• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@edithn Jo jo, 1500 za ten nejlevnější, nejdražší (to je pak dle jejich názvosloví "apartmán" :grinning: stojí 3500). 500 je ještě ok. Ale i tak si myslím, že pokud nemá člověk komplikace, tak to na normálním pokoji zvládne. Naopak je tam fajn druhá dobrá duše, která buď řeší stejné problémy, jako prvorodička a tak se to líp zvládne a nebo je vícerodička a poradí a tak. Protože sestry se teda moc nepřetrhnou, hlavně každá říká něco jiného.
27. črc 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám na nadstandard podobný názor jako @vrana - obzvlášt u prvorodičky mi to přijde spíš kontraproduktivní, my byly na pokoji tři a bylo to v pohodě, naopak super, že jsme si navzájem poradily (no to ani moc ne, byly jsme všechny prvorodičky:grinning:, ale byla to sranda, jsme se povzbuzovaly tím, jak nám to všem třem nešlo:grinning:), pokecaly, zabavily se...sama bych se na pokoji bavila...navíc v Bohunicích cena cca 1600kč/den nadstandard + k tomu ještě poplatky, to mi přijde hodně hustý, to pak vyjde ke dvoum litrům denně, to bych si za ty prachy raději koupila dovolenou před porodem nebo po porodu:grinning:. Teď teda uvažuju ještě nad porodnicí u Milosrdných, tam je nadstandard "jen" asi za 600kč/den a je rodinný. TEntokrát by mě to lákalo, že by s námi mohl být od úplnýho začátku i Luciš a M. a neměl by Lukáš pocit, že jsem mu "utekla" s miminem pryč a hned by se sžíval...ale vůbec nevím, kam půjdu nakonec rodit, takže zatím to nechávám koňovi...Je teda fakt, že ten záchod společný na chodbě by mi vadil, v Bohunicích tak byly jen sprchy a to teda nebyl vůbec problém, záchod byl pro dva pokoje společný v chodbičce, tak to bylo fajn...teď už by tam měla být takhle snad i sprcha po rekonstrukci, takže pohodička...
27. črc 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, divejte na co jsem narazila. Pres tuto stranku si muzete objednat vzorky detske kosmetiky i vyzivy ZDARMA
http://www.vzorky-zdarma.e-blog.cz/vzorky-pro-deti/
27. črc 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Díky za super odkaz. :slight_smile:
27. črc 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn taky si nedovedu předsavit chodit v nízkých botách, musím mět aspoň platformu, nějak mě v teniskách bolí nohy a v žabkách neumím chodit :slight_smile: s tou nohou si radši zajdi k doktorovi ať to není ještě horší.
@vrana mě připadá, že v dnešní době se snaží každý na všem jen vytřískat peníze, když sem četla, kolik některé holky platí za těhotenskou poradnu tak sem valila oči a to jim neudělají ani UTZ navíc :angry:
mě bude asi jedno jestli standart nebo nadstandart, hlavně ať je tam dobrý personál. Když sem byla na laparce, tak sem byla v takové staré nemocnici, záchody a sprchy na chodbě, ale co se týče přístupu k pacientkám, tak super, ochotné sestry, vše vysvětlily a pomohly. Ale jak se narazí na nějaké k....... tak nepomůže ani super moderní prostředí a člověk se cítí mizerně Kdyby něco, tak jedu zase tam. :grinning:
27. črc 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko to je docela dobrý :slight_smile: než kupovat celá balení kosmetiky, na kterou pak může být mimčo alergické, tak je lepší jít nejdřív přes vzorky.... já sama od dětství používám NIveu (krémy, mléka, šampony) a mám jí moc ráda, tak kdyby se osvědčila i u mrňouse, bylo by to fajn... takže díky za odkaz, už jsem tam napsala :slight_smile:
27. črc 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Ja taky, objednala jsem hned Niveu a i Sebamed :slight_smile:

Mimochodem jsou tam i vzorky damske kosmetiky Nivea, jsou tam vzorky parfemu apod. Zkuste si to projit... :wink:
27. črc 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak tak čtu diskuzi o těch nadstandardech, jsou to opravdu vysoké částky, přeci jen si dovedu představit lepší využití těch peněz, navíc dle info od kamarádek, je lepší být na pokoji s více maminkama, můžete pokecat, když půjdete na záchod, tak vám jiná maminka na miminko dohlédne a tu chvíli se to tam vydrží... já jsem zvyklá na společnost, 6 let na VŠ jsem bydlela na koleji nebo v podnájmu s více lidmi, takže mě to nedělá žádný problém, naopak mi dělá problém být spíš sama :slight_smile:
27. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych nadstandard taky nepotrebovala, ale v te porodnici kde chci rodit, jsou navstevy jen 2 hodiny denne. Jenom na nadstandardu muzete mit navstevy kdykoliv. :frowning2:
27. črc 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak jsem poslala mail i na ten Sebamed, když už, tak už :grinning:
27. črc 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi taky jsem toho vyuzila :grinning: Navic Sebamed patri mezi antialergenni a je vhodny i pro i miminka s ekzemem,tak nejaky vzorky se hodit budou. :wink: Skoda,ze tam nejsou vzorky plenek,ty by se hodily nejvic....
27. črc 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak já už vypadám jako hrozný hamoun, ale ještě jsem tam našla DVD s cvičením pro těhotné a maminky, tak už jsem ho taky objednala a končím :slight_smile:
27. črc 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi no neboj, ja myslim, ze nebudeme jedine, kdo to tak objednava.... :slight_smile:
27. črc 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko já jsem právě typ člověka, kterému je trapné si někde o něco říkat zdarma, ale zase na druhou stranu, třeba ten Sebamed není zrovna nejlevnější jedno balení mycího gelu nebo tělového mléka pro miminka, tak si říkám, lepší vyzkoušet zadarmo a pak do toho ty peníze vrazit :slight_smile:
27. črc 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak jsem si ho objednala taky. :grinning:
27. črc 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko teď jsem to psala manželovi, jak objednavam vzroky zdarma a on se hrozně smál, že mám pěknou pracovní náplň dne a že je prý zvědavý, co budu dělat, až budu na mateřské :grinning:
27. črc 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi no, je fakt, ze ja jsem v nemocnici, tak se tady nudim a uz nevim, na co se mam divat.... Ale na druhou stranu, proc by jsme toho nevyuzili. Opravdu zrovna sebamed je pekne draha kosmetika, takze vzorecky se fakt budou hodit.... :slight_smile:
27. črc 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hi hi holky buďte v klidu, já na ty stránky narazila včera a objednala jsem Niveu a dál mě to nebavilo, ale dnes se k tomu chystám vrátit :grinning: Ty plenky by se hodily ale opravdu nejvíc, to je pravda. :unamused: Co si pamatuju u malé, tak mi nejvíc vyhovovali Pampersky a pak byly super pro ty prťouse Babylove. ty větší už pak stály za prd, něčím je napouští a malá se po nich oprudila, stejně jako po zelených Pampers :frowning2: Já asi zkusím i plenky Clever nebo Albert. Ty jsme pak na závěr používali nejvíc. Kvalitativně mi přišly úplně ok, cena příznivá a ničím nesmrděly. Tak chci mrknout, jako dělají pro ty prťousky. Mimochodem, Albert a Rossman tuším prodává 2 kusy plenek, ale jen těčh jejich.

A já se tu vykecávám a spálila jsem maso a omáčku :frowning2: Takže k obědu polívka a brambory .-(
27. črc 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Ja jsem slysela velkou chvalu na zelene Tesco plenky a i ubrousky. A taky na kosmetiku Babylove z DM drogerie, i na plenky. Jinak z tech levnejsich asi nic moc....
Ja mam nakoupene nejvic Pampers,tak snad nam budou sedet, jinak je budu rozdavat. :frowning2:
27. črc 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko No právě, to je ten pech, většině Babylove a tesco sedí a nám zrovna ne a to nemá nijak citlivou kůži nic, ale zrovna po nich je vždycky opruzená, a to už jsem jim dala šanci asi 3x (různá balení). Ubrousky babylove nejsou blbý. My máme teda nejrdši žluté neparfémované Huggies. Jsou hodně mokré a působí jak čistou vodou. Fakt paráda. Ostatní levný plenky nezatracuj, taky jsem ofrňovala, než jsme je vyzkoušeli a není proč. Jen nemají takové jméno jako Huggies a Pampers, to je celé. Nejsou o nic horší než Babylove nebo Tesco. Pro mě teda spíš naopak. :wink:
27. črc 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana
@nasekuratko
jaké budete kupovat plenky pro úplný začátek? jsou nějaké přímo newborn? nebo stačí ty Pampers vel. 2? my jsme vzali v Makru Pampers, protože byly v akci, ale švagrová mi radila Tesco plenky, že prý jsou kvalitou stejné a za daleko menší peníze, byla s nimi u obou holek spokojená, a je pravda, že na ty větší Pampers taky nadávala, je prý dobré vychytat akce v Tesco... uf, já na to sledování akcí nikdy nebyla, ale koukám, že položky za mimčo začnou lítat a akce se pak nakonec vyplatí :confused:
27. črc 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana nene, ja to rozhodne nezatracuju. Ja je vyzkousim moc rada. Jen rikam,co jsem slysela... :wink:

Huggies jak plenky tak i ubrousky jsou pry super. Ubrousky jsou pry na bazi jako cista vata s vodou.... Tak tech mam asi nejvic.

@spaghi Ja mam nejmensi velikost Pampers newborn. Na ty nejmensi miminka se pry nema zacinat s tema levnejsima plenkama, ale opet pisu jen to,co jsem slysela. Jinak jsou pry hodne dobre Huggies nebo Happy.
Ja mam Pampers,protoze kdyz jsem je kupovala ve Svycarsku, tak tam byla akce 2+1 zdarma, takze jsem vzala dve baleni pro domaci a jedno baleni pro sebe zadarmo. Proto mam tuhle znacku, jinak bych zkousela asi ruzne...
27. črc 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jj to myslíme asi stejné, jsou fakt super http://www.babywater.cz/pece-o-deti/219-vlhcene-ubrousky-huggies-pure-64ks.html S malou jsem ze začátku používala Niveu taky bez parfemace, ale byly zbytečně drahý. Z parfémovaných mi pak nevadí zelený Pampersky.

Ad velikost, plánuju asi jeden balík newborn, nejvíc pak 3-5 kg. Ale stejně neplánuju nějaké mega zásoby, prostě dokoupíme.

@nasekuratko Sranda je, že třeba v porodnici kde jsem rodila dávaly na miminka plenky Happy od Bella baby. Nejen že je v krámě skoro nevídám, ale za kvalitu je moc nepožaduju. Holt asi záleží jaký je sponzor. :grinning: Huggies nám často protejkaly. Nej byly fakt pampers. Ale zvláštní je, že mi přišlo že ten komu seděly Huggies, tomu absolutně nesedly Pampers a opačně. Málokterá kamarádka jela v obojím.

Jdu domrknout ty vzorky, malá jde do pelechu.
27. črc 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn to jsem koukala,ze v Budejkach jen 500kc za nadstan.u apolinare chteji 1500kc a 1000kc za doprovod k porodu..Jestli porodim v Budejkach,tak o nem budu premyslet,kdyz sem byla v porodnici s Andy tak jsme na pokoji mela maminku co v tehotenstvi zacala strasne chrapat a bohuzel chrapala i v porodnici a ja byla hotova a nevyspala,v noci jsem ji musela budit at se otoci na jiny bok,fakt to neslo,takze ted budu na pokoji radsi sama :slight_smile: ..Ja podpadky ted vubec nenosim,ale jinak jsem je nosila rada,ale vim,ze u Andy ke kocarku sem je nenosila,to se nedalo..
27. črc 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko já právě pořád přemýšlím, jestli ta velikost 2 nebude až moc velká, je to sice určeno pro děti od 3 do 6 kg, takže pokud se narodí mrňous s váhou kolem 3-3,5 kg, tak by to asi mělo být v pohodě, no nevím, jestli nevezmu ještě jeden ten balíček vel. 1 (2-5 kg)
27. črc 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem se vrátila z monitoru a byl to vskutku nevšední zážitek. Na začátku se mě sestřička zeptala jestli vydržím v polosedě - položele na zádech 20 min. Na to jsem odvětila, že jasně, ještě včera večer jsem si na zádech v leže normálně četla a pak i usnula, tak nevím proč by mi zrovna polosed měl dělat problémy. Tak jsem se uvelebila, sestřička na mě připojila pásy, jemně probudila malou a pak to začalo. Najednou se mi zvedl žaludek, začala jsem blbě vidět a začalo se mi blbě dýchat. Takže rychle do sedu, sklenici vody, no to už jsem sestřičku slyšela někde hodně z dálky a viděla místo ordinace nějaké rozmazané čáry. Ještě mi chudák letěla pro misku, protože žaludek pořád bouřil. No po pár minutách se to naštěstí začalo uklidňovat a zbytek už byl v pohodě, ale rozhodně jsem se odmítla hnout do jakkékoliv jiné polohy než v které jsem byla :grinning: . No takže už vím, proč se nemá ležet v pozdějším stádiu těhu na zádech :grinning: . A to to ještě včera bylo v pohodě.
27. črc 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Jo to je mazec, ten doprovod u porodu. Manžel ještě platil 500, ale už je to taky za 1000
27. črc 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne :grinning: :grinning: :grinning: no to je teda zážitek
27. črc 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi kamaradka mela jen tu velikost 2 a i kdyz mala mela 3kg, tak ji v tom plavala, takze manzel dokupoval tu velikost 1... Ono zalezi na miminku. Ale ja mam radsi v zasobe tu prvni velikost-jen jeden balik, ale proste pro jistotu....pak prejdu na velikost 2. :slight_smile:
@vrana jojo, tohle jsou presne ty huggies ubrousky,co myslim. :wink:
27. črc 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě mně napadlo, dostali jste u svého dr. takovou tu krabici Prenatal box se vzorkama různých věcí? Ta naše to asi nedává.
27. črc 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek