Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

Zvu všechny těhulky, kterým se splnilo přání do nového roku a našli // čárky.... pojďme si zdělovat co nás čeká a nemine....
vrana
22. črc 2011
@milada2 No působí to zvláštně. Ale zase třeba co se týče použitých materiálů a jejich bezpečnosti a tak, tak zrovna z toho strach v Ikee fakt nemám.
milada2
22. črc 2011
@vrana Jo, jo, to věřím, Já to fakt nikdy nezkoumala. V dobách, kdy jsem v Ikey nakupovala, jsem dětské věci neřšila, takže jsem na ně ani moc nekoukala. A teď jsem jenom na internetu zahlídla ty nízký ceny, takže jsem ráda za nový informace.
vrana
22. črc 2011
Máme puštěný nějaký mimozemšťany, tak to jdu dokoukat. Ještě večer mrknu 🙂
spaghi
22. črc 2011
tak se stalo přesně to, co jsem čekala - jedu vyzvednout do Babygoods fusak od Emitexu a odejdu s ještě dalšími pěti věcmi 😃 manželovi jsem doma ukázala jen fusak, ostatní putovalo rychle do mrňousovo skříňky...
petapete
22. črc 2011
my máme do kočáru jen fusak, na tu první zimu to bude rozhodně stačit, stejně se s malýma mrňatama nemá chodit do zimy víc než -5, později -10stupňů a na to ten fusak + nánožník na korbě bude bohatě stačit...fusak jde dát i do autosedajdy, takže žádné další přikrytí řešit nebudu...
petapete
22. črc 2011
A přidávám se k milovníkům Ikea - u nás by si mohli nafotit katalog, máme téměř vše jen od tama a spokojenost x-)
vrana
22. črc 2011
@spaghi A co jsi ještě pořídila? 🙂
spaghi
22. črc 2011
@vrana na doporučení švagrové 3 tetra osušky, pak jednorázové přebalovací podložky, teploměr do vaničky a ulítla jsem na šňůrce na dudlík, no a k tomu fusaku od Emitexu jsem dokoupila takovou tu vnitřní vložku, protože ji tam měli ve slevě 🙂 docela mě ten obchod překvapil, mají tam spoustu pěkných věcí a jsou fakt dobře zásobení...
nasekuratko
22. črc 2011
holky, ja ted trosku odbocim. Pijete nektera CARO? Ja mam posledni dobou porad chut na kafe a je fakt, ze mam hodne nizky tlak -90/60. Ale kamoska mi poradila, ze CARO je vhodne v tehu i pri kojeni. Jen nemuzu nikde najit, kolik se toho denne muze vypit. Mne to totiz moc zachutnalo a jsem schopna to pit i 3x denne. 😃
vrana
22. črc 2011
@nasekuratko Caro nepiju, ale měla jsem období i netěhu, kdy jsem ho pila jen proto, že mi chutnalo. Ale jestli máš nízkej tlak, můžeš si naprosto normálně udělat kafe 😉 Klidně jedno denně. S Carem si myslím problém nebude, není na něm nic škodlivého.
nasekuratko
22. črc 2011
@vrana no, problem je, za ja takhle nizky tlak mela asi pul hodiny po tom, co jsem vypila normalni kofeinovy kafe 😃 Doktor mi povolil i dve denne, ze pry jinak nekde zkolabuju... Ale ja jsem takhle zvykla, ja mam nizky tlak odjakziva.
spaghi
22. črc 2011
@nasekuratko Caro můžeš pít, kolik chceš, neobsahuje žádný kofein, já ho piju taky, moc mi chutná, ještě jsem si koupila v bio potravinách "Babiččinu Arabicu", je to kávovina s čekankou a je to ještě lepší jak Caro 🙂
nasekuratko
22. črc 2011
@spaghi tak to vyzkousim. To jeste neznam. 🙂
spaghi
22. črc 2011
@nasekuratko ale stejně někdy neodolám a udělám si klasickou kávu s mlékem, radši slabší... doktorka říkala, že jednu denně klidně můžu, že to na prcka nemá žádný vliv, to bych prý musela vypít x šálků denně a takový "kafař" nejsem, na mě je i to jedno denně až až 😉
milada2
22. črc 2011
Holky já si taky kafíčko dávala. Pila jsem i černý čaj (každý den) a kafíčko si dala občas a občas i colu, ale málo. Teď jsem se naučila na kafčo bez kofeinu s mlíkem a chutná mi moc.
vajenka
22. črc 2011
@nasekuratko Caro piju už hodně dlouho, je to fakt mňamka 🙂 a jak píšou holky, můžeš ho vypít kolik chceš, je zdravé. U nás ho pravidelně pije i tříletá neteř 😉 Taky mi moc chutná gravimilk x-)
edithn
22. črc 2011
kafčo piju denně k snídani a pak ještě někdy na zahrádce ve městě, ale poslední dobou se snažím myslet na to abych si objednávala bezkofeinový 😃
petapete
23. črc 2011
@nasekuratko - CARO nebo meltu můžeš pít bez omezení, ono to s kávou nemá nic společnýho, ale zas na tlak ti to absolutně nepomůže😉. Já teda nejsem kávová vůbec, takže mi nedělá problém v těhu ho vůbec nepít, dala jsem si zatím snad tři za celý těhotenství😃. caro/meltu mám taky ráda, u kojení se pak vyloženě doporučují, podporují tvorbu mléka...teď je teda nepiju, protože jsou to vlastně obiloviny a ještě jsem nezkoumala, jak je to u nich s obsahem sacharidů/cukrů a jestli je započítávat do diety...navíc jak je léto, tak na teplý nápoje nemám vůbec chuť, takže to teď neřeším...
dana3262
23. črc 2011
Kava bez kofeinu je horsi nez kdyz si date dobry presso s kofeinem.
jimisek
23. črc 2011
I ja piju kazdy rano kavu,pila jsem ji i pri Andy a byla zdrava,cila 🙂 ..a nekdy si dam i dve,protoze mi strasne chutna ledova kava a hoooodne slehacky 😃 ...Holky muzu se zeptat jestli se vam uz dela mlezivo??Me hrozne,budu muset zacit vlozky do podr.nosit uz ted..
vrana
23. črc 2011
@jimisek o mlezivu mi ani nemluv. Je to stejný jako u malý. Jakmile jsem jen v tričku bez podprsenky, tak mám úplná koláče na triku. V podprsence to ale neteče, takže vložky jsou pro mě k ničemu, protože v podprdě je nepotřebuju a bez podprdy nedržej, k vzteku.
jimisek
23. črc 2011
@vrana Ja mam prave pekny kolace v podprsence a rano jelikoz spim naha,mam prsa ulepeny 🙂 a bez podrpsenky byt nemuzu,je mi to neprijemny jak sou tezky 😃 ,ikdyz mazelovi se to teda libi 🙂 ..
vrana
23. črc 2011
@jimisek Mně právě vadí podprsenka přes den když jsem doma, je mi nepohodlná, takže já radši bez, když nikam nejdu, jenže pak ty trička vypadaj 😞 Jinak vložky mi přišly naprosto bezkonkurenční Chicco, i když jsou teda pěkně drahý
clloi
23. črc 2011
@pavlina88 my dopadli úplně stejně, tak ten UTZ ani nedělala, prý by to nemělo cenu, zkusíme ho ještě jednou a pokud se to malé nebude líbit, tak na to kašlem 🙂
nasekuratko
23. črc 2011
Holky, tak ja zadny mlezivo nemam. 😞 Bohuzel u nas v rodine nikdo nemel dost mleka na kojeni, tak se zacinam trosku bat. ale snad to bude ok.
Pry pomaha rybi tuk, caro, kojici caj a pivo. 🙂 Mimochodem-super kombinace,kdyz budu dodrzovat vsechno. 😃

Ja jsem mela doporuceni na vlozky do podprsenek Fixies. A pry uplne ty stejne a stejnou kvalitu, ale o polovinu levnejsi maji v DM drogerii.
vrana
23. črc 2011
@nasekuratko Neboj, to jestli máš nebo nemáš mlezivo už takhle dopředu nemá na kojení vůbec vliv. Já měla mleziva jak....no moc a kojila jsem jen 2,5 měsíce. Mlíka bylo málo, malá byla líná a strašně spavá, takže dýl jsme to nezvládli. Jsem zvědavá jak to bude teď. Vložky babylove z DM jsem taky zkoušela a ty mi teda nesedly. Oproti těm chicco byly hned mokrý, ale cenově je to rozdíl. Zas ty chicco jsou jednotlivě balený jako klasický vložky, to je fajn.
vercach
23. črc 2011
@nasekuratko taky nemám zatím mlezivo.Myslím že je ještě čas 🙂
pettulka
23. črc 2011
Ahoj holky tak já už mlezivo mám ale není to nic hrozného že bych se rano probudila a měla mokré tričko a přes den nosim v podprsence vložky takže je to v pohodě 🙂
jimisek
24. črc 2011
Ja si prsni vlozky kupovala v lekarne,ale zkusim ty od chicca,jelikoz jsem je musela nosit po dvou,mela jsem hodne mlika,si pamatuju jak sem se v porodnici na sestinedeli vzbudila v noci strasnou zimou,mela jsem uplne mokrou noc.kosili 😃,a to jsem spala v podrde..I ja si myslim,ze to,ze nemas mlezivo nema zadny vliv na kojeni.
petrusam
24. črc 2011
nakukuji 😉 mlezivo se mi taky už dělá, ale určo to na kojení vliv nemá, kámoška např. měla mooooc mleziva a nekojila ani 6 nedělí, druhá kámoška v těhu nic a pak kojila skoro dva roky 🙂 já prvního prcka kojila 10. měsíců .. prsní vložky taky doporučuji od chicca, sice jsou dražší, ale opravdu neprotečou a nejsou pod oblečením vidět .. nekupujte ty levné, budou brzo mokré a prsa by měla být v suchu! na doma můžete třeba používat jen rozstříhanou bavlněnou plínu a pak to prát nebo mám taky pratelné prsní vložky, ňáký bio ..

Začni psát odpověď...

Odešli