• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@ilonne tyyy jo, na tebe to tak pusobi? Ja byla na monitoru uz dvakrat, naposledy dneska rano a vzdycky na zadech a prestoze mam strasne nizky tlak, tak poloha na zadech mi problem nedelala. Aspon jde videt, jak jsme fakt kazda uplne jina.... Hlavne, ze uz je ti dobre. :wink:
27. črc 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. črc 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko No jo, už to asi tak bude, ale jak jsem vyděsila tu chudinku sestru - byla vcelku pohotová. Říkala, že jak je miminko už větší, tak tam zatlačí na aortu či co, odkrví se mozek a je to hned. Ať si na to dávam bacha, až budu sama doma. Dobře se mi udělalo hned po pár minutách. Takže v pohodě. Jinak díky za odkaz, už jsem si obejdnala vzorky :grinning: .
@vrana Tak já žádný nedostala.

Jinak jsem si koupila tu tašku DM babylove :grinning: . Je fakt pěkná. Jo a já si ten nadstandard určitě zaplatím, pokud bude volný. Jsem holt asi fiflena, ale já chci fakt aspoň záchod na pokoji :wink: :sweat_smile: . Chci si zaplatit ten dvojlůžkový, taky nechci na jednolůžák. Jsem poměrně společenský tvor.
27. črc 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se přidávám do klubu spokojených s výrobky z dm - pleny jsme teda nezkoušeli, ale kosmetiku a ubrousky ano a spokojenost...pleny jsme měli převážně Pampers a pak tescový, ty byly taky fajn. Hodně si kamarádky chválí i Lidlovské "marketové", že jsou taky fajn, takže plánuju příp. vyzkoušet i ty...ale asi až od vel. 3...jinak máme zatím doma balík newborn Bellá, mají výřez na pupík, mám je ještě po Lukášovi:grinning: a byly fajn, kvalitou mi přišli naprosto srovnatelný např. s Fixies novorozeneckýma:slight_smile:. a teď jsem objednala při objednávce na lekarna.cz balík těch novorozeneckých Pampers premium care...to bude počítám z jedniček stačit, ještě čekám na kupony do dm, jestli tam něco bude a pak už pokoupím ze dva balíky nějakých dvojek (počítám, že huggies a pampers, možná ty tesco essentials a uvidíme...) a to bude pro začátek stačit. Nehodlám dělat extra velký zásoby, kdyby pak nevyhovovaly nebo něco, tak co s tím...koupit se to dá kdykoli :sunglasses: .

@vrana - Prenatal box jsem nedostala, jen vzorek krému mamastrie a tabletek mamavitu - když jsem je viděla, tak mi bylo jasný, že ty si rozhodně pořizovat nebudu, ani jsem to nezkoušela polknout, bych si je musela porcovat jedině:grinning:. Ale jinak nic, tak asi taky nedává...
27. črc 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak pro jistotu tu vel. 1 taky vezmu :slight_smile:

@vrana já jsem u doktorky taky nic nedostala :frowning2:
27. črc 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda...vy jste toho zase napsali :slight_smile: člověk vůbec nestíhá...
Jinak včera jsme byli s manžou na hobách a pěkně jsem to přehnala.Šli jsme do pěkně strmého kopce,se nedá říct ani šli jak se spíš plazili.... :frowning2: Už nějakou dobu mě pořád tvrdne bříško a teď po tom výšlapu jsem měla k ránu pěkný křeče v břichu.
Magnesko jsem si vzala večer poslední a do lékarny půjdeme až zítra od doktorky,tak snad to nějak přežiju...
Jinak to tvrdnutí se mi moc nezdá,zítra se na to musím zeptat,aby mi na to něco poradila.To magnesko na to nepomáhá...
Jinak jak jste psali o té kosmetice tak ten sebamed je opravdu dobrý.Ségra od narození trpí na takovou tu krupičku po celém těle a nesnese téměř nic jiného.Sebamed ji naprosto vyhovuje.
Od narození až téměř do 9 let :slight_smile:
27. črc 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já právě taky ne, ale mělo by to být i letos. Jeden kufřík u gyndaře a další v porodnici. S malou jsem dostala oba. Byly tam vzorky kosmetiky, nějaké čaje, vitamíny, letáčky, časopisy, docela fajn. Je to škoda :frowning2: U té mojí dr. jsem to ani neviděla.
27. črc 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach A nechceš jí radši zavolat už dneska?
27. črc 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Pokud nezabira magnezko ani lezeni v klidu, tak bych taky volala....
Zrovna tady byla vizita a me taky tvrdne bricho a porad poboliva a to mam magnezko v kapackach. Tak se to doktorum vubec nelibi....
A v prave ledvine mam zanet. Takze min. do pondelka tady budu lezet a pak se uvidi. :-/
27. črc 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
přepsala jsem si poznámky z předporodního kurzu, nejsou to žádné extra novinky, ale spíš takové nejdůležitější shrnutí, tak pokud by měl někdo zájem, mohu poslat do IP nebo emailem :wink:
27. črc 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi ja chciiiiiiii :slight_smile: Dekuji! :wink:
27. črc 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko máš to v IP :slight_smile:
27. črc 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi já taky, prosím, zrovna bojuji s výčitkami svědomí, že nechodím ani nikam cvičit, ani na přípravu k porodu. Budu ráda za nějaké informace. Díky díky.
27. črc 2011 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana odesláno

holky, jen nečekejte nějaké extra informace, určitě už jste tohle všechno slyšely :slight_smile:
27. črc 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi moc děkuji
27. črc 2011 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi já bych chtěla taky :wink: předem děkuji...
27. črc 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach odesláno :slight_smile:
27. črc 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Presne,i manzel pred 3roky platil jen 500kc..ale pokud to stihne tak i presto u porodu bude,strihani pupecniku mu jde dobre :grinning: ....
27. črc 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi děkuji :slight_smile:
27. črc 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek jj i ten náš bude u porodu, si to bez něj neumím představit. Takhle tam má člověk aspoň někoho k sobě. Byla jsem fakt ráda, že u prvního porodu byl.
27. črc 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana
@jimisek
můj manžel nejdřív u porodu být nechtěl, moc jsem ho nutit nechtěla, když tak bych si tam vzala svojí mamku, ale na nátlak okolí (kamarádi a rodina, kdy se všichni divili "Ty nebudeš u porodu? No to já jsem byl a šel bych zase.") řekl, že tam půjde... když o tom tak přemýšlím, jsem ráda, že tam budu mít společnost a někoho, kdo mi pomůže, ale možná, když přijde na samotný porod (vytlačení miminka), tak ho asi na chvilku pošlu pryč, ať počká u toho nahřívacího pultíku, až tam mrňouse přinesou a tam ať se kochá a ať si ho hezky popíše a přijde s ním za mnou :slight_smile:
27. črc 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Já chci taky, předem díky :wink: .
Jinak manžel taky k porodu půjde, ačkoliv se na to moc ze začátku netvářil.
27. črc 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne máš to v IP :slight_smile: já myslím, že manželovi právě v tom rozhodnutí pomohl i ten předporodní kurz, některé věci mu tam sice přišly děsivé, ale když jsme se pak byli podívat na porodních sálech, tak byl v pohodě a řekl, že tam se mnou rád bude
27. črc 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Já prenatalbox dostala, ale nic extra tam nebylo- Jen malé karo, malá lahvička nuk a tuna letáků. Žádné vzorky plenek, kosmetiky, nic takového.
ad pleny: Na začátek koupím 1 balík newborn a pak mám v plánu látkovat, tak doufám, že mi to vydrží :slight_smile:
@spaghi Můžu taky poprosit o ta moudra z předporodního kurzu :slight_smile: Díky moc!
Jinak za nadstandard se mi platit nechce a manžel u porodu... zpočátku jsem nechtěla ani já, ani on.. teď by celkem šel, ale zase nevím, jestli je nutné, aby viděl všechno... Ale zase bych byla ráda, aby byl s malým na ty procedury typu mytí, vážení... No uvidíme, jak to nakonec dopadne
27. črc 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Díky. No, manžel by stejně bohužel neměl na ten kurz čas. Musí být v práci dost časově flexibilní. A už se rozhodl, že k porodu půjde. Minimálně jako podpora si myslím, že je to super. A pak si ohlídá malou, aby nám ji náhodou nevyměnili :grinning:. A taky tam nechci být sama, vždyť jsme ji vyrobili oba dva, tak ať jsme oba dva u toho až do konce :grinning: .
27. črc 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se přidávám do klubu vzorkařek :grinning: Mám DVD se cvičením a vzorky Sebamed :slight_smile: Kosmetiku pro malou mám veškerou nakoupenou Niveu, tak doufám, že bude vyhovovat, já miluju tu vůni - prostě miminkovská :dizzy_face:
27. črc 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi můžu taky moc poprosit o ty poznámky :slight_smile:
27. črc 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi A at si veme fotak nebo kameru,muj manzel tam malou natacel celou domu osetrovani,myslim u toho pultiku a je to nadherna pamatka,kdyz si to obcas pustim tak mam na krajicku.Urcite je lepsi kdyz tam clovek nekoho ma,ikdyz ho moc pri tech bolestech pak nevnimas,ale to jak jste spolu pak vsichni tri,no nejde to ani popsat :slight_smile: ,je to krasny..Pleny 1.mam koupeny jen jedny a 2krat dvojky..jinak kupuju uz trojky,ty 1 a 2 se daji vzdycky dokoupit.
@vrana i ja byla rada,ze tam byl,ale pecka byla jak sem si nechala dat epidural,tak jak nic necitis a nez zacnes rodit,tak mi to prislo jako vcenost a muz tam mel noviny,cetl si a byl uplne v klidu a rika,to je nuda :grinning: ,ale pak si to uzil...Jo jinak ja zadny balicek nedostala..
27. črc 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek díky za info, no hlavně aby měl v tom foťáku plný baterky a volnou kartu :grinning:
on je manžel trochu vtipálek, tak se na kurzu ptal PA, jestli na té přípravně nemají náhodou TV, kde bychom když tak mohli sledovat ČT4, on se z toho sportu jednou zblázní...
27. črc 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 máš to tam :slight_smile:
27. črc 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek