• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vrana to máš pravdu, miminka rostou pěkně rychle, jsem nechápala jak na tom scren.ultrazvuku je už tak všechno pěkně vidět, profil obličeje, žebra, nožicky, ručičky, mozkové komory...a další....jak za pár týdnů a to že jsme fakt ještě docela na začátku, jak už ten malinkatej človíček je pěkně vyvinutej. To je fakt úžasný a takhle mi ještě ani moc nepřijde, že ho v břiše mám, jak to ještě není to klasický těhu bříško. :slight_smile: Jen ať manžel jde taky, ono i pro toho chlapa to je zážitek a že to je pravda! :wink:
26. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím tak dr. mi posunul termín porodu už na 25.10. z 28.10 tak uvidíme kdy to bude. Mám už i fotečku :grinning: žádanku na ten scren nemám tady u nás v Kostelci je to soukromé tak prý si na to nehrajou. tak to zaplatíme co by člověk pro mimi neudělal že. tak papa a hezký den.
28. bře 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka Gratuluji a ty penízky bych za to určitě taky dala :slight_smile: Na tom se nešetří....a kdy tam jdeš? Já už teď v pátek 1.4 a moc se těším až ho pořádně uvidím :slight_smile:
28. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem si dneska volala na vysledky v 12tt mi brali krev na vyvojove vady a cukrovku tak vsechno ok:slight_smile:14 dubna jdu na ty velky odbery a 18 dubna jdu na ultrazvuk tak by mozna uz mohlo byt videt co to bude jsem napjata jestli se povedla holka
28. bře 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte něco na čem ujíždíte ? myslím v jídle...Já rozhodně sladký :unamused: jsem zvědavá jak budu tímhle tempem vypadat...dneska už od rána jsem měla nesnesitelnou chuť na chlebík s máslem a marmeládkou, přišla jsem domů z práce a padli do mě 4 kousky :grinning:
28. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak už mám taky termín na screening, jdu příští úterý, na odběrech jsem byla teď v pátek, tak snad to bude ok.

@kajulka001 gratuluju k dobrým výsledkům
28. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 jěště nevím musím se objednat.Já zatím nic. Tak normálně. Jen mi nechutná kafe. :frowning2:
@kajulka001 také gratuluji k výsledků.
Tak se všechny opatrujte ať vám výsledky dobře dopadnou.A jěště jsem se chtěla zeptat co berete za vitamíny ta mamavit?Něco si musím koupit a nevím co.Díky hezký den.Bude krásně užívejte sluníčka.
29. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem objednaná na ten screening 15.4. v 11:15 hodin to budou nervy. Hlavně aby bylo všechno v pořádku.
29. bře 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu na screening 14.4. na 8 hod. Sestřička prý ať dojdu na půl sedmou. Jsem jí musela vysvětlit, že musím ještě udat dítě na hlídání, tak mi to posunula na 8, ale prý je možné že si ještě počkám. Já sice žádanku mám, ale platit to budu stejně. Holky a nomálně mi od čtvrtka tvrdne břicho :astonished: Naštěstí to není moc často.
29. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 ahojky, tak to taky gratuluju k dobrým výsledkům, ja zatím na výsledky krve čekám a asi tam ve čtvrtek taky zavolám, nevydržela bych to až na další kontr. k dr. Na další odběry jdu taky mezi 13.-27.4., že v tyhle dny můžu přijít kdykoliv. Jo a dneska jsem byla na sociálce a taky se ptala na ten tříletý rodičák, jak jsme se o tom jednou už tady bavily a taky mi řekla, že to jde na jeden den převést na manžela. Tak jsem ještě běžela do práce a šéf mi slíbil, že mi vyhoví, že zase jako nastoupím a půjdu hned na nemocenskou, čím budu splňovat podmínky a budu si moct vybrat tříletou. Šéf chce totiž s firmou skončit a nevěděla jsem kdy, tak mi řekl, že to ještě takhle půjde, tak jsem si docela i oddychla. :slight_smile:
29. bře 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 neboj, jestli ujíždíš na chlebu s máslem a marmeládou, tak já na stejný kombinaci, akorát s rohlíkem. :slight_smile: Ale jinak ujíždím co se týká jídla na všem. Jelikož mi nebylo nijak špatně, tak bych zase spíš jenom něco futrovala a už si říkám, že bych se mohla krotit. :grinning: :grinning:
29. bře 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek :grinning: :grinning: Tak to mě taky špatně nebylo a sladký u mě vede jednoznačně. Buď bych pořád jedla nebo spala :slight_smile:
29. bře 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 :slight_smile:, tak to já ani nevím co u mě vede, protože s chutí bych si dala maso a koblihu s marmeládou bych poslala za ním. :grinning:
30. bře 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já mám sreening úspěšně za sebou a prý se ještě uvidí jaké budou testy ve 20 týdnu.
Miminko se dneska pěkně mrskalo a tak jsem moc spokojená,když vím že hezky roste. Termín porodu se posunul na 8.10. ale to se ještě několikrát změní tak jak minulé těhotenství.
Jinak já mám hroznou chuť na maso a sladké naopak nemusím vůbec.
30. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisidani Super, gratuluji :slight_smile: My máme termín 9.10., ale taky to bude určitě jinak :slight_smile: Jsem na ten screening moc zvědavá, mě to čeká už v pátek a s tím jídlem, jsem to měla před těhotenstvím úplně stejně jako ty teď - jelo mi spíš maso, ale teď se to pěkně otočilo :grinning:
30. bře 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 ten ultazvuk je supr, vidíš hezky skoro každou částičku miminka, včetně kostiček.
Akorát jsem potom trnula, než tam sestřička s doktorem zadali data které zjískali a vyhodnotili výsledek. U mě byl ještě problém s nepravidelnou menstruací tak to museli počítat.
Bývá ti špatně?
30. bře 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisidani :slight_smile: Tak to se moc těším až to uvidím, určitě to bude super zážitek. Špatně mi vůbec není,akorát když mám hlad :grinning: a brali ti i krev? každá mamina tady píše, že byla nejdřív na odběrech a pak na ultrazvuku, ale mě bral krev jen na gyndě, jak se dělají ty základní odběry - hiv, syfilis, játra.... Když jsem se objednávala na ten screening tak jdu rovnou na ultrazvuk, tak jsem z toho blázen :confused: Jinak na jednu stranu mám strach aby bylo všechno v pořádku :pensive: .... Moc ti gratuluju k dobrému výsledku :slight_smile:
30. bře 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisidani tak to je super ze testy ok ja mam pocit ze jsem citila 2 male kopanecky u malyho jsem je citila v 17tt a ted mam pocit ze byli 2 malinke ted
30. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyy,konecne mi zase zacina chutnat:slight_smile:13 tyden zacal a s nim SNAD koonci nevolnosti:slight_smile:Mam porad hlad,ale kdyz zacnu neco jist moc toho do sebe nenacpu. :slight_smile:
31. bře 2011 v 05:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka takže už nemáme stejný termín jo :wink: :wink: já už bych to chtěla mít zasebou \ mít toho drobečka u sebe.
Holky když to tady čtu tak máte všechny pěkné chutě, já teda neee spíš naopak. Mám, ale jinej problém prvně jsem spala pořád a teď v poslední době nemůžu v noci spát :frowning2:
31. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem se holky ptala jak je to u nás s tím screening. Tak mi sestřička říkala, že jak si půjdu pro těh. průkazku tak mi udělají l. UZV- l. screening automaticky. jsem ráda, že se nemusím nikam objednávat. :wink:
31. bře 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Já jdu taky rovnou na UZV, ale předpokládám, že mi zároveň vezmou krev a výsledky prý ten doktor pak posílá mailem. Jen si na ně budu muset chvíli počkat :slight_smile:
31. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 :slight_smile: Děkuji taky mě to napadlo, ale jen mi bylo divný, že všichni chodí nejdřív na krev a pak na UZV :slight_smile:
31. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 mi brali krev už před 14 dny na ten základní rozbor a teď ve středu mi dělal můj doktor sreening i vyhodnocení sám nikde to neposílal a tak jsem to věděla během pár minut.
Příště mi mají taky brát krev na další rozbor. A to všechno se děje u mého gynekologa.
1. dub 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj prisla jsem jen rychle pozdravit, odskakuju od psani diplomky, tak se tady do toho radeji nechci moc zacitat :grinning:
Pristi tyden jdeme na NTcko, tak se moc, moc tesim. Budeme uz 13+2, tak si myslim, ze by mohl dr. uz i videt, jestli to bude kluk nebo holka :grinning: Bude nam delat i geneticky screening na srusty prstu, co ma v rodine tchan, takze to by bylo, aby se tam nekde do cesty nepripletl i vyhled mezi nozky.
Jinak se citim naprosto skvele, zadne nevolnosti, uz ani moc nejake chute nebo unava, takze si to zatim fakt moc uzivam. Nekde jsem cetla, ze nevolnosti dost ovlivnuje psychika a kdyz to srovnam s prvnim tehu, tak mam dojem, ze u me to teda plati na 100% :dizzy_face: V tuto dobu jsem pri dcerce jeste chodila do prace, byla vecne unavena a trpela nechutenstvim. Tak doufam, ze mi takhle skvele uz bude nejmin az do konce :grinning: :grinning:
@gretuschka taky jsem musela pri prvnim jist jen po malych porcich, mela jsem furt hlad (oci by jedly) a pak jsem toho stejne moc nesnedla, zhubla jsem ze zacatku 4kg :sweat_smile:
1. dub 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si nekdo pripadate tak netehotne jako ja? :grinning: :sweat_smile: Kdyby mi dr. na kontrole mimco neukazal, tak o nem snad ani nevim :grinning: :grinning: Jediny, ceho jsem si teda vsimla je, ze citim malicko, jak mi povoluji vazy v trislech a v podbrisku, to jsem citila i pri prvnim tehu, ale teda o dost vic... ted uz asi telo vi co a jak a hlavne se to asi jeste ani vsechno nevratilo do puvodniho stavu po porodu :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidie jj, to máme stejný pocity, kdybych mimi neviděla na ulr., tak mi to taky nepřijde, že jsem těhu. :slight_smile: Prostě se i na to velky břicho a kopance těším! :grinning: S vazama v trislech a v podbřišku to mám taky stejný, když třeba rychleji vstanu, tak mě tam pěkně pííchne a zabolí, ale taky si tohle moc dobře pamatuju z předchozích těhotenstvích, takže vím, že nemuím plašit. :grinning:
1. dub 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy tak screening mám úspěšně za sebou :slight_smile: Musím říct, že to byl pro nás oba překrásný zážitek :slight_smile: Podle ultrazvuku by mělo být vše v pořádku a krev mi nabírali až v ordinaci, tak výsledky budu vědět až za 10 - 14 dní. Bylo krásně vidět srdíčko a největší zážitek jsme měli z toho jak ten prcek měl překřížený nožičky, vypadalo to hrozně srandovně a pobavilo to i paní doktorku :grinning: Jediný co mě mrzí je, že jsem trdlo a zapoměla jsem si říct o fotečku :frowning2: Byli jsme tak nadšený, že nás to ani nenapadlo, příště si dám pozor a budu to hlásit už ve dveřích :grinning:
2. dub 2011 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidie Taky si připadám netěhotně :grinning: Jen mám často hlad a jsem víc unavená, ale jinak vůbec nic , kdyby mi toho prcka dneska tak krásně neukázali asi by mi to ještě furt nedocvaklo.... :grinning: :grinning:
2. dub 2011 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek