• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@petapete jj naprostej souhlas. Jako určitě jsou porodnice, o které by si člověk neopřel ani kolo, ale ve většině případů jde o subjektivní názor rodiček a ten je fakt strašně zavádějící
8. srp 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete ja mam jaterni testy spatny a svedi me dost i bricho to zaclo jako prvni pak hodne nohy a ruce jak rikas ale jak kdy nekdy se muzu doskrabat az do krve prave jestli se to nezlepsi taky me vyvolaji porod
8. srp 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek 25km asi tak pul hodky z budejic do krumlova myslim si ze bliz nez do hradce :wink:
8. srp 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večír:slight_smile:

Dočetla jsem vás a jsem ráda, že hormony takhle necvičí jen se mnou. Už abych porodila, kolikrát nemůžu vydržet sama se sebou a co pak má dělat prcek nebo manžel, že? :sweat_smile:
A děkuju bohu, že letošní léto není moc teplý, kdyby letos mělo být co loni, tak asi zešílím. Otýkám i takhle, natož pak když se trochu oteplí. A déšť mám ráda, jen teď se bojím, abych zbytečně neprochladla nebo nenastydla, takže v dešti moc netrajdáme.
Zítra ráno jedeme s dědečkem na houby, snad nám bude počasí přát a nebude lejt a hlavně abysme něco našli. Miluju je sbírat, ovšem pak je čistit už fakt né.
@jmisek Teda obdivuju tě, jak zvládáš být pořád sama. Mě to čeká týden na přelomu srpna a září a už teď se toho děsím. Původně měla mít moje mamina dovolenou, tak jsem si říkala fajn, na chvíli si malýho vezmou, odpočínu si a ejhle - dneska se dozvěděla, že 30. srpna nastupuje na operaci, v ten samý den odjíždí muž pryč, takže tady budu sama samička. V takových chvílích si říkám, proč máme tak velký barák a nemůžeme bydlet v klasickým bytě 3+1....

A začínám se sledovat a drbat, to zase bude věc pro mojí psychiku :grinning: Nicméně jaterní testy mě čekají příští týden, tož snad to bude ok.
8. srp 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gretuschka no to znám, já už tu brečim z tech krabic co nemuzu vyrovnat dokud není deska, nepřichystáno nic a čas se krátí a nebréééč tady stojek 70-80litr . Nebo o jaký váze mluvíš za 60?

@jimisek tak at brzo najdete , stehování je náročný mě desí že ty krabice snadnestihnu vyrovnat a to je už nemusím nikam přemisťovat natož ještě stěhovat

hehe já se drbu taky, ale totálně sežraná od komárů z lesa :D at vám dopadnou testy dobře, já jdu zítra na UTZ tak se těším
9. srp 2011 v 01:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, tak hlásím, že jsem kočár seštelovala, jsem skoro nemohla dospat :grinning: Tak dávám fotečky... Sporťák je náš původní, dokoupili jsme korbu a autosedačku a je to paráda. Časem to ještě přeperu a hotovo.
9. srp 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrana Jéé, krásnej kočárek. Tiše závidím. Já pořád nejsem rozhodnutá, co koupit. Ale hlavně musím změřit, jak velkej máme výtah, abych se tam s ním vešla. Možná, že pak ani nebude z čeho vybírat, páč mi ty dveře přijdou děsně malý... Jinak mě napadlo, že bychsi koupila nějaký hluboký v bazaru a spíš pak investovala do nějakého sporťáku. Přeci jenom ten hluboký je celkem na chvíli a tahat se pak s těžkou sportovní trojkombinací... nevim nevim... Proč to tak letí???
9. srp 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak cukrovku sice taky nemám, ale mám zakázáno jíst sladké, hlavně sušenky, páč mi to dělá nějkou neplechu a mohla bych zkolabovat. Měřili mě na lačno 4,6 a po 2 hodinách by to prý mělo být o něco málo vyšší než nalačno a já spadla na 2,39. Tak jsem omezila sladké, snažím se jíst každé 2 hodiny malé porce, jak mi doporučili, a zatím to nese ovoce. Od minulé poradny jsem nic nepřibrala (předtím jsem měla nahoře 3,5 kg za 3 týdny :sweat_smile: ). Hurááá.
9. srp 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...včera jsme Márince smanžílkem sestavili první postýlku...dnes se vrhnem na druhou...
dám sem fotečky..
Jinak dnes končím 7. měsíc..to je mazec jak se to rychle rozjelo.. :grinning:
9. srp 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Hele hrozně záleží co za kočárek si vybereš. Tohle je trojkombinace a je naprosto parádní v tom, že samotná konstrukce má jen 8 kg a nandavání a sundavání korby a autosedačky je jedním cvaknutím, doslova. Janečko je fakt můj miláček a nedám na něj dopustit. Používala jsem na malou nejdřív sporťák a právě proto, že jsem s ním byla tolik spokojená, tak jsem dokupovala ostatní věci. Jinak já jem teda zastánce "jetého" kočárku, protože ty prachy, co stojí nový, to je teda hnus. Takže my jsme kupovali ten sporťák za 3900 a teď tu autosedačku s korbou dohromady za 4800. Což vzhledem k tomu, že nová trojkombinace vyjde na 20 a víc, je myslím super a těm věcem nic není. Dokonce autosedačka byla ještě originál zabalená a s hlubokou korbou mimi nic neprovede. Za nový kočár bych koupila tak leda golfky, protože tam narazit na nerozviklané a nezrasené je celkem kumšt. Tak držím palce ať vybereš něco hezkého. Máš nějaké favority?
9. srp 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Postýlka pěkná a jak to myslíš první postýlku a druhou postýlku???
9. srp 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana no budeme mít dvě..jednu v obývacím pokoji a tuhle v pokojíčku..tahle je na noční spinkání..ta druhá bude na denní odpočinek...abych nelítala stále přes celý dům do pokoje, budeme ji mít takhle stále na blýzku... tu druhou doděláme dnes...
9. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo. My jsme s malou postýlku přenášeli, ale byl to opruz. Tentokrát budu mít od kamarádky půjčený košík.
9. srp 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Kocarej je nadhernej,Janecka jsou nej,nej :slight_smile: ..Ja ho mam taky jen kolekci 2008,ale taky je porad paradni,ale zavidim ten novy :wink: ....
9. srp 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prvni varka na mimi vyprana a vyzehlena,ted peru dalsi a zitra dalsi,uf :slight_smile: ..Holky kdy si asi tak budete pripravovat veci do porodnice??..
9. srp 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek počkám ještě tak 2. týdny maximálně 3 týdny..a pak si nějaké ty základní věci už nachystám..člověk nikdy neví, co se přihodí... moje mamka říká, že jsme blázen, že mám vše zbytečně brzy přichystané..my si to s manžel nemyslíme..ba naopak jsme moc raáda, že mám už všechny pidivěcičky nachytané, pěkně vyprané, vyžehlené..představ, že bych to dělala teď mě děsí..měla jsme toho hrozně moc...jsem ráda, že jsem to udělal v době kdy mě bylo ještě ok..téměř nic..teď už mě jakákoliv zátěž unaavuje..takhle jsme si to alespoň pěkně užila...:slight_smile:
9. srp 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Hi hi ale ten náš není nový :grinning: Ten sporťák je snad dokonce 2007, ale nechala jsem mu ušít novou boudu. Korba a autosedačka jsou 2009. Vše je fakt bazarové. Za nové, to bychom se prohnuli :slight_smile:
9. srp 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana také jsme uvažovali o košíčku, ale když jsme viděla jak je malinký, tak jsme si to rozmyslele..navíc kupovali jsme jen jednu postýlku...tu do obýváčku, tahle nastrojená je už po 3 dětech..dostal ji synovec před 9 lety...už má něco za sebou...ale je stále pěkná..
9. srp 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Věci do porodky si připravím tak 35-36.tt, kdyby se něco jó dělo, tak to není problém, že člověk přijde bez všeho, takže to neřeším. Prát se chystám doufám na konci srpna, nejpozději zač. září.
9. srp 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ještě ani neperu, natož připravuju věci do porodnice. Ještě nemáme ani přebalovací pult a spoustu dalších věcí. V pondělí jsem nastoupila na MD, takže se tomu budu věnovat během srpna a září.
@adenka84 No co, taky máme na chalupě postálku starou 20 let a je naprosto normální a funkční :wink:
@vrana pěkný kočárek...to se ti tedy povedl..my si pro kočárek pojedem do 14 dnů..už je objednaný a moc se na něj těšíme...
9. srp 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne žůůaa. tak to ti obdivuji, že jsi se vším vydržela tak dlouho čekat..já se na tu přípravu těšila hned od začátku těhu..co jsme zjistila, že jsem těhu jsem chtěla hned nakupovat..vydržela jsme do 18. týdne..pak už jsem ničemu neodolala..jsem jelítko..já vím, ale když já jsme na tohle tak dlouho čekala..a teď jsem moc ráda, že už je vše hotové..už jen čekat na náš den D a ještě si užít nějaký ten výlet s manžílkem..
9. srp 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Víš, my ještě nemáme ani skříně pro naše věci :grinning: , takže to vyprané by stejně nebylo kam dávat. Přestěhovali jsme se v prosinci a v lednu už jsme čekali naši malou. Byt byl ke kompletní rekonstrukci, takže si to dovedeš představit. Takže my st :grinning: ále ještě rekonstruujeme a dětský pokoj je stále ještě skladiště.
9. srp 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Tak to jsme na tom podobně. My jsme se sice nestěhovali, ale chystáme se teď trošku zrekonstruovat malé pokojík a právě tam uspořádat úložné prostory, aby se do skříní vešly obě děti. Do té doby než to bude hotové, nemá vůbec smysl prát, akorát by se na to prášilo a nebylo by to kam dát.
9. srp 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek - no já myslím, že po porodu může být ještě daleko hůř:grinning:. Já teda u Lukáše měla šestinedělí naprosto pohodový, žádná plačka, pohoda, žádný poporodní blues, pořád jsem jela tak nějak na těch endorfinech z porodu a drželo se mě to dost dlouho:grinning:. TAk doufám v podobný průběh i teď, opak mě děsí:grinning:. Já teda nenatékám vůbec (zatím), ale co mi nedělá fest dobře, tak právě ty letošní dusna - hnusně zamračeno a skoro třicet stupňů, k tomu velká vlhkost...prostě to, co bylo teď v posledních dnech...dnes je teda parádně, polojasno, chladněji, tak pohodička, i jsem podle toho aktivní - hned ráno jsem vytřela celý byt konečně, pak jsme vyrazili na zeleninovou zahrádku, kde jsem dvě hodiny plela, k tomu procházka tam a zpátky...a je mi fááájn :dizzy_face:
9. srp 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že řešíte přípravu věciček pro mimčo, kdy prát apod. ... já teď totálně nestíhám kvůli práci, zítra mě čeká služebka do Brna, v pátek svatba kamarádky... asi to nechám po nástupu na mateřskou, docela se na ní začínám těšit :slight_smile:

holky, jaký máte rozměr postýlky? dostali jsme postýlku od švagrové, chtěla jsem do ní koupit novou matraci a všude mají jen rozměr 60x120 cm, tato postýlka je ale 55x112 cm a kdybych tam tu větší matraci dala, tak už bude hrbolatá, prostě se tam nenarve :frowning2:
9. srp 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi My máme právě tu klasiku, těch 60x120. A koukala jsi někde na netu jestli nemají tu menší matraci? Nebo co tam měla za matraci kamarádka? Tu větší bych tam určitě nervala
9. srp 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi my máme obě postýlky 60x20..takže bohužel stím neporadím...zkusit nějakou speciální prodejnu, kde mají větší výběr matrací a nebo zkus ji najít na netu a objednat..jinak vážně nevím!
9. srp 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana
@adenka84
no ona právě říkala, že je to postýlka z Ikey, ale tu matraci tam nenarveme ani náhodou :frowning2: projížděla jsem internet, ale jiné rozměry jsem nenašla, jen pak ten větší, tuším 70x140 cm
pak mě ještě napadlo koupit tu Ikeáckou molitanovou a prostě kus toho molitanu sežíznout, tak nevím...
9. srp 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek