• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
My máme tašku přímo v ceně ke kočárku, tak tohle řešit nemusíme:slight_smile:. Mě přijde, že je medvídě teda taky divočejší, než byl Lukáš, ale ne nijak dramaticky, je fakt, že boule se mi nedělají, jen má aktivnější etapy..a taky se mu moooc líbí močák, momentálně na něm rejdí prej zadečkem, ale teď se tak vrtí, že mám pocit, že se možná zas točí, takže by mohl změnit polohu:grinning:
26. črc 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Super, manžel říká, že už bych těď mohla prodávat boty a kabelky. Už v nich pomalu ztrácím přehled :grinning: . Nejlepší na tom je, že mám snad jen jediné boty bez podpatku, jinak všechno na podpatku. To bude nádhera až v nich budu klusat za kočárkem a zimní boty mám jen několikatery kozačky, ale fakt pěkný :grinning: .
26. črc 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana viď :slight_smile: já bych tam nakoupila snad všechno...
26. črc 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Tak to jsem zvědavá u jakých bot skončíš s kočárem :grinning: Já jsem jakoukoliv společenskou obuv vyměnila za pohodlné tenisky, pohory, případně sandály a na oblečení džíny :grinning:
26. črc 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi jj fakt super, akorát nebudu vědět jestli opičku nebo medvídka :sunglasses:
26. črc 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak to si můžeme podat ruce - kabelky a boty, na tom ujíždím, manžel to už raději přestal komentovat, ale teď se držím docela statečně, kabelku už jsem si nekoupila nejméně 4 měsíce (ale vykompenzovala jsem to novou peněženkou :slight_smile:) mě se osvědčily teď v těhotenství Crocs Olivia, v těch se běhá po městě úžasně :slight_smile:
26. črc 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana já jsem šla do medvídků, skoro na všem, opička už mi přišla divoká :slight_smile:
26. črc 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nechám si to tu v oblíbených a uvidíme jak to dopadne :grinning:
26. črc 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Tak džíny mám jedny a nosila jsem je zcela vyjímečně a k tomu faaaaaaaaakt hodně vysoké podpatky, nejsem postava na džíny. V teniskách bych vypadala jak tlustej trpaslík :grinning: .
@spaghi Tak já nosím i teď boty na podpatku, jinak mám jedny letní nízké Riekery, tak občas nosím i ty, ale fakt jen obča, páč platí, že v nízkých botách jsem jak viz výše :grinning: .
26. črc 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne :grinning: :grinning: :grinning: ha ha tak to já bych si se svými 160 cm musela vzít leda tak chůdy. To fakt ne. :grinning: Za dámu jsem si s kočárem vyšla všehovšudy 3x, a pak jsem došla k názoru že budu mít radši nebolavý nohy.
26. črc 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od jara do podzimu frčím v těchhle, jsou naprosto boží, fakt jak bačkůrky, protože jsou zdravotní. http://www.obchodpresulici.cz/zdravotni-sandaly-birki-s-dorian-ruzove-srdcem Chtěla bych ještě jedny, ale nevím, z rodičáku je to pálka.
26. črc 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ,@nasekuratko moc děkuju holky :slight_smile: pár foteček je na beremese.cz....ty fotečky od fotografky budou asi až příští týden tak pak nějaké přihodím.
Jinak byla to nádhera.Vyšlo nám krásně počasí.Bylo krásně a přitom nebylo vedro.Což v našem stavu bylo super :grinning:
26. črc 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Moc hezké fotky, gratuluju! :wink:
26. črc 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Tak ty jsou fakt hezký. No taky mám občas večer pocit, že bych potřebovala náhradní nohy na výměnu a ty stávající dala do opravy :grinning: - Myslím, že si to za kočárkem zkusím párkrát a půjdu nakupovat, zvlášť když tu máme za barákem les a mám v plánu jezdit tam.
26. črc 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Hi hi přesně, taky jsme jezdili na prochajdy hlavně do lesa. Co na sídlišti :frowning2: a tam to na podzim a v zimě fakt nešlo. Zlatý pohory no.
26. črc 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach velká gratulace ke svatbě :slight_smile: moc Ti to slušelo, bříško ani nebylo vidět :slight_smile:
26. črc 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra se jdu fotit. Příbuzná si dělala kurz focení, tak mě nafotí u nás v zámeckém parku a budu mít konečně nějaké fotky s bříškem.
26. črc 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Super :slight_smile: tak se pak pochlubíš?
26. črc 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi
@vrana moooc děkuji holky :slight_smile:
26. črc 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Případně na mail. Já sem soukromé fotky nedávám z pracovních důvodů.
26. črc 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. črc 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne nebudeš náhodou rodit u Apolináře? viděla jsem Tě v diskuzi, to bychom se tam mohly i potkat :slight_smile:
26. črc 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Přesně tak budu a zrovna tam píšu, že upřímně doufám, že bude volný nadstandart. Nemyslím si, že bych byla nějaká fiflena, ale WC a sprchy na chodbě mi dost vadí. To jsem myslela, že je standart aspoň pro dva pokoje samostatně. Ale potkat by jsme se tam mohly.
26. črc 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no já tam teď byla na předporodním kurzu, moc se nám to s manželem líbilo :slight_smile: o nadstandardu jsem chvíli uvažovala, ale pokud vše půjde hladce a měla bych tam být jen ty 4 dny, tak to vydržím i se záchody a sprchama na chodbě, kamarádka, co už tam jednou rodila a teď má termín podobně jako já, říkala, že se to dá vydržet... ale zase nadstandard je možná lepší i kvůli návštěvám, no uvidíme :slight_smile:
26. črc 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Vzhledem k tomu, že já i před těhu chodila v noci na záchod a teď tam trávím většinu dne i noci, tak bych ho ráda na pokoji. Ty sprchy na chodbě bych snad i přežila. Já koukala jen na net a některé pokoje mi přišly i docela prehistorický.
26. črc 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne oni podle mě mají na netu spíš prehistorické fotky :slight_smile: na pokojích jsme teda nebyli se podívat, ale prošli jsme porodní a operační sály a tam mi to přišlo daleko lepší než na fotkách
26. črc 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete
@vrana
@barbarkaaa
@ilonne Holky, díky! Já se obecně moc nešetřím, i když bych prý měla :slight_smile: tuhle jsem táhla 6kg melouna a pak jsem si taky nadávala, ale včera jsem to teda přepískla. No a dneska mi zas otrnulo a tak jsem se tu zas lítala :slight_smile: Taky jsem dneska měla přežírací den a spráskla jsem, na co jsem přišla, teda hlavně tunu sladkýho, že :slight_smile: Teď mám v sobě asi 1,5 kg melouna, ani se nemůžu pohnout, tak zas jako obvykle pročůrám noc :slight_smile: Mějte se krásně! Dobrou
26. črc 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak konečně sme opět připojeni na net, už mě nebavilo někam pořád chodit, když sem si potřebovala něco najít.
@milada2 tak to sme na tom úplně stejně, někdy zapomínám, že bych mohla trošku zpomalit, nejlepší je, když utěkám na čas na autobus, tak to manžela málem trefí :grinning:

Všechny vás moc zdravím
26. črc 2011 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
dneska nějak nemám náladu. Musím vymyslet co s malou podnikneme, nebo mě doma drbne.

Holky myslím že v porodnici to normálně přežijete, jako každá ženská. V Krči to taky není žádnej luxus, sprchy a záchody společné na chodbě, v podstatě předpotopní, stejně jako pokoje. Ale v tu chvíli je to člověku skutečně jedno. A musely by mi obě ruce upadnout, abych jenom kvůli pohodlí vyplázla 1500 na den za ten nejlevnější nadstandard, to nejsem blázen. Něco jinýho je, co měla moje kamarádka, co se mnou byla v porodnici na pokoji, že měla komplikovaný porod a nemohla vůbec chodit a v porodnici byla 14 dní. Tak ta se pak na nadstandard přesunula, protože jinak by za ní nemohla ani jedna návštěva. Jako nechápu, na co si ty porodnice s cenama hrajou :confused: To bych mohla bydlet v sakra dobrý hotelu!
27. črc 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...

teda holky 1.500,- za nadstandart??? to je fakt extrém. U nás v ČB se platí 500,- to jsem ochotná ještě dát.

jinak já chodím taky pořád na podpadcích, jelikož jsme malá a opticky mě to zeštihluje, takže nevim jak to pak budu vzládat ke kočárku.... každopádně včera jsme byla zase ve městě skoro celý den a hrozně mě rozbolelo pod palcem, jsem myslela že nedojdu. Asi mám zborcenou klenbu a teď jak jsme těhu, tak se to zhoršuje :unamused:
27. črc 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek