• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
ahoj holky taky jsem si dnes nasla na internetu kde v Českych Budejicich 4D a nasla jsem stoji 1000kc dostanete dvd a fotky ja na tom byla s malym a super pisi tam ze idealni je kolem 22-28tt ale ja s malym byla kolem 20tt to jde totiz pekne zabrat cely telicko v tom 28tt je mimco uz velky a nejde to tak pekne zabrat takze si tam zavolam a pujdu nekdy mezi 18tt az 20tt
5. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, tak hlásím že screening v pořádku, negativní. Riziko vad je 1/12 800. Mimi má kolem 6 cm a stálo to fakt za ten litr. UTZ mi dělal přes břicho i spodem, hezky dlouho snad všechno měřil, trvalo to snad 20 minut, tak jsem se kochala a pak to vyhodnocoval. Fakt paráda. Žádné odbyté. Podle utz jsem 12+4, jinak 12+1.

Ad 3D, s malou jsem byla v pasáži Lucerna, mrknu jestli najdu odkaz, bylo to fakt super, stálo to teda 1200, ale včetně záznamu na DVD, vytištěné fotky, pohlaví a i nám ji zkoukla po zdravotnické stránce. Bylo to tam krásný a kvalitní. Ale hrozně podražili, tuším že teď je to za 1800 a to se mi už teda nechce :frowning2: A taky tam měli napsáno tuším 24.-28.tt. Už si nepamatuju, kdy je to lepší u nás tlustokožců :sweat_smile:
5. dub 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to našla, je to http://www.oggroup.cz/top-kontakty-24 o 3D píší zde http://www.oggroup.cz/clanek-3d-70-286 Grrr, akorát ten ceník tam nemůžu najít, tu nejobyčejnější verzi mají za 890.
5. dub 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana to je super,naše mimi má 6.5 cm a screening nám vyšel 1:6350 na můj věk skvěle :slight_smile:
5. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_77 paráda, taky gratuluju
5. dub 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana moc gratuluji k výsledkům ze screeningu :slight_smile: 20 minut tak to je nádhera , to já tam byla tak max. 5 minut a brali mě jen přes břicho ale je to opravdu krásný zážitek :slight_smile: Já budu mít celkový výsledky z krve až tak 12.4 , takže nervíky pracujou :frowning2:
5. dub 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcadr Já jsem u obvoďačky ještě nebyla, když jsem byla 22.3 na gyndě, tak mi řekl, že do tří měsíců si mám vyběhat Obvoďačku, zubaře a EKG :slight_smile:
5. dub 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_77 Také gratuluji ke screeningu :slight_smile: 6,5 cm to je pěknej čahounek, my máme 5,9 cm :slight_smile:
5. dub 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Jsem tu dýl nebyla a tady se to zatim pěkně rozjelo koukám, i jsem musela dočítat! :grinning:
Dnes jsem odvezla do školy svázanou diplomku, tak jsem si oddechla, že jsem to stihla.. Už "jen" 3 projekty, 3 zkoušky a pak na konci května státnice a jestli mě po tom všem neodvezou k Chocholouškovi, tak si můžu gratulovat! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tím pádem odpovídám i na část diskuze a sice o nakupování, tak ne, nenakupuji, není čas ani myšlenky, ale mě to tak nějak minulo i u prvního, nějak extra se v tom nevyžívám.. mimo to taky mám věci po prvním, i když teď bych ráda holčičklu, ale v kostech nějak cítím, že to dopadne jinak :sweat_smile:
Já byla na KO před týdnem, přesně ve 12+0, projasnění šíje a vše kolem OK, prcek měl po prdelku kolem 5 cm, tak po patičky prý tak 10 :slight_smile: všem tady gratuluji k zatím výborným výsledkům z KO!
3D UTZ jsem neabsolvovala ani s prvním, tak nepůjdu ani s druhým, viděla jsem video od ségry a nějak extra mě to nenadchlo, možná to ta dr. neuměla, nevím, ale často tam měli nasnímané spíš "řezy" skrz mimi a to tedy nevypadalo nijak vábně :confounded: tak prckovi raději za ty prachy něco koupím :wink:
Ad pocity, tak já si těhotně taky nepřipadám, asi je to tím, že je to druhé, člověk nemá čas na to přes den myslet, jak lítá jak špinavej hadr kolem prvního :grinning: hadry mi zatím jsou původní, tak to tak doufám zůstane ještě dlouho! Sice mám zásobu těhuoblečení, ale na rozdíl od prvního těhu se na nošení těch věcí nějak netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a co se chutí a váhy týče, tak ze začátku jsem si myslela, že to bude jiné těhu, než první, ptz jsem na sladké neměla vůůůbec chuť, bohužel tak 2 týdny zpátky se to změnilo a mohla bych ho pořád :pensive: musím si dát bacha, minulé těhu přilítlo 20 kilo, jen to fiklo! Já byla tedy na konci i šíleně oteklá a hned v porodce jsem po týdnu nechala 12 kilo, zbytek šel taky dolů, ale i tak.. zatím mám asi kilo nahoře, tak snad to moc neporoste. Děsí mě hlavně představa, jak lítám v letních vedrech venku kolem prcka s banděrem jak svět, tam bude každé zbytečné kilo znát..
se omlouvám za román, zas doháním absenci najednou :grinning:
5. dub 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 děkuji,mimís bude asi po tatínkovi:velký a šíleně akční :slight_smile: Ten zubař je povinný?? Jsem byla před dvěma měsíci a jestli mi bude pořád tak špatně,tak jse zvědavá,jak to tam zvládnu :unamused:
6. dub 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana gratulajda ke screeningu :wink:
já teda obleču taky ještě normální oblečení, ale panděro už mám hrozný :grinning:

@silvie_77 já taky čekám až mi bude líp a pak půjdu k zubaři. Myslím, že je to povinný. Musíš mít razítko v průkajdě.

@lososka gratuluju k diplomce :wink:
6. dub 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky gratuluji k dobrým vysledkům ze screeningu,mě teprve čeká 13.4.Už se nemůžu dočkat. :slight_smile: Doufám že bude vše ok. Brali Vám i při screeningu krev?Mě říkali že budou,ale neřekli jestli musím být na lačno,na odběry to jsem samozřejmě byla ale teď nevím. Přeji hezký den :slight_smile:
6. dub 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcadr mi brali krev týden před screeningem a nemusela jsem být nalačno,pak jsem si přišla pro výsledky a s něma jsem šla na screening,po ultrazvuku hodil dr. vše do pc a hned vyhodnotil :slight_smile:
6. dub 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 no,tak to teda počkám až mi bude líp,teď by to dobře nedopadlo :slight_smile: stejně mně nějak pobolívá zoubek,jak pořád žvýkám,žvýkačky jsou totiž to jediné co mi na nevolnost pomáhá :slight_smile:
6. dub 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_77 Ahojky.No mě brali už taky krev 31.3 tak snad teď nebudou.Právě se taky dozvím výsledky,tak snad bude vše ok.Díky :slight_smile:
6. dub 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcadr bude vše o.k nebojte,držím palečky :wink: já se bála strašně a vše dopadlo o.k a je to moc hezký,vše jde krásně vidět,akorát ten náš čertík měl zrovna akrobatický den,tak tam sebou mlel,že ho nešlo poměřit :slight_smile:
6. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi No tak super:slight_smile:Ja jsem dneska 14-1.Jinak s tou vybavickou,ja si myslim,ze to nosi smulu neco zarizovat dopredu,navic jeste ani nevime jest to bude holka ci kluk,tak az podle toho a stejne nejdriv zacnu v 7:slight_smile:
6. dub 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gretuschka jojo, začínáme 15tt :slight_smile: máš pravdu, počkáme si, až budeme vědět, co to bude a pak s rozmyslem budeme nakupovat, já si taky říkám, že to nemá cenu hrotit, opatřím si základní věci kolem 7. měsíce, kdyby se náhodou mrňousovi chtělo na svět dřív, přinejhorším nechám manželovi doma na lednici seznam, aby potřebné věci sehnal :grinning:
6. dub 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_77 povinný bohužel je :frowning2: já mám z toho hrůzu už teď , protože mám ze zubaře hrůzu a nebyla jsem tam asi tak 10 let, takže čekám sprďana :angry: ... My jsme s přítelem oba menší, takže to bude asi ono s tou velikostí, ale moc bych chtěla holčičku, tak když bude menší to až tak nevadí :slight_smile:
6. dub 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 No taky nejsem ze zubaře zrovna odvázáná,ale naštěstí mám hodnou paní doktorku,která se ke mně chová jak k vystrašenému dítěti,takže stačí heknout a přestane vrtat :slight_smile: pak mně vždycky pochválí jak jsem byla šikovná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ona už ví když mně vidí ve dvěřích vyklepanou,že mám strach :slight_smile: :slight_smile:
Taky bych chtěla holčičku,nebo mám doma samé chlapy,ale nejdůležitější je at je zdravé mimušo malinké :slight_smile:
6. dub 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. Díky moc za milé přijetí :slight_smile: .
Tak screening dopadl dobře. Moc jsem si oddechla. Dokonce ani ten hematom už tam nebyl patrný, tak se možná vstřebal :slight_smile: . Doktor byl super a prohlížel mě opravdu poctivě přes břicho i zespoda, takže jsem viděla všechno a mimís se tedy měl pěkně čile k světu...kopal nožičkama a jednu chvíli salutoval, tak se doktor ptal jestli nemám doma policajta :grinning: . Velikost bude taky kolem 6cm. Už teď se těším na 3D uz. Byla jsem i v prvním těhu a určitě o to nenechám ochudit ani druhé mimi, protože to byl pro nás krásný zážitek a skvělá památka v podobě céda. My byli tuším v 27tt. Myslím, že každý termín má něco do sebe. Pokud se jde už kolem toho 20 týdne, tak je krásně vidět celé mimi, ale k tomu 30 týdnu jsou zas perfektně vidět všechny detaily :slight_smile:
na interní vyšetření se musím ještě objednat, ale zubaře už mám zdárně za sebou (ještě mám jít v září...to jsem zvědavá, jak se tam dovalím :sweat_smile:). Ale krev mě teprve čeká

Jinak pokud mám porovnat svoje dvě těhotenství, tak každé je úplně jiné. Při malé jsem první 3 měsíce byla šíleně ospalá a unavená a trpěla jsem nechutenstvím...musela jsem se skoro nutit do nějakého jídla a na málo co jsem měla chuť. Ale zase jsem nezvracela (za celé těhu asi 2x). Pak se to po prvním trimestru najednou zlomilo a do konce těhu jsem pak měla pocit, že ani nejsem těhotná.
Teď nijak zvlášť utahaná nejsem a jíst mi celkem i chutná (dokonce i věci na které bych se u prvního těhu ani nepodívala :slight_smile:), ale zase je mi furt blbě a běhání na wc už ani nepočítám :confounded:. Trochu se utěšuju tím, že se to třeba taky teď po 1.trimestru změní. Ale stejně jako při prvním mimi zatím naštěstí moc nepřibírám...zatím asi 2 kg.
Věci mám po holčičce a i když bych si teď přála kluka, tak pokud by se nám povedl chlapeček nějaká garderoba se určitě sežene :wink:. Kočárek máme hnědo-oranžový, takže neutrální

omlouvám se za román :grinning:
6. dub 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@pirinka ,mi se zdá, že chodím na Wcko snad každou půl hodinku, při minulém těhu sem tak často nechodila.

Oblečení zatím taky nosím normální, trošku volnější i když už mám bříško.
Ten zubař je fakt povinný i razítko od obvoďáka.
Já jdu k zubaři ještě tento měsíc a odvoďáka taky musím zvládnout do příští kontroly na gyneku.
@lososka já se taky nechystám na 3D ultrazvuk a ani u prvního těhu jsem nebyla. Ale pravda je taková, že každý má jiný názor.

Nejvíc se ale děsím testu na cukrovku, minule mi bylo tak zle, že jsem to tam musela odležet na sesterně.
6. dub 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisidani , tak s tím oblečením to mám taky stejně. Jen občas si povolím knoflík u kalhot, když sedím :grinning:
no já měla minulý test na cukrovku v pohodě a ani mi to nepřišlo tak hrozný....ale jelikož je tohle těhu tak jiný, tak se možná taky začnu bát :sweat_smile:
6. dub 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi
Asi tak no stress:slight_smile:Odkud si?Tak at se mimi opatruje pekne v brisku a dame si vedet jak dopadne 16tt kontrola,ja ji mam 22.4.
7. dub 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky držte se a dávejte na sebe pozor!! my o miminko přišli :frowning2: a jsou to těžké chvíle!!!
7. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gretuschka jsem z Prahy 6, já mám další kontrolu 21.4., tak třeba už bude vidět pohlaví, to by bylo fajn, ráda bych zúžila seznam vybraných křestních jmen na polovinu :slight_smile: a odkud jsi Ty? jinak já se cítím pořád stejně, pořád "netěhotně" :dizzy_face:
7. dub 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barus25 to je mi moc líto :cry:
7. dub 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barus25 moc mě to mrzí :pensive: přeji, ať se brzo zadaří zas, jestli si to budete přát.. zjistili příčinu?
@spaghi že Ty máš ráda špágy, co? :grinning: :wink: P6? Kde tam? Ségra s manželem mají byt u kulaťáku, ale už tam nebydlí, šli pryč z Prahy, byt budou asi prodávat. Já jsem z Prahy 4, Spořilov.
@sisidani no to je jasné, že každý má jiný názor a to je dobře :wink:
uf, dnes byl náročný den, vyrazili jsme s malým z bytu v půl deváté a vrátili se v sedm večer.. Nejdřív cvíčo v Sokole, pak sraz s kámoškama a dětma u Hostivařské přehrady, po obídku uspat děti, dnes to byl tedy boj, Damča bojkotoval kočár.. odpo další cvíčo v RC, večer vyzvednout manžu a ještě jsme jeli něco reklamovat. No mám dost, už to nedávám, fakt cítím únavu, já jsem jinak docela akční a doma se nudím, tak s malým pořád někde lítáme, ale asi budu muset brzdit, mm mi dnes "vynadal", že se mám víc šetřit.. jdu kouknout na nějakej film, jsem slaměná vdova, manža má fotbalovej trénink. Pěknej večer všem!
7. dub 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barus25 moc mě to mrzí :frowning2: , vím jak moc to bolí ale neboj, chce to čas a bude líp.
7. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky, právě jsem se dověděla, že kamarádce se dnes ráno narodil malý Ríša, měl přes 4 kila (!) a 53 cm, prvního syna má císařem a tenhle se jí povedl přirozeně jen s minimálním šitím, tak mám za ní radost, moc si přála rodit přirozeně a povedlo se jí to! :dizzy_face:
7. dub 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek