• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany malej je pěkné číslo vid :grinning:
4. únor 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany chudak Eliska :frowning2: a svedi ji to?
4. únor 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - no je pěkný číslo :slight_smile: Ale někdy na zabití!!! :angry:

Luci - myslím, že jí to nesvědí... Vypadá v pohodě. Nijak víc sebou nešije... Říkám si jestli to nemá reakci na prášek. Já jsem právě teď něco prala v tom Persilu Sensitiv, tak jestli to není třeba kvůli tomu...

Dneska se na mě beruška zase smála a povídala :slight_smile: No úplně jsem se nad ní rozplývala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kde vůbec máme Martinu? :confused: Dlouho se neukázala, tak snad je v pořádku :confused: :wink:
4. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to věřim, že někdy je malej na zabití a vim, že i mě to čeká a malá takhle povídá jo :grinning:
4. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec ďoučata :grinning:

úplně jsem vám zapomněla napsat, že jsme dneska vstávali až v půl osmý :grinning: . Jsem úplně čučela. Jinak malej zatím bez teplot, celkově v pohodě, kašle teda pěkně, ale rýmička je už lepší. Ale pro změnu měl odpo nebo spíše k večeru průjmík. :frowning2: Byl třikrát. Nevím jestli to nemá z toho sirupu na kašel, takže ráno brnknu mudře a domluvím se s ní, co jiného mu mám dávat. Večer jsem mu ho nedala, protože mudra mi řekla, ať mu dám nějaký kapky na uklidnění kašle, když mi kašle ze spaní. Ale před půl hodinkou měl stejně záchvat, tak jsem ho zvedla a on v záchvatu kašle mě začal buzerovat, že chce dělat hají :sweat_smile: . Nevděčník mrňavej. Takže jsem mu šoupla čaj a zatím dobrý. Zapil to a je zatím v klidu. Tak uvidíme.

Miso já jsem malýmu prala taky v lovele, ale já jsem se ani nějak nerozhodovala, který prášek budu používat, protože mi ho koupila babička, takže jsem to měla vyřešený. K tomu jsem kupovala dětskou aviváž lenor, nebo silan a v poho. Ten prášek jsem používala dokud jsem ho nezdělala a to vyšlo asi do půl roka. Pak jsem začala prát v normálním a asi po 2 měsících jsem už prala jeho prádlo s naším. A taky v poho. Takže tak. :wink:

Zany to víš, Honzík je kluk tak musí sem tam zaraubířit. :wink: Malinká je sladká, je to krásný, když člověk kouká, jak dělá pokroky viď? I když to maminka zažívá podruhé tak je to stejně krásný. :slight_smile: Jinak fotečky super. Jsem je zkoukla hned dopo, ale Kubík už mě nenechal to napsat. :sweat_smile:

Luci jj máme pekárnu, tenkrát jsme to tu spolu myslím řešily. Ale ten první recept co jsem od tebe měla byl s vodou a ne s podmáslím. Ale tenhle bych mohla taky zkusit. Jinak je fakt, že až budeš kojit, tak si toho pečiva moc neužiješ. Si to pamatuju jako dneska jak jsem si schovávala staré pečivo a to jsem pak dlabala já :sweat_smile: . Jo a to jsme si s jednou maminkou taky říkaly v porodce, že nechápeme, jak nám můžou dávat po porodu čerstvé pečivo, když to pak prcky nadýmá. :angry: Takže jsme si schovávaly z předešlího dne.
4. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky kde jste snad nechrníte? :confused:
4. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak mi jsme dneska vstávali v půl šestý. Hustý ne? :angry: Jsem myslela, že ho zaškrtitm. Vzbudil se v pět a půl hodinky jsem ho ještě udržela u mě v posteli, ale to bylo celý. Jsem pěkně vytočená. Bych ještě tam spinkala. :sweat_smile: Jinak noc celkem šla. Ani už nekašlal, průjmík zatím taky neměl, tak uvidíme. Jsem zvědavá, jak vydrží do oběda.
5. únor 2009 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - co to je za čas??? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak přeju dobré ráno,

já jsem se teda dneska moc nevyspala... :unamused: V půl 2 se vzbudil Honzík a ječel, že chce k nám. Byl u něj manža, ale on pak přišel a ječel, že chce mlíko! No nakonec jsem ho odvedla do pokoje a usnula jsem tam s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: V půl 4 jsem se stěhovala, v půl 5 byla vzhůru Eliška na kojení a v půl 6 přišel Honzík, vypil si mlíko a spali jsme skoro do 7 :wink:
Teď dopoledne udělám nějakou rychlovku k obědu a pak razíme ke kamarádce co má o 3 týdny starší holčičku :slight_smile:

Sokolko - no s tím pečivem v porodnici máš pravdu... Jenže oni bohužel nemůžou dávat staré... :confounded: Já jsem si taky schovávala pečivo od večeře...
A máme tam známou a ta dělá v nemocnici nutriční terapeutku a ptala se mě co jídlo. Tak jsem jí říkala, že jako teda 4 dny se to dá vydržet, ale že si myslím, že jedno pidi máslo na snídani na 3 ks pečiva je žalostně málo, tak mi říkala, že bohužel mají omezení tuků, takže to nejde jinak :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. únor 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,Zany diky za starost,jsem v poradku.vzdycky jsem kouknu,doctu a uz nak nestiham ani to malo napsat.dala jsem se do vareni nakyho jidla do mrazaku,aby tady kluci meli.a uz jsem naka cela vycerpana.porad utahana,neforemna,neohebna.uz abych tu malou vyprdla.tata tam zase jde ted 4 dny do prace,tak jsme s jirikem sami doma.cekame ted na balicek z posty.uz je odeslany 7dni a porad nedorazil.hlavne ze maji posty na aute dneska podate,zitra dodame.pojedeme s jirikem busem do teska pro pecivo a naky jogurt.busem ho to hrozne bavi.

jak jste resili ty testy na cukrovku,tak ja tam taky musela sedet.ani ven jsem se nemohla jit projit.a tyky me nabiraly 3x.
koupila jsem jirikovi rucnik kde je ta ryba Nemo a od vcera jsem musela uz 3x koukat na nema na dvd.

Vcera me vecer brali takovy divny krece do bricha,ze jsem myslela,ze vecer pojedeme a pak se to po hodine uklidnilo.asi naky poslove.
5. únor 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak to já vstávám v deset, ale nebojte sem si vědoma, že mi to zkončí :grinning: :grinning: Já musim začít už pomalu prát věci a žehlit mám toho hafo a je únor a holky praly ste to otožené a žehlily??????Jinak výsledky z cukru ještě nejsou a prej že ve středu v desdet :angry:
5. únor 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
valim do města s manželem a při té příležitosti si koupim gyros a lovelu :grinning: :grinning: jo a skočim do DM
5. únor 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám registrační kartu z DM doma a koupila sme tam 116 plen za 686Kč a velky šampon zdarma měli sme 15% slevu nevim proč, ale měli a ty pleny tam mají jako 116ks za 699
5. únor 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky né 116ks za 699, ale 216ks za 699 sem to blbě napsala :grinning:
5. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský :slight_smile:
jadiku, už to máš za pár viď.. :wink:
sokolko - doufám že bude malej brzy v pořádku úplně
Já taky většinou dočtu a pak už nestíhám reagovat. Ale jsem tu s Vámi, i když o mě nevíte :grinning: Já na dnešek spaní krásný, večer jsem zalezla brzy, už v půl desáté a ráno v půl destáté jsem vylezla z pelíšku, jé takhle kdyby to bylo každý den :slight_smile: Tak a jdu Vám po dlouhé době prohlídnout alba, zatím paa
5. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak jste se bavily o chlebu, není to tenhle? Peču ho docela často a je dobrej..
300 ml vody
2 lžičky cukru
2 lžičky soli
1 lžičku kmínu
500g hladké mouky
1 lžička sušeného nebo 1/4 čerstvého droždí

jirik.k - jadiku, ja už blbnu fakt, promiň :sweat_smile:
zany koukám Eliška je celej tatínek :slight_smile:
5. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já mám blahobyt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Obě děti spí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byli jsme u té kamarádky, ještě jsme dojeli koupit něco pro malou a šupky tam. Honzík by usínal už cestou v autě, pacholek jeden :rolling_eyes: Teda holky jsou skoro stejně staré a Kamča je fakt pěkná :dizzy_face: Kam se na ní Eli hrabe :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po poledni jsme frčeli domů, Honzík by zase usínal, ale podařilo se mi ho udržet a pořád jsme něco povídali. Eliška usnula, takže jsem jí se sedačkou dala do ložnice pod okno :slight_smile: Honzík se najedl a šla jsem si s ním lehnout, takže usnul brzy :slight_smile:
No a já jsem taky po obědě a půjdu se natáhnout :dizzy_face:

Je Marti - to je dobře, že jsi v pořádku! To víš ty konce... Znám to :stuck_out_tongue_closed_eyes: A fakt se ti to krátí :slight_smile:
O poště mi ani nemluv!!! Paní mi balíček poslala v pátek, DOPORUČENĚ!!! A přišel teprve dneska a jako na potvoru, když nejsme doma!!!! :angry: :angry: :angry: A to si ho dneska ani nemůžu vyzvednout, až zítra!!! Ale to nestihnu, protože ráno jdeme plavat a oni jsou tam jen do 11!!! Ať fakt žije ústav jmnem Česká pošta!!!!!!!!! :angry: :angry:
5. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - s tím tatínkem to říkají všichni... :slight_smile: Holt jsem se zase neprosadila, no :unamused: :pensive:
5. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak sem tam byla ještě pro jedny ty pleny a k tomu sme koupila zvlchčené ubrousky 4x72ks za 239 kč taky akce :grinning: :grinning:
5. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míša vykoupila DMko :grinning: :grinning: :grinning:
A jakou velikost jsi kupovala? Doufám, že jsi to namíchala, aby jsi pak neměla doma hladu malých plen... My takhle nakoupili pleny a Honzík z nich rychle vyrostl :unamused:
5. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme do 6kg a je jich jen 400 :grinning: :grinning: :grinning: jeden balík do porodky a 3a kousek doma :grinning: :grinning: :grinning: a už sem si vyzvedla i tu přihlášku :grinning: :grinning: :grinning: holky manžel řikal, že se schopná zastavim byt plenama :grinning: kecka jeden
5. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak my máme za sebou první hexavakcínu - jako kdyby ten prcek tušil, že se něco bude dít. Jak jsem jí položila u doktorky na přebalovák, tak řev jako tur, a pak když to bodlo, tak to už byl hysterák, chudinka moje. :cry: No ale teď už chrupe pod oknem v kočárku.

Taky jsem zkoušla péct chleba v pekárně, ale zatíim jen z těch předpřipravených směsí a pokaždé byl . takovej "rozblemstanej". Tak nevíml, co dělám špatně.

Zany: bych neřekla, že jsi se u Eli neprosadila - vizáží celej táta, ale chytrá bude po mámě :slight_smile:
Pošta mě taky drásá - 26.1. mi posílali nějaké knížky a do dneška je nemám - fakt by si měli nechat to jejich heslo na autech změnit na "Dneska podáte a možná někdy dodáme"
5. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, nechci ti brát iluze, ale možná těch dvojek máš až hodně... Teda pokud vám malá poroste a bude přibírat... Když bys měla 7 plen na den, tak to máš na 3 měsíce...
5. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to neva když tak to udám jinde kdyby nám nebyli až do vyčerpání zásob víš, ale nemohla sem jim to tam nechat :grinning: :grinning:
5. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peťul - no to víš, dětičky to poznají co se bude dít :unamused: Ale máte to za sebou a můžete do vaniček a na naušničky :dizzy_face:
A jaké jsou míry?

A díky za utěšení :dizzy_face: Nebo by se dalo říct, že je po mě od pasu dolů :grinning:

No pošta je fakt hustá!!!
Ale kdyby jsi věděla podací číslo, tak se dá zjistit kde ten balík zrovna je. Takhle mi to poslala ta paní...
5. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A nešlo to nakombinovat? Že by sis vzala dvoje dvojky a jedny trojky? :confused:
5. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peťul - dneska jsem byla u té kamarádky jak se mnou chodila plavat a možná se k nám pak s malou přidá a bude chodit taky plavat :dizzy_face: To by holky měly kámošky a vlasně jsou od sebe vždycky po 3 týdnech :wink: Lucka, Kamča a Eliška :dizzy_face:
5. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem tam viděla jen 6 a pak až 9-víc, ale to neva však oni se někde když tak udají :grinning:
5. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu kamarádku si pamatuju, tak to máme holky pěkně za sebou. Lucka má 5,96 kg a 62,5 cm. Jak jsem vláčela autosedačku až od pošty, tak se mi úplně klepaly ruce. Náušnice prý píchá MUDr. Dvořák na 3.poliklinice, tak tam za 14 dní vyrazíme.
Jak jsem volala na ty vaničky, tam mi pani říkala, že pak pro vaničkáře otevřou asi od května kurz - tak možná půjdeme už tam, ale pak se stejně asi v nějakém kurzu sejdeme s váma.
5. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek