Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
jirik.k
5. únor 2009
byly jsme s jirikem v tom tesku a maji tam slevy na obleceni.koukla jsem jen na to pro prcky a koupila jsem jirovi i maly dziny po 80kc.maji tam krasny veci.jo zany ty konce tehu jsou fakt des.
zanyautor
5. únor 2009
Petul - tak to nevím jestli se sejdeme, když mi nebudeme vaničkáři... Možná by vám zachovali skupinu... Zkus se na to zeptat 😉
A vy necháte náušnice píchnout? =-)
zanyautor
5. únor 2009
Jinak Eliška pořád spí a naposledy jedla v půl 11 x-) Budu jí muset vzbudit...
petulao
5. únor 2009
Zeptám se v Amálce příští týden.
Na ty uši zítra zavolám- nevím, jestli jen píchá, nebo i nastřeluje (kamarádka mi říkala, že nějaký doktor na třetí poliklinice nastřeluje, tak možná je to on).
Tedy to si Eliška dává parádního šlofíka 🙂
zanyautor
5. únor 2009
Já se právě dozvěděla, že je tu 20.2. zábava a 22.2. karneval pro děti x-) Tož na zábavu bych šla, ale záleží na hlídání... Ale na karneval půjdeme, musím Honzíkovi sehnat nějakou masku x-) x-) x-)

Tak to všechno zjisti a pak dej vědět 🙂
Jo a doufám, že příští týden bude lepší počasí a vyrazíme venčit 😉
miissa
5. únor 2009
Myrti to si mi neměla řikat, že v tescu mají slevy na hadříky :-N no nic já si koupim lovelu a budu asi o víkendu prát a holky praly ste to normoš nebo ste to otáčeli a i tak žehlili
miissa
5. únor 2009
tak kde ste kdo????????
miissa
5. únor 2009
Marti promin nevim proč vždy napíšu Myrti :-N
luccii
5. únor 2009
kuk holciny 🙂 uz me zase boli bricho 😞 ja krava snedla dneska susenku a par merci cokoladicek... dobre mi tak 8-(

dneska jsem koupila prckovi tricko s opickou a sobe kalhotky a celenku 🙂 a byla jsem si v DM pro tu slevovou knizku pro tehulky 🙂
miissa
5. únor 2009
už máš knížečku jo???A okopčila si těhu průkazku??? a jak si jí kopčila jako myslim jakou stranu
luccii
5. únor 2009
nee, stacilo ji ukazat 🙂
miissa
5. únor 2009
jo tak to mě řekla, že musim jí okopčit a tak já jim to tam taky jen ukážu at mě necvičej 😃 a kdy si tam byla já v 11 a pak kolem 2 😃
luccii
5. únor 2009
miso a ty pleny jsi koupila jakych velikosti?
miissa
5. únor 2009
do 6kg
luccii
5. únor 2009
jo, to mi taky rekla, ale ja na to, ze na netu stoji, ze ji staci ukazat a ona teda svolila 😉
a byla jsi v tom mimi kramku? my jo, ale nic moc
miissa
5. únor 2009
tam sem nedošla a nic jo tak tam ani nepůjdu.Já si musim koupit podprdu do porodky, ale vemu nějakou levnou a lepší koupim až po porodu.Tak to já jí taky povim, že na netu to píšou at nedělá caviky 😃
miissa
5. únor 2009
hele a co je v tí knížečce?????
luccii
5. únor 2009
miso coze? takze ty mas ted pres 400 plen? 😃

petulo, zkus znacku smesi na chleba Labeta - ta mi vysla vzdy 🙂 (ale kamaradce ne, nevim, cim to bylo, ja byla u toho, jak to dela, mozna je to jeji pekarnou...)
miissa
5. únor 2009
jo jo mám jich hodně a kdyby sme byli velký přihraju je tobě nějaké :-N ale nemohla sem je tam nechat to nešlo
miissa
5. únor 2009
já se přihlásila i do pampers světa budou posílat slevy
luccii
5. únor 2009
miso ja uz podprdu vybranou mam - na namku maji celkem slusnou a nepredrazenou... ale zatim nevim, jak se mi jeste zvetsi prsa, tak s tim cekam... a asi si koupim dve, kdyz jsou doporucovany... a chci jen bavlnenou, ty synteticky fakt nesnasim!

no treba caj pro kojici matky, tehotne, plenky, olej proti striim (Weleda), nejaka kosmetika pro deti (na myti a tak), caj granulovany pro tehotne a ja uz nevim, co jeste... neco urcite vyuziju, neco ne... ale neber slevu, kdyz ti ji vnucuji 😉 ja mam slevy moc rada x-)
miissa
5. únor 2009
jasně já taky slevy ráda a to ještě zbírám bodíky tak uplatnim ještě to 😃 Jinak Luci oni sice doporučujou dvě, ale já nevim jak mi narostou prsa po porodu tak si koupim ted jednu a po porodu druhou ta jedna do porodky bude stačit
luccii
5. únor 2009
a to se prihlasuje jak?
miissa
5. únor 2009
co myslíš jako ty bodíky???Jestli jo tak ti pošlu odkaz nebo myslíš pampers 😃
luccii
5. únor 2009
no ja to mam vymysleny tak, ze si porodim jednu predem a po porodu se zmerim a poslu manzu pro druhou 😉 ale taky mozna tu velikost nebudou mit, ted tam vsechny nemaji... ale rikam si, ze jedna po porodnice je mozna malo, kdyz by ti protekla - co ja vim, jak ty vlozky do podprdy tesni (no mimochodem - na ty je v te slevove knizce taky sleva)
miissa
5. únor 2009
ale podprdy tam neměli já po nich koukala 😃
luccii
5. únor 2009
jj pampers

bodiky taky sbiram, mam jich dost z minuleho roku, takze se chystam pred porodem na velky nakup (jen nevim, zda ty slevy pujdou kombinovat - mozna ne)
miissa
5. únor 2009
pamper počkej pošlu odkaz
luccii
5. únor 2009
aha, tam jsem se uz registrovala, mam dojem :-N diky
miissa
5. únor 2009
😃 ty si taky všude a už ti něco posílaj???No budem samá sleva 😃

Začni psát odpověď...

Odešli