• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@barbarkaaa budeš rodit v Jičíně?
11. srp 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova ¨no mdloby se pry v tehu vyskytuji, ale i tak bych se stavila u doktorky na kontrolu tlaku a pripadne od nekoho znameho zapujcila tlakomer a obcas se zmerila. Hodne stesti
@spaghi tak ja jsem na tom stejne. Zadnej problem krome cukrovky, ale zase diky te jsem od zacatku tehu pribrala jen 5 kilo :slight_smile:. Takze zitra odjizdime do Jeseniku na dovcu a doufam, ze prijedeme stale dva v jednom :slight_smile:
11. srp 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 - je to hrozný:frowning2:. Jedna netová kamarádka (má profil i tady na koníkovi), má tohle za sebou snad čtyřikrát a mají adoptovanou holčičku...vždy kolem toho 22.-24.tt prostě začne rodit a nikdo to neumí zastavit:frowning2:. Je to tahle holčina: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/maova/
11. srp 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 No jo, fakt jsme se přejmenovaly? Víte někdo, jak se to stalo?
@hankakralikova Asi bych pro jistotu vyrazila k doktorce a nechala si změřit tlak a pořídila si tlakoměr a občas si ho změřila. Mdloby tuším nejsou moc sranda, přeruší se i přísun kyslíku miminku. Pokud plácám blbosti, tak mě někdo opravte.

Jinak my už taky obleček z porodnice máme, teda pokud se narodí kluk, tak půjde chudák celý růžovém. Počítáme s tou holčičkou a teď už se na pohlaví neptám :grinning: . Ale já myslím, že by mu to případně nevadilo :grinning: .

@adenka84 To je fakt hrozný. Vždycky, když si něco takového přečtu, jsm hrozně ráda, že je tento týden už za mnou. A když jsem to četla před tím, vždycky jsem byla v ten týden trochu nervozní.
11. srp 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Neřekla bych že se přeruší přísun kyslíku....Taky jsem několikrát omdlela,naštěstí ještě před těhu.Teď když cítím že to na mě jde tak si rychle sednu nebo aspoň dřepnu klidně na zem.Že omdlíš nepřestáváš dýchat...
Na nízkej tlak nic nedávají,bohužel.Vlastně díky tomu a lehkému špinění na začátku 3 měsíce mi doktorka dala neschopenku.
@hankakralikova musíš se asi víc šetřit a kamkoliv jdeš brát si něco k pití a když ucítíš že se ti dělá zle,tak si hned sedni.Hlavně na nic nečekej.Podle mě není nebezpečný omdlívání jako takové,ale aby si spíš špatně nespadla a tím neublížila miminku.
To je zase můj názor.Možná se taky pletu....
11. srp 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak my to máme stejné, jestli to náhodou bude nakonec kluk, tak bude chodit asi v šatičkách :grinning: :grinning: doufám, že se s holčičkou nespletli :grinning:. Je to smutné, bohužel nikdy nevíme, co se kdy může stát, ale na to se nesmí myslet, jinak by sme se jen pořád trápily.
11. srp 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova určitě bych zašla k dokorovi, může to být opravdu nízkým tlakem, tam ti určitě poradí :wink:
11. srp 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova snaž se hodně pít, klidně si dej i kafčo a řekni to v poradně. Může to být i málo železa,ale když ti udělá krevní obraz, tak by na to měla přijít
11. srp 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky mám nízký tlak, naposled 92/78, dneska jsem sebou mrskla ve vaně .. kávu piju 3x denně, pomáhá mi, když se mi zamotá hlava, tak už si sedám kdekoliv .. dávejte na sebe pozor ..
11. srp 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji moc za rady. Snad už to bude lepší. Do poradny jdu ve středu tak to hned nahlásím. Právě že je u mě blbé to,že jakmile cítím, že je mi na omdlení, tak mi nepomůže klečet, sedět ani nic jiného než jen lehnout si a dát nohy nahoru,takže si dovedete představit jakou šou jsem udělala ve velkém obchodňáku uprostřed dne. Je mi jedno že na mě v tu chvíli všichni hledí. Než abych spadla,tak si lehnu klidně i na schody.
11. srp 2011 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn Ahoj, tak jsem slíbila, že dám vědět, jak jsem dopadla kvůli neschopence. Je to chyba naší účetní, s prominutím je úplně pitomá, nejen že jim napsala špatný datum narození juniora, zároveň jim napsala do žádosti o výplatu nemocenský, že jsem se do práce měla vrátit už 29. 2. 2011, tak jí to vrátili, že je to blbost. No, a ona to opravila na 29.5.2011, i když dítě se narodilo 9.5. a do práce jsem měla jít za dva roky 10.5. Takže nakonec na sociálce byli rádi, že jsem se pídila, už mi to chtěli dneska poslat (jenže by mi proplatili o tři týdny míň a zase bysme to řešili), takže to zase zastavili a budou chtít po účetní to doplnit. jak blb jí zítra do práce budu zase posílat rodnej list prcka.... a to je to hlavní účetní u nás v práci, radši nevidět, když tam přijde audit, tam musí být zoufalej bordel.
11. srp 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ó co to jako je ten název???? Mám půjčený ten pás od kamarádky, je podobné postavy a má M, ale mám pocit, že potřebuju větší, na zádech se to roluje a to není ono. Tak si ho chci někde vyzkoušet v L-ku, jinak se nezdá vůbec špatný.

Vy co nemáte neduhy, si užívejte. Mě kromě těch zad není nic, s malou mě to trápilo až poslední měsíc, za to festovně.

A jako musím vám říct, co se mi dneska stalo, dnes v hračkářství ke mně přišel chlap, tak 55 let a prý že mi jde popřát štěstí, že budu za chvíli rodit.. Tak mu říkám, no za 2 měsíce a on u vytržení, že to není možný, že mám velké břicho... Tak jsem se mu snažila vysvětlit, že to holt možné asi je. A on že je taky z nějakého zdrav. zařízení, ale ne gynekolog a jestli si může tipnout co to bude. No tak říkám pro mě za mě. A on mi začal osahávat břicho! :rolling_eyes: Tak jsem si říkala co to je za chmatáka a nechápala. Pak řekl že tipuje větší holčičku a že mi přeje hodně štěstí. No fakt idiot. Jsem to pak volala manželovi a ten byl běsnej, že kdyby u toho byl, tak mu jednu natáhne :grinning:
11. srp 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dnesni kontrola v poradku,malej ma odhadem 1500kg a 28,5cm,prej je docela velikej,tak my asi pidi vecicky v 50cm potrebovat nebudem :grinning: ..Jinak na nizky tlak trpim taky a i me pomaha kava a hooodne pit..
11. srp 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana tak větší holčička jo? A jak moc větší neříkal??? :grinning: Bych na něj asi hleděla jak na idiota...
11. srp 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana - to je hustý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pán byl asi "nevybouřený":grinning:
11. srp 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam ano v Jičině i když po tom přístupu co tam včera zažila bývalá karádka a spolupracovnice mám zas obavy na koho tam narazím

@hankakralikova suhlas s holkama, zajdi tam

@vrana ježís to je mazec, to byl spíš uchyl

@jimisek @milada2 pěkný kouskové, teda mě uplně děsí, že mě řikal, ty 2 kila a jsme nastejno. :grinning:

a fakt nám to přejmenovali
Jinak muj zubař má do konce srpna dovolenou už od půlky července . Narychlo kvůli razítku mě neveme. Přítelův táta mě procpal ke kamarádovi, je to nejlepší ale skoro nejdražší zubař tady ale tu paseku co mám po předchozím bude dávat měsíc do kupy aby mě tam aspon dal s čistčím srdcem razítko. Chodim tam co 3 měsíce , mám 5 kazu, zanět v zubu a dásních. Hlavně že se mnou byl vždycky za 5 minut hotovej
11. srp 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa tak toho zubaře ti teda nezávidím, mě to čeká v září a že bych tam chodila ráda se říct nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vrana tak to je mazec osahávat cizí ženskou, nějaký divný pán :grinning: :grinning:
@gumidek hm, tak takovou účetní mět, tak to je fakt výhra, no hlavně že ona má svou výplatu každý měsíc na účtě že? By mě zajímalo, za co ji tam platí.
11. srp 2011 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek tak to byla opravdu šikovná paní účetní. V tom případě by snad u nás neměl být problém, máme najatou nějakou účetní firmu, tak snad tomu budou rozumět a budou šikovný.

@vrana tak to je síla :grinning: hele a k čemu je ten pás a jak se nosí? já to slyším prvně.

@clloi já jdu k zubákovi taky v září

holky, nevíte z čeho se vypočítává mateřská? jestli z posledních třech měsíců (to by pro mě znamenalo nemocenskou) nebo posledních třech zaměstnatných měsíců a nebo z posledního roku?
12. srp 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek kolik vážila Andrejka, když se narodila? Kukám, že máme stejný TP a náš prcek vážil v úterý 1630g a Dr. říkal, že je o týden starší ..
@barbarkaaa opravdu v Jcn špatná zkušenost? To mi ani neříkej, rodila jsem tam prvního prcka a naprostá spokojenost ..

já jdu k zubaři myslim 25.8., ale snad bude vše v pohodě, jdeme celá rodinka, chodíme všichni vždy jednou za půl roku ..
12. srp 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska odpol se chystáme do ZOO, tak se těšíme, snad nezmokneme ..
12. srp 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi S kočárkem jsem na tom stejně. Měla jsem zálusk na dorjan, ale @vrana mě nějak nalomila s tím jané... Tak uvidím, třeba to nakonec bude něco úplně jiného :slight_smile:
12. srp 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn Myslím že se to vypočítává rok zpětně....A ta nemocenská se prý do toho nepočítá :slight_smile:
@vrana člověk nikdy neví na jakýho úchyláka narazí....
Mě se stalo na začátku 7 měsíce a to už bylo bříško vidět....zastavilo u mě auto s nějakýma 2 týpkama nevím asi do 30 let.Nejdřív jsem si říkala asi chtějí poradit cestu ale to jsem se spletla.Jeden se mě snažil pozvat na rande.No bylo to něco...Aspoň že jich nebylo víc.Bych měla strach abych došla vůbec domů a to bylo za bílého dne.Jsem si říkala jestli není třeba slepej :grinning: Ale taky nic moc pocit....
Když do oběda vyleze sluníčko jdu kooooonečně prát aspoň 1.várku věciček :slight_smile:
12. srp 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach díky za info :wink:
12. srp 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam Vazila 3100kg a merila 51cm,a to se narodila tyden pred terminem.Manzel je vysoky,tak obe deti budou po nem,ja jsem prcek :slight_smile: ..
12. srp 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj devcata, jak jste si uzily prazdnin :slight_smile:))) Ja jsem konecne doma, jeste vypravim syna na hory s babickou a pak uz budu jen chystat pro miminko. Uz mate vsechno nakoupeno a zacinate prat??? Ja jdu pristi tyden na materskou tak nevim zda to jeste neni brzo, ale zase na druhou stranu se na ty pidi veci desne tesim. :slight_smile:
12. srp 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jeden dotaz, porodime v rijnu, takze kupujete rovnou zimni fusak?
Mate nekdo zkusenosti s fusakem do Bugaboo? Me prijde dost tenky a pochybuji, ze je vhodny v prosinci na hory...nevi, nektera z vas, zda se do BGB (sportovni verze) vejde fusak od Aestetic??
12. srp 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edithn vypočítává se s průměrné hrubé mzdy za rok, nemocenská se do ní nezapočítává :slight_smile:
@mmiirrkkaa jané je krásný, manželovi se líbila ta nová kolekce, než uviděl cenu...23000Kč, málem ho piclo :grinning: Vím, že se dají koupit i v bazaru za dobrou cenu, ale my by sme chtěli nový a nechat i na druhé, pokud se nerozpadne :angry:
@vercach tak kámošku takhle balil chlápek na testu na cukrovku, seděla tam s bříškem a on jí zval na rande :grinning: :grinning: někteří chlapi sou fakt divní :grinning: :grinning: :grinning:
@pavli77 nakoupeno mám jen oblečení, taky sem si říkala, že bych se příští týden pustila do praní, zbytek(kočárek atd.) koupíme v září, manželova sestřenice má obchod s věcma pro mimi, tak tam sjedeme.
@pavli77 já mám koupený zimní fusak od emitexu, a kombinézu, která se dá nosit od listopadu( samozřejmě záleží jak bude zima)
12. srp 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Velikej??? My meli v 31. tydnu na kontrole 1700 g!! Tak teda nevim nevim...
12. srp 2011 ve 12:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika12353 tak to sem teda zvědavá, jak dopadneme my :grinning: na měření jdu za 14 dní :slight_smile:
12. srp 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Mrkni, je to toto http://www.baby-centrum.cz/cz-5-pas-baby-belt-1700.html?ezbozi=1140 a nadzvedne ti bříško a uleví zádům, které mě teda trápí hodně. Koukala jsem tady do diskuze a všechny holky co ho měly si ho moc chválily. Ale chce to určitě vyzkoušet.

Já jdu na utz 22., tak mě nestrašte ty jo. Malá se narodila 41+3 a měla 4080g a 54 cm a přišlo mi to až jéje. Těžší dítě bych fááákt nechtěla. To asi ke konci nebudu jíst vůbec pečivo či co :fearful:

A co to bylo za vykuka to fakt nevím, teď si klepu na čelo, že jsem ho neposlala do háje...
12. srp 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek