• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@edithn Díky za typ!
22. črc 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa nemáš zač, taky jsme tady někde na to narazila a docela mě to nadchlo
22. črc 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn Ta vanička vypadá super :slight_smile: My jsme vaničku používali cca do 3., 4. měsíce, pak jsem koupala normálně ve vaně na klasickém látkovém lehátku, co bylo za nás. Ale dřív bych tam to mimčo ani nedala, protože je to hodně nepohodlný, jak je málo vody ve vaně, tak je člověk nepřirozeně ohnutý, špatně se tam manipuluje a tak, v tom je ta vanička opravdu k nezaplacení. A s tím sezením ve vaně, dítě samo si sedne až kolem 8. měsíce, to tam dřív může ležet na bříšku. Jinak jsme měli takové to sedátko do vany, co vypadá jako židlička, malá ho teda neměla ráda, protože je to vodní živel a ve vodě se ráda rochní a tak, takže ta židlička ji spíš omezovala. Uvidíte, co se vám osvědčí. Ten kyblík má pár mých známých a chválí si ho, malým se to líbí. Ale taky bych měla spíš starost s tím malým miminkem, aby mi tam nezahučelo.

Je pravda, že každému vyhovuje něco jiného a na spoustu věcí si přijdete v průběhu a je to fajn, že pak už člověk ví, co bylo zbytečné a co naopak ne.

A jestli máte poblíž Ikeu, tak doporučuju, mrkněte na doplňky. Jednak mají prima dětské hračky, jako plyšáky, které jsou už od narození a dost doplňků za hubičku. Mám třeba moc ráda jejich bavlněné pleny, jídelní sadu atd.
22. črc 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my máme z výbavičky nakoupené prakticky všechno kromě kosmetiky. Taky tomu všemu prd rozumím, nechávám si radit od kamarádek, co už mají děti nebo od paní ve specializovaném obchodě, kde nakupuju. Na koupání máme koupený kyblíček, ten jediný jsem věděla rovnou že chci :slight_smile: Do kočárku mám zavinovačku, fusak a španělskou deku. A do postýlky mám polštářek a peřinku, ale polštářek zatím nebudu dávat, až potom většímu. A přes den budu mít malého v obýváku v cestovní postýlce, do které jsem mu koupila normální matraci.
Co se týká testu na cukrovku, já na něj ani původně po domluvě neměla jít, jen na ranní glykémii. Ale rozmyslela jsem si to a požádala o něj a oni mi ho ochotně udělali rovnou, i když jsem teda úplně nesplňovala tu přípravu. Nabrali mě nalačno, pak jsem vypila tu glukózu a pak mě brali po hodině a po další hodině. Moč jsem dávala jen ranní, pak už ne.
Malého mám ještě prdelkou dole, i když mám pocit, že se tam občas otáčí. Ale zdá se mi ještě brzo to řešit, nebo už vám doktoři říkali, že by se měli prcci otáčet hlavičkou dolů?
22. črc 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Co je to ta španělská deka, to už tadyněkdo zmiňoval (myslím, že vrana). Já se v poradně ptala, jestli mudra pozná polohu plodu (utz nemá) a bylo mi řečeno, že se to stále mění, že na otočení hlavičkou dolů je ještě hafo času. Ale jak vlastně ležel v době prohlídky jsem se nedozvěděla :frowning2:
22. črc 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa No je to taková heboučká deka, která je hrozně příjemná na dotek, výhřevná a neměla by se poškodit praním. Koupila jsem dvě, jednu do kočárku a jednu na doma.
22. črc 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa taky myslím že na finální polohu je ještě brzy. I když někomu už miminka zůstanou od 30.tt oočená. Mně se malá teda pořád mele a podle kopání je každou chvíli jinak.

Španělská deka je silná, teplá, heboučká deka, fakt pošušňáníčko :dizzy_face: Na krutou zimu úžasná do kočárku. Jinak doma máme lino, takže od země chladno, takže je možný ji pak dítku dát i na zem na nebo pod hrací deku jako izolaci. My máme tuto http://www.matulda.cz/detail.php?zbozi=554845
22. črc 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Jo a s tím praním je to pravda, byť jsem ji několikrát prala, tak vypadá jako nová, vůbec nepelichá, nic.
22. črc 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Ta je krásná
22. črc 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Tak to jsem ráda! Mám radost, že jsem teda snad koupila dobře. Jak říkám, prd tomu rozumím :slight_smile: ale název španělská deka mám prostě podvědomě spojený s kvalitou a na omak jsou prostě úžasný
22. črc 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 je jich spousta druhů, vzorů a barev. Cena je +- kolem toho 500. Ty co stojí 290 a tak bych nebrala, pochybovala bych o kvalitě.
22. črc 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Určitě budeš spokojená :slight_smile: Já ji právě přes malou hodila na cestu z porodnice, když jsme ji nesli do auta, v overalu by jí byla zima a na kombinézu to je zase hodně brzy. Fakt se hodí.
22. črc 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by mělo být o.k. Jedna mě stála cca 500 Kč a druhá cca 600 Kč a obě jsem kupovala v osvědčeném obchodě, tak snad ji je malý užije
22. črc 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Tak to jsi mě opravdu potěšila. Není nad spokojenou referenci někoho, kdo má zkušenost :slight_smile:
22. črc 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak pak na jaro, chladnější léto, podzim pro větší děti se mi osvědčila právě deka z Ikey http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/30164764 Mají 4 barvy a za tu cenu je fakt super, taky moc příjemná, ani po praní nežmolkatí, nepelichá. je fakt kvalitní. Máme zelenou a určitě ještě jednu pořídím.
22. črc 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Není zač :wink: Snad ti bude taky vyhovovat.
22. črc 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Tak to je fakt dobrá cena. Bych nevěřila, že může být tak dobrá :slight_smile:
22. črc 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 @vrana Jo tak španělskou pořídím. A na tu Ikeovou jsem koukala taky - já nemít Ikeu tak nevím :slight_smile:
22. črc 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 jj fakt jo. Jestli nemáš Ikeu nějak z ruky nebo budeš mít někdy cestu kolem, určitě se tam stav. Je ještě spousta věcí, co za to stojí. Z toho co máme my, můžu doporučit jídlení sadu (hlavně kvůli tomu bryndáku, ten je fakt boží!) http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70131564, pak tetrapleny a tak. Schválně si to tam prolustruj i na netu. Mají moc hezké i hračky. Stojí to pár korun a kvalita rozhodně stojí za to.
22. črc 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Taky Ikeu miluju :dizzy_face:
22. črc 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, Ikeu taky miluju, skoro vše v baráku máme z Ikea :grinning: :grinning:
22. črc 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sháním nějaký jakoby kapsář nebo něco na zavěšení do koupelny, abych tam měla kosmetiku na mimčo + plenky, protože tentokrát nebudeme mít přebalovací pult, ale podložka bude na pračce, tak abych to měla po ruce. Kdybyste o něčem věděli, tak dejte prosím vědět. Nemusí to mít ani nutně dětský design. Spíš dost těch úložných kapsiček a tak. Zatím jediný, který jsem našla je tento http://www.lebebe.cz/katalog/zbozi/hracky/do-vody-a-koupelny/produkt/fisher-price-ulozny-kapsar-do-koupelny ale nejsem si jistá že do něj půjdu.
22. črc 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Jeee, to je hezoučký a ta cena, to je fakt mazec. Ikeu vyloženě po ruce nemám, teď už se tam prakticky nedostanu (dřív jsme bydleli poblíž Brna, tak jsme tam nakupovali dost) a nemám odtamtud teda do výbavičky nic. Musím přiznat, že bych tomu za tu cenu asi moc nevěřila... ale když mám od Tebe tak spokojené reference, určitě do toho půjdu. Ty věci jsou fakt hezký a cena neuvěřitelná!
@milada2 poloha děťátka se řeší okolo 35tt, takže mají ještě čas .. my jsme furt hlavou nahoru ..
@petrusam Díky. Já si říkala, že je ještě brzo to řešit a tak mě to tu překvapilo :slight_smile: Kočičí hřbet (natož stojku) stejně neudělám :slight_smile: tak si bude malej muset poradit sám
22. črc 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. črc 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Já jsem zvyklá si to všechno osahat a je to fakt dobrý. Malá ten hrneček milovala. Ještě ho občas použijeme. Mističku využíváme taky sem tam a bryndáky máme hned 2 a pořád je točíme. Třeba nočník za 39 mi provedením přijde v pohodě a znám dost lidí co ho používají, je bytelnej a tak, ale malou z nějakého důvodu tlačil. Takže ten nepoužíváme. Ale jinak za ty prachy, taky paráda. Chce to fakt vidět. Některé věci jsou samo víc šuntové (spíš teda ten nejlacinější nábytek), ale i tak třeba oproti europa möbelu to ještě byla pohoda. Ale máme z Ikey stůl se 4 židlema, dřevo, za 2000 a paráda. Všem se moc líbí a nic špatného na něm nepozoruju.
22. črc 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam Blbý je, že já mám pračku, nad pračkou (jakoby nad hlavou dítěte) je skříňka, takže já to musím dát na pravou stěnu vedle pračky a tam je to úzký, takže to potřebuju na výšku, tzn. jako kdybys tenhle vzala a pověsila tak že se do toho leze z boku, což samo nejde. Právě že těch na výšku není moc :frowning2: Nebo by mi i nevadilo jak se dělají takové ty kosmetické tašky co se dají jakoby rozbalit. Kdysi to měl avon a tchibo, ale už jsem to dlouho neviděla :frowning2:
22. črc 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo tu řešil lehátko do vaničky, já jsem u prvního prcka byla moc spokojená s tímto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15749223&tab=3, dávala jsem na to klasickou plínu a super :wink: pro druhého už ho mám koupené taky ..
22. črc 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Tak nábytek apod. jsme v Ikey taky kupovali, to jo. Ale vyloženě tyhle dětský věcičky mi přišly tak levný, že se to až jeví podezřelý :slight_smile:
22. črc 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek