• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@milada2 No působí to zvláštně. Ale zase třeba co se týče použitých materiálů a jejich bezpečnosti a tak, tak zrovna z toho strach v Ikee fakt nemám.
22. črc 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Jo, jo, to věřím, Já to fakt nikdy nezkoumala. V dobách, kdy jsem v Ikey nakupovala, jsem dětské věci neřšila, takže jsem na ně ani moc nekoukala. A teď jsem jenom na internetu zahlídla ty nízký ceny, takže jsem ráda za nový informace.
22. črc 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme puštěný nějaký mimozemšťany, tak to jdu dokoukat. Ještě večer mrknu :slight_smile:
22. črc 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se stalo přesně to, co jsem čekala - jedu vyzvednout do Babygoods fusak od Emitexu a odejdu s ještě dalšími pěti věcmi :grinning: manželovi jsem doma ukázala jen fusak, ostatní putovalo rychle do mrňousovo skříňky...
22. črc 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme do kočáru jen fusak, na tu první zimu to bude rozhodně stačit, stejně se s malýma mrňatama nemá chodit do zimy víc než -5, později -10stupňů a na to ten fusak + nánožník na korbě bude bohatě stačit...fusak jde dát i do autosedajdy, takže žádné další přikrytí řešit nebudu...
22. črc 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A přidávám se k milovníkům Ikea - u nás by si mohli nafotit katalog, máme téměř vše jen od tama a spokojenost :dizzy_face:
22. črc 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spaghi A co jsi ještě pořídila? :slight_smile:
22. črc 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana na doporučení švagrové 3 tetra osušky, pak jednorázové přebalovací podložky, teploměr do vaničky a ulítla jsem na šňůrce na dudlík, no a k tomu fusaku od Emitexu jsem dokoupila takovou tu vnitřní vložku, protože ji tam měli ve slevě :slight_smile: docela mě ten obchod překvapil, mají tam spoustu pěkných věcí a jsou fakt dobře zásobení...
22. črc 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja ted trosku odbocim. Pijete nektera CARO? Ja mam posledni dobou porad chut na kafe a je fakt, ze mam hodne nizky tlak -90/60. Ale kamoska mi poradila, ze CARO je vhodne v tehu i pri kojeni. Jen nemuzu nikde najit, kolik se toho denne muze vypit. Mne to totiz moc zachutnalo a jsem schopna to pit i 3x denne. :grinning:
22. črc 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Caro nepiju, ale měla jsem období i netěhu, kdy jsem ho pila jen proto, že mi chutnalo. Ale jestli máš nízkej tlak, můžeš si naprosto normálně udělat kafe :wink: Klidně jedno denně. S Carem si myslím problém nebude, není na něm nic škodlivého.
22. črc 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana no, problem je, za ja takhle nizky tlak mela asi pul hodiny po tom, co jsem vypila normalni kofeinovy kafe :grinning: Doktor mi povolil i dve denne, ze pry jinak nekde zkolabuju... Ale ja jsem takhle zvykla, ja mam nizky tlak odjakziva.
22. črc 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Caro můžeš pít, kolik chceš, neobsahuje žádný kofein, já ho piju taky, moc mi chutná, ještě jsem si koupila v bio potravinách "Babiččinu Arabicu", je to kávovina s čekankou a je to ještě lepší jak Caro :slight_smile:
22. črc 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi tak to vyzkousim. To jeste neznam. :slight_smile:
22. črc 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ale stejně někdy neodolám a udělám si klasickou kávu s mlékem, radši slabší... doktorka říkala, že jednu denně klidně můžu, že to na prcka nemá žádný vliv, to bych prý musela vypít x šálků denně a takový "kafař" nejsem, na mě je i to jedno denně až až :wink:
22. črc 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já si taky kafíčko dávala. Pila jsem i černý čaj (každý den) a kafíčko si dala občas a občas i colu, ale málo. Teď jsem se naučila na kafčo bez kofeinu s mlíkem a chutná mi moc.
22. črc 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Caro piju už hodně dlouho, je to fakt mňamka :slight_smile: a jak píšou holky, můžeš ho vypít kolik chceš, je zdravé. U nás ho pravidelně pije i tříletá neteř :wink: Taky mi moc chutná gravimilk :dizzy_face:
22. črc 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kafčo piju denně k snídani a pak ještě někdy na zahrádce ve městě, ale poslední dobou se snažím myslet na to abych si objednávala bezkofeinový :grinning:
22. črc 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - CARO nebo meltu můžeš pít bez omezení, ono to s kávou nemá nic společnýho, ale zas na tlak ti to absolutně nepomůže:wink:. Já teda nejsem kávová vůbec, takže mi nedělá problém v těhu ho vůbec nepít, dala jsem si zatím snad tři za celý těhotenství:grinning:. caro/meltu mám taky ráda, u kojení se pak vyloženě doporučují, podporují tvorbu mléka...teď je teda nepiju, protože jsou to vlastně obiloviny a ještě jsem nezkoumala, jak je to u nich s obsahem sacharidů/cukrů a jestli je započítávat do diety...navíc jak je léto, tak na teplý nápoje nemám vůbec chuť, takže to teď neřeším...
23. črc 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kava bez kofeinu je horsi nez kdyz si date dobry presso s kofeinem.
23. črc 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
I ja piju kazdy rano kavu,pila jsem ji i pri Andy a byla zdrava,cila :slight_smile: ..a nekdy si dam i dve,protoze mi strasne chutna ledova kava a hoooodne slehacky :grinning: ...Holky muzu se zeptat jestli se vam uz dela mlezivo??Me hrozne,budu muset zacit vlozky do podr.nosit uz ted..
23. črc 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek o mlezivu mi ani nemluv. Je to stejný jako u malý. Jakmile jsem jen v tričku bez podprsenky, tak mám úplná koláče na triku. V podprsence to ale neteče, takže vložky jsou pro mě k ničemu, protože v podprdě je nepotřebuju a bez podprdy nedržej, k vzteku.
23. črc 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Ja mam prave pekny kolace v podprsence a rano jelikoz spim naha,mam prsa ulepeny :slight_smile: a bez podrpsenky byt nemuzu,je mi to neprijemny jak sou tezky :grinning: ,ikdyz mazelovi se to teda libi :slight_smile: ..
23. črc 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Mně právě vadí podprsenka přes den když jsem doma, je mi nepohodlná, takže já radši bez, když nikam nejdu, jenže pak ty trička vypadaj :frowning2: Jinak vložky mi přišly naprosto bezkonkurenční Chicco, i když jsou teda pěkně drahý
23. črc 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 my dopadli úplně stejně, tak ten UTZ ani nedělala, prý by to nemělo cenu, zkusíme ho ještě jednou a pokud se to malé nebude líbit, tak na to kašlem :slight_smile:
23. črc 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja zadny mlezivo nemam. :frowning2: Bohuzel u nas v rodine nikdo nemel dost mleka na kojeni, tak se zacinam trosku bat. ale snad to bude ok.
Pry pomaha rybi tuk, caro, kojici caj a pivo. :slight_smile: Mimochodem-super kombinace,kdyz budu dodrzovat vsechno. :grinning:

Ja jsem mela doporuceni na vlozky do podprsenek Fixies. A pry uplne ty stejne a stejnou kvalitu, ale o polovinu levnejsi maji v DM drogerii.
23. črc 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Neboj, to jestli máš nebo nemáš mlezivo už takhle dopředu nemá na kojení vůbec vliv. Já měla mleziva jak....no moc a kojila jsem jen 2,5 měsíce. Mlíka bylo málo, malá byla líná a strašně spavá, takže dýl jsme to nezvládli. Jsem zvědavá jak to bude teď. Vložky babylove z DM jsem taky zkoušela a ty mi teda nesedly. Oproti těm chicco byly hned mokrý, ale cenově je to rozdíl. Zas ty chicco jsou jednotlivě balený jako klasický vložky, to je fajn.
23. črc 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko taky nemám zatím mlezivo.Myslím že je ještě čas :slight_smile:
23. črc 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já už mlezivo mám ale není to nic hrozného že bych se rano probudila a měla mokré tričko a přes den nosim v podprsence vložky takže je to v pohodě :slight_smile:
23. črc 2011 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si prsni vlozky kupovala v lekarne,ale zkusim ty od chicca,jelikoz jsem je musela nosit po dvou,mela jsem hodne mlika,si pamatuju jak sem se v porodnici na sestinedeli vzbudila v noci strasnou zimou,mela jsem uplne mokrou noc.kosili :grinning:,a to jsem spala v podrde..I ja si myslim,ze to,ze nemas mlezivo nema zadny vliv na kojeni.
24. črc 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakukuji :wink: mlezivo se mi taky už dělá, ale určo to na kojení vliv nemá, kámoška např. měla mooooc mleziva a nekojila ani 6 nedělí, druhá kámoška v těhu nic a pak kojila skoro dva roky :slight_smile: já prvního prcka kojila 10. měsíců .. prsní vložky taky doporučuji od chicca, sice jsou dražší, ale opravdu neprotečou a nejsou pod oblečením vidět .. nekupujte ty levné, budou brzo mokré a prsa by měla být v suchu! na doma můžete třeba používat jen rozstříhanou bavlněnou plínu a pak to prát nebo mám taky pratelné prsní vložky, ňáký bio ..
24. črc 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek