• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Zvu všechny těhulky, kterým se splnilo přání do nového roku a našli // čárky.... pojďme si zdělovat co nás čeká a nemine....
30. led 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
26.1.2011 jsem našla první dvě čárky v životě.... 9.2. mě čeká kontrola....už se nemůžu dočkat...doufám, že vše bude v pořádku
30. led 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemůžu tomu uvěřit,ale dnes ráno jsem našla //.Jsem z toho úplně paf.Snad to dobře dopadne! Tak šup šup další těhulky :grinning:
31. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já našla pidi ducha minulé podndělí a dnes už tam jsou krásné dvě čárky, že je vidí i přítel :slight_smile: . K doktoru jdu 3.2. tak to nechci ještě zakřiknout :slight_smile: Byla jsem objednaná původně na běžnou prohlídku (-:.
Btw nebylo lepší diskuzi přesunout do kategorie společný termín.
31. led 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já našla ducha na testíku v sobotu, dnes už je silnější, tak si troufám opatrně, hodně opatrně doufat, že říjen bude i náš:slight_smile:
31. led 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem taky nová, nejen tady na stránkách ale i mezi těhotnýma :slight_smile: zatím mám za sebou jednu kontrolu a teď čekám za 14 dní první vyšetření na Dawna... mezitím jen zvracím a skučím :slight_smile:
31. led 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, těhulky, taky jsem v sobotu našla dvě čárky, tak ať nám to všem ve zdraví všechno vyjde!!! :wink:
31. led 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinav - jé, tak to jsme na tom stejně, já taky poprvé v sobotu:wink:
31. led 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@login02 - ale to asi nemáš termín porodu v říjnu, ne?
31. led 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte ....u mě čárečka už ani nemůže víc sílit... je to stejně nádherný pocit.... dneska to řeknu svému příteli.... nechávali jsme to přírodě, takže to bude překvapení!..... všem nám držím palce ať to dobře dopadne!
31. led 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete - jj, obě jsme v sobotu ráno namáčely testíky :slight_smile:, je to docela sranda při tý představě, že jsem nebyla sama :slight_smile: :wink:
31. led 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina tak vám oboum taky moc grtatuluju, přítel bude mít určitě velkou radost, tak si to užijte! :wink: Já dneska od manžela za čárečky dostala tři krásné růže, tak jsem mu říkala, že je moc hodný, ale že to je i jeho zásluha, tak jestli mám skočit pro flašku... :grinning: :grinning: , no jen se smál. :wink: :grinning:
31. led 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabinav jééé to je hezké!!!!...... to ti moc přeju....máž moc hodného muže!.... já začínám být nervózní!....
31. led 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina - ty jo, tak to tě obdivuju, že jsi to na sebe ještě nepráskla, já i u prvního těhu s Lucišem i nyní prvně s počuraným testem skočila za M. do pelíšku a nutila ho studovat čárku, jestli tam fakt jako je:grinning:. Ale je fakt, že my se snažíme teď už docela dlouho, takže i tím je to asi ovlivněný...
31. led 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinav - to je manžel zlatíčko:slight_smile:. Ale já si taky nestěžuju teda, dnes jsem vyfasovala Nutellu, Fantu (to je snad můj typický těhu-příznak, že mám chuť na pomerančovou sycenou limonádu:slight_smile:), dojel do lékárny pro nový testíky,...takže se taky moc pěkně stará :dizzy_face: , jen aby jim to vydrželo:grinning:
31. led 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no bála jsem se.... co když čárka nebude sílit....co když to a co když to....aby nebyl smutný.... no a včil když je z čárky dálnice tak snad všechno dobře dopadne....koupila jsem cumlík a řeknu mu, že mám pro něj dárek, který budeme potřebovat v říjnu...asi zas budu dojatá a budu bečet...jako vždy u všeho, jsem takový trošku cíťa :grinning:
31. led 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina Ahoj jak dopadlo oznámení příteli? Jseš tedy dobrá já bych to nevydržela tutlat takhle dlouho :slight_smile:
1. únor 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ada22 ahoj...tak nedopadlo nijak, protože přišel pozdě domů a já už jsem spala.... tak dneska druhý pokus :grinning:
1. únor 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete no to máš pravdu, ale oni se snah, hoši, o nás budo hezky starat, když jim nosíme jejich rodinný poklad. :wink:
1. únor 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batukina - týjo, to já bych nevydržela...nevydržela jsem to ani u Lukáše a ani teď...stejně si nedovedu představit i kdyby to nedopadlo (jako že jsme si tím prošli dvakrát loni na podzim), tak že bych o tom manželovi neřekla... Byl vždycky hned bezprostředně druhý, který o tom vždy věděl hnedle po mě...

@gabinav - tak u nás už to bude druhý rodinný poklad:grinning:, ale je fakt, že se snažil i v prvním těhu a vůbec se snaží, až na sem tam nějaký úlety, ale to je tak asi všude (myslím ty úlety, jinak se fakt domnívám, že mám doma zlatíčko)
1. únor 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já se k vám přidávám koukala jsem že podle PM bych měla mít datum porodu 9.10.2011 :grinning: zítra jdu poprvé k dr. :wink: . Je to skoro rok co jsme se rozhodli, že chceme druhé miminko, a v prosinci 2010 jsme se chvíli radovali,ale nedopadlo to tak doufám, že tento roku 2011 bude pro nás šťastnější :slight_smile:
1. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 - ahoj a gratuluju:slight_smile:. My se rozhodli pro druhý mimčo už skoro před dvouma rokama a teprve teď to vypadá nadějně. My zas měli zklamání loni v září/říjnu, ale letošní rok má být snad superplodný, obzvlášt prý u dlouhodobějších párů:wink:
1. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete u nás to nebude druhý,ale dokonce třetí rodinný poklad :wink: , jelikož mám z prvního manželství skoro 10-letého chlapáka, teď s nynějším skoro tříletou holčičku, no a ještě to završíme dotřetice, tak doufám, že to taky vyjde. Kdysi jsem taky o jedno přišla, tak vím, jaký to je pak smutný.. :frowning2: Tak si, holky, budem sdělovat naše zážitky, jak nám rostou bříška, co nás bolí, z čeho nám je špatně atd. :wink:
1. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete :grinning: my spolu budem letos 7let :wink: a mimi bych moc chtěla, taky jsem říkala že máme času a že se to stihne narodit do 3let naší první dcery, a prd :angry: ale naštěstí doufám, že se tentokrát štěstí opravdu ukázalo a vydrží snámi a Maruška bude mít na podzim sourozence :dizzy_face: .Taky hodně přemýšlím o tom že budu používat látkové plenky u prrvního nás vyšly cca 18tis. a když si koupím nové tak mě to příjde cca 8tis. a opravdu bych řekla že jsou lepší.
@gabinav jé tak to si můžeme též podat ruce, já jsem vyvdala od manžela 9,5letou dceru :grinning: ale jelikož jí nemáme v péči tak beru, že mám dítko jedno (dohromady už máme 2) :wink:
1. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 tak to o víkendech, když budete mít nejstarší dceru u sebe, tak vás taky bude požehnaně, vid? :wink: Já obě děti měla v červnu, tak jsem zvědavá jaký to bude mít mimi v říjnu, po létě. Ale zase lépe spinkají v kočárku když jsou už pak pěkně nabalené a zachumlané ve fusaku než když jsou pařáky a spí tam jen tak navolno, protože vím, že moc dlouho v kočárku tím teplem nespali. Dobrá půlhodinka a pak měli žízeň. Tak to pro mě bude změna, tak snad ve spaní v kočárku k lepšímu, protože jsem vždycky pospíchala honem henom domů, než se mi vzbudí. :slight_smile:
1. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky,tak mě ta velká radost brzy přešla :unamused: včera jsem trošičku špinila,tak jsem dneska vyrazila k doktorce.Na ultrazvuku není ještě nic vidět,nasadila mi prášky a mám být v klidu,což s 3-letým klučinou moc nejde.To sou zas nervy už jsem o to několikrát přišla a nechci to zažít zas.V pátek budu mít výsledky krve,na kontrolu příští čtvrtek.Musí to být dobrý.Dětičky jsou fakt zázrak. Držím nám všem palce :wink:
1. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 - my jsme spolu letos 13. rok:grinning:, v květnu budeme mít pět let výročí od svatby:slight_smile:. taky jsem plánovala, že porodíme dávno dřív, pro druhý mimi jsme se začali rozhodovat (resp. že bychom už chtěli) v březnu před dvěma lety, takže fakt je to za dlouho...jsem mezitím musela ještě na gynekologickou operaci, tak se tím vše malinko zkomplikovalo...

@gabinav - my máme Lukáše v březnu a bývalo by se mi líbilo i druhý dítko takhle na jaro, to mi přišlo ideální...no ale člověk míní...a raději na podzim, než čekat dalšího půlroku...jsem postupně za tu dobu dopracovala i k tomu, že by mi nevadil ani "ježíšek", rodit v prosinci, což jsem nikdy nechtěla:grinning:

@unkas - jejda, tak snad to bude ok :confused: . Mě teď před chvílí zas strašně bolelo břicho, ale už je to lepší, tak snad ok...jsou to nerviska no...obzvlášt pokud za sebou máme nějakou špatnou zkušenost už, tak se člověk bojí o to víc:frowning2:
1. únor 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkas budem na tebe všichni moc myslet a držet pěstičky, ať to dobře dopadne!!! Někdy to může být i uhnizďováním, Drž se!
2. únor 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete jj, uplně jako když se slyším :slight_smile: , my původně chtěli taky na jaro, ale čověk míní...takže jsme rádi i za ten podzim a taky jsem si říkala, že bych klidně i "ježíška", byť dřív bych to asi nevyslovila :slight_smile: .Ale je to o tom, že v tomhle si prostě neporučíme. Hele, ale na druhou stranu to ber tak, že máš před sebou krásný 4 léta, ted jedno v těhu a pak další 3 s prckem a pak budeš moct jít do práce na podzim a ne někde na léto. Já to zrovna řešila, než jsem zjistila, že jsem těhu, protože jsem si říkala, že když do tý doby nebudu, tak mi nezbyde nic jinýho než něco shánět, protože do bývalý práce to už neklaplo a bylo mi to líto toho léta a malé, protože do školky mi ji u nás nikde nevezmou a každý den vozit po babičkách...no bylo by to takový splácaný, takhle budu alespoň s ní a budu si u toho (doufám) hladit bříško. :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinav - jj, to je pravda, já budu mít ale automaticky čtyřletý rodičák, ale to nevadí, měla jsem ho i teď s Lukášem a jsem za to ráda, bylo to víc v klidu, sice peněz míň, ale na těch taky všechno nestojí...A ty půjdeš rovnou z rodičáku na novou mateřskou? Teď jsem kdesi četla, myslím tady u někoho na blogu, že pokud se plynule navazuje z jedné rodičovské na druhou, tak novinkově to v rámci reformy je tak, že je automaticky ta čtyřletá varianta...ale nevím, jestli je to fakt nebo ne, osobně jsem to neřešila, mě ta čtyřletá nevadí...
2. únor 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,děkuji moc nezbývá než doufat.Špinění snad ustalo a čárka bych řekla,že sílí.Tak snad. Jinak mi jsme s manželem taky už 10 let.
2. únor 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek