Přidáte se někdo k nám na procházky atd.? Liberec

Mám ročního chlapečka který je dost společenský, ale bohužel nemáme skoro žádné kamarády se kterými by mohl vyrůstat. Já bych se také moc ráda poznala s jinými maminkami. Nezáleží na věku maminky ani dítěte ale na tom abysme si všichni společně rozuměli. Tak jestli nás chcete poznat tak se nám ozvěte. PS: nebo si můžeme jen psát na MK
caarolkaa
8. led 2012
Ahoj jsme z Liberce kam jsem se s dětma nastěhovala v listopadu a také tady skoro nikoho neznámm Mám šestiletého a ročního rošťáčka 🙂 budu ráda když se poznáme. Kájina
anastazyeautor
10. led 2012
@caarolkaa
Ahoj Kájo, i my vás moc rádi poznáme. Já mám tedy jen jednoho syna a je mu jeden rok tak si myslim že by si kluci mohli spolu rozumět a hrát si. Kam jste se nastěhovali? My bydlíme v Ruprechticích. Protože je v posledních dnech ošklivo a není to moc na procházky mohli bysme se sejít někde uvnitř. Neznáš nějakou "restauraci" která je zažízená pro maminky s dětmi?
danda84
13. únor 2012
Ahoj tak já jsem Liberečanda od října, mám 3 letého klučinu a chybějí mi tu kamarádky jak pro mně tak pro malýho. Ráda bych se s vámi seznámila. Dana 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli