• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Holky děkuji :slight_smile: tak už jsem objednala Philips SCD480/00,tak snad budeme taky spokojení :slight_smile:
18. srp 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak já byla dnes v dia poradně, strávili sme tam celé dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: manžel tak tak stihl dojet do práce :grinning: cukr ráno po jídle dobrý, vyfásla sem glukometr a příští týden až pojedu na gyndu, tak zrovna k nim na kontrolu, tak doufám, že už nebude takové vedro, protože sem myslela že mě budou křísit :grinning: V takém dusnu je nejlepší ani nevylézat :grinning: :grinning:
18. srp 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Neboj min.do úterý mají být vedra :unamused:
18. srp 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
chuvičky právě taky holky nejvíc používaly holky na srazu a na ty analog byl fakt větší spoleh.
My do školky jdem,ale jak tak koukámkdo čeká druhé tak mezi mýma bude asi největší věkový rozdíl. No však mi jednou jedna řekla, že budu mít 2 holky až bude Marušce 5.
Už mám deskůůůůů jsme jak úchyl a chodím si ji porád hladit, jsem na ni čekala 5 týdnů, ted ještě zapojit vodu a už konečně na krabice a pak věci pro prcka.

@vrana
@spaghi přesně tak tady je to taky parádně "polopatě" http://www.photoextract.com/cs/clanky/37.html# a http://www.photoextract.com/cs/clanky/40.html#
18. srp 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nás v tomhle vedru čeká zítra cesta do Brna s M. na převaz ruky a hlavně - v sobotu bráchova svatba, to se teda v takových teplotách moc těším:confounded:. Ale konečně jsem dnes vyřešila oblečení + boty:grinning:, jsem si koupila šaty a nakonec půjdu v těch, co jsem měla doma už věky:grinning:, protože jsou prostě nejpohodlnější:slight_smile:. Jsem se v nich vyfotila, takže velryba ve slavnostním:grinning::
18. srp 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa - já myslím, že budeme mít ten rozdíl podobný - my budeme mít mezi dětma víceméně přesně 4a půl roku...Lukáš už chodil teda do školky loni celý školní rok, ale letos nevím, jak to bude....dost uvažuju o tom, že minimálně během šestinedělí ho nechám doma...ono ho to ve školce moc nebaví a pro mě by to bylo bezesporu pohodlnější...takže uvažuju, že možná to šestinedělí, možná i až do novýho roku, že ho nebudu dávat měsíc před vánoci, ale až po nich...ale budu se rozhodovat podle toho, jak to bude vypadat v září, jestli ho to třeba nezačne víc bavit tam a bude chtít chodit aktivně, tak by se to nějak udělalo...
18. srp 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete ty si taky velryba :grinning: náhodou ti to fakt sluší
@vercach tak to mě asi zabije :grinning:
18. srp 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi u mě se už tak děje....rozpouštím se :grinning:
18. srp 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi u mě se už tak děje....rozpouštím se :grinning:
@petapete sluší ti to...jen tu tmavou barvu ti v tom vedru nezávidím.
18. srp 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach - ona ta barva nebude problém, ty šaty jsou z takovýho toho super, splývavýho materiálu, spíš chladivýho, takže to bude myslím úplně v pohodě:slight_smile:
18. srp 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, přidávám se do klubu,je tu někdo z Brna?
18. srp 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab Ahojky,už týden oficiálně Ne :slight_smile: odkud z Brna jsi?
18. srp 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab - ahojky, já jsem od Brna, z Brna pocházím a vdala jsem se trochu dál směrem na Vysočinu, za Tišnov, ale do Brna poměrně často jezdím:wink:
18. srp 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach já nejsem přímo z Brna ale bydlím kousíček,.
18. srp 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab aha...já jsem se v Brně narodila a letos se odstěhovala za manžou směr Boskovice :slight_smile:
18. srp 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nastupujete nektera na materskou primo z pracaku? Nevite, kam se musim nahlasit nebo naopak kde se musim odhlasit a jak to funguje? :confused:
18. srp 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab ja jsem z okoli Breclavi, ale v Brne budu rodit. :wink:

Jinak holky, uz jsme se fotili s briskem-profi fotky. Mam je v albu. :dizzy_face:
18. srp 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - já jsem na pracáku...zrovna včera jsem absolvovala předposlední konzultaci...po porodu se hlásíš (až máš RL dítěte) na odboru sociální podpory, co je u úřadu práce, s rodným listem tam zažádáš o rodičák..a pak ca 6týdnů po porodu musíš zas na pracák kvůli vyřazení z evidence:wink:
18. srp 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - nádherný fotky, moc vám to sluší :dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:
18. srp 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko videla jsem jsou krasne :wink:
18. srp 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Mooooc krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: Bledá závist, taková hubeňoučká těhulka bych taky chtěla být.
18. srp 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko moc pěkné fotečky :slight_smile:
18. srp 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Teda šaty ti sluší a vůbec nevypadáš, že jsi v osmým měsíci:slight_smile: A obdivuju ty podpatky, v tomhle počasí bych se do takových botek asi vůbec nedostala.
@nasekuratko Moc vám to sluší, nádhera :slight_smile:
18. srp 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete ty to dítě snad nosíš v batohu na zádech :grinning:

@nasekuratko krásné fotečky, moc vám to sluší :slight_smile:
18. srp 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek - no já do nich vlezla akorát dopoledne, když jsem je zkoušela večer pár dnů předtím, tak to nehrozilo:grinning:. Ale dopolko jsem tu v nich ca hodinu chodila a celkem v pohodě, tak snad to tam vydržím...na cesty na řízení budu mít stejně pantofle a tam si je pak podle potřeby taky přezuju, takže to nějak půjde:grinning:. Na minulé poradně mě sestřička odebírala krve a nutila mě, že mám za týden volat, kvůli výsledkům triple testů, asi myslela, že jsem v 16.tt:grinning:. A včera na pracáku mě taky ta úřednice zpovídala, jestli jako fakt za ca 6týdnů rodím:grinning:. Ale náhodou, teď v posledních dnech dost poposkočilo a vyrostlo:wink:

@radus78 - nn, je fakt v břichu:grinning:. Dnes mi teda "odcházel" ve vaně - jsem lehla, uvelebila se, najednou se břicho vyboulilo vlevo a vzápětí se ta boule přesunula doprava a úplně do pryč:grinning:
18. srp 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete to bud v klidku me taky kdyz jsem lezela v nemocnici ted a chodila jsem na vysetreni tak jedna sestricka co mi delala ekg rikala a vy jste tady s cim a ja rikam jsem v 8 mesici a ona fakt na to nevypadate ted jsem tu mela pani po porodu a mela vetsi bricho jak vy :grinning:
18. srp 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 - no já počítám, že po porodu budu mít taky větší břicho než teď:grinning:. U Lukáše mi mizelo docela pomalu, z porodnice jsem odcházela s břichem jak v 7.měsíci:grinning:. Jako já jsem v klidu, mě to až tak netrápí, řeší to převážně okolí, který má potřebu se k tomu vyjadřovat:grinning:. Já si myslím, že je to trochu i tou cukrovkou a dietou, že se "ztrácím" já a tudíž mimin nemusí lézt ven, ale plynule mu tam poskytuju místo:grinning:
18. srp 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete to urcite jestli mas dietku ja jsem si ted chvili polevila uz jsem byla vyhladovela ale zase nastavim dietku ale nemam cukrovku jen ty jaterni testy spatny no :unamused:
18. srp 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha ha, tak to jenom mě chlap v hračkářství gratuloval že budu každým dnem rodit a že mi drží palce :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 - nj, tak ono to už máš prašť jak uhoď, jestli cukrovku nebo játráky:wink:. Možná skoro lepší ta cukrovka, já můžu tučný - tím, že je to jen pár měsíců, tak až tak zásadně neřeší věci jako cholesterol, glykemický index...takže největší mlska melta nebo slabá káva se šlehačkou:grinning:
18. srp 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek