• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vrana - super, je fajn, jak položky ze seznámků ubývají, co?:slight_smile:

@ilonne - tyjo, už na monitory? :confused: Já poprvé šla na monitor až v ukončeným 38.tt:grinning:
14. črc 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
super jak vybavijete ty vaše skřítky. Já mám pro dnešek odškrtlý spodek kuchyně, zítra se bude věšet vršek :D no taky na to dojde :D
14. črc 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes mě v noci poprvé vzbudily mrňousovo kopance, doposud do byly takové roztomilé kopanečky, spíš malé šťouchnutí, ale dnes v noci celkem pecka asi patičkou směrem na močák, no tak jsem vstala a došla si na záchod, abych mu tam to místo zase uvolnila :grinning:
15. črc 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete JO, jo na monitor. Taky jsem se divila, myslela jsem že až v poradně v porodnici. Ale už u mojí MUDr.. No co, další volný den není k zahození :grinning: .
@spaghi Tak roztomilé říkáš? Tak ta naše princezna mě pěkně nakopně pokaždé, když se jí nelíbí moje poloha v leže. Nejčastěji se jí nelíbí, když ležím na pravém boku. To protestuje pěkně důrazně. Docela se mi doprava cpe. Kolikrát mám levou stranu břicha prázdnou a pravou úplně našponovanou.
15. črc 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ty más teda draka, u mě to je přijatelný,ale bud je to dítko zase tak hodný jako maruška, nebo to tluměj špeky :grinning: do močáku to teda bolííí
16. črc 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dlouho jsem tu nebyla...ale je pravda že ten náš divoch dává taky pořádný pecky :grinning: naštěstí se uhnízdil na levé straně.Spí se čím dál hůř a to nejhorší teprve příjde.Aspoň víme že jsou v pořádku a pěkně aktivní :slight_smile:
17. črc 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, hlásíme se po víkendu na chalupě, bylo luxusní sluníčkový počasí, takže jsme ho celý strávili u bazénu :sunglasses:

@ilonne Pane jo, monitor, tak ten mi poprvé dělali až v porodnici na vyvolávání porodu 41+1, ha ha :grinning: Tentokrát už to změnili a točí ho taky dřív, ale ne dřív jak ve 36.tt

A o kopancích mi ani nemluvte, ta naše holka bude asi fotbalistka nebo nevím, protože to co v břiše předvádí, to teda od první malé neznám :astonished:
17. črc 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska mě manžel dostal, brečela jsem smíchy - v koupelně objevil olejíček na masáž hráze, který jsem minulý týden koupila a volá na mě z koupelny: "A kdyže máme začít s tou masáží přehrady?" :grinning:
17. črc 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla. Uz mam navrat ze Svycarska za sebou (vcera) a ted jsou na rade urady, pojistovna, doktori apod. Takze jsem v jednom kole....
Nestiham vas ani docitat. Jen jsem se chtela zeptat, jake kupujete odsavacky do nosu, jestli premyslite o porizeni kapicek na prdiky, jake budete kupovat kalhotky do porodnice apod.?
Tak nejak pomalu zacinam sepisovat, co mi jeste chybi. Ono je lehky to vypsat, ale tezky je pak vybrat jeden druh... :grinning:
17. črc 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zitra jdu na cukr ,vstavam 5.30h,moooc se tesim :slight_smile: ...
@nasekuratko Kapicky budu urcite kupovat,sab simplex,ale modlim se aby prcek zadny problemy nemel,stacilo mi to s Andy a ty nepomahalo vubec nic..Kalhotky jaky druh nebo nazev nevim,ale u nas prodavaji sitovane do porodnice a ty jsou prej nejlepsi,ale doma sem pouzivala uz svoje spod.pradlo.
17. črc 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Ahoj, tak my máme odsávačku na vysavač, rozhodně bych ji za nic neměnila. Každopádně určitě by se neztratila i ta klasická obyč., když třeba člověk jede někam kde ta možnost s luxem není a tak. Ale sama mám jen tu na vysavač a zvládli jsme to s ní celé 3 roky. Kapky na prdíky dopředu kupovat nebudu, lékárnu máme případně pod barákem a na malou zabral Sab simplex, tak snad to tak bude teď taky. Jinak jestli chceš nějaké spešl, tak si všichni chválí probiotické kapky, že jsou ze všeho nej a přírodní, ale v ČR stojí 700, kdežto na Slovensku půlku, tak se vyplatí je mít odtamtud. Kalhotky jednoznačně z lékárny klasické síťovky. S malou jsem si koupila ty co prodávají v DM, takový papírovky a jsou naprd, ty z lékárny jsou lepší, doporučuju tak 2-3 kusy. A já jsem si je v porodce přemáchla aby uschly, vložky taky z lékárny a kojící vložky asi pořídím zase Chicco, byly jednoznačně nej, ač drahý jak praseeeee. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek a maji ty kapicky nejakou dobu spotreby? Myslim tim, jestli treba je to nejake kratkodobe? jestli mam pockat co nejdyl s nakupem nebo to muzu vzit pri jednom, jak se dostanu do lekarny a schovat je?
17. črc 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ty kapičky o kterých jsem psala, jsou tyto, tady jsem je našla nejlevněji. http://www.mimidekor.cz/detail.php?zbozi=3225674
17. črc 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra díky moc za ten odkaz, zakoupeno, objednáno, mám to kousek od domova :slight_smile: a volných kapacit mají hodně, tak snad to bude stát za to
18. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi A kdy jdes?
18. črc 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra 29.7. v 18:00, ten den mám ráno prohlídku u své doktorky a odpoledne se půjdu pokochat na 3D :wink: objednáš se?
18. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Jj chci se objednat. Volala jsem tam a slecna na recepci mi rikala, ze se sestricka ozve ohledne terminu.
18. črc 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra já jsem se ptala na termíny přímo v té diskuzi na Slevomatu a tam mi hned hodila několik možností, takže už jsem volala s konrétním termínem, no snad mě pak vezmou, když tam půjdu :slight_smile:
18. črc 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi jj tam taky juknu, ono ja to vim od patku, pac jsem tam psala ohledne 3D ultrazvuku a ona mi ta pani psala,ze bude od pondeli tahle akce. Tak proc toho nevyuzit.
18. črc 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra ta cena je fajn, jinak bych do toho nešla, ale říkám si, proč ne, navíc měli termíny v době mé dovolené, takže na to budu mít čas, budeme to mít jen tak tak, ideální je 3D do 30. tt :slight_smile:
18. črc 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak probirate ty monitory tak ja na nej chodila uz u svy doktorky uz si nepamatuju v kolikatym tydnu ale jelikoz do porodky posilaji tak mesic pred porodem nekdy se delaji uz asi od toho 30tt
18. črc 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ja mela kolem 20tt CS 1 a ted zase 0 ale jednicka je v pohode :wink:
18. črc 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Já tam jdu 29.7. v 9 hod:slight_smile:
18. črc 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra jeee, tak to je škoda, že se mineme :slight_smile: já bych šla taky ráno, ale bohužel jdu ke své doktorce a bude mi dělat odběry a ten test na cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Já už na testu na cukrovku měla, ve středu musím na EKG a k obvodakovi pro razitko, tam jsem jeste nebyla. Ani nevim kdy se tam ma jit, tak radsi pujdu hned nez abych to prosvihla.
Ja bych sla byvala treba odpoledne, ale nabidla mi termin bud rano nebo vecer, tak to rano je pro me schudnejsi. Jeste se musim objednat k Apo na ty pripravne kurzy, to jsem taky projela na plne care:slight_smile:
18. črc 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra já jsem šla k obvoďákovi nějak kolem 20. tt, ale je to úplně jedno, kdy tam půjdeš, tam je jen důležité to razítko v průkazce, mě obvoďačka ještě udělala výpis ze zdravotní dokumentace, který nosím u TP, kdyby se náhodou něco přihodilo
na první hodině přípravného kurzu u Apo jsme byli s manželem minulé pondělí, dnes jdeme na další a fakt to byla legrace, jako nic extra nového se tam nedozvíš, ale je to dobrý pro ty tatínky, protože třeba můj manžel si o tom sám nikde nic nepřečte a tady to slyší od té PA a věnuje tomu alespoň trochu pozornosti a hlavně, alespoň nebude tak vyklepaný :wink:
18. črc 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Me vypravela kamoska jak byla s manzelem na pripravnem kurzu a on si tam vse peclive jako jediny zapisoval :grinning:
Ja jsem koukala, ze maji nejaky terminy na zari, tak pujdeme tak. Jen nesmim zapomenout tam zavolat pristi pondeli, to maji termin, kdy se tam ma volat.
No ja prave ve stredu pujdu k obvodakovi a pak s mamkou juknout do Sputnika, maji tam 20% slevu na vse na prodejne, tak treba neco koupime.
18. črc 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra s tím objednáváním na ty kurzy je to fakt divný, že tam můžeš zavolat jen v určitý den a určitou hodinu... no každopádně jsem ráda, že tam chodíme, dnes se máme jít podívat na porodní sály
u Špuntíka jsem nikdy nebyla, ale slyšela jsem, že nad v září nebo v říjnu bude nějaký veletrh dětského zboží (For Kids nebo něco takového)
18. črc 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak muj doktor ma dovolenou, ale zastupuje ho nejaka doktorka, tak pujdu ve stredu k ni.
No taky mi to prijde divny ten styl objednavani.
Spuntik je fajn obchudek, uz jsem tam par veci koupila a hlavne je kousek od nasich, tak tam skaknu s mamkou a treba neco koupime. Jen ten muj kocarek tam nemaji, jinak bych ho brala s 20% slevou:slight_smile:
18. črc 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek