• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vrana Měla by jsi mít foto v mailu.
22. srp 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Ha, ha to je dobrý, ale pořád lepší holka v modrým než kluk v růžovým :grinning: :grinning: :grinning: .
22. srp 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne jj děkuju, mrknu
22. srp 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi hele ja kdyz rodila tak zadny papiry jsem nepotrebovala a ted musim kdyz jsme manzele mit oddaci list a jeste neco???
22. srp 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky, tohle je z Krčské porodnice, ale třeba vám to pomůže...
22. srp 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana no tak to budu moc držet palce, aby se to konečně ukázalo, pak určitě písni :slight_smile:
Ježiš to je nějaký titěrný, v albu to mám čitelnější. Tak snad to rozluštíte
@spaghi tak takový sny mívám občas taky :grinning: - zdálo se mi něco hodně podobnýho - že všechny věci, co mám pro malou koupený jí byly MALÝ, ale opravdu úplně všechny a já byla úplně zoufalá, že jí nemám co obléct , tak jsem ráda, že v tom nejsem sama :grinning: Já jsem oficiálně na MD od 18.8. a v práci už jsem skončila 29.7., pak jsem si dobírala dovču a můžu ti taky říct, že už jsem ráda, že jsem doma. Mám skoro všechno vyprané a vyžehlené, postýlku i přebalovák připravený a jsem tak nějak víc v klidu, i když ze začátku mě to doma neskutečně štvalo!!

Žehlení v tomhle horku??!! - KATASTROFA , za poslední 3 dny jsem u toho prokletýho žehlícího prkna strávila snad 8 hodin né-li víc a můžu Vám říct, že jsem chvilkama měla co dělat aby to se mnou nešlehlo...už mě čekají asi jen 3pračky a bude snad hotovo :confounded:

Sobotní kurz přebalování - bylo to zajímavé, ale spíš pro maminky co chtějí používat látkovky :fearful: , šla jsem s kamarádkou, která mi jen řekla, že je to kurz přebalování a koupání miminka a ve finále to bylo spíš takový povídání a ukázka látkových plenek s ukázkami různých druhů plen a zkouškou přebalení panenky do látkovky, spíš mě zaujalo, jak tam paní mluvila o tý bezplenkový metodě a dost přemýšlím, že to taky vyzkouším....o koupání tam nepadlo ani slovo, ale jen vím jedno, že látkovky opravdu nee....

Všimla jsem si, že malá v břiše hrozně reaguje na děti, na tý přednášce tam paní měla malou holčičku a vždycky když začala brečet nebo křičet tak hrozně kopala a mlela sebou :grinning: všimla jsem si toho už dřív, je to zvláštní, jak ty špunti reagují na různé zvuky :dizzy_face:
22. srp 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 tyhle informace píšou na stránkách porodnice, kde bych měla rodit

Připravte si:
* občanský průkaz (cizinky pas)
* těhotenskou průkazku (event. výsledky vyšetření)
* kartičku zdravotní pojišťovny
* vyplněný dotazník o jménu dítěte podepsaný oběma rodiči (obdržíte v naší těhotenské poradně)
* pokud jste se rozhodla darovat pupečníkovou krev, nezapomeňte vyplněný tiskopis z těhotenské poradny

PRO MATRIKU
* provdané maminky – oddací list, vyplněný dotazník o jménu
* svobodné maminky – rodný list, vyplněný dotazník o jménu
* rozvedené maminky – rodný list, rozvodový list, vyplněný dotazník o jménu
22. srp 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Jinak mě teda připadá, že ty kuřecí nugety z mekáče kolem masa akorát tak hoooooooodně rychle proběhly :grinning: . Je to nějaká drť či co, ne?
22. srp 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Jo tak o kuřecích nugetách z mekáče kolovalo video, ani si nepřejte vědět co v tom je... S masem to mělo společné max. kosti :angry:
22. srp 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana No fuj, vím proč mi to nechutná. Jen doufám, že v těch hamburgerech je fakt maso - to mi chutná.
22. srp 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 tak to mě uklidňuje, že píšete, že je to na MD fajn :slight_smile: já už jsem asi zblblá z té práce, pořád něco dělám, i doma a když mám pak dovolenou, tak první dva tři dny jsem celá nesvá, že nikdo nevolá, nikdo nepíše, nikdo nic nechce, prostě pako :slight_smile:
u nás doma máme naštěstí i v těhle vedrech celkem chládek, bydlíme ve starším domě, který má hodně silné zdi, takže nám tam teplo jen tak nepronikne, dokonce v létě si občas musím natáhnout i teplé ponožky :slight_smile:
jinak mimčo taky reaguje na zvuky, v pátek jsem jela busem domu (bydlíme směr letiště, takže v autobuse jezdí hodně cizinců) a nastoupila nějaká Američanka, co měla hrozně pronikavý hlas a strašně křičela, když mluvila, tak se to prckovi nelíbilo a pokaždé, když promluvila, tak sebou hrozně házel :frowning2:
22. srp 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi ahaa noo tak ja kdyz rodila 3 roky zpatky v tom Brne zadny papir o jmene ditete jsem nemela ani oddaci ale v te dobe jsme nebyli manzele takze si ho mam nechat ofotit a overit??a to delaji kde ze to overi??a ten papir o jmenu ditete by meli dat i na matrice ne?
22. srp 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Papír o jménu dítěte ti dají v porodnici :slight_smile:
22. srp 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne No iluze bych si moc nedělala. :grinning:
@ilonne
@vrana no tak ja mcdonald moc nemusim to uz radsi KFC ale kdyz mel malej detsky menu tak me ty nugetky prisly masove ale je fakt ze tak rok uz jsme v nem nebyli tak jestli se neco zmenilo
@vrana aha diky pro me je to jakasi novinka jak rikam u malyho jsem nic takovyho nemela :grinning:
22. srp 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 dokumenty ověřují snad teď už na každé poště, kde je Czech Point, nebo na městském úřadě
papír o jméně vydávají v porodnici (v poradně)
22. srp 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi aha diky :slight_smile:
22. srp 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ode dneška ve Schlecker drogerii zlevněné vlhčené ubrousky Nivea - 63 ks za 45 ,- Kč :wink: a píšou v letáku, že mají v akci i další kosmetiku Nivea Baby :slight_smile:
22. srp 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám doma takový bordel :angry: :angry: . Dneska uklízím celý den.
@spaghi Mateřská je fajn, už jsem doma třetí týden, první dva měl manžel dovču, tak jsme byli na Slovensku, ještě nám dělali interiérové dveře a pak jsme frčeli bráchovi na svatbu, takže dneska jsem v podstatě první den sama doma a jak jsem psala, uklízím.
22. srp 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak to jsi měla pěkně rušný začátek MD :slight_smile: můj začátek takyn ebude úplně nejklidnější, o víkendu nás čeká oslava manželovo a jeho sestry narozenin (jsou dvojčata a slaví třicítku) - pronajali jsme celý penzion pod Blaníkem, takže přijede cca 30 lidí a bude se slavit, do toho je vymyšlený program (kola, výšlap na Blaník) - ještě že je tam bazén, takže beru plavky a naložím se na celý víkend do vody :slight_smile:
no a pak nás čeká oslava diamantové svatby manželovo prarodičů, návštěva a nákupy s mojí maminkou, oslava s lidmi z práce, takže přemýšlím, jestli se k tomu praní a žehlení vůbec dostanu :slight_smile: a to jsem se ještě nabídla, že dobrovolně budu sekat trávník kolem domu
22. srp 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak tu diamantovou svatbu máme taky, taky manželovo prarodiče, 10.9. :slight_smile:
22. srp 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:
@ilonne tak já se na ten úklid chystám navečer, to horko by mě teď asi zabilo. Oprala sem 3 pračky věciček, jestě mě tak 3 čekají a budu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, nevím, jestli mám jen takový pocit, ale přijde mně, že některé ty věcičky jsou po oprání tvrdé, aviváž sem nepřidávala. Možná mám jen takový pocit, no doufám, že se to žehlením zlepší.
@vrana tak z toho mám taky hrůzu, že mně ve středu na UTZ řekne, že naší holčičce narostl pindík a bude chudák chodit v růžové a v šatičkách :grinning: :grinning:
22. srp 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Tak my bydlíme ve starém zděném baráku, takže větrám jen na tu stranu, kde momentálně nesvítí sluníčko a drží se tady dobrá teplota. Já jsem začala prát dneska a mám tekutou lovelu, tak uvidím.
22. srp 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak to už je dobrá náhodička, my taky 10.9. :slight_smile:
22. srp 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, používáte na dětské věcičky aviváž? koupila jsem prací prášek Persil Sensitive a Lenor Sensitive, jsem zvyklá aviváž používat vždycky (vyjma teda outdoorových věcí), tak nevím, jestli můžu trochu kápnout i do várky oblečení pro miminko
22. srp 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi já nepoužívám. Malá se mi párkrát osypala aniž bych věděla z čeho a když jsem byla u mudry, tak mi vyloženě aviváž zakázala na její oblečení a to jí byly už 2 roky, když jsem tam s ní byla
22. srp 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi A kde? My v podstatě na Orlíku.
22. srp 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek