• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@petapete mě to magnesko stejně nepomáhá.Jen trošku nebo jen na chvilku.Na kontrolu jdu až za měsíc tak uvidíme...třeba mi řekne že už ho nemám brát...
26. srp 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete po sexovani (ehm, tedy s uspesnym koncem :sweat_smile: ) mi brisko taky vetsinou ztvrdne, ale jen na chvili a pak to odezni, vetsinou s tim pak v noci nemam problemy, protoze po takovych akcich spim jak dudek :grinning: :grinning:
26. srp 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidie - jj, pupalku budu brát určitě, u Lukáše jsem zkoušela "jen" maliník a tvrdlo mi po něm břicho a bylo mi to protivný, tak jsem se na to vykašlala a šla rodit nakonec totálně nepřipravená a taky to pak podle toho vypadalo :confounded: , takže tentokrát přípravu nepodceňuju:grinning:. Pupalku právě i MUDra mi ji doporučila, že ze zkušenosti ji přijde, že je ještě účinnější než ten maliník...mám tobolky nějaký s vit. E ještě...mám tuhle: http://klimakterium.heureka.cz/pupalka-dvouleta-30-tobolek/
26. srp 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 Myslím tím výšku břicha.

Jinak včera jsem byla celý den u kámošky u bazénu a bylo to super, no dneska bude ještě větší vedro. A to musím prát a uklízet, čekáme návštěvu :angry: .
26. srp 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidie - no já právě taky normálně max. chviličku ztvrdnutí a pak ok, ale včera to bylo nějaký výživný asi:grinning:. On se M. i dost intenzivně věnoval prsům, tak možná zaúčinkovala i masáž bradavek:grinning:. Mě to na spaní taky nevadilo, ale jak je horko, tak mám furt žízeň, takže pak chodím i v noci dost na wc a jak jsem se probrala vždy a šla na ten záchod, tak to bylo dost nepříjemný...

@vercach - koukám jsi taky na tom podobně jak já...já počítala teď v pondělí, že mě MUDra pozve do další poradny už aspoň za dva týdny a ona až po třech, takže jdu na další poradnu až v půlce 37.tt
26. srp 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak nám teploměr ve stínu už vylezl na 30 stupňů, tak dnes bude teda fakt děs, no aspoň nám trochu fouká. Holky, papíry na vyřízení mateřské stačí donest do práce týden před nástupem? Mám na ni nastoupit 4.9. ale do práce se dostanu až v pondělí, tak doufám, že to bude stačit :slight_smile:
26. srp 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi úplně v pohodě, můžeš i zpětně, první mateřskou ti stejně vyplatí až v říjnu :wink:
26. srp 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi - jj, dnes to bude asi masakr:frowning2:. Já mám už zataženo v ložnici, zavřený okno a staženou roletu (je to jižní strana a velký okno, nejvíc nám to tama otepluje:slight_smile:), asi zavřu i kuchyňský okno, ať sem to teplo neleze a ven půjdeme až na večer, M. za chvíli dojede z nemocnice, už mi volal z obchodu, jestli chci něco koupit (a sotva to píšu, už otvírá vrata:grinning:), Lukáš je tu ještě jen v trenýrkách a tílku (ale asi tak zůstane celý den, ať se nepaří v oblečení zbytečně:slight_smile:) a vegetíme si tu na gauči :dizzy_face:
26. srp 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tiše závidím těm kterým stačí zavřít okno a zatáhnout závěs nebo žaluzie...Zatím bydlíme ve starým baráku a pokoj máme na půdě a to je teda něco....V noci je tu pořád stejná teplota,nedá se vůbec spát.
chudák M.dneska začíná se zedníkama na našem novém domečku dělat hrubou stavbu.Vůbec mu to nezávidím,hl.přes poledne na přímém sluníčku :frowning2:
Už aby byla neděle a ochladilo se :o)
26. srp 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach @petapete Tak já teď chodím skoro každý týden. Už asi 3 neděle. V pondělí jsu naposledy ke svojí MUDr. a 7.9. jdu už do poradny k Apolináři.
26. srp 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - no já taky čekala, že - i kvůli té cukrovce - mě objedná tak nejpozději za ty dva týdny a že až za tři...a poprvé na monitor...tak teď ani nevím, kdy a jak začít s tím maliníkem, zas už jsem měla CS 2, tak bych to nerada zas moc uspěchala...no celý je to takový zapeklitý:grinning:
26. srp 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim, chci se zeptat těch, kdo na sobě pozorují ovalaci.

ted jsem četla článek,kdy je nejplodnější den je ten,když děložní hlen je čirý a táhne se cca 3dny před a v ten den a po ovulaci se mění na hustý(hrudkovitý)..
:wink:
26. srp 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 K té tvé výbavičce - jestli ti to stačilo na první, tak to bude stačit i teď, ne? Já toho mám taky málo, už jsem se bála, že jsem za exota, ale vzhldem k tomu, že nevím, jakou velikost bude potřebovat, tak toho nechci moc kpovat. Mám asi 6 věcí ve vel.50-50 a obávám se, že je ani nevyužiju...
26. srp 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemo1985 No vzhledem k tomu, že se všechny z téhle diskuse chytáme v říjnu na porod, tak se obávám, že na sobě teď pozorujeme jiné věci než zrovna ovulaci :wink:
26. srp 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@ilonne můžu se zeptat, kdy si se objednávala k Apo do poradny? já jdu naposled ke své doktorce 31.8., v pokynech z registrace mám napsáno, že zavolat si mám na konci 35. týdne a zdravé maminky objednávají až na ukončený 37. týden, což bude u mě až 16.9.
26. srp 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dneska vážíme 1890g, proveden obrat zevními hmaty, ale netopýr z něj prostě asi nebude ...
26. srp 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam Tobě dělali toho Hamiltona? Já si moc přeju,aby se prcek otočil, nechce se mi na císaře :cry:
26. srp 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa ne-e Hamilton je něco jiného, ten se dělá na podporu vyvolání porodu .. to co mi dělali dneska se dělá přes břicho a zkouší se otočit mimčo .. ale zatím se podařilo jen příčně a teď už mám pocit, že mi zas zvesela okopává močák :(
26. srp 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam Aha, já myslela že Hamiltonem se to otáčí. Hm, to je blbý že si nedal říct. Já pořád uvažuju, že začnu zkoušet ty kočiči hřbety, sice mi to přijde jako blbost, ale třeba na tom něco bude :confused:
26. srp 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa kočíčí hřbety dělám 3x denně a stejně nic ..
26. srp 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Zrovna dneska, ale vezmou mě ukončený 36 týden, vzhledem k tomu, že jdu ještě v pondělí ke své MUDr., ale já mám cukrovku, tak proto mě asi vezmou o týden dřív - aspoň se mě na to ten člověk ptal.

Teda ze mě dneska leje, jsem jak v přechodu.
26. srp 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojj, sorry že vám sem lezu. My jsme o rok starší..... @petrusam @mmiirrkkaa Ale k té pozici KP - holky, zkuste hodně ležet s podloženou pánví. PA mi tvrdla, že to je na otočení nejlepší, páč prcka tak nutíte ležet si na hlavě, zato v pánvi by měl hlavičku krásně chráněnou a sám si tam zaleze. Já bohužel netušila, že se mi vrátil na zadek, takže jsem to nerealizovala, ale kdybych to tušila, jdu do toho. To otáčení přes bříško prý moc žádoucí není. :wink:

26. srp 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim Díky za typ, tohle mi přijde věrohodnější :slight_smile:
26. srp 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim taky díky za tip, pořád jsme hlavičkou nahoře, slyším okolo sebe, jak je pořád čas na otočení, no ale dnes jsem 34+0 a už přestávám doufat, že by se do porodu něco změnilo, asi je mu tam pohodlně, protože má pod hlavou placentu, tak to má jako polštářek :unamused:
26. srp 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu vám držet pěsti, ať se otočej. Kluci jedni paličatí. :grinning: Ale nic není ztraceno a CS kdyžtak zvládnete. Nebejt Toník obříček, tak jsem šla do spontánního porodu, ale nějak ven vylízt musel a zvládli jsme to všichni. :wink:

Holky, nepotřebujete ještě nějakou klučičí výbavičku? :rolling_eyes:
26. srp 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Kamarádce se přetočil těsně před porodem, asi dva týdny a příbuzné taky.
26. srp 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi @petrusam když jsem chodila na předporodní kurz z Aničkou, tak nám PA říkala, že existujou i nějaké homeopatika na otočení mimča. Mě se to netýkalo, tak jsem to zase tolik neposlouchala, ale možná se zkusit zeptat nějakého homeopata...
26. srp 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam - a ten obrat ti dělali bez hospitalizace? :confused: To mi přijde poměrně dost rizikový, v Brně teda je taky dělají, ale jedině při hospitalizaci, protože tam jsou určitá rizika:confounded:

Jinak na KP je ještě jedno osvědčený cvičení - kamarádka to cvičila a malý se otočil - kleknout na pohovce, na kraji a rukama se spustit dolů na zem, natáhnout se tak, aby to vyšlo, že se o zem opřete předloktím. Mimís je pak vlastně "vzhůru nohama" a asi mu to vadí a přeleze si:grinning:. Teda té kamarádce to vyšlo a otočil se jí snad až někdy v 36.tt právě poté, co zkusila tohle cvičení:wink:. Kočičí hřbety jí nezabíraly vůbec...mě se medvídě asi otočilo při tom ležení s pánví nahoře - to jsme měli po náročných výletech, já byla KO, tak jsem lehla a bylo mi pohodlný mít tu pánev na polštáři a na další kontrole pak už byl otočený správně..."proběhlo" to někdy kolem toho 30.tt už a od té doby zůstal správně...Předtím si taky hlavu "podkládal" placentou, mám ji nahoře až v horní části dělohy, teď do ní špulí prdku:grinning:
26. srp 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab tak uz mam ten pas! Urcite bych v tom nespala a ma to takovy siroky skrabavy rezavy gumy jako ksandy. Mela jsem to ted asi 10min jenom, ale je to dost rozdil. Myslim, ze to je dobra vec. Ale vypada samozrejme strasne :grinning:
26. srp 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spaghi od 36tt.
26. srp 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek