• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
asi jo, vyplnis a das jim ho tam, ukazes tehu prukajdu a dostanes slevovou knizku - ty dnes zitra do Prazsky, vid? tak to muzes prubnout :slight_smile:
3. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, že nevim jestli někam půjdu.Dneska sem celý den někde lítala a pak sem doma makala a nevim zda se zítra nechci válet.Co děláš ty zítra
3. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic valim do pelechu budu zítra tak pa pa
3. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak manža byl na spinningu a já tu pacifikovala děti. Vykoupala jsem Honzíka a pak Elišku a šla jsem jí uspat a Honzík koukal na Fíka. Ale madam nemohla zabrat, tak jsem jí nechala i řvát. Honzík zase vyváděl a usnul před chvílí :unamused: Slejzal z postele, rozsvěcel si!!! :angry: No děs!!!
3. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že DMko jste vyřešily :wink:

Luci - to těhu oblečení jsme tu už řešily...

Sokolko - to mě mrzí, že je Kubík takhle nemocný! Držíme palce ať je to jen viroza!

Jindul - bylo by lepší bydlet bez tchánovců, co? :grinning:

Jdu hodit sprchu a do hajan :wink:
3. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

no to je teda oučast!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Včera poslední, ráno první :grinning:

Eli se dneska vzbudila už v 1 a pak až v půl 6 :wink: No ale Honzík vstával v půl 7 :rolling_eyes: Manža mu pustil Fíka, tak jsem ještě půl hodiny ležela :dizzy_face: No jo, ale pak s emu chtělo čůrat, tak jsem musela vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci Honzík čůrat nechtěl a ráno měl plenku malinko počůranou a to spal v té nasazovací :wink:
Tady je od včerejška od večera hnusná mlha, takže ven asi nepůjdeme :unamused: A hlavně mi snad dneska konečně přijde hrazdička pro Elišku, tak musíme číhat pošťačky. Paní mi to posílala už v pátek, tak nevím kde se to courá!!! :angry: Se vymlouvali na Vánoce, že to chodí pozdě, ale ono je to fuk, v únoru se to taky někde zdržuje!!! :angry:
Ještě musím vymyslet co vařit. Poraďte :wink:
4. únor 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hodila jsem do alba nové fotečky dětí :wink:
4. únor 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak je to v poho. :slight_smile: Poslechově je to čistý, prý to má usazený v prudušnici, ale na atb to není. Kdyby měl ještě
teploty tak máme v pátek přijít. Nebo kdyby se mu to zhoršilo. Prý mu to ještě může sednout na ty prudušky. Ale malej už teplotu zatím neměl a vypadá asi tak o 100% líp než včera. Rýma už taky polevila, ten olynth zabral rychle. :slight_smile: Když jsme přišli k mudře tak jsem čekala návali a normálně jsme tam byli jediný :confused: . Jsem čučela. Malej začal trochu natahovat, mudra mu řekla, že si ho poslechne, že udělá halo halo a on hned po ní opakoval halo halo :grinning: . Byl hodnej takže ho i v klidu poslechla, pak jí otevřel pusinku a dělal áááááááááááááá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mudra řekla, že je hrozně šikovnej, že spolupracuje jako 4-leté dítě. Prý to s ním umím. Vysvětlit mu to všechno a tak. Jsem se dmula pýchou :grinning: Fakt mě to potěšilo, ale nejvíc to, že je to jen nachlazení.

Jak jsme přijeli od mudry tak se tu stavil děda, D táta, přivezl nám polívku a rizoto, tak já budu vařit až odpo. Jsem si vyndala hovězí, že udělám jen plátky na žampionech a kaši. Možná i něco upeču. Teď jsem si dělala zeleninu do mrazaku a ještě mi zbývá petrželka a kopr. Do toho se mi vůbec nechce.

Holky ty slevový kupony jsou prý super. Já to u malýho zazdila, protože jsem to nevěděla, ale hodně holek si to chválilo. :wink:

Luci jaký chlebík jsi si pekla? :confused: Hele já si chtěla upéct chleba a normálně jsem zapomněla ten recept. Prosím tě jak to bylo. 500 g mouky, 350 ml vody, půlku droždí, sůl a cukr? :confused: Jak jsem to dlouho nepekla tak si nejsem jistá. A docela bych si dala škvarkovej. Ještě ale musím koupit škvarky.

Zany jdu juknout na fotečky. :wink:
4. únor 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak do města valim zítra a dneska jdu jen do cukrárny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak noc pohoda a nemohla sem ještě v půl jedenáctý otevřít oči, ale po dlouhé době noc bájo malá asi taky spala krásně a to znamená, že nabrala sílu aby mohla řádit :grinning: :grinning: Jinak nic
4. únor 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko no já musim pro ty kupony zítra at teda taky z toho něco mám :grinning:
4. únor 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem byla v cukrárně hooolky tam to mají hezké a dobré.A rozhodla sem, že bude knedlo-zelo-vepřo tak sem koupila knedlo a vepřo :grinning: :grinning: Budu večer.Holky myslíte, že musim mii věci prát v lovele nebo v tom druhym a nebo můžu v Persil senzitiv
4. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem nakonec udělala pangase se zeleninou a brambory :slight_smile: Honzík to docela baštil, tak jsem se divila, protože minule nechtěl ani kousek ryby a plival to :confounded:

Teď jsem Honzíka zahnala do pelechu, ale zase tam s něčím mlátí a už tu byl na čůrání... Snad usne, když vstával v půl 7... Eli to taky zalomila, tak snad bude chvíle klidu :wink:
4. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - tak to je dobře, že to není na ATB a snad to zvládnete vyléčit normálně :slight_smile:
Mě teda o té slevové knížce řekly prodavačky :wink: A chodí to každý půl rok :wink: I když pro ty mimča je tam toho asi nejvíc, ale ne všechno využiješ. Já jsem i známé dávala ty slevy které my bychom nevyužili a oni to používali :slight_smile:

Míšo a kde jsi byla v cukrárně? :confused:
Já jsem první půlrok nebo jak dlouho prala v Lovele a pak jsem pomalu přecházela na normální prášek a prala jsem to s naším oblečením. Akorát jsem používala aviváž Sensitiv :dizzy_face:
4. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - jen si ještě užij čerstvý a měkký chleba :slight_smile: Pak si ho dlouho nedáš :confounded:
Já bych si tak dala čerstvý pečivo!!!!!!!!!!!!!!! :pensive:
4. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já chodim jenom do cukrárny jak je na námku vedle rybárny.Já právě nevim v čem prát někde doporučujou i Persil senzitiv, že se dává i alergickým dětem
4. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem s každou cukrárnou kamarád :grinning:

Nevím, já jsem začínala prát v Lovele, pak už v normálním prášku. Teď mám i Lovelu i ten Persil. Zatím oboje v pohodě :slight_smile:
4. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
zany: jojo, v hudebni skolicce, to jsem byla ja :slight_smile:, mela jsi houknout na mne pres vsechny ty lidi :slight_smile:
Miissa: ja prala v Lovele a kolem 3 mesice jsem zacala prat v Persilu senzitiv
4. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko: to je super, ze je maly v poradku :slight_smile:. A koukam, ze je to pekny sikulka :sunglasses:. To Lucka se dr. boji, od te doby, co jsme byly v nemocnici :confounded:
4. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janco - tak příště se budu hlásit :dizzy_face:

Honzík byl teď u dr. taky pochválen, že hezky otevřel pusu a vyplázl jazyk :dizzy_face: Pak sice ječel, ale za chvíli bylo po pláči a byl zas hrdina :dizzy_face:

Jak jsem objednávala tu hrazdičku, tak ještě nepřišla a paní se už dneska ptala jestli dorazila. Takže jí to přijde taky divné! Nevím kde se s tím ta pošta fláká!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
4. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
co mate dneska v planu? kamoska ted psala, ze ji neni dobre, ze asi neprijdou, tak musim neco vymyslet.
postu radeji nekomentuju :angry:
4. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Venku je ošklivo, takže ven určitě nepůjdeme a budeme doma. Odpo se asi staví brácha se švagrovou a dětmi, tak tu bude správné kongo :grinning:
4. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já asi koupim tu lovelu jen na ty věco co mám doma a pak budu prát v persil senzitiv a uvidíme.Už pomalu musim začít prát věcičky páč toho mám děsně moc
4. únor 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak si zítra zavolám jak sem dopadla na tom cukru páč až půjdu na to nervové oni se mě budou ptát zda nemám těhu cukrovku.Jinak ted jdu do vany a musim udělat údržbu stroje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kdybych se dneska už neukázala podřezala sem se :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, nevim, jestli mate pekarnu, ten recept je pro pekarnu: 500 g mouky (celozrnna - ruzne druhy, treba i pridat hladkou), 450 ml podmasli, 2 lzicky soli, 1 lzicka cukru + 1/2 drozdi (zacina se podmaslim, pak sul, pak mouka, pak zbytek... nahoru davam seminka)
4. únor 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany no doufam, ze nas prcek mnou jezeny chleba snese - kdyztak starsi no...

sokolko, to je dobre, ze je to jen nachlazeni :slight_smile: a navic mas jeste doma sikulku, vid? :slight_smile:

miso a byla jsi v te nove cukrarne ve Starce? ta s kresbami na zdech... tam je to super :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja dnes venku byla - jen se projit a zasla jsem do jednoho bazarku, ale nic me tam nenedchlo
4. únor 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ne nebyla, ale zítra si volám pro výsledky na cukrovku a doufám, že se tam ještě dostanu :grinning: :grinning: Pošlu ti na sebe tel. a písni můžem přes den skočit do města na pidi věci juknout :grinning:
4. únor 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, miso, ted uz chapu, proc mam v poste tvoje cislo :slight_smile: ja zitra do starky mozna pujdu
4. únor 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci no já ještě nevim, ale chtěla sme taky jít, ale nakonec půjdem s manžou v pátek :grinning: A zítra asi budu něco péct
4. únor 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde ste ženy :grinning:
4. únor 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás už se spí :dizzy_face: Ale myslela jsem, že mě z Honzíka švihne!!! Byl protivnej jako sviňa, ječel, vymýšlel si!!! :angry: :angry: :angry: Šel hned po Večerníčku a to ještě tvrdil, že nebude spinkat. No nakonec usnul, ale fakt síla :rolling_eyes: Prostě musí chodit po obědě spát a hotovo! Aspoň na tu hodinu! Jenže on než usne, tak je spousta hodin a pak tu bude svítit do bůhví kolika :rolling_eyes:
Eliška má chudák nějakou vyrážku. Měla něco na jedný ručičce, tak jsme to mazali krémem co nám dala dr., ale nelepší se to. Spíš se jí to dělá dál po tělíčku :unamused: Tak asi budu muset skočit k dr., aby na ní koukla co to je...
4. únor 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek