• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@barus25 jé koukám že máme spolu společný termín.tak pěkné těhulkování. To první si člověk užívá. u druhého už na to není tolik času když už je jedno dítko doma :grinning:
12. bře 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka Já mám taky s vámi stejný termín :slight_smile:
12. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek ahoj, já chodím k soukromé dr., dělá to doktor přímo z jejich kliniky, má na to spešl software, takže k tomu, abych to nehradila, mi nedopomůže nic. A včera mi to vysvětlovala kamarádka, že její dr. ho dělá zdarma a že je to proto, že má tichou dohodu s pojišťovnou, že dělá screening místo tripplů, takže pojištovna pak hradí ten NT a na tripply už se nejde. Ale že je to o hubu a byl by průšvih kdyby se na to přišlo.
12. bře 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verrrunka jé tak to jsem tě asi přehlídla. tak hezké těhulkování ať je všechno v pořádku. Tak to nás tu bude asi jěště víc co mají termín 28.10 :grinning:
13. bře 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka jé tak to jsem nevěděla,že když je těhu brzy po sobě tak ty testy vyjdou zkresleně.
@gabisek no my odběry budou dělat i s ultrazvukem u mého gyndaře a budou to posílat do Zlína a platit zkrátka musím.
Tak doufám, že ty testy budou v pořádku.
13. bře 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisidani No, já taky ne a byla jsem z toho lehce v šoku. Ono tomu přispívá asi i to, že ještě drobek kojím..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka asi jo, máš asi v sobě i nějaký hormon, ale věřím, že tvoje miminko bude zdravé :wink: .
13. bře 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisidani Díky, taky v to věřím -co mi zbývá :slight_smile: Ono je to s těma mýma hormonama vůbec asi nějaký takový všelijaký... Ale co, snad to nějak dotáhneme do zdárného konce. V nejhorším půjdu na plodovku a alespon se dozvím pohlaví :sweat_smile:
13. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka pohlaví by ses dozvěděla i na obyčejném ultrazvuku. A chceš vědět co budete mít?
A jak dlouho chceš ještě Elišku kojit?
13. bře 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka no mě bude právě v červenci taky 35 a kvůli tomu mě tam poslal a na doporučení, já jsem z Turnova, k dr. jezdím do Jablonce a na ten screening mě poslal do Liberce.
@vrana aha, tak koukám, že je to s těma testama složitjší než se zdá :slight_smile: , každý doktor to dělá jinak ve svých možnostech, no ale docela i riskujou, když to pak vědí i pacientky, vid? :slight_smile:
@sisidani taky mi odběry budou dělat přímo s ultrazvukem, akorát je mi divný, že mi odběry budou dělat na 12tt., když se mají dělat, alespoň co jsem slyšela na 10-11 týdnu, tak to tý paní říkám a ona že ten ultr. zase musí být na 12tt a že ty odběry mi udělají při tom a tak se jí ptám, ale jestli to nevadí, že to už nebude 11 týden a ona, že ne. Tak nevím, ono fakt si to každej dělá jak chce a já si pak jenom už říkám a modlím, aby to hlavně vyšlo tak jak má, protože se v tom už fakt nevyznám.
13. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisidani ted jak ti budou brat tu krev tak ty za to budes platit??
13. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek me ted ve ctvrtek taky budou brat tu krev a budu v tom 12tt a u prvniho tehu mi ji braly taky ve 12tt myslim ze je to ok :slight_smile:
13. bře 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz to vypada snad na to jaro uz druhy den staci venku jen teplaky a mikca jaky je teplo :dizzy_face: :slight_smile:
13. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 tak to jsi mě uklidnila, že ti ji taky budou brát ve 12tt. :slight_smile:
13. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek jj neboj je to v poradku ono zalezi kdy prvne jsi byla u doktora nekomu to vyjde na tu krev ten 10,11tt a nekomu 12 ale co ja vim tak spis v tom 12tt berou krev tak se neboj :wink:
13. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisidani No, na to bych právě tak nesázela. Eliška mi to ukázat nechtěla, na klasických ultrazvucích to vidět nebylo. věděli jsme to jen díky 3D...:stuck_out_tongue_closed_eyes: Pohlaví chci vědět určitě. je mi to v podstatě uplně jedno -přeci jenom bysme později chtěli ještě jednoho mrnouska. A holka nebo kluk -je to fuk, hlavně, že má vše, co mít má, ale jsem neskutečně zvědavá ženská :sweat_smile: A kojit bych Elišku chtěla do roku, tzn ještě tak dva a půl měsíce, ale kojím jenom ráno a večer, ale večer už si někdy jenom tak cucne, moc o to nemá zájem.... Ráno mi to přijde pohodlnější, než se zvedat z postele a dělat nějaký sunar nebo cosi....
13. bře 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 no já budu platit hned tento týden ve čtvrtek jak mi budou dělat ty odběry, prý to potřebují jak je budou posílat pryč tu krev a na ultrazvuk jdu až 30.3.
@dlabinecka však Eliška se nám neukázala taky až na konec a to už jsem vědět nechtěla. Nejlepší bylo, že všichni prorokovali podle toho jak vypadám já i břicho, že budu mít chlapečka a ono to potom byla holčička. Tak spousta lidí byla z toho zmatená a já byla ráda, že mám zdravou holčičku.
@gabisek My ty odběry s ultrazvukem budou dělat v odestupu 14 dní i minule mi to tak nějak dělali.

Tak Eliška včera probrečela celou noc, tak to byl docela záhul, pořád kašle a ještě se jí přidala rýma, ale u mudr jsem s ní nebyla ať tam nechytne ještě něco horšího, zatím se to dá až na to že je strašně protivná.
15. bře 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisidani tak vidíš to je práv to, co jsem říkala, každý dr. si to dělá jinak, každej má tu svoj metodu, tak hlavně aby to všechno sedělo tak jak má :slight_smile: , jinak ať si to dělaj jak chtěj. :slight_smile:
16. bře 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky si říkám, abych se toho příštího týdne na ten ultr. a krev dočkala, v našem okolí začala řádit průjmovací a zvracecí viroza, tak to by mě docela naštvalo... :unamused: , tak se modlím, aby nic.
16. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak po dlouhé době, měla jsem strach, že by dvojčata a nakonec nebude ani jedno. V pondělí mi na utz v 9tt zjistili, že je plod bez srdeční akce a hnedka v úterý mi udělali revizi. Včera mě pustili z nemocnice. Takže Vám všem přeji hodně štěstíčka a my se budeme snažit znova.
17. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@i.komtesa to je mi lito :frowning2:
17. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem mela jit dneska ve 12tt na ultrazvuk a na krev tu mi vzali ale byla tam jen sestricka doktor ma zlomenou ruku tak musim zavola doktorovi co ma za nej zastup aby me v pondeli vzal
17. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@i.komtesa taky je mi to moc líto :frowning2: a přeju hudně štěstí při dalším snažení. Určitě se brzo znova zadaří.
17. bře 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@i.komtesa :cry: to je mi mc líto :frowning2:(( Tak se dej brzy do pořádku a hurá na další snažení, tentokrát s lepším koncem. Držím pěstičky.
18. bře 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 ,@radus78 ,@vrana holky děkuju ,průběžně se ozvu :frowning2: . Snad s radostnější zprávou :slight_smile: Hlavu vzhůru.
Vlastně na to nové snažení už se docela těším. :dizzy_face:

18. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@i.komtesa je mi to moc líto :cry: ,hlavu vzhůru a spoustu elánu do dalšího snaženíčka :wink: .
@kajulka001 tak já mám tu krvičku taky za sebou,naštěstí mi nateklo dostatek, měla jsem z toho strach, ale sestřička byla moc šikovná a ani se mi tam v té žíle nevrtala jako ta předchozí.
18. bře 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisidani me taky takhle sestricka napichal jen jednou a nateklo co bylo treba akorat me mrzi ten ultrazvuk ze byl doktor nemocnej tak me poslali v pondeli k jinymu
18. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky chtěla bych se zeptat, jestli se některá chystáte na screening co se dělá v 1.trimestru? Já jsem o tom dost četla a určitě na to chci jít, myslím že za ty peníze to stojí....já jdu 22.3 na kontrolu tak se na vše optám :wink:
20. bře 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík těhulky moooc vám gratuluju k těhu je to to nejkrásnější období pro ženu
Touhle cestou vám chci nabídnou věcičky po mé dcerce ( jsou tam i neutrální barvičky ) Narodila se teď v lednu.Mám spousty nových nepoužitých věcí protože sme je neunosily,mám i úplně nové zabalené lehátko do vaničky prodávám ve velikosti 56 bundičky,mikynky , overálky,bodýčka,dupajdy,slabé rukavičky,i zimní,čepičky zimní i slabé,zavinky značky NEXT A DISNEY a plno dalších ,mám i nepoužité poporodní kalhotky ty síťované
Pokud máte zájem napiště mi buď sem a nebo na 1.cufinka@seznam.cz a já vám pošlu fotečky
Užívejte si to krásné období strašně rychle to utíká :slight_smile:
21. bře 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Ahojky, já na něj určitě jít chci. Zrovna teď ve čtvrtek jedú kvůli tomu do Gennettu na odběr krve a pak se objednat na ten spešl utz. Chtějí za to 1000, ale dám to..
21. bře 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek