• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@radus78 -hezký odhad :dizzy_face:. A mě se dia-dieta projevila po zahájení tak, že jsem po pěti týdnech od předchozí poradny měla po deseti dnech diety o 1,2kg míň než posledně:wink:
10. srp 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 @kajulka001 @vercach Díky, jo to já jsem ráda, mě se ty drobnější líbí víc než takový ty "steroidový" 4,5 kg miminka :grinning:. Jinak spodek mě bolí taky, kostrč tedy jen když déle sedím a pak se zvednu, ale ta kost vpředu to je pěkný mazec.
@jimisek Záda mě občas taky berou a taky kyčle, si připadám jak z toho filmu Vesničko má středisková, jak se ptal Hrušínský toho starýho dědy - tak co máš ještě na seznamu, a on říká, no a taky, když se ráno probudím, nemůžu vstát z postele a Hrušínský - no a nakonec vstaneš? A děda - no nakonec jo, Hrušínský - tak buď rád, jsou takový, co nevstanou :grinning: . Takhle jsem se cítila, když jsem měla aktivní RA, to byl taky mazec.
10. srp 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jimisek tak záda, ty mě tedy bolí festovně už nějakou dobu...v noci nevím jak si lehnout...ani přes den ležet nemužu i když bych moc ráda, ale nejde to..bolí mě pak kostrč..nejlépe je mi v sedě...
spodek mě ani nebolí...jen občas mívám dost nepříjemný křeče, ale za chvilinku zase vymizí..včera v noci tedy trvali déle..ale pak jsem to nějak zaspala a bylo to ok..atké mě občas brní na žebrech..máte to také..je dost nepříjemné..nevím jak to uklidnit..není to pálení žáhy..je to brnění fakt hnusný..
10. srp 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Tak to nemám, za to mě pálí žáha a to občas fakt hustě. Dneska naštěstí ne, což musím zaklepat.
10. srp 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz, máte nebo zvažujete některá ten těhotenský podpůrný pás??? Nevíte jestli je to k něčemu? Bolí mě záda v kříži, na levé straně, už fakt fest, kolikrát nemůžu ani chodit jak to bolí. Tak kdyby to mělo pomáhat, tak bych do toho investovala... Ale mám na mysli ty fakt dobré, co stojí třeba 800 nový, ne ty za 300, co jsou estetické..
10. srp 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak mě zase zatím netrápí ta žáha...jen nikdy drobounce, a velmi krátce..ještě jsem, ale nevyhytala po čem..vždy se napijitsudeného mléka a je po všem..nemá tak šanci se rozjet..zkus to také..
10. srp 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo žáha...bude hůř holky, teď jak děti porostou a budou tlačit, tak bude žáha pálit festovně :frowning2:
10. srp 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Hele právě že ten fusak není ve vajíčku, ten se navléká na tu autosedačku, to dítě v něm jakoby zakuklený, ale není v tom oblečený a zapnutý do pásů. Prostě připneš dítě do autosedačky a na autosedačku navlíkneš ten fusak. To jsem teda zvědavá jak se tam dítě bude vejít, myslím normálně bez čehokoliv tlustýho...když píšou že je do 13 kg. Jako že bych chtěla kupovat jiný vajíčko třeba v 5 měsících to fakt neee.
10. srp 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Fůj, to jsem nemohla ani jako dítě a začínat s tím nehodlám. Jsem si dneska něco koupila v lékárně, ale díky za radu.
@vrana No zrovna včera jsem si říkala, že horší už to snad ani být nemůže.
10. srp 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Principielně je to něco takového http://www.spokojeny-nakup.cz/altabebe-zimni-fusak-na-autosedacku-skupiny-0-/ akorát že tuten neznám, ten RC byl fakt kvalita a rozhodně ne za 600. Měla jsem jistotu že malé je v něm fakt teplo.
10. srp 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím jsem dočetla a vím prd, nnulou noc jsme celkem probděla tak odpadávám dřív.
Maruška byla to steroidový miminko s těma svejma 4 kilama,a le za to já nemůžu :D
žáha je brutus vím i po čem mě bere ale stejnak si to capučino nebo Latté čas o času dám.
Mě zatím bolí jen spodek někdy , záda spíš než vstanu ráno, když vytvrdnu v hedný poloze nebo se ve spánku překulim na záda, z tech pak nemužu vstát. Jak se dostanu na nohy tak už dobrý
11. srp 2011 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne :grinning: :grinning: hezký odhad, já bych taky chtěla, aby malá byla po mně, já měla 2,5kg, nechtěli mně prý ani pustit z porodnice :grinning: :grinning: a teď sem to krásné dohnala i přehnala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na měření jdeme za 14 dní, tak sem zvědavá.

Tak já se pořád nemůžu rozhodnout pro kočárek :unamused: líbí se mně dorjan i jedo, no povolám manžela a uvidíme. Budu muset ještě probrat pořádně věcičky a zjistit, jestli tam nějaké malušké vůbec mám.
Holky, jak budete oblékat prcky na cestu s porodnice?
11. srp 2011 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Me teda pri sezeni boli u zeber a to se musim nadechnout a narovnat,jako takovy paleni,ale brneni?no koukam,ze si to spousta znas uziva :grinning: ,je krasny mit pod srdcem mimi,ale obcas uz bych to porodila,nejradsi :wink: ..
@vrana Tak do 13kg tam prcka mit urcite nebudes a ten fuska je uzasnej,to vubec neznam!!
11. srp 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já musím říct, že nějaký těhu-neduhy se mi fakt úspěšně vyhýbají - jako pálení žáhy, nějak víc bolavý záda, nemožnost vstát z postele...to neznám :dizzy_face:. Ale oproti prvnímu těhu je to horší teď s tou cukrovkou - ne, že by mě to nějak omezovalo, to až tak zásadně ne, spíš mi vadí, že se tím trochu stresuju, aby tam mimís měl optimální prostředí, aby tím prostě netrpěl...takže počítám, že nebudu tolik litovat jak u Lukáše, že už půjdu rodit, ale budu za to ráda (u Lukáše bych bývala byla klidně těhotná ještě dalších devět měsíců:grinning:)
11. srp 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky... pálení žáhy zatím neznám, ale v šestým měsíci mě strašně večer pobolíval žaludek a řekla bych že to trošku ustalo. Vůbec jsem si nemohla lehnout na bok, to mě pak hrozně rozbolel, ale teď už můžu. Jinak žádný bolesti nemám.

Prcek se mi tam nějak poslední týden rozpohyboval. Holky to jsou rány a nejčastěji v noci nebo nad ránem když se vrátim ze záchoda. Přes den o něm ani nevim :unamused:
11. srp 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
z porodnice půjdeme v oblečku,viz. níže plus chci koupit ještě mikinku a asi ho zabalíme do deky nebo do fusaku. Mám v plánu kupovat od Emitexu 3v1, kterej je vhodnej i do autosedačky
11. srp 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vrana já ten podpůrný pás (ten pevný) mám doma a ještě jsem ho nepoužila, dostala jsem ho od švagrové a ta říkala, že ho nosila jen poslední týdny, když jí kleslo bříško, protože to prý byl na záda trochu větší nápor, tak nevím
11. srp 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak když probíráte ty neduhy v těhotenství, musím zaklepat, že mě se zatím vše vyhýbá, nevím, jestli je to tak ok, zdá se mi to až podezřelé :slight_smile: nohy neotékají, žáha nepálí, záda nebolí, akorát tenkrát po té horské túře mě bolely kyčle, od té doby nic... pořád se prohlížím, zatím se neobjevily ani žádné strije
11. srp 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek tak me bolel i u malyho jak se to tam roztahuje dokonce mi doktor rekl ze kdyz vstavam tak ne prudce ze by se tam mohlo neco bloknout a mohlo by to bolet jeste vic az do porodu
11. srp 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes je mi hrozně, tentokrát ne fizicky, ale psychicky :frowning2: včera před půlnocí jsme se dozvěděla, že má kamarádka z jiné diskuze ve sobotu potratila dvojčátka..byla ve 22+3 a čekala chlapečky, taktéž po IVF...z ničeho nic jí odtekla plodová voda...lékaři ji nedali téměř na vybranou, prý když si je nechají budou oba kluci těžce postiženi...příčina odtoku plodové vody je neznámá...rozhodla se tedy pro potrat, vyvolali jí porod a ona oba koblížky porodila...hnus.. :frowning2: je mi z toho na nic...
bohužel i to e stává, je to ale moc krutý...když člověk čeká dlouho na miminko apak když to štestí má...vše se rázem rozplyne...chudák holka... :unamused:
11. srp 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn taky to tak mám, přes den o malé ani nevím a ráno a večer pěkně kope, včera sem se na to ptala doktora, je to v pořádku. Malá asi přes den spinká :grinning: :grinning:

11. srp 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 to je hrozné, je mě to moc líto, vím jak to bolí, ne z vlastní zkušenosti, ale v rodině sme taky měli tak smutný případ, akorát ke konci těhu, možná i proto se nějak víc pozoruju jestli se malá hýbe. Je to moc smutné, takové věci by se stávat neměli :frowning2:
11. srp 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn obleček je krásný, asi to tak taky udělám, já jsem úplně bezradná jak takové drobečky oblékat :slight_smile: ten fusak od emitexu je super, taky ho máme :wink:
11. srp 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi na ty večerní kopanečky jsem se také ptala Mudr..prý je to tím, jak ve dne stále něco děláme a pohybujeme se tak je tím ukolébáváme a jim je fajn..kděžto když zalehne do postele a jsme v klidu začnou sebou mnohem více šít...
naše MAruška tedy sebou šije i přes den..právě teď a 106....nikdy mám strach, aby se mi neotočila prdelkou dolů...snad to už nehrozí...
11. srp 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 mně taky říkal, že přes den to nemusím ani cítit, a že stačí víc plodovky a připadá mně, že nekope, ale v klidu, když ležím to pěkně cítím, tak sem ráda.
Já sem mu říkala, že malá je asi lenivější po mně a pořád spinká :grinning: :grinning:
11. srp 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 to je hrozný, nechápu proč se musí někomu stávat takové zlé věci :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. srp 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, doteď jsem vás tady jen tak po očku sledovala, sbírala informace od zkušenějších a teď bych potřebovala poradit. Mám samozřejmě taky termín v říjnu a doteď bylo všechno uplně krásně v pořádku. Nebývalo mi zle prostě vůbec nic. Poslední měsíc jsem jak mátoha. Točí se mi hlava a už se mi dvakrát stalo,že jsem venku omdlela. Naštěstí jsem měla u sebe přítele,ale nedovedu si představit že bych někde odpadla bez něj. Je tohle normální? A co pak budu dělat u porodu když mi stačí že se někdo zmíní o nějakém doktorovi a já už ležím v mdlobách. Mám fakt strašný strach že omdlím na porodním sále a nikdo semnou nic neudělá. Nejspíš vám připadám směšně. Jsem vystrašená prvorodička a navíc strašpitel z veškerých doktorů. Ach jo,jak já to zvládnu. :frowning2:
11. srp 2011 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem blázen, nebo se téma přejmenovalo? :slight_smile:

Zdravím Vás po delší době! Na UTZ ve 30+2 tt jsme měli váhový odhad 1515 g. Věcičky mám prakticky všechny nakoupené ve velikosti 62, ale vzhledem k tomu, že je to několik značek, jsou tam velké velikostní rozdíly. Některé věcičky jsou úplně maličké a jiné dost velké. Plánovala jsem, že jenom sadu do porodnice koupím v 56, ale po Vaší včerejší debatě jsem se rozhodla ještě v 56 nakoupit nějaká bodýčka :slight_smile:

Na dnešní kontrole se ukázalo, že už se malý otočil hlavičkou dolů (ještě před týdnem byl na UTZ koncem pánevním). Ale vzhledem k mému zdravotnímu stavu budu zřejmě rodit císařským řezem.
11. srp 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 chjoo bohužel je takových připadů hodně :(
já když měla to nejtěžšíobdobí, tak jsem vždycky nakoukla na diskuzi BC maminky andělů, to pak všechno je procházka rájem.... tohle by se nemělo stávat.
Maruška je o něsíc dýl a nějak jsme se obešli bez fusaku do vajíčka, toliko času v něm netrávila a hlavně byla fakt teplá zima. K kočáru měla vyteplenou tašku z jinýho kočáru co tam pasovala a stačila. To je fuk, že byla jinýho vzoru a meteriálu, stejnak ji koukala jen hlavička :D uvidíme, pokud nenajde tu tašku kam ji dala po tom co jsem ji vrátila, tak koupime fusak :slight_smile:
11. srp 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek