• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Dobré ráno,
tak manžel by to v klídku vypral a vyžehlil. Takže o to starost nemám, ale ráda bych si to nachystala sama že. Musíme co nejdřív vlítnout na tu pidi rekonstrukci a pak se do toho pustím.
15. srp 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem konečně objevila úložné boxy pod postel, které se nám tam vejdou, takže zrušíme mou milovanou truhlu a místo ní bude postýlka (manžel měl sice morbidní nápad, že když se bez té truhly neobejdu, tak ji vysteleme a mrňous může spát v ní a dodal, když bude moc řvát, tak jen přiklopíš víko - prostě sadista :slight_smile:) teď v ní máme uloženou akorát fr. peřinu a pár batohů
15. srp 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. srp 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Pecivem to asi nebude...to ja moc nejim :frowning2: a stejne...a to sem si driv myslela, ze jen maminy, ktere priberou treba 20 a vic kilo maji maciky...ale ja zatim pribrala 9! No sem zvedava...jdu zitra, budeme delat UZ kvuli placente, ktere nebyla uplne OK, tak se zase zeptam, jak to vidi :slight_smile:
15. srp 2011 v 08:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika12353 No, pečivem to bude mimo jiné zcela jistě. Jednak je to první věc která se omezuje i u cukrovky i u běžné diety a když jsem čekala malou, tak 3 týdny před porodem mi dr. řekla, že malá bude větší, ať omezím pečivo, sladké a přílohy.
15. srp 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak ja pecivo nejim skoro vubec, ale je fakt, ze dost jim prilohy- respektive si doma vzdy uklohnim nejakou zeleninu a k tomu testoviny, brambor...tak to ja to taky skusim omezit- jenze co pak budu jist??? :slight_smile:
15. srp 2011 v 09:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já jsem si shodou okolností taky řekla že nebudu jíst pečivo, tak jsme zvědavá jak dlouho to vydržim :wink: ale sladký omezit nedokážu :grinning: :grinning:
15. srp 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka já bych to už taky měla, ale mě brzděj jiný věci no :(

@spaghi taky miluju tehle nábytek , konečně se mi sem vejde tak hodlám časem nějakou pořídit, na tenhle typ humoru jsme zvyklá, u nás u šermířů zcela běžnéééé :grinning:
15. srp 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa já k tomu mám prostě takový vztah - tu truhlu jsme našli zašitou v koutě na jedné staré zahradě, vypadala otřesně, byla nalakovaná hnědou hnusnou barvu, můj tatínek ji celou zrenovoval, takže teď je z navoskovaného přírodního dřeva, kování se krásně stříbrně leskne, prostě nádhera, když byla stará, tak ji chtěli odvést na smeťák a jak ji taťka zrenovoval, tak nám jeden pán za ni nabízel 5 tis. :slight_smile:
15. srp 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, doufám, že nevadí, že se k vám přidám do diskuze. Budu moc ráda za takovou společnost. Začínám pomalu ale jistě zmatkovat,protože zatím nemám koupenou postýlku a přebalovák a u nás to funguje tak,že bydlíme u přítelových rodičů kde máme jen svůj pokoj a svou kuchyňku,takže řeším jak vystrnadit co nejdřív tchána z jedné místnosti (pracovny) kde bude mít malý pokojíček. No jo,ale to není vůbec jednoduché. Teď začínám být navíc strašně lenivá a zdá se že malý se otočil tak že mě pořád a pořád kope do močáku a dole hrozně tlačí. Ve středu jdu na ultrazvuk ve 32.týdnu,tak konečně zjistím jak jsem na tom. Snad už mě doktorka bude objednávat po 14-ti dnech. Po 5-ti týdnech je to strašná doba a já pak nevím co se semnou pořádně děje. A když už se tu tak rozepisuju,tak to i využiju a poprosím vás o rady ohledně fusaků. Pošlete mi prosím nějaké odkazy kde by měly nějaké pořádné? Přítelova mamča mi nabídla že si můžu vybrat a že nám ho zaplatí,tak toho chci co nejdřív využít. Děkuji moc.
15. srp 2011 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova Hani, tak předem vše NEJ k dnešnímu svátku :slight_smile:
nemám zkušenosti s více fusaky, ale na doporučení jsem pořídila Emitex Cocoon a přijde mi moc fajn, uvidíme při praktickém používání s mimčem, ale jsem přesvědčená, že se osvědčí :slight_smile:
15. srp 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi my nemáme jestě postýlku ani smontovanou :grinning: na kočárek pojedeme v září a připadá mně, že půlku věcí ještě ani nemám :grinning: :grinning:
@ilonne tak to se ti nedivím, to by mě taky pěkně naštvalo :angry:
@vrana taky doufám, že příští týden nebude z naší hočičky chlapeček :grinning: jinak bude taky v růžové :grinning: :grinning:, věcičky se chystám prat o víkendu, zatím je mám taky v krabici :grinning: jediné, co mám z kosmetiky jsou pleny
15. srp 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova Vítej a také přeji Vše nej k dnešnímu svátku!!
já mám fusak také Emitex, ale Combi, myslím, že je super a že se osvědčí, je odepínatelný, tak se pak dá použít i do sporťáku a vypadá, že bude pěkně teploučký :slight_smile: mám ho vyfocený v albíčku :wink:
15. srp 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budete pořizovat kolotoč nad postýlku nebo už ho máte?? já pořád nevím :unamused: ....mám koupené lehátko a je s hrazdičkou a na něm jsou také hračky, ale v postýlce nemá nic....
15. srp 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 taky ho zatim nemam a premyslim malej ho mel ale asi tak kdyz mu byli 3 mesice ho dostal a pak jsme ho nemohli odnaucit spat bez pisnicky a to mu byli skoro 2 roky tak ted nevim vaham
15. srp 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Ja kolotoc mam,ale myslim si,ze to je vec kterou tak nutne mit nemusis,ja jsem stejne malou mela pres den v lehatku a kdyz spinkala,tak v kocarku na balkone,ten chladnejsi vzduch ji delal dobre a spala mi tam treba i4h a vecer sem ten kolotoc nepoustela,prave aby si nezvykla na hudbu..
15. srp 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 , @jimisek, holky děkuju, nejspíš ho zatím pořizovat nebudu, koupit se dá vždycky a opravdu nutný až tak není....
15. srp 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte :slight_smile:

Teda začínáte mě děsit s těma přípravama:grinning: Na utz jdeme zítra, tak jsem zvědavá, jestli tam druhočeti nevyrostl pinďour:slight_smile: Když už máme tolik věcí pro holčičku...

A zamilovala jsem se http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/fusaky-a-perinky/Lodger-fusak-Bunker-Collection . První se teda zamiloval muž a jak mi ho ukázal, tak teď nevím. Už mám vybranej aesthetic a jsem na vážkách, tyhle lodgery jsou fakt nádherný.
15. srp 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina88 já kolotoč nad postýlku pořizovat nebudu....budu mít nad postýlkou taky nebesa a myslím že by nahoře toho bylo moc.Objednala jsem si ale spirálu na postýlku :slight_smile:
15. srp 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 pak jsem hodne premyslela nad drevenym kolotocem nad postylku ten nehraje netoci se ale dite zaujme a nebo nejakej kterej treba sviti ale nehraje jeste uvidim....
@clloi já jsem dneska kočárek urgovala, dodací lhůta je cca 12 týdnů, teď je to 13. týden, tak prý v Německu měla Teutonie 14 dní celozávodní dovolenou, takže to bude o půl měsíce déle (což se ještě naštěstí stíhá) :slight_smile:
@pavlina88 Kolotoč máme a používali jsme asi do roka, prcka to bavilo, usínal krásně, hrálo mu to, svítilo to, když dohrála písnička a ještě nespal (po těch deseti minutách), dálkovým ovládáním jsme pustili znovu a za chvíli usnul. Usínat bez něj se naučil v pohodě, prostě jsme jednou nekoupili baterky, protože jak rostl a začal brát rozum, začal si ho v noci pouštět sám a to byla bomba, když tě vzbudil uprostřed noci hrající kolotoč a broukající dítě :wink: :grinning:
15. srp 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova vše nej k svátečku :slight_smile: fusak jsem pořídila od emitexu taky viz.album...
15. srp 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 - my kolotoč nemámu...u Lukáše jsme měli a nějak se neosvědčil, tak teď zatím neplánujeme pořizovat, max. kdyby se hodil, tak koupíme za pár korun ten obyčejný v Ikea, aby mělo medvídě na co koukat, ale spíš spoléhám na velkýho bráchu, že ho zabaví a na usínání mi to přijde zbytečný, usnout může i bez "opičáren okolo":grinning:
15. srp 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gumidek Hele ten fusak lodger teď začal dělat hodně podobný i emitex, tak zkus mrknout. Já mám po malé Emitex combi a nemůžu si ho vynachválit.

Včera jsem četla toto a celkem mě to vytočilo: Víte, že podle zkušeností, které nedávno publikovali Prof. MUDr. Zdeněk Malý, CSc., MUDr. Martina Novotná a MUDr. Jiří Gogela, CSc. není nutné uměle vyvolávat porod po 41 týdnu těhotenství, jak je běžně zvykem? Vyčkávací přístup, kdy se k vyvolání porodu přistupuje až ve 43. tt, vedl v porodnici v Brně-Bohunicích k významnému snížení počtu vyvolaných porodů a přitom se nijak nezhoršil zdravotní stav maminek ani miminek.
Vzhhledem k tomu, že jsem přenášela a malá se narodila vyvolávaně 41+3 s problémy, které nebyly známé před tím než vylezla, takže nechci ani domýšlet, co by se stalo, kdyby vyvolávali až po 43 tt a navíc kolik by asi vážila a měřila, ha ha
15. srp 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Jj, viděla jsem ho a právě nevím. Ten emitex je bez vložky a je potřeba jí dokoupit, to už pak vyjde téměř nastejno s tím lodgerem. Zatím hledám info a pátrám. Babička nám ho chce zaplatit, ale fakt jsem na vážkách, je to opravdu dost peněz.
15. srp 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji @spaghi , @pavlina88 , @vercach za přání k svátku. Moc mě to potěšilo. Mrkla jsem se trochu důkladněji na net a vybrala jsem si buď http://www.babyhit.cz/zimni-fusak-emitex-combi-cokolada-bezovy/d-71137/ a nebo http://www.primeshop.cz/detsky-svet/kocarky-a-fusaky/fusaky-pro-miminka/79475-wallaboo-zimni-fusak-pro-novorozence-hnedy/. Ten první od Emitexu by byl praktičtější,protože vydrží dýl,ale ten druhý se mi zase víc líbí. Nevím jestli dám přednost krásně před praktičností. Uvidíme.Mám kočárek http://www.babyexpert.cz/kocarek-ballila-classic-2011/ tak zase možná by byl hezčí ten druhý. No nevím nevím. A co jinak holky? Jak vám dopadly kontroly u doktrorů? Já jdu ve středu a nemůžu se dočkat.
15. srp 2011 v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova já bych určitě volila praktičtější - ten první :grinning:
15. srp 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach s tou spirálou na postýlku je to super nápad, už po nějaké pokukuju :slight_smile:
15. srp 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek