• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@gretuschka Já teda nijak plačtivá nejsem. Stalo se mi to všehovšudy jednou, a to ještě kvůli malé, že zlobila, já se zlobila na ni a pak jsme bulely obě. Ale jinak fakt ne. To horší to bude po porodu. I když doufám, že s druhým to bude taky jiný, že na to tak nějak nebudu mít čas. Strie jsou hnus, ale taky mám pocit, že krémy jsou naprd, pokud k tomu člověk má předpoklady, tak se prostě udělají, ať mažeš od rána do večera. S malou se mi udělaly ke konci, tak jsem zvědavá, jestli už je o břicho vytažený a bude to ok, nebo jestli přibudou další. Kéž by ne :frowning2:
8. srp 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gretuschka - já teda plačka nějak extra nejsem, spíš jen v takových těch vypjatějších situacích, nesnesu v těhu, když se s M. nepohodneme, to pak brečím, nebo mi stejně jako @vrana přijde líto, když třeba Lukáš provokuje, já vybouchnu a on se pak omlouvá,...tak to ořvu...ale jinak ne. Ale teď poslední asi tři dny mám taky nějakou depku, blbou náladu, nic se mi nechce, není mi nijak moc dobře a tak celkově se cítím pod psa...ono tomu 100% u mě hodně přispívá i počasí, tady je fakt děsně hnusně - dusno jak v peci a furt pod mrakem, sluníčko už ani nevím, jak vypadá, do toho každý den prší, takže se nedá ani moc jít ven a něco podniknout...tak je to takový na houby...
8. srp 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana No mně připadal celkem dlouhý, ale nevím, jaké na něj máš místo. Každopádně je to důvod proč jet do Ikey :sunglasses:
8. srp 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Píšou tam že má metr, tak jsem si poměřila tu stěnu kde by visel a je to akorát, tak možná by to šlo... Určitě se tam chystáme. Chci nějaké drobnosti pro prcka, potřebuju ramínka a tak, takže to určitě omrknu. Moc díky za tip.
8. srp 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana No tak jestli na to máš místo, tak proč ne. A jestli by teda odpovídal tvým požadavkům. Já jezdím na Čerňák a tam ho mají dole v doplňcích, myslím, že u věcí do koupelny. Ze stejného materiálu mají i takové ty různé košíky do koupelny.
8. srp 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa jj taky jezdíme na Čerňák, tak kouknu. Podle obrázku vypadá dobře. Nepotřebuju žádný pomalovaný opičárny :slight_smile: Hlavní je, aby byl praktickej. Musím se tam brzy podívat. :wink:
8. srp 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja placiva docela jsem,ale asi hlavne proto,ze jsem sama v Praze a manzel je v Budejkach a vidime se tak jeden den v tydnu,musim to,ale nejak prezit,nez nam tam najde nejaky to bydleni.A to rano vstanu a uz mam depky a blbou naladu a chudak moje Andy,to me pak vytoci i naprosta hovadina.Jinak ja na cernak jezdim hooodne casto :slight_smile: ,zrovna dneska jsem tam byla neco nakupovat,malou tam davam do koutku,kde to miluje a ja mam klid :wink: a ta je rada,ze neni jen s mamou :grinning: .Me brisko jeste nepraska,ale svedi me teda hodne,takze mazu,mazu,ale je pravda,ze u nas popraskane brisko nemela ani moje mamca,ale jeste me ceka nejaky ten mesic a brisko mam uz vetsi nez jsem mela u Andy.
8. srp 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Jé už ti ji do toho koutku v Ikee vezmou? Já myslela že je až pro starší. A není jí tam smutno? Taky bysme to mohli někdy vyzkoušet, ale kdyby tam měla někoho koho zná z dětí, tak by to bylo v pohodě, mezi cizí to nevím nevím no. Budu to muset někdy vyzkoušet. A že to na tebe padá když jsi sama doma to chápu, to bych byla nejen plačtivá, ale pravděpodobně by mi i šiblo a dítě by mě nesnášelo. To jsi dobrá. Snad brzy manžel najde nějaké to pěkné bydlení a postěhujete se :slight_smile:
8. srp 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek - taky myslím, že jsi šikula, že to zvládáš sama bez manžela (jasně, že nemáš na výběr, musíš, ale i tak:wink:).

Mě teda břicho ani nesvědí, ani zatím nepopraskalo...nepraskalo mi ani u Lukáše, mazala jsem celkem pravidelně, teď taky mažu, sem tam některý den teda vynechám, ale většinou máznu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne tentokrát...břicho mám teď asi menší, než u Lukáše, ale moc to neposoudím...
8. srp 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem schválně kouknula...takže porovnání z 31+0tt z prvního těhu (v ručníku) a teď (akorát teda z prvního těhu foceno večer, druhý je ráno), tak bych řekla, že je to tak nastejno, ono mi teď to bříško večer leze víc než přes den...
8. srp 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Ja ji davam do koutku v nakupnim centru a tam mi ji pohlidaji,ikdyz ji nejsou tri,a smutno ji tam neni,ona je docela samostatna a hraje si sama a nebo pak chodi za detma a otravuje je :grinning: .
@petapete Me svedi a slysela jsem,ze kdyz to je casty tak te ma lekarka poslat na jaterky,ze muze byt problem tam.No a verte,ze mi sibe a jak pred tydnem porad prselo,tak to bylo doma neco a jak doma tata neni,tak mala me pekne zkousi a ja mam co delat abych se udrzela a pak mluvim na brisko a uklidnuju zase Filipka,ze jeho se to netyka,ze sestricka zlobi :slight_smile:,protoze jak slysi,ze sem zvysila hlas a nebo,ze Andy breci,tak me pekne kope :grinning: ..
8. srp 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Tak jak si zabalena v rucniku,tam mas urcite vetsi brisko ,nez na druhy fotce..Ale krasny :wink: ..
8. srp 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek jestli te svedi hodne tak si zajdi k doktorce ja ty jaterni testy mam spatny a telo fakt svedi :frowning2: oni to muis hlidat vysoky jaterni testy ohrozuji pak i mimco :frowning2:
8. srp 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek juu koukam ze se budes stehovat do Budejic uz vite kdy asi??myslim tim jestli jeste pred porodem jestli by jsi rodila uz tady
8. srp 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete se mnou to pocasi taky pekne mava, chvili lije, chvili horko k zalhnuti a tlak ovzdusi lita nahoru dolu. Chvilema se pristihnu, ze uz jsem protivna sama sobe a cokolada v nedohlednu :angry: Chtelo by to aspon tri dny stalyho pocasi.
8. srp 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Svedime,ale ne zas tak hodne,ale urcite to doktorce reknu..Prosim te,ja doufam,ze to stehovani bude driv nez porodim,musim tam sehnat doktory pro deti v miste bydliste,tak doufam,ze uz neco manzel vybere,a
pokud to stihnu tak rodit bych chtela tady v Praze a nebo pak Jinri.Hradci.. A ty pochazis z Budejovic?
8. srp 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek z budejic primo ne ale tam bych rozhodne nerodila urcite krumlov sice neni tak moderni ale pristup v budejicich je silenej a to budete bydlet nekde kolem jindrichova hradce ze chces rodit tam?
8. srp 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí

Bydlet budem primo v Budejkach,ale prave,ze jsem slysela,ze porodnice v Bud,je hrozna,tak kdyz me to tam chytne chci do Hradce,pokud to stihnem :slight_smile: ...
8. srp 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Tak to určitě někdy zkusíme, já právě myslela že je to až pro větší. :slight_smile:

Bříško mě taky s malou svědělo, ale nijak dramaticky. Teď je to zatím dobrý. Na krevních testech, včetně jaterek, jsem byla shodou okolností dneska, tak snad to bude ok.

Jinak změny počasí, to je děs. Ale paradoxně mi vůbec nevadí, že je přes prázdniny tak hnusně. Hezký počasí jsem si užila ještě v příznivém stádiu těhu a kdyby od teď chtělo být kolem 20° až do porodu, vůbec bych se nezlobila :grinning: Akorát ten déšť by být nemusel to jo, když, tak jenom v noci nebo večer.
8. srp 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Neznáš z Budějek náhodou holky z koníka Kamilu, Leu a Janu V.? :grinning:
8. srp 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Bříško máš krásný malinkatý, to moje je tak dvojnásobný :zipper_mouth: Ale i v netěhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete máš maličkatý, hezký bříško :wink:

holky nestrašte, budu rodit v ČB, myslím že ta porodnice není tak strašná, jen některý ženský jsou moc náročný.... mno uvidíme, jak budu mluvit po porodu :wink:
8. srp 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana jee to fakt neznam :frowning2: nejsem primo z budejic...
8. srp 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek a do krumlova se ti nechce ja tam ted lezela s tema testama jaternina neni to zadna novota ale na tom 6nedeli a na porodnich salech kam jsem chodila na monitory fakt super
8. srp 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn ja te nechci strasit kazda jsem jina a kzde sedne neco jinyho ale jak jsem ted lezela na tom porodnim v krumlove prijali tam pani co mela jit na vyvolavacku protoze uz dlouho prenasela a v budejicich silenej pristup doktorka ji proste poslala at jde domu a v krumlove zacli hned vyvolavat rikala ze je tam hroznej prsitup a uz jsem to slysela od vice lidi ono krumlov jako takova nemocnice taky nema moc dobrou povest ale ta porodnice se tam zlepsila ja chci rodit tam i kdyz to vypada ze jestli budu rodit driv tak budu muset spis do budejic
8. srp 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 já jsem na Krumlov slyšela jenom chválu, ale chci rodit v ČB.... slyšela jsem taky na ČB hodně kritiky,ale na druhou stranu jsem četla recenze a kupodivu jsem našla mnohem víc pozitivních než negativních, tak nevim :unamused:
8. srp 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn uvidis sama dokud nezkusis nemuzes vedet ze....ale snad se ti tam bude rodut dobre a kdyby doslo na vyhruzky lekaru a ja skrz jaterky musela rodit driv tak me urcite poslou do budejic dala bych info ale ja doufam ze rodit budu az v rijnu a v krumlove :grinning:
8. srp 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek - u těch jateráků - určitě je dobrý to zmínit a prověřit, ale to by tě mělo spíš svědit celý tělo, kamarádka s tím měla problém (i museli nakonec vyvolávat porod) a říkala, že ji svědily hlavně končetiny...

a k těm hormonům - tak u nás právě v podvečer proběhlo děsný slzavý údolí, nějak to na mě všechno padlo - M. mi něco hnusně řekl (teda on to neřekl hnusně, prý normálně, ale mě to přišlo hnusně, pak nadával, že nevycházíme s penězma (já to vzala jako kritiku mě, protože "držím kasu" já,tak mi to přišlo líto, do toho jsem prostě neustála ten stres z diety, cukrovky, strachu, aby to neubližovalo medvíděti a už jsem řvala...a nebyla k zastavení...asi hodinu fakt záchvat pláče, neutěšitelný, do toho Lukášek "maminko, proč jsi smutná, proč pláčeš, zlobí tě tatínek nebo co? Schválně, jestli tě tohle rozesměje..." a začal na mě dělat opičinky, tak jsem řvala ještě víc, že ho to trápí...no děs :zipper_mouth: . Pak mi teda M. natočil vanu, udělal tam asi tunu pěny, já tam vlezla, Lukáš hned musel za mnou, tak jsme po sobě foukali pěnou, zabordelili celou koupelnu a už jsem spokojenější, prostě to zas muselo po čase a na čas ven...
8. srp 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 A Krumlov je jak daleko od Budejek?
@vrana Jo presne,ted tech 20stupnu je idealni,ty vedra mi na zacatku stacila a jelikoz jsem ted zacala otekat,tak mi to slunicko moc dobre nedela,jen ty lijaky :unamused: .Jinak ten koutek je hezkej a docela prostornej..
8. srp 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn - ono mě přijde, že se fakt nedá vybírat porodnici podle "referencí" ostatních rodiček, protože nikde se nezavděčí všem a na každou porodnici bude skupina "zkušených" děsně nadávat, druhá skupina ji do krve bránit...Stejně tak se nedá spoléhat na perfektní přístup zdravotníků/personálu, protože na blbce můžeš prostě narazit kdekoli a kdykoli..ono kolikrát stačí, aby na personál před tebou byl někdo nabroušený a už jsou naštvaní a můžou to dát "sežrat"...holt prostě je to o štěstí a o tom, jak to komu sedne...hlavně taky si myslím, že pokud bude člověk rodit bez komplikací a v pohodě, tak bude spokojený víceméně všude (teda krom vyloženě problémových typů, co prostě nebudou spokojený nikdy a nikde...), horší je to pak pokud jsou komplikace a to stejně dopředu nikterak neodhadneš....
8. srp 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek