• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vrana :grinning::grinning::grinning:ale ten chlap byl stejně divnej, takže to není objektivní :sunglasses:
18. srp 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@petapete no ja bych prave nemela tucny spise na vode neslany nemastny :unamused: ted jsem si chvili polevila ale opatrne i kdyz dneska jsem neodolala tchyne delala bramboraky tak jsem si dala :frowning2: na vikend musim udelat nejakou dietku pro vsechny
18. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jinak pry je ted akce na vlhceny ubrousky linteo v kauflandu za 24kc ja je pouzivala na malyho ty modre volala jsem segre at mi kdyztak vezme ja mam kaufland z ruky a rikala ze uvidi jestli jsou to ty dobre jsou pry jeste jedny a ty vubec nevoni
18. srp 2011 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak ja mam doma balik pampers ubrousku baleni po ctyrech a vyslo to na 120kc v drogerii teta a ted je tam zase maji od zitra za tu cenu
18. srp 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 - jj, právě...proto píšu, že raději snad ta cukrovka, že to si aspoň ochutíš podle nálady, akorát ne sladký:grinning:. Já játrovou dietu pamatuju, měla jsem infekční mononukleózu...jako přežít se to dá, ale fakt mi přijde snesitelnější skoro ta cukrovková - naštěstí to máme obě jen dočasu a na krátkou dobu, tak se to snáší v pohodě:wink:
18. srp 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 - já brala pampers ubrouky nějaký v akci na lekarna.cz a tam byl balík taky nějak kolem 30kč. No a ještě mám huggies Pure, ty jsem brala v dm s kuponkem
18. srp 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@petapete
sekne ti to

@nasekuratko sekne vám to , doufám že se dostanu za některou fotokamarádkou, zatím fotil jen chlap a z 23 fotek mám 20 portrétů a z tech třech jednu aspoň použitelnou , ale prd je tam vidět :D já mám to břicho po celý ploše, ne jen dole a prsa jsem měla pořád větší :D
18. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko krásné fotky :slight_smile:
holky v tescu mají pampersky active baby 150ks (4-9kg) za 460Kč, tak sem dnes trochu utrácela :slight_smile: manžel bude rád až dojde z práce :grinning: mám na chodbě dvě bedny :grinning: :grinning:
18. srp 2011 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 tak to je dobrá cena, já je dnes vzala za 149 :angry: no asi se tam zajdu kuknout :wink:
18. srp 2011 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@petapete no to jo uz jen par tydnu a poradne se najime :grinning: ja ale dnes neodolala a ten bramborak si proste dala :grinning: my tu dm nemame tak aspon v ty tete nakupuju letak mi chodi vzdycky 2 dny pred materskou tak tam na to pak vlitnu :grinning:
18. srp 2011 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@clloi jj ja mam jedno baleni doma a vezmu asi zase jsou hermankovy myslim
18. srp 2011 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 tak já mám baby fresh, pujdu se do té tety kuknout. Holky, chtěla sem se zeptat, kolik kupujete plenek velikost 2 (3-6kg) Já zjistila, že mám jedny :grinning: :grinning: no asi ještě nějaké přikoupím, když budou v akci
18. srp 2011 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@clloi tak ja mam doma zatim jen jeden balik a to 1 :grinning: ted se chystam jeste tak 3 baliky jednicek koupit moc to prehanet nebudu na malyho jsem pak dostala plinek od nastev co se chodili divat a ted pocitam to same tenkrat jsme meli plinky do jeho 3 mesicu co jsme dostali
18. srp 2011 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 tak 1 nemám, no rozšířím sbírku. :grinning: :grinning: Já byla ráda, že sem dnes ty pleny objevila, byla tam sleva 320Kč. Taky určitě něco dostanu, ale dnes sem jim neodolala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2011 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@clloi já mám plenek 2 4 balíky...1 mám 3 balíky a 3 jen jeden balík...víc zatím kupovat nebudeme...:slight_smile:
18. srp 2011 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ježiši, já ještě o plenkách ani nepřemýšlela...kupujete všechny pampersky? jsou prý nejlepší tak se asi taky nechám strhnout davem :slight_smile:
18. srp 2011 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@monulkab mám i jedny huggies a i tesco, vzala sem je na zkoušku :wink: jinak mám pampers, já je spíš vezmu jen když jsou v akci, oni se neztratí :grinning:
18. srp 2011 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko Krásné fotky. Původně jsem myslela, že se taky nechám nafotit, ale připadám si sama sobě nechutná, takže žádný focení!!! :slight_smile:
19. srp 2011 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarkaaa to je super, díky za odkazy, už jsem si je uložila do oblíbených :wink:
19. srp 2011 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám koupený jeden balík plenek a u toho bych chtěla zůstat...Protože bych co nejřív chtěla začít látkovat :wink:
19. srp 2011 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@petapete Ahoj, já jdu na mateřskou taky přímo z pracáku a vidím,že tomu asi rozumíš víc jak já,tak jsem se chtěla poradit. Jak je to vůbec s penězma? Zatím jsem nepracovala,po škole jsem nastoupila na pracák a tam jsem dodnes. Přítel má hospůdku,takže jsem pracovala tam,ale to je jen tak na černo. Žádné peníze ze sociálky ani nic víc nepobírám. Už jsem se na to ptala,ale vůbec jsem to nepochopila,tak bych potřebovala ještě jednou poradit. Děkuji moc.
19. srp 2011 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tak včera přišla z Malvíka zpráva, že kočárek konečně dorazil od výrobce a je připraven k vyzvednutí :slight_smile: už se těším, až ho o víkendu vyzvedneme, doufám, že mi ho manžel nechá alespoň okouknout a pak ho odvezeme uklidit na ten měsíc a něco k jeho bratrovi, abychom ho neměli doma...
19. srp 2011 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vercach Taky mám jen 1 balík o 24 kusech a doufám, že látkování mě "chytne". Přinejhorším - dokoupit se dají plenky vždycky :slight_smile:
@spaghi Jak dlouho si na kočárek čekala? Tak ať se líbí a pořádně ho před úschovou ozkoušej, ať v říjnu víš, co a jak :slight_smile:
19. srp 2011 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmiirrkkaa no právě, že čekací doba byla docela dlouhá, na prodejně nám bylo řečeno max. 12 týdnů, vzhledem k celozávodní dovolené v Německu se to ještě o týden posunulo, takže celkem 13 týdnů, s čímž jsme ale počítali
19. srp 2011 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
k tématu plenky - zakoupen 1 balík vel. 1 a dva balíky vel. 2, obojí Pampers, protože akce Makro :grinning: jinak asi budu střídat Tesco plenky s Pampers, podle toho, kde budou akce, tchán pracuje jako hlavní nákupčí nonfood zboží v Makru, takže bude mít akce z první ruky :slight_smile:
19. srp 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi Tak to je masakr, ale když o tom člověk ví dopředu a může se dle toho zařídit... Kdyby se ti chtělo, tak dej kdyžtak fotku do alba (aspoň můžeš ukázat, jak foťáček pracuje). Myslím, že jsi psala, že chceš Teutonii, že? Ty jsou moc pěkné a slyšela jsem na ně samou chválu, ale ta cena... to není pro mě :wink:
19. srp 2011 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmiirrkkaa určitě přidám fotku z reálu, zatím tam mám jen fotky Teutonie stažené z netu... kočárek mi doporučila kamarádka, je sice dražší, ale kvalita dobrá, ona v něm odvozila obě svoje holčičky a pak jej ještě za 11 tis. prodala... kdybych celý kočárek měla platit sama, tak si vyberu jiný a cenově dostupnější, ale moje mamka trvala na tom, že nám velkou část přispěje a ať nekoukám na cenu, ale kvalitu, tak jsme se společně s ní shodly na Teutonce, hlavně nám vyhovují 4 velká kola, odpružení, docela velká korbička a košík, no prostě parametry splňovaly všechny naše představy :slight_smile:
19. srp 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi Tak to máš super. Nám i prodavačka v krámu říkala, že na Teutonii nemůže říci nic špatného, že jsou to zkrátka ty nej kočáry. A ta cena tomu holt odpovídá. Navíc 3letá záruka taky není k zahození. A pokud se to povede ještě takhle pěkně prodat, pak není co řešit. :sunglasses:
19. srp 2011 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi Já ti ji moc závidím! :slight_smile: Taky bych si přála novou Teutonku. Bohužel už mám víc než tři roky starou.... Tak si ji užijte :wink: Je opravdu výborná.
19. srp 2011 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@vajenka
@mmiirrkkaa
já jsem šla po kvalitě hlavně z toho důvodu, že bychom rádi měli dvě děti v poměrně krátkém čase po sobě, takže bych ho využila dvojnásobně :slight_smile: kdybych počítala jen s jedním prckem, asi bych šla do bazarové Teutonky, takhle si to moje maminka nechtěla nechat vymluvit a pro své první vnouče by udělala vše (jsem bohužel jedináček, takže mamka se těší na mimčo asi ze všech nejvíc :slight_smile:)
19. srp 2011 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek