• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Ahoj holky, tak ja vam jen chci oznamit velkou novinu. Minuly tyden jsem od pritele dostala prekrasny darecek. Byla jsem v zamecke zahrade za prekrasnych okolnosti pozadana o ruku. :slight_smile:
23. srp 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko No to je úžasný, moc gratuluju :slight_smile: .
23. srp 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne děkuju! Jsem z toho paf... vubec jsem to necekala a uz vubec ne to, ze pritel mi rekl, ze by chtel svatbu do porodu. Mame termin 10.9. Holky, celkem se bojim, abych do te doby zustala cela. Zatim se citim nejlip za cele tehotenstvi, tak snad to vydrzi jeste ty dva tydny. :slight_smile:
23. srp 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko moc moc gratuluju, to je krásnej žážitek. Užívej těhu i svatební přípravy :wink:
23. srp 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Jééé, tak to je krása. Moc gratuluju:slight_smile:

@ilonne Co má tvůj manžel proti datumu 1.10.? To mám narozeniny a je to super datum :wink: :grinning: Jen nám se asi holčička na svět zrovna na tohle datum nevyklube, když termín mám až 24. :frowning2:
23. srp 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko gratuluji k zasnoubení..také mě manžel požádla o ruku na zámku..respektive na zámku v restaraci abylo to moc krásné a romantické..a také nečekané..po 1/2 roce chzení..dnes už jsme spolu 4 a půl roku letí to jako voda a je to stále krásné, ne-li krásnější... :slight_smile:
23. srp 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - týjo, tak to je pecka :dizzy_face:. Gratuluju a užívej si předsvatební těšení :dizzy_face:, to je krása, mimi s vámi bude na svatbě - i když teda ještě v bříšku, ale už tam viditelně bude s vámi:slight_smile:

@gumidek - mě by se 1.10. líbilo, by mělo medvídě pěkný rodný číslo - 111001, nebo ještě 10.10.:wink:. nejvíc bych teda brala toho 23.9., ale to je dost brzy, 15dnů před termínem, to asi neklapne...:confounded:
23. srp 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc dekuju! Pripravy probihaji v klidku a jsou uz v plnem proudu. Svatba je co nevidet. :slight_smile: Zatim je mi opravdu moc dobre-asi fakt nejlip co mi kdy bylo behem tehu. Tak snad to vydrzi. Jediny strach mam opravdu ze zdravotniho stavu. Kdyz mi bude dobre, tak jsem si jista, ze si svatbu uzijeme naplno. :slight_smile: Muzu pak uz i tancovat i radit. Kdyz uz budeme svoji a vsechno budeme mit nachystane, tak si sebou vezmu i kabelu do porodnice, kdyby se to po svatbe nahodou rozjelo. :grinning:
23. srp 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Moc gratuluju! To je krásná novina!
23. srp 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Taky moc gratuluji! Musí to být uplně nádherný pocit.
23. srp 2011 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko také moc gratuluji, je to krásné :slight_smile:

HOLKY MOC PROSÍM O RADU : mám koupený kočárek X lander Xpram s předními otočnými kolečky a když na něj nasadíme tu korbičku, tak se kýve, nemáte někdo zkušenost s tímto kočárkem nebo spíše s nasazením té korbičky, my jsme jen přehodili ty adaptéry a zacvakli korbičku, nevím jestli se tam dělá něco víc, psala jsem paní co jsem od ní kočárek kupovala, ale zatím mi neodpověděla, jsem z toho docela špatná, dneska jsem to právě probírala se švagrovou a furt mi to šrotuje v hlavě :confounded: Nemyslím si, že by byla chyba v tom kočárku - spíš nevím jak tu korbu nasadit, paní byla spolehlivá, tak snad by mi neprodala kočárek, který je poškozený....
23. srp 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis no chudáci chlapi 6x denně :grinning: :grinning: :grinning:....nebo spíš ženské :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko moc gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je super, hlavně si to pěkně užijte :wink: já bych si svého chlapa vzala klidně ještě jednou, moc ráda na to vzpomínám :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa právě mě to ve vaně už ani nejde tak dlouho se předklánět nebo klečet, to nemužu dejchat.
@jimisek super, už je na čase, já vím jak u toho ted funim

@nasekuratko gratulace, tak to budete mít fofr teda , holky vždycky nadávaj, ze si lidi sháněj fotografa týden před jako by to nevěděli a koukám že za to může i romantika :D
u nás romantika asi nebude, tuhle jsem mu četla jak jsme ředsili na fb přepisování rodičáku mezi dvojčaty a že stát po svatbě chce vrátít přidavky na děti a on řešil, jestli teda má cenu se brát , aniž by se mě před tim ptal, zda ho vůbec chci :D tedna to teda není ale daňová uleva by byla super.
Jinak k téématu, pokud jde o dobře vykonanou "práci" mužu i 6krát denně ale kam zamknout děti, že :D
24. srp 2011 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
v prvním řádku mělo být @ilonne
24. srp 2011 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Nemám zkušenost s Xlandrem, ale měla jsem Cam Cortinu, tam se ta korba taky tak nacvakovala a taky se trochu viklala - nedržela tam prostě napevno. Byla jsem z toho taky nešťastná a na nervy, paní mi řekla, že už to tak koupili. Nemohla jsem se s tím smířit, manžel nakonec podlepil kočárek na každé straně takovou měkkou pryží, a celkem se to spravilo.... Věřím, že u některých kusů to tak je, ale je to chyba... :unamused:
24. srp 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Moc gratuluju. To je úžasný. Jsem z toho úplně na měkko, ať žijou těhu hormony :dizzy_face: Užij si krásné přípravy, ale moc se nepřepínej. Prstýnek je úplně nádherný!!! A neboj, prcek uvnitř ještě vydrží!!!
24. srp 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Tak proto tomu datu v podstatě nic nemá, ale chce aby se narodila na den české státnosti (sv. Václav - 28.9.). Je to patriot :wink: . Jen jsem zvědavá, jak ji k tomu přemluví :grinning: . Hele, ale 17.10. by to zvládnout mohla ne? To mám naozeniny já :grinning: :grinning: :grinning: .

@adenka84 @nasekuratko Teda vy jste to měli tak rormantické, na zámku. To já jsem si pro zásnubní prstýnek šlapala 30 km kopců a ještě lezla na rozhlednu. Ani se mě neptejte, co se mi honilo hlavou, když se mě po tom půldenním maratonu bez jediné hospody na cestě a s vidinou té stejné cesty zpátky zeptal a nasadil mi prstýnek :grinning: :grinning: :grinning: . Když to někde vyprávíme, tak říká, že u večeře nebo u moře na pláži to umí každý blbec, ale na tohle v životě nezapomenu :grinning: :grinning: :grinning: .
24. srp 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Tak na tohle fakt nezapomeneš:grinning::grinning::grinning: U nás to bylo bez romantiky, ani zámek, ani výšlap do kopců, zato se mě málem zeptal na parkovišti před supermarketem cestou domů z práce, chudák byl tak nervozní :grinning:

Dneska jsem jak zbitá, nejen že se mi v tom horku a pokročilým těhotenství blbě spí, ale dítě má od včera horečky, teď ráno jsme to dotáhli na 39, tak ještě čekám, co bude. Zatím mi to přijde na zuby, ale nechápu, proč je ta horečka tak vysoká a opakovaně se vrací. Přehřátej není, navíc z toho by měl max zvýšenou teplotu.

Aktuálně je tady zataženo, tak snad to vydrží. Musím jet odpo na otočku do Prahy, tak ať zbytečně nepraží. Ale nejdřív musím sehnat hlídání pro prcka...
24. srp 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gumidek Tak to se moc neraduj, vydržet to nemá. Do pátku má být peklo a oak se má prudce ochladit. Já jedu za hoďku taky do Prahy k Apoli na UZ, tak doufám, že to vydrží spoň dopoledne :unamused: . Zítra jedu na celý den ke kamarádce k bazénu.
24. srp 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko moc gratuluju! to je krásná novina a držím moc palce, ať se svatba vydaří podle vašich představ :wink: žádost o ruku asi musela být teda moc romantická, to já jsem si užila něco podobného, jako píše @ilonne , manžel je nadšený biker, takže jen tak ze srandy prohodil, že si vezme tu, která pokoří na biku Monte Tremalzo (cca 2000 m.n.m.) - dodnes nevím, jak jsem to dokázala, ale já tovyšlápla! :slight_smile: no a pak následovala na skále s výhledem na Lago di Garda žádost o ruku, byla jsem špinavá, zpocená, s rozseknutým kolenem, ale štastná :grinning:
24. srp 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nasekuratko Jé, to je krásný :dizzy_face: Moooc gratuluju a hezky si to užijte a hlavně se nepřepínej. Prstýnek je nádhernej, opravdu! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 ahoj, my máme objednaného taky x landera x pram a XA a to že se korbička kýve není nic nového, dělá to i u nvoých kočárků, hodně holek proto na x landery nadává, ale prošla jsem v obchodě schválně hodně podobných kočárků, např. od značky ABC, nebo MUTSY, a všechny korbičky se taky kývali, takže to tak prostě je. nemusíš se bát. adaptérem nebo nacvaknutím to určitě není. jakou máte barvu?
24. srp 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab Hele ta nacvaknutá korbička se jakoby pohupuje i u Janéčka. Určitě je to normální.
24. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hodně těch kočárů s adaptéry apod. se korbička kejvá, je to blbě udělaný, ty korby drží na málo bodech a není to "stabilní". Nám se teda kočár nekejve - ani hluboká ani sportovní korba, drží to ve čtyřech místech, tak je to docela "na pevno", tak jsem ráda, přijde mi to takový důvěryhodnější
24. srp 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Tak u nás to drží dva body a jako je kýve se, ale není to nic dramatickýho, miminku to rozhodně v ničem vadit nebude a že by korba spadla, to si nemyslím.
24. srp 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana no asi to nespadne:grinning:, ale na mě to pak působí prostě takový vachrlatý, když to drží ty čtyři body, tak tomu tak jako víc důvěřuju:slight_smile:. Ono s tím spadnutím je to otázka - si vem, že teď nedávno to proběhlo tuším u nějakýho toho Implast Bolderu, že to bylo právě na dvou místech nacvaknutý a právě korba se uvolňovala a padala...takže prostě myslím, že čtyři body jsou lepší než dva:grinning:
24. srp 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám taky objednané XA a přestože korba není z největších a je pravda,že se kýve, tak si pořád myslím,že na manipulaci je to nejlepší kočár. Rozhpdně se toho nebojím,kamarádka ho má a jezdí se s ním parádně.
24. srp 2011 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych se nebála, že to spadne. Mě se kývala, ale držela tam pevně. Spíš mě to štvalo, že to tam není napevno, ale je fakt, že to ničemu nevadilo. Ale kývat by se to nemělo :unamused:
24. srp 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Poslala jsem manžela do lékárny pro pupalku. Lékarnice prý ho varovala, na co to jako chci, max. 1 denně a mám se o tom poradit s lékařkou. Nevíš proč?
24. srp 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek