• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidáte se někdo k nám na procházky atd.? Liberec

13. února 2012 
Mám ročního chlapečka který je dost společenský, ale bohužel nemáme skoro žádné kamarády se kterými by mohl vyrůstat. Já bych se také moc ráda poznala s jinými maminkami. Nezáleží na věku maminky ani dítěte ale na tom abysme si všichni společně rozuměli. Tak jestli nás chcete poznat tak se nám ozvěte. PS: nebo si můžeme jen psát na MK
4. led 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsme z Liberce kam jsem se s dětma nastěhovala v listopadu a také tady skoro nikoho neznámm Mám šestiletého a ročního rošťáčka :slight_smile: budu ráda když se poznáme. Kájina
8. led 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@caarolkaa
Ahoj Kájo, i my vás moc rádi poznáme. Já mám tedy jen jednoho syna a je mu jeden rok tak si myslim že by si kluci mohli spolu rozumět a hrát si. Kam jste se nastěhovali? My bydlíme v Ruprechticích. Protože je v posledních dnech ošklivo a není to moc na procházky mohli bysme se sejít někde uvnitř. Neznáš nějakou "restauraci" která je zažízená pro maminky s dětmi?
10. led 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak já jsem Liberečanda od října, mám 3 letého klučinu a chybějí mi tu kamarádky jak pro mně tak pro malýho. Ráda bych se s vámi seznámila. Dana :slight_smile:
13. únor 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek