• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@kajulka001
@spaghi nechci dělat hrdinku..nevím do čeho jdu..jen vím, že to bude 100% boleta hodně bolet..ale i tak prostě epidurál nechci..chi to zvládnout bez něj jako to dříve zvládali všechny ženy..možná že svůj názor změním, až to na mě přijde..myslím, že bolest zvládám dobře...menstrulaci jsem měla také dosti bolestivou už od 12 let..vždy první 2 dny byli šílené..když jsem chodila do školy, zůstávala jsem doma, protože jsem nestíhala měnit vložky, ale když jsem začala pracovat už to jen tak zůsta doma nešlo a muse ajsem to vždy nějak přetrpět..proto jsem byla vždy ráda, když menstrulace dorazila o víkendu..
ale jak říkám, nevím do čeho jdu..třeba ještě názor změním..říká se nikdy neříkej nikdy.. :grinning:
19. črc 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě cévkovali u prvního porodu, vůbec nic jsem necítěla, asi záleží na tom, jak to kdo umí a dělá :slight_smile: S porodama podle svých matek úplně souhlasím, já to měla na chlup stejné a ségra taky :slight_smile:))
Dneska jsem měla schůzku s dulou, co mě bude doprovázet k porodu a mám z toho moc dobrý pocit. Chodila jsem k ní na kurzy u prvního těhu a pak se tloukla u porodu do hlavy, že jsem se s ní nedomluvila i na účasti u porodu. Teď už jsem to zvládla. S manželem jsem byli úplně marní a sestry se taky nijak nestaraly, tak jsem ráda, že tam teď budu mít zkušenou spřízněnou duši :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je asi připad od připadu. Mamča měla cisař a málem jsme umřely obě. Já asi 8 hodin a mám pocit že mě vic braly ty moje bolavý kyčle, hlavně mě neumožnovaly ani presun mezi stánim a stolem, to je jediný co mi dovolili. Epidurál mi ani nenabídli, ani jsem nějak neměla silu se ptát, v puse uplně sucho, zakázali mi pít a o plínu mokrou jsem škemrala snad 3hodiny. Ale ta ten vysledek to stojí. Moje babička přinesla 2děti ze 7 z pole. Porodila, dokopala řádek a šla domů :D tak to dáme, máme lepší podmínky :slight_smile:
znám jednu co leta sice pricházela di jiného stavu,ale potrácela. Pak to vzdala, zapřela se do focení akorálkováíní a nějak se řesili děti tak nám žekla jak to je, že nemaji. My na ní at to ještě jednou zkusí. Zkusila, donosila ve 39 se dočkala a asi za odměnu rodila hodinu. Přišla do nemocnice na kontrolu a za hodinku neměla co rodit :slight_smile:
19. črc 2011 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001
@spaghi
Tak ja pokud to pujde, tak jsem taky pro epidural. Uz jen kvuli tomu, ze jsem extremne bolestivou menstruaci mela uz od 13 let. Dokonce jednou jsem uplne z bolesti zkolabovala a odvezla me i sanitka. Takze vim, co bolest je. Snasim ji pomerne dobre, jsem natrenovana. Ale i tak, pokud je moznost, tak si od te bolesti necham pomoct celkem rada. Ono i pro miminko je to urcite lepsi, kdyz ta maminka tak netrpi a kdyz je porod diky epiduralu i rychlejsi....
A kdybych musela cisare, tak chci taky epidural. Nerada bych byla cela uspana.
No, uvidime po porodu, jake zazitky si budeme sdelovat. :sweat_smile:
19. črc 2011 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Haha, tak moje babička taky sedm dětí, rodila obdobně :slight_smile: mezi polem, řádkama na brambory a svojí chaloupkou v horách :wink:

@nasekuratko epidurál určitě pomůže, akorát on to pak už není přirozený porod, ale porod řízený lékařem. Dítě je pak trošku zblblé a není takový kontakt očí s matkou a dítětem a další věci... To jen pro ty, co jsou zastánci přirozena. :slight_smile: Já jsem to u prvního strašně žrala, ale teď jsem přehodnotila situaci - hlavně moc netrpět. :grinning:
20. črc 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak koukám, že už řešíte porody a tak. Tak taky přidám svoji trošku do mlýna. Cévkování se dopředu vůbec nebojte, jednak na něj vůbec nemusí dojít a pak to nemusí být taková katastrofa. Mě asi hodinu po porodu PA řekla, jestli se vyčůrám sama, nechala mě asi půl hodiny (vleže nad mísou tedy) a pustila mi k tomu vodu, ale bohužel to vůbec nešlo, tak že cévkování. Tak jsem projevila obavu, že to bude bolet a ona že slibuje že vůbec, a fakt jsem necítila vůbec, ale vůbec nic.

A porod s epidurálem... Rodila jsem bez něj, možná především proto, že jsem škrt a že v Krči za něj chtějí 5000, pak proto, že i po blbý narkóze mě bolí hlava, tak bych měla strach že po epi to bude ještě horší a mám kamarádku, která měla epidural na císaře a nebylo to teda vůbec dobrý .-( Napíchli ji špatně a další 3 týdny měla hrozné bolesti hlavy a zad a musela kvůli tomu dokonce na operaci. Byť je jediná, kterou znám osobně, a ta pravděpodobnost je asi malá, bojím se toho. No a zpátky k tomu mému porodu. Byl vyvolávaný 41+3, v sobotu ráno tableta, od 12 bolesti, bohužel nevedoucí k porodu, trvali celou noc. Bylo to naprosto příšerný a nikam to nevedlo, když jsem chodila v noci po chodbě, už jsem spřádala jak ráno musím doktora donutit k CŘ že po takové noci nemůžu rodit. Nicméně ač pomalu, tak do rána jsem se otevřela na 4 a mohla na sál a když mi to řekli, tak jsem z toho byla tak zmatená, že bych si na CŘ ani nevzpomněla. No a malá se narodila v neděli 14.32, takže když to vezmu od prvních bolestí, tak se narodila po asi 26 hodinách, z toho 5 jich bylo na sále. Epidural mi během porodu PA nabízela, ptala jsem se jí jakej to bude mít účinek a ona že mi utlumí bolest a bude mi muset říkat, kdy mám tlačit a že za 10 minut bude po všem. Tak jsem řekla že na 10 minut ho teda fakt nechci a hlavně mě teda hrozně pomáhala ta bolest a pocit na tlačení, že jsem mohla pořádně zatlačit a jakoby si tím ulevit. Jinak zvládnout se to bez dalo, přežila jsem a jsem odhodlaná si těch 5 litrů ušetřit zas :grinning: Ovšem kdyby měl být CŘ, tak bych asi taky radši epi, chtěla bych být u toho no.

Ale kamarádek co měly epi a byly spokojené mám hafo a skoro všechny by do něj šly znovu :wink:
20. črc 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 - já teda taková hrdinka nejsem...po prvním devatenáctihodinovém porodu, kdy posledních sedm hodin bylo víceméně jedna trvalá hodně brutální kontrakce (i PA lítala s očima na vrch hlavy pro doktora, co s tím, takže asi fakt dost drsný, ne jen můj subjektivní dojem:grinning:), bych teda epidurálem nepohrdla, ale musela jsem to zvládnout bez něj - pořád jsem byla zavřená, takže se nemohl dát, protože by to nejspíš zastavil, pak najednou jsem naopak za půlhodiny byla otevřená zas už moc, takže na něj bylo pozdě...nicméně tentokrát mi gyndařka klade na srdce, ať si o něj říkám, jsem po operaci dělohy a doporučuje ho i proto, že díky tomu to pro dělohu bude menší záhul:wink:. A ano, ženský rodily přirozeně, bez jakékoli pomoci, klidně i na poli, ale taky podle toho vypadala úmrtnost jak matek, tak dětí, takže díky, ale tenhle argument u mě neobstojí:wink:. To je jak kdyby ses nastěhovala do jeskyně a řekla, že tisíce let jsme taky tak žili, bez elektřiny, internetu,...a bylo lidstvo spokojený:wink:

@kajulka001 - na ten Dianatal gel se dost ptala moje kamarádka, i svých pár dobrých přátel - gynekologů a porodníků a ani jeden jí ho nedoporučil, že jsou to zbytečně vyhozený peníze...že to tomu nástřihu nezabrání, že to nic neovlivní, že ta pochva a porodní cesty jsou natolik zvlhčené samy o sobě, že tohle se fakt neprojeví...spíš by ta holčina byla nenastřižená i bez něj:wink:
20. črc 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a myslím, že bolest zvládám opravdu celkem dobře, i po operaci i po porodu jsem byla neuvěřitelně rychle fit, i sestřičky se divily...Pro mě samotný porod byl pak už krása, ta poslední hodina, kdy jsem se začala otvírat, tak ta bolest, ačkoli pořád trvalá a mega-velká byla "konstruktivní", prostě jsem cítila, že to k něčemu vede...noc porodu (začala jsem rodit v sedm večer, odtekla plodovka a kontrakce celou noc po ca 5minutách - to bylo úplně v pohodě), ale těch skoro 6hodin trvalé kontrakce, kdy jsem byla pořád stejně zavřená, dítě narvaný až dole, protože už chtělo "vystupovat":grinning: a já musela prostě ležet, ležet, ležet, nesměla pít (strašná žízeň), jíst (to mi vůbec nevadilo) a strašný strach o miminko (děsila jsem se, že prostě budu tak vysílená a nebudu mít sílu mimčo vytlačit a budou brát kleště), tak to stálo fakt za houby...nicméně přežít se to dalo i bez epi, ale nechápu, proč - když je ta možnost - si ho odpírat a takhle se trápit...Jo a o tom kontaktu,...myslím, že s epi - pokud by porod ulehčil - by to bylo mnohem lepší, protože takhle byl Lukáš podchlazený, nechali mi ho asi půlminutku na břichu a už ho lifrovali na novorozenecký do inkubátoru na prohřátí, takže míň kontaktní a "zblblý" být asi ani nemohlo:grinning:
20. črc 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé dámy moje, já jako hysterka si nechám píchnout všechno, co půjde. A budu na tom trvat hned jak přijedu do porodnice. Jinak je mi personálu, který bude zrovna mě rodit, už teď líto :grinning: . Sice nějakou bolest snesu dobře, ale třeba u zubaře jsem schopná trvat na injekci už od začátku prohlídky :grinning: a když mě bolí hlava, tak hned sahám po chemii. Teda teď tak akorát po paralenu :grinning: .

20. črc 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adenka84
@nasekuratko
no holky uvidíme, až to přijde :slight_smile: já sice bolest taky zvládám (v Motole mi na pohotovosti šili pořezanou ruku bez umrtvení, protože pan doktor si všiml, že mám piercing v pupíku, tak mi řekl, že když jsem vydržela tohle, tak ty 4 stehy zvládnu taky - blbec) a přesně jak píšete, je lepší i pro miminko, když ta maminka tolik netrpí a na porod má pak "lepší" vzpomínky... chápu, že dřív těhotný ženský odešly pracovat na pole a vrátily se s narozeným dítětem na trakaři, ale na poli opravdu nepracuji, kolem sebe mám vybavené porodnice s touhle možností, tak proč ně :wink: a schválně, zeptejte se vašich babiček a maminek, co by dělaly ony, já se ptala a všechny mi řekly, že kdyby ty možnosti tenkrát měly, šly by do toho taky...
20. črc 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - připomínáš mi mě před těma čtyřma rokama - jsem hlásila, že v porodnici budu už na vrátnici řvát, že chci epidurál nebo cokoli, ať dělají, co chtějí, jen ať to dítě ze mě rychle a pokud možno bezbolestně vytáhnou:grinning:. No...nevyšlo to - ani rychle, ani bezbolestně a ani to tlumení bolesti...jako zvládnout to šlo, dodnes si pamatuju tu euforii poté a to, jak M. málem spadnul na zem, když na mě s obavama koukal a já mu fakt hned po porodu (ještě nebyla porozená placenta) oznámila, že jo, že to nebylo zas AŽ TAK HROZNÝ a že další dítě někdy určitě bude...ten chudák úplně zblednul a fakt málem zkolaboval, jestli jsem jako normální, když tohle vypustím z pusy:grinning::grinning::grinning:. Nicméně rozhodně se tentokrát nebráním opět žádné "dopomoci", ale mám tak nějak zdravý sebevědomí, že i kdyby to nevyšlo a musela bych bez toho, že to zvládnu i tak. Zatím se teda porodu ještě pořád vůbec nebojím, i přes ten první víceméně hororový, tak doufám, že mi to vydrží až do konce:grinning:. Zatím k tomu přistupuju tak, že když jsem to zvládla poprvé, tak to zvládnu i teď a horší už to být nemůže, takže mě nemá co překvapit (teda nepříjemně) a převládá u mě optimismus, že to může být jen lepší:grinning:. Jo a zas musím říct, že jsem měla poprvé naprosto úžasně prožitý těhu (i když byly nějaký problémy,.., tak jsem to brala strašně fajn a fakt krásně si to užívala - teď teda taky) i šestinedělí - žádný poporodní blues, deprese, plno energie, fakt pohodička...a musím říct, že pokud bych mohla volit, tak zas volím možnost blbý, dlouhý, bolestivý porod a ty období před a po pohodový, přeci jen ten porod je "jen" pár hodin, takže raději si to "vyžrat" v tom krátkým úseku než např. nějaký hustý poporodní deprese:slight_smile:
20. črc 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 To mas teda i muj obdiv,ja si epidural dat nechala u Andy a vim,ze si ho necham dat i u Filipa,i proto jsem mela krasnej porod kterej sem si uzila a doufam,ze tomu bude i ted :slight_smile: ..Jedinou vec kterou necitis pri epiduralu jsou kontrakce,ale to ze uz rodis citis a hodne,takze tu bolest zazijes tak ci tak...
20. črc 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky o tom žádná, když ta možnost je. Rozhodně nepatřím mezi zastánce přirozených porodů ideálně doma v posteli, ač je to pro matku možná příjemnější, je to tak šílenej risk.. Jen prostě mně je líto těch pěnez co za něj chtějí a nerada bych kvůli němu měla komplikace, viz. ty narkózy a tak. Ale srovnání, že naše babičky a matky taky rodili bez něj určitě není na místě.

@petapete tak to chápu že manžel valil oči :grinning: Já jsem druhý den po porodu vykládala, jak to šíleně bolelo, ale že druhý rozhodně bude, jen teda za nějako chvilku :grinning: Ale sranda je, že si sebe tak nějak víc vážím a jsem hrdá, že jsem to zvládla a porodila, přežila to, zažila to a jak jinak to říct. Prostě je to věc, kterou by si měla prožít každá ženská. A to mi malou po porodu nedali, protože měla komplikace a viděla jsem ji až druhý den. Takže ty pocity jsou spíš toho typu jako přivedla jsem na svět dítě, hurá! Člověk se musí pochválit že? :wink: A svým způsobem se na druhý porod těším, i když to bude určitě zase mazec.
20. črc 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek prosím tě a nutí tě to tedy i tak tlačit, když právě necítíš ty kontrakce?
20. črc 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana - jj ten pocit POTÉ byl fakt naprosto neuvěřitelný, na ten se zas těším:slight_smile:...já si myslím, že tak nějak si musí připadat feťák, když si dá super dávku:grinning:, jsem se fakt cítila jak king, naprosto nepopsatelný :dizzy_face:. Lukáše taky museli právě odnést na vyhřátí, rodila jsem o půl druhé odpoledne, v noci ho nechali ještě na novorozeneckým a nosili mi ho jen na přiložení a nafasovala jsem ho až ráno. Já se taky svým způsobem na druhý porod těším, "maluju" si, že tentokrát si to víc užiju, tak uvidíme, jaká bude realita:grinning:. Jo a kdybych měla za epi platit pět litrů, tak do něj taky nejdu - to je stejný jak s tím EPI-NO, než do toho investovat ty prachy, tak budu raději natržená a pak si těma penězma spravím náladu:grinning:
20. črc 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete No právě, vůbec nechápu, proč je to jediná porodnice, kde si ho musí platit. Mělo by to být sjednocený. Tak ať se platí všude, ale třeba litr. A ne někde nic a jinde 5, to je jako mazec. A s tím oblbnutím, mě píchli během porodu Dolsin, i kterém jsem vůbec nic nevěděla dopředu, nicméně teď už vím, že jak zfetovaná jsem si připadala po něm :grinning:
20. črc 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana - tak mě nepíchli nic, žádný oblbovák, jsem pořád čekala až budu na ty tři cenťáky na epi:grinning:. a já si nepřipadala zfetovaná, ale fakt tak děsně nabuzená, že bych dokázala lámat skály, prostě neuvěřitelná energie po tom porodu, fakt naspeedovaná :dizzy_face:. A vydrželo to docela dlouho, jsem v porodnici víceméně nepotřebovala spát, pořád jsem byla fit:slight_smile: (teda prospala jsem ty dvě hodiny na porodním sále, to jsem byla totálně odpadnutá, ale pak mě PA probudila, dala jsem si jídlo, po svých odešla do sprchy a na wc a pak po svých na šestinedělí - to jsem ještě sanitářce nabízela, že jí pomůžu odnést moje tašky a přemlouvala ji, že nebudeme čekat na výtah, ale těch pět pater vyběhneme po schodech. Ta ze mě málem zkolabovala:grinning:)
20. črc 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete :grinning: :grinning: :grinning: tak to je fakt dobrý Já vlastně ani nevím proč mi ten Dolsin dávali :confused:
20. črc 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete ty jo, tak to jsi dobrá :slight_smile: vy už holky víte, do čeho jdete :slight_smile:
20. črc 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi - no nevím, jestli to, že člověk ví, do čeho jde, je "výhra", sladká nevědomost:grinning:
20. črc 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete hi hi moje řeč :grinning: Navíc stejně je to vždycky taková sázka do loterie, je fuk jestli poprvé nebo popáté. Po každý je to jiný
20. črc 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začíná na mě padat depka z mého břicha. Včera jsem se byla podívat na výprodej věciček na mimča v NEXTu a paní mi nabízela takový letní komplet na čerstvě narozené miminko, tak jí říkám, že nám se narodí až přelom září-října a ona na to: „Aha, no já myslela, že už to máte za chvíli.“... no a pak zase na druhou stranu, dnes potkám kolegyni v práci a ta mi říká: „Tak co, jak se daří? To už jsi v pátém měsíci co?“... tak nevím, jestli má zkreslené představy o břichu v pátém a sedmém měsíci. Tak jsem vlezla na www.babyonline.cz a podívala se na fotky maminek z 29. a 30. tt a jsem v normě (dokonce tam byly i větší pupkandy než já). Jestli je to tím, že jsem mrňavá a to břicho působí jako obr, no nevím... Už aby byl venku a zdravý!
20. črc 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Buď v klidu. :slight_smile: Já jsem minulý týden potkala spolužačku ze školy a ta mi říká, je koukám, že čekáte druhé! Kdy to bude, asi brzo co, čučíc na břicho. Tak jí říkám, ne v říjnu. A ona, ahaaa :confused: No jo když ona je sama tyčka boule tyčka, tak to se to těžko hodnotí :grinning: Podle dr. mám břicho naprosto v normě, tak se tím nestresuju, za to po porodu to bude jiná :angry: Ale jsou to kecy, který by si lidi měli odpustit.
20. črc 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana no ale je fakt, že např. v metru nebo buse mě pouští sednout jen ženský cca mezi 40 - 50 lety, nikdo jiný se nezvedne, chlapi to ignorujou úplně :unamused:
20. črc 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi jj, zajímalo by mě jestli je to přírodní úkaz jen Prahy, nebo je to i jinde.. Zrovna včera jsme se o tom bavili s manželem, po mém pondělním zážitku, kdy mě dvakrát za sebou nechali stát v autobuse, co že jako těhuli, to by mi asi bylo fuk, ale za ruku s vlajícím dvouletým dítětem a to teda koušu fakt těžce. Najednou je prostě autobus plný ignorantů, který koukají z okna a to mi fakt nejde :angry:
20. črc 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana tak to bohužel taky nemám porovnání, jak je to jinde, ale co jsem slyšela od ostatních, tak prostě v pražské MHD se to ignorantama jenom hemží :unamused: včera mě ale pobavila jedna starší paní, která do metra nastupovala už s připravenou kartičkou ZTP v ruce... seděla jsem s kolegyní vedle sebe a ona se hned přihnala k nám a začala mávat tou průkazkou, že jí jako musíme pustit sednout, tak samozřejmě kolegyně hned vyskočila, ale já jsem jí pak říkala, že jsem měla vytáhnout tu svojí těhotenskou průkazku a mohly jsme dát s babčou souboj o místo :grinning:
20. črc 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to vážně pitomý, mě nebaví si o to říkat a nedělám to. Ale s malou mi nic jiného nezbývá. Nechci se s pupkem válet po zemi a ještě lovit někde dítě :frowning2: v Metru to není takovej problém, tam se většinou místo najde, jezdíme většinou z konečný, blbý jsou ty autobusy, jezdí tu jak pakoni a to mám co dělat se udržet já, natož malá :frowning2: A já MHD vůbec nerada. S kočárem jsem se věčně musela dohadovat s někým na eskalátorech, protože lidi prostě nebyli ochotný počkat a museli mi přelejzat kočár a rvát se prostě dopředu a jít pěšky. Moje bezproblémové cesty s kočárem v MHD bych spočítala na prstech jedné ruky :frowning2: Je to fakt smutný a to konflikty nevyhledávám. Hrozný je, že většinou se takhle cpali ženský, mladý kozy a nebo do 50 let. Člověk by řekl že zrovna ženský to budou chápat. No už teď se děsím cestování s kočárem a dítětem za ruku zároveň
20. črc 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana MHD využívám na cestě do práce, protože busem a metrem to trvá 45 min., autem bych jela v ranní špičce tak hodinu :frowning2: až budu na MD, tak téměř všude si dojdu pěšky nebo zajedu autem, naštěstí lékařku, obchod, lékárnu apod. mám do 10 min. pěšky od domu, když budu jó extra něco potřebovat, dojedu autem na Šestku nebo Zličín... taky jsem objevila, že 200 metrů od domu máme plavání pro miminka, takže vše je v dosahu... pokud nebudu muset, tak do centra mě nikdo nedostane :slight_smile: a procházky hezky Šárka, Hvězda, Landronka :slight_smile:
20. črc 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak to máš fajn, že je všechno co by kamenem. :slight_smile: Při cestování není o co stát.
20. črc 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Buď v klidu, bříško máš hezký, mě ještě před měsícem a půl nabízely dvě baby na ulici měření tuku a povídání o redukční dietě zdarma :grinning: .
@spaghi @vrana Tak to není jen úkaz Prahy, kamarádka z Brna mi říkala to samé. Jinak mě z cca 10 lidí, kteří mě pustili sednout sami o sobě, bylo asi 7 chlapů a jen 3 ženy. Většinou mi každý je zírá na břicho.
@petapete No, jsem na to zvědavá. Já si dokonce radši holím nohy. Vyškubat tím mučícím strojkem jsem si zkusila jen jednou a už nikdy více. A to prý sebepoškození bolí míň. Pěkný houby.
20. črc 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek