• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
byly jsme s jirikem v tom tesku a maji tam slevy na obleceni.koukla jsem jen na to pro prcky a koupila jsem jirovi i maly dziny po 80kc.maji tam krasny veci.jo zany ty konce tehu jsou fakt des.
5. únor 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - tak to nevím jestli se sejdeme, když mi nebudeme vaničkáři... Možná by vám zachovali skupinu... Zkus se na to zeptat :wink:
A vy necháte náušnice píchnout? :confused:
5. únor 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Eliška pořád spí a naposledy jedla v půl 11 :dizzy_face: Budu jí muset vzbudit...
5. únor 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeptám se v Amálce příští týden.
Na ty uši zítra zavolám- nevím, jestli jen píchá, nebo i nastřeluje (kamarádka mi říkala, že nějaký doktor na třetí poliklinice nastřeluje, tak možná je to on).
Tedy to si Eliška dává parádního šlofíka :slight_smile:
5. únor 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se právě dozvěděla, že je tu 20.2. zábava a 22.2. karneval pro děti :dizzy_face: Tož na zábavu bych šla, ale záleží na hlídání... Ale na karneval půjdeme, musím Honzíkovi sehnat nějakou masku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak to všechno zjisti a pak dej vědět :slight_smile:
Jo a doufám, že příští týden bude lepší počasí a vyrazíme venčit :wink:
5. únor 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myrti to si mi neměla řikat, že v tescu mají slevy na hadříky :sweat_smile: no nic já si koupim lovelu a budu asi o víkendu prát a holky praly ste to normoš nebo ste to otáčeli a i tak žehlili
5. únor 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde ste kdo????????
5. únor 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti promin nevim proč vždy napíšu Myrti :sweat_smile:
5. únor 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holciny :slight_smile: uz me zase boli bricho :frowning2: ja krava snedla dneska susenku a par merci cokoladicek... dobre mi tak :rolling_eyes:

dneska jsem koupila prckovi tricko s opickou a sobe kalhotky a celenku :slight_smile: a byla jsem si v DM pro tu slevovou knizku pro tehulky :slight_smile:
5. únor 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
už máš knížečku jo???A okopčila si těhu průkazku??? a jak si jí kopčila jako myslim jakou stranu
5. únor 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee, stacilo ji ukazat :slight_smile:
5. únor 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to mě řekla, že musim jí okopčit a tak já jim to tam taky jen ukážu at mě necvičej :grinning: a kdy si tam byla já v 11 a pak kolem 2 :grinning:
5. únor 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso a ty pleny jsi koupila jakych velikosti?
5. únor 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
do 6kg
5. únor 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to mi taky rekla, ale ja na to, ze na netu stoji, ze ji staci ukazat a ona teda svolila :wink:
a byla jsi v tom mimi kramku? my jo, ale nic moc
5. únor 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam sem nedošla a nic jo tak tam ani nepůjdu.Já si musim koupit podprdu do porodky, ale vemu nějakou levnou a lepší koupim až po porodu.Tak to já jí taky povim, že na netu to píšou at nedělá caviky :grinning:
5. únor 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a co je v tí knížečce?????
5. únor 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso coze? takze ty mas ted pres 400 plen? :grinning:

petulo, zkus znacku smesi na chleba Labeta - ta mi vysla vzdy :slight_smile: (ale kamaradce ne, nevim, cim to bylo, ja byla u toho, jak to dela, mozna je to jeji pekarnou...)
5. únor 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo mám jich hodně a kdyby sme byli velký přihraju je tobě nějaké :sweat_smile: ale nemohla sem je tam nechat to nešlo
5. únor 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se přihlásila i do pampers světa budou posílat slevy
5. únor 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso ja uz podprdu vybranou mam - na namku maji celkem slusnou a nepredrazenou... ale zatim nevim, jak se mi jeste zvetsi prsa, tak s tim cekam... a asi si koupim dve, kdyz jsou doporucovany... a chci jen bavlnenou, ty synteticky fakt nesnasim!

no treba caj pro kojici matky, tehotne, plenky, olej proti striim (Weleda), nejaka kosmetika pro deti (na myti a tak), caj granulovany pro tehotne a ja uz nevim, co jeste... neco urcite vyuziju, neco ne... ale neber slevu, kdyz ti ji vnucuji :wink: ja mam slevy moc rada :dizzy_face:
5. únor 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně já taky slevy ráda a to ještě zbírám bodíky tak uplatnim ještě to :grinning: Jinak Luci oni sice doporučujou dvě, ale já nevim jak mi narostou prsa po porodu tak si koupim ted jednu a po porodu druhou ta jedna do porodky bude stačit
5. únor 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to se prihlasuje jak?
5. únor 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
co myslíš jako ty bodíky???Jestli jo tak ti pošlu odkaz nebo myslíš pampers :grinning:
5. únor 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to mam vymysleny tak, ze si porodim jednu predem a po porodu se zmerim a poslu manzu pro druhou :wink: ale taky mozna tu velikost nebudou mit, ted tam vsechny nemaji... ale rikam si, ze jedna po porodnice je mozna malo, kdyz by ti protekla - co ja vim, jak ty vlozky do podprdy tesni (no mimochodem - na ty je v te slevove knizce taky sleva)
5. únor 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale podprdy tam neměli já po nich koukala :grinning:
5. únor 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj pampers

bodiky taky sbiram, mam jich dost z minuleho roku, takze se chystam pred porodem na velky nakup (jen nevim, zda ty slevy pujdou kombinovat - mozna ne)
5. únor 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamper počkej pošlu odkaz
5. únor 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tam jsem se uz registrovala, mam dojem :sweat_smile: diky
5. únor 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ty si taky všude a už ti něco posílaj???No budem samá sleva :grinning:
5. únor 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek