• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
My jsme taky po screeningu,vsechno vypada prozatim fajn,uff:slight_smile:
Nase miminko poradne kopalo a hralo si z ruckama az jsem z toho byla v soku.Mame ted 13-5,tak uz nam zacina 2.trimestr,nemuzu se dockat:slight_smile:)) :slight_smile: Na mne to teda jde videt poradne,i doktorka koukala,ze to vypada na 5.mesic,no,ale je tam opravdu jen jedno:slight_smile:
3. dub 2011 v 05:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Ja jsem na tom stejne,sladky,nejlepe zmrzlina ci cokolada a spanek,snad uz se ted zacnu zvedat z gauce:slight_smile:
3. dub 2011 v 05:29  • Odpověz  •  To se mi líbí

@barus25
Ja taky nemuzu spat a budim se v noci tak 6krat abych sla curat nebo proste jen koukam do tmy :wink:
3. dub 2011 v 05:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mate nekdo termin 4.10?? :slight_smile:
3. dub 2011 v 05:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gretuschka pěkná náhodička, já měla původní termín podle PM 7.10. a po NTs mi to pan doktor posunul na 4.10. :slight_smile:
4. dub 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si prohlížela fotoblogy nastávajících maminek, co mají také termín v říjnu - možná tím někoho naštvu, ale mám dotaz - nepřijde vám moc brzo kupovat kočárek, výbavičku, dudlíky apod.??? já si zatím koupila akorát knížku o těhotenství a porodu, kterou mi nabídla sestřička při registraci u Apolináře a to je tak zatím všechno, tohle bych řešila měsíc, max. dva měsíce před porodem - co vy na to? jen otázka do diskuze :wink:
4. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nás se výbavička netýká, protože máme všechno po malé a pokud to bude kluk, tak něco kupovat budu, ale začnu nejdřív tak po 24.tt, stejně jako s malou. Teď je to ještě dost brzy, na druhou stranu chápu, pokud někdo čeká první dítě, tak že je lepší si náklady rozložit po celou dobu, je to pak docela pálka, kdyby to měl člověk kupovat najednou.

Jinak ahoj všem, zítra mě čeká screening, tak jsem zvědavá a těším se na prcka. Doufám, že bude vše ok.
4. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana držím palce na screening :slight_smile:
4. dub 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidie tak já jsem na tom stejně, žádné nevolnosti, nic. Jen sem někdy víc unavená. Na Nt jsem objednaná na 19.4. tak doufám, že bude vše v pořádku. Někdy si říkám, že bych byla radši kdyby mně bylo špatně, ale gyndařka říkala, že můžu byt ráda, že mně nic není. Já bych nejradši chodila na UTZ každý týden, abych viděla jestli tam mimísek je a je v pořádku....no blázen :grinning:
4. dub 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi já nekupuju zatím nic, mám doma max jedno balení plen...byla akce :grinning: :grinning: po minulém zamlklém těhu mám strach, aby se mimi udrželo :frowning2: (musím se toho blbého pocitu zbavit) taky mně to přijde brzo něco nakupovat.
4. dub 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak screening dopadl na výbornou :slight_smile: mimi má 6.5 cm :slight_smile: ale byli jsme tam strašně dlouho,mlel sebou,dělal stojky,no prostě dr. byl neštastný,že ho snad dneska nepoměří :slight_smile: nakonec se povedlo a vše dopadlo o.k,tak mi soadl kámen ze srdce :slight_smile: Nějak začínám kynout v břiše,ale váha nahoru nejde,u orvního na mně nešlo do 6 měsíce nic vidět,u druhého už dřív a ted mi připadá,že kynu,jak bych spolkla droždí
4. dub 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi teda nevím jak kdo,ale já mám fotky kočárků apod.ale jen jako které se nám líbí a né,že bych ho už kupovala,takové věci kupuju pokaždé až tak 6 týdnů před porodem. Ovšem nějaké oblečení už sem tam koupím,když je sleva a nejde odolat :slight_smile:
4. dub 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_77 tak při třetím miminku už máš přesně přehled, co a jak :slight_smile: ale pravda, třeba taky cestou po obchodech uvidím něco naprosto úchvatného a neodolám, ale zatím se těmhle obchodům tak nějak vyhýbám, právě proto asi, abych odolávala :wink:
4. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Vezmete mě ještě mezi sebe :slight_smile: ? V říjnu čekáme 2.miminko :slight_smile: . Termín je zatím vypočítaný na 11.října 2011. Těhotenství jsme plánovali a myslím, že se nám to povedlo i na první pokus :sweat_smile: . Nějak jsem hned cítila, že to asi klaplo, ale // čárky se mi potvrdily až koncem ledna. Těhotenství zatím není úplně ideální (mám hematom u dělohy), takže jsme to zatím raději ani moc nevytrubovali, ale zítra mě čeká screening ve 13tt, tak pevně doufám, že to bude všechno v pořádku. Sice teď net moc nestíhám, ale budu moc ráda když si budu moct tady s Vámi občas poklábosit :slight_smile:
4. dub 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi sice mám přehled,ale kdysi u kluků nebyl takový výběr,takže koukám co ted všechno pro miminka existuje a připadám si jak Alenka v říši divů :slight_smile:)) Já do miminkovských obchodů nechodím,ale když ono to je všude,v Tescu,v CA apod. a to pak odolat nejde. Byla jsem včera v Tescu a tam super riflíky z 300kč sleva na 150kč,no a už jsem je měla v košíku :slight_smile: Kočárky jsem studovala zatím na netu a šílený výběr,že jsem nechápala kolik značek existuje a jaké vymoženosti mají :slight_smile: Ale je pravda,že mám kámošky co nakupovaly věcičky už když se snažily otěhotnět. Já nakoupím základ a stejně až pak po porodu zbytek,protože jsem například měla u kluků plno velikosti 56 a byli velcí,že to měli jen tak na dva týdny ,tak to ani nevynosili a další věc taky,že nevím pohlaví a nejbezpěčněji to budu vědět až se mimís narodí :slight_smile:
5. dub 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pirinka ahoj,tak to máme skoro stejný termín :slight_smile: já mám 12 října :slight_smile: Na screening jsem byla včera a dopadl na výbornou,tak držím palečky ať ti to taky dopadne vše o.k Já sice nemám hematom,ale měla jsem dvě velké cysty,naštěstí se už vstřebávají.
5. dub 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré, sluníčkové ráno, snad to vydrží :slight_smile:

@pirinka vítám tě mezi námi, máš podobný termín jako jsem měla s malou, měla být 10.10. Nakonec jsem byla ráda že vylezla ještě v říjnu. Teď mám termín zatím 17.10., uvidíme jestli se ještě posune, dle utz vypadá mimi starší. Každopádně už teď se začínám modlit, abych zase nepřenášela, ten konec byl krutej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já mám screening dneska, tak držte palečky, ať je vše ok, už se těším a doufám, že se mimčem taky pěkně pokochám :slight_smile:
5. dub 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
jsem ráda, že máte všechny dobré zprávy z NT.. já jdu zítra večer, tak se moc těším a doufám, že bude vše v pořádku.. a nemůžu se dočkat, až uvidím toho mrňouse..
jinak nevolnosti u mne taky nejsou - zvracela jsem jen jednou.. a chutě na sladké bych taky měla.. ale dám si občas jen trošku.. už takhle jsem tuleň, tak kdybych se ještě cpala čokoškou, to neeee.. však už mám tři kila nahoře.. při prvním těhu jsem za první tři měsíce tři kila zhubla.. tak se bojím, abych nepřibrala zbytečně moc..
tak se mějte moc krásně, opatrujte se a já se po NT ozvu, jak jsme dopadli..
dneska to zase vypadá na krásný prosluněný den..
5. dub 2011 v 08:10  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, já sem se k vám tak vcucla :grinning: :grinning: moc držím palce na dobré výsledky z NT. Mě čeká až 19.4., taky nemám žádné těhu příznaky, tak doufám, že je vše OK, i když moje gyndařka říkala, že můžu být ráda, není o co stát.
@zpevacka tak já sem jak dva tuleni :grinning: :grinning: doufám, že to moc nahoru nepůjde, jinak by mě mohl manžel posílat koulením ze schodů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi já zatím nic nekupuju,mám spoustu věcí po prvním miminku a to po holčičce. Ale kočárek máme modrý, taky jsem měla spoustu věcí od ségry. No a na plínky a mastičky je spoustu času.
@vrana já se při minulém těhu bála a tak jsem si koupila nějaké oblečeníčko až když jsem byla v 6 měsíci.
@pirinka na dnešek držím pěstičky :wink: .

Jinak mě už bříško roste, mám nějak víc povolené břišní svaly tak už si připadám jako kdybych byla v 5 měsíci.
Unavená jsem taky hodně,ale nějak odpočívat mi malá nedovolí, tak si holky ten odpočinek užijte co můžete.
Tady zatím sluníčko nesvítí, tak doufám že ho sem pošlete.
5. dub 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisidani tak porad je dobry vozit holky v modrym kocarku ale horsi by bylo vozit kluka v ruzovym treba taky jeste nic nekupuju mam spoustu veci po malym a jestli to bude zase kluk tak skoro vse mame kocarek jsem po malym prodala nebyl kam schovat a ted uz mame baracek az budem vedet co to bude zacnem vybirat a plyny tak od leta v akci
5. dub 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Můžu se k Vám taky přidat?
5. dub 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Já si říkám, že je ještě spoustu času na všechno to nakupování.
Ten kluk v růžovém to by byla teda síla :grinning: . Právě, že holčička se dá obléct do jakékoli barvy u kluků je to horší.
Ale já potom kupovala neutrální barvy oblečení.
5. dub 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem se zeptat byly jste taky na interním vyšetření u obvoďáka?V kolikátém týdnu? :slight_smile:
5. dub 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisidani ja taky na nic nespicham protoze jeste nevime co to bude a po malym mam hoodne obleceni tak u nas se neco rozjede az budeme vedet pohlavi ale spis s tema nakupama a vsim pockam na leto ale uvidim jak budu odolavat v obchodech :grinning:
5. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na který týden se objednáváte na 3D nebo 4D ultrazvuk?? Jsem se dočetla,že se chodí od 16 do 24 týdne,tak nevím kdy je to nejlepší.
5. dub 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcadr tak na interně jsem ještě nebyla,ted akorát na enodkrinologii,kvůli štítné žláze a za měsíc mám zubaře :unamused:
5. dub 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_77 mám letáček od mojí mudry, která má 3D a tam píše, že nejlepší je to mezi 24.-28.tt tak si vyber :slight_smile:
Mě nakupovací mánie asi taky mine. Neměla jsem ji ani u 1. dítka. Byla jsem od 5tt na rizikovém, tak jsem měla strach, co kdyby se něco stalo. Doma mám oblečení po malé a ještě po 2 synovcích. ségra mi to všechno dala, prý už další dítě u nich nebude :wink:
5. dub 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím 3D a 4D ultrazvukem by mě to taky zajímalo - máte nějaké doporučení, kde je v Praze nejlepší? (přístup, kvalita, cena)? co se týče období, je prý ideální jej dělat mez 24.- 30. týdnem
5. dub 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 já už se nemůžu dočkat toho ultrazvuku,tak půjdu asi ten nejbližší termín co to jde :slight_smile: Taky budu mít hodně věcí od segry a od sestřenky,něco po holce něco po klukovi,tak uvidím co mimi bude za pohlaví a pak to přeberu :slight_smile: ,ale i tak něco koupím,si to musím užít,když je to naposled :slight_smile: pak už budu nakupovat až vnoučatům :slight_smile: :slight_smile:
5. dub 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek