu a podle známky s číslem a tel. na veterináře jsme našli majitele
3. únor 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Honzík nakonec usnul, ale v půl 3 jsem ho šla budit, aby zase nespal dlouho a usnul večer. Tak si apsoň odpočinul :slight_smile:
Já jsem si zajela na pedikúru a manžu s dětmi jsem vyhnala ven, aby se Honzík unavil a Eli prospala v kočárku. Spala zase jen půl hodinky a víc nic :unamused:

Cory - to je mi líto, že se vám ztratil pes :frowning2: Snad se ještě někde najde!!!

Jindul - no musím ho strašit čertem, protože na něj nic jiného neplatí!!! :angry: Tohle je jediné a učinné :slight_smile:
A malá musí asi trochu vyhladovět, když nechce nic baštit... Třeba pak do ní něco dostaneš :wink:

Petul - v pohodě. Příští týden zatím nic nemáme, takže kdykoliv. A jestli ten lump nebude spát po obědě, tak můžeme i hned po obědě :wink:
Takže vy se jdete masírovat, jo? No tak pak písni jaké to bylo :wink:
3. únor 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a dneska jak jsem šla na pedikúru, tak jsem viděla Janču :wink: Šli do té hudebn školy Yamaha... Krmila malou... Ale já jen prolítla, protože tam bylo dost lidí a já tam nechtěla na ní hulákat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holciny :slight_smile:

zany vousy = spina :grinning:
zany, moje kamardka taky pribrala to, co tvoje, a cukrovku mela - takze na vaze nezalezi
3. únor 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

tak malýmu se to pěkně rozjelo. Kašlík je lepší po tom sirupu, už je slyšet, že ten hlen ustupuje, zato rýma strašný. Vlezlo mu to i do očí, má červený kruhy kolem očí, no prostě hotovo. :frowning2: Ale je celkem statečnej. Zatím teplotu neměl, i když se mi zdál teplejší, tak jsme naměřili max 36,89. Uvidím než půjde spát. Dneska jsem si nechala od D koupit olynth kapky pro malýho, protože ta mořská voda je na tohle málo. Po obídku spal jen něco málo přes hodinku, jak ho to budilo a odpoledne si přinesl plenku a že jde dělat hají. Tak jsem mu jí šoupla, dala jsem ho do postýlky, ale po 10 minutách chtěl vyndat. Tak snad aspoň bude spinkat večer. Chvíli je uplakanej a chce se chovat a chvilku je raubíř jako normálně. No snad už to bude zítra lepší.
Nic jdu se mu věnovat a juknu večír.

cory je mi to líto, ale snad pejska najdete :pensive:
3. únor 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany no tak ja predpokladam, ze kdyz davaji tu mozýnost jit domu po vypiti toho blevajzu, tak to vysledky neovlivnuje - vzdyt jde o to, jak se telo popore s cukrem, ne? tak snad par kroku neuskodi

sokolko tak hlavne ze se Kubik citi celkem fajn, ta ryma a kasel jiste brzy odejde!
3. únor 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany a ta slevova knizka se dostava pro mimco?

jindul a to jsi nemohla ten obchod s tehu oblecenim poradit driv??? :sweat_smile:

jee cory, to me mrzi, ze se vam zatoulal pes :confounded:
3. únor 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso kde jsi? :sweat_smile:
3. únor 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko - ať je brzy lépe a malého to netrápí.

Coryno - moc mi mrzí, že se pejsek zatoulal. Snad se najde. Držíme palečky :pensive:

Lucií - ale já mám za to, že jsme tady o tom těhu oblečení tady mluvily. On to není moc obchod,jako výrobna. Škoda. A na to DM ti pošlu odkaz, ať si to můžeš přečíst :slight_smile: Mě přišla i slevová knížka pro těhulky - krémíky a tak tam byly. Nevím, jak to mají teď, ale stále se může přihlásit už těhulka.

Zany - to my budeme asi strašit Špatenkou:grinning: To je pán, který bydlí ve sklepě u mamky :grinning:

Míšo - moje mamka bydlí na vedlejším dvoře než ty:slight_smile: Mohla jsem tam s ní bydlet já, ale když manža má možnost bydlet v baráku :angry: Jsme mohly být vlastně sousedky.

Naty usnula, manža mě nechal chvíli na PC, což se divím :grinning: Ale půjdu už za ním.

Krásný večer, paaaaaaa
3. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme teplotu. :frowning2: Než jsem ho dala spinkat tak měl 37,8 :cry: Teď už jí nemá, byl chladnej, když jsem tam byla, ale ráno frčíme k mudře. Pořád pěkně kašle, tak ať ho radši poslechne. Moc se mi to nelíbí. Aby ještě neměl prudušky. :frowning2: Zítra vám dám vědět. Jdu dokoukat ordinaci a spát. Jsem z toho nervozni, tak si půjdu k němu brzy lehnout. Zatím pa
3. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul, bohuzel jsem to necetla, pokud jste se tady o tom bavily...

tak dneska se mi povedlo upect fakt fajnovy chleba, mnam, mit dve bricha, tak si dam jeste :wink:
3. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky my sme měli do ted návštěvu.Přišli naši a s nima ještě jedni přátelé a ted odešli.Sokolko tak at se malej brzo uzdraví.Lucinko se ti zastesklo po mně
3. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no nic budu zítra dneska jdu hajat sem unavená byl to náročný den
3. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul moc diky za oba odkazy - ta slevova knizka je i pro tehulky :slight_smile: - miso, muzes si ji v DMku taky vyzvednout :slight_smile:
3. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
co si můžu vyzvednout v DM???
3. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
knizku se slevovymi kupony (poslu ti odkaz)
3. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já sem dneska mimon promin já si to dočetla až po napsání toho příspěvku :grinning:
3. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já si tam dojdu pro ten formulář a ten zbytek, ale nápad mají dobrej co
3. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam byla dnes, ale to jsem o tom jeste nevedela :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to si vemu formulář a pak jim ho tam vrátim a oni mi něco dají nebo co že :grinning:
3. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem zvedava, na co ty slevy budou... dneska jsem to tam jen proficela, zdalo se mi to tam trochu drazsi nez minuly rok, tak jsem nakonec skocila jeste do Hypernovy a koupila jsem si to tam :wink: pred porodem tam ale udelam nalet, vyuziju tu 10% slevu za ty nalepky, pokud to bude platit i letos
3. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek