• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@nasekuratko
@spaghi Eliška je taky zase nohama dolů, snad se otočí... A kdyby ne, určitě císaře, který jsem zažila už u Honzy, měla jsem spinál a druhý den jsem běhala, byla to pohodka a určitě bych se toho nebála. Víc teda bych se bála porodu KP :unamused:
16. srp 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky,tak vcera jsem mela den blbec,po tydnu prijel manzel domu a ja misto toho abych mela vybornou naladu,sem byla bez nalady,samozrejme sem byla rada,ale proste ani nevim proc nalada na prd,pak sem mu udelala trosku zarlivou scenu,no prehnala sem to,M.mi rekl,ze radsi nebude jezdit domu,ze zase muze odjet,mala se rozbrecela,ja se rozbrecela,pak se manzel pohadal s tchyni a ta do toho zatahla i me,ja sem se ji vysmala do obliceje,mam ji fakt plny zuby a radsi nez abych ji neco rekla sem odesla do loznice,kam M.asi po5min prisel a pustil se do me,ze co to jako melo znamenat,to vysmati ji do obliceje,tak sem si vyslechla hezky veci,celou noc sem nespala a brecela a kdyz sem usla,tak se mi zdalo,ze mi nekdo unesl Andrejku :frowning2: :frowning2: .Jsem proste uz trosku psychicky na dne z toho jak nic nejde jak bych chtela a s ty samoty.Dneska mam na tri dny vyrazit s M.do Budejek,ale vubec se mi nechce,ikdyz vim,ze pak bych toho litovala..
@vajenka
@vajenka Filipek je uz asi od toho 22tt otocenej hlavickou dolu,tak snad se nebude drat nahoru :slight_smile: ,
16. srp 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Ahojky, to je mi moc líto, že se to včera u vás tak nevydařilo :frowning2: S manželem určitě jeď, třeba budete mít příležitost si to vysvětlit a udělat pár hezkých dní. Chápu, že to na tebe padá, když jsi pořád sama, tak využij těch dní co můžete být spolu a načerpej energii :slight_smile: Neboj, brzy bude určitě líp a budete všichni pohromadě. :wink:
16. srp 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana jo,jo pojedu,mrzelo by me to a i jeho a to nechci.Je to tezky a jeste pak tady s byt jen s tchyni,taky neni to orechove..Tak snad dnes bude lepe,dekuju... :wink:
16. srp 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek drž se...určitě to budou krásné 3 dny :slight_smile:
16. srp 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka taky bych asi raději volila CŘ, kdyby se prcek neotočil, ale doufám, že si to přeci jen rozmyslí :slight_smile:
16. srp 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak musím říct, že manžel toho mého těhotenství teda pěkně zneužívá... včera se rozhodl, že bezpodmínečně potřebujeme lepší foťák, protože přece to naše milované miminko nebudeme fotit tím starým nekvalitním foťákem, na která doposud nedal dopustit, takže to vlastně dělá pro rodinu :grinning: no po dvou hodinách strávených ve FotoŠkoda jsme odcházeli sice s nádherným foťákem, ale taky o doooost lehčí peněženkou ...
16. srp 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Dekuju....
16. srp 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Naprosto tě chápu, já myslím, že za to mohou těhu hormony, kolikrát jsem protivná i sama sobě, ale neboj, to bude dobrý!!!
@spaghi To je moc hezký, že takhle myslí na rodinu :slight_smile: . Krásné fotky jsou vzpomínkou na celý život. Přeci nebude prvorozného syna fotit nějakým "vyjetým modelem". Uvidíš, jak se nad fotkama budeš rozplývat :wink:
16. srp 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Koukám, že jsi už 32 tt. Na registraci v Krči mi řekli, že si mám va 33tt zavolat a objednat se do poradny. Tak pak poreferuj, na jaky tyden objednavaji :slight_smile:
16. srp 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi už jsme otočený, ale taky jsem slyšela , že do 36 tt je čas :wink:
V sobotu se jdu vzdělávat, čeká mě kurz přebalování a koupání miminka, docela se na to těším a jsem zvědavá jak to bude probíhat :grinning: prý se to trénuje na 3 kg panenkách :slight_smile:
zítra začnu prát první várku hadříků, tak potom budu žehlit jako vzteklá :grinning:
Dnes kontrola na gyndě a malá má prý od hlavičky k zadečku 28 cm + nohy, takže tak 40 cm a 1,5 kg a byli jsme pochválený, že jsme prý učebnicově velký :dizzy_face:
16. srp 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek tak to mě mrzí- ta situace doma :frowning2: můj přítel je doma jen na víkendy a jinak je přes týden pryč a kolikrát se stačíme pohádat už v pátek a pak je celý víkend naprd, ta samota je hrozná, hrozně závidím těm maminám co mají chlapa doma a můžou se na něj se vším obrátit a plno věcí zařídit, já vždycky musím na všechno čekat až do víkendu a nebo řešíme všechno přes telefon :frowning2: .Přeju ať je lépe a určitě jeď, v jiným prostředí se odreaguješ :wink:
16. srp 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Určitě to bude dobrý. Já jsem taky občas protiva a vždycky to vyjde na den kdy má přítel zrovna volno a kdy bych měla skákat radostí že je konečně semnou. Má svou práci a navíc máme společně hospůdku a tam pracuje ještě odpoledne,takže se taky moc nevidíme a když jsem sama tak mě napadají samé ptákoviny a řeším blbiny. Uvidíš že ty tři dny budou parádní a přijdeš na jiné myšlenky.

Jinak holky četla jsem,že v tuto dobu by už měl být vybraný dětský lékař. Je to pravda? Já si vůbec nevím rady,protože všichni na místní doktorku nadávají a když už slyším nějaké chvály na jiného doktora třeba v jiné vesničce, tak stejně se od někoho dozvím že je na prd a že tam malého přihlašovat nemám. Tak nevím. Nechci aby prcek dopadl tak jak já když jsem byla malinká a na blbou rýmu dostával antibiotika.
16. srp 2011 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ pavlina88 Uplně si mi připoměla jak jsem byla před 14-ti dny na předporodním kurzu. Uplná hrdinka i když mi dělá jakékoliv nemocniční prostředí zle,tak jsem tam nakráčela a myslela si jaké to bude super a že se na všechno zeptám atd. Při první zmínce o porodních bolestech jsem odpadla a zbytek přednášky jsem ležela na zemi s nohama nahoře. Na sále jsem se dívala jen tak po očku a snažila se moc neposlouchat,protože mi pořád nebylo moc dobře. Další týden jsem měla jít na kurz kojení,ale ten jsem vzdala. I proto,že mi ho přítel zakázal protože věděl že bych tam zase spadla. Takže já už žádné kurzy. Ale určitě pak napiš jaké to tam bylo. Aspoň tak se něco dozvím :grinning: Jinak gratuluji k ukázkovým mírám prcka. My jdeme zítra a už se nemůžu dočkat.
16. srp 2011 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova pediatra už by jsi vybraného mít měla, já to mám k němu 20 minut autem, 45 minut busem a metrem a volila jsem kvalitu ne blízkost, myslím, že je dobré se koukat tím směrem, kam budou pak děti chodit jednou do školy
16. srp 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova Nevím, jak je to jinde, ale v Praze mi řekli, že si to mám zajistit před porodem, takže pediatra už mám.
16. srp 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa joo, to snad jo :slight_smile: ale znamená to, že se s tím budu muset naučit fotit i já, aby to stálo za to, no do porodu budu mít ještě snad času dost a měsíc na mateřské se alespoň nudit nebudu :grinning:
16. srp 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek To je blbé, že jste se pohádali :unamused: Já to znám úplně přesně, minulý rok jsem taky bydlela sama s Honzíkem, manžel jezdil do práce a na stavbu, spal u mých rodičů, bylo to hrozné, skončila jsem na antidepresivech, fakt jsem to sama v nedávala. Ale zpětně si uvědomuju, že se dá zvládnout leccos a ty to určitě taky zvládneš! Vím, že je to asi blbé, ale výsměch tchýni se mi líbí :slight_smile: S M. to bude zas dobrý, užijte si Budějky, určo bude lepší nálada :wink: :wink: :wink:
@spaghi To je hezké, mě se to líbí, že je takový uvědomělý :grinning: :grinning: :grinning:
@hankakralikova Já jsem vybírala podle znamylekar.cz

16. srp 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte :slight_smile:

Máme za sebou poslední velký utz a holčička i nadále zůstává holčičkou:slight_smile: A teda váhový odhad má 1550 gramů, mi to přijde hrozně moc, podle doktorky akorát. Bohužel to nemusí být úplně přesný, malá je v břiše nějak divně pokroucená a nešlo jí změřit bříško, zadečkem strkala do sondy od utz, tak už aspoň vím, co jsou ty tvrdý boule:slight_smile:
Radši asi nebudu o tý váze moc přemýšlet, prostě mi bylo řečeno, že mimčo je zdravý, velikostně odpovídá, k porodu se nic nechystá, takže pohoda.
@hankakralikova Jméno pediatra po mně chtěli, když jsme odcházeli z porodnice, zapsali si to a dali mi pro něj zprávu. Lepší je vybrat s předstihem a domluvit se s ním, pak by třeba nemusel brát, že má dětí spoustu...

Jinak mám pocit, že babyboom zdaleka nekončí. Co já teď potkávám spolužaček a známých s bříškem - čekají většinou druhého nebo třetího potomka.... to bude ve školkách narváno pořád.
16. srp 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka jo uvědomělý to on je, hlavně když na začátku těhotenství přišel domů nějaký balíček za x tisíc korun, tak se ptám, co to jako objednal a prý poslední komponenty na jeho milované kolo, protože jak mi vysvětlil, od teď už nebude utrácet a bude šetřit penízky pro miminko, takže si naposledy musel udělat radost, prostě chlap :sunglasses:
16. srp 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spaghi Teda manžel je dobrej, aspoň že mimčo ho přesvědčilo na novej foťák:slight_smile: A ze začátku budeš moct trénovat v pohodě i na mimču, nikam ti neuteče, to je úplně skvělý. Ty větší děti (z vlastní zkušenosti) moc modela dělat nechtějí a když se učíš, na nich toho moc nevyzkoušíš :wink:
16. srp 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Oni jsou všichni stejný, při prvním si udělal naposledy radost a koupil si nový ipod, tentokráte jsme se dostali ještě dál - udělá si naposledy radost, když pak nebudou peníze, a jde si koupit novej macbook :grinning: Bych se z něj picla :sweat_smile:
16. srp 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek váha je úplně v pohodě, my měli ve 31. tt váhu 1500 - 1600 gramů, což paní doktorka říkala, že přesně odpovídá tabulkám, takže buď v klidu :slight_smile:
16. srp 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek tak to jsem ráda, že je to skoro všude stejný :grinning:
16. srp 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Ha, tak jsem zase klidnější, že druhoče není nadměrně obézní už teď :sweat_smile: Pořád mi to vrtalo hlavou, chjo, a to nemám teď tolik času na přemýšlení jako v prvním těhotenství...
16. srp 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je divné, že moje mimi mělo v 32. týdnu váhu 1900 g a prý taky v normě. Divné... :unamused: A s tím utrácením - na to jsem tu já :slight_smile: manžel je šetřílek a leze mi s tím na nervy :slight_smile:
16. srp 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes sem byla v 33. tydnu (33plus 5) na kontrole a mimi ma 2200g, pry je to sice v norme, ale urcite neni malinkej :slight_smile: No to mam teda radost....
16. srp 2011 ve 14:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka Ahoj, koukam, ze si zatim snad jedina, jejiz mimi bylo asi stejne velke jako nase :slight_smile:
16. srp 2011 ve 14:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, s tou váhou miminka bych to fakt neřešila, švagrová dokonce v porodnici četla nějaký papír, kde píšou, že odchylka na UTZ může dosahovat 1000 gramů, takže tam ty gramy lítají, jak chtějí, já byla v jeden den na dvou různých UTZ, na jednom mi řekli váhu 2100 a na druhém těch 1500-1600 gramů, takže vidíte, že je to rozdíl pů kila
16. srp 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem někde četla že kolem 32.tt budeme přibírat asi půl kg.týdně a z toho půlka bude váha miminka :slight_smile: Takže to tak nějak odpovídá....Taky ultrazvuk může mít rozmezí až půl kg.což je dost.
Dneska vypraná další pračka,takže už 4 :grinning:
Taky se už moc těším na ultrazvuk až toho našeho svištíka zase uvidím :slight_smile:
16. srp 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek