• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
jsem tak rada,ze ty vedra konci,to se faaakt neda :angry: ....
26. srp 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete zde se to v tomto tt dělá bez hospitalizace, až okolo 37tt je to "rizikovější", že se tím např. vyvolá porod atd., dnes jsem dostala magnézko a mám hlídat pohyby...
26. srp 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek taky se moc těším až bude na teploměru méně stupňů ... uff..
26. srp 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam - aha, tak já to podrobněji nějak nezkoumala, ale je fakt, že v tom Brně to dělají až tak kolem toho 36.-37.tt, dřív asi ani ne...

My tu teď už asi hodinu koukáme na výběr Playmobilu a teda naše dítě je fakt úžasné, všechno nutně potřebuje a chce:grinning:. Ale už si objednal u bráchy sadu pyramidy s mumií, tak počítám, že teď budeme mít denně na talíři, kdy už se brácha narodí, aby mu donesl pyramidu:grinning:. Další várka pak bude k ježíškovi:slight_smile:
26. srp 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek už aby to bylo, jinak nás z toho vedra picne, já nemožu vlézt ani do obchodu, hned ze mně leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete taky sem si dnes koupila maliník a vůbec nevím, kdy s ním začít :unamused: no zkusím to někde vyčíst :grinning:, prosím tě, ta pupalka je dobrá na co????
26. srp 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže moje "ŠÍLENÍ" ohledně kývající korbičky u X-landeru bylo naprosto zbytečné :grinning: :grinning: , dnes jsme byli s přítelem v Malvíku v Hostivicích a doslova jsem tam ošahala všechny X-landery a dělají to všechny!!! Jsem fakt ráda, mě to tak strašný nepřišlo, ale vydepkovala mě tchýně se švagrovou :rolling_eyes:

Holky pokud máte možnost určitě zajeďte do toho Malvíku - http://www.malvik.cz/ , mají tam SUPER akcičku - všem těhulkám dají velikou krabici plnou věcí pro miminko a nemusíte tam ani nic kupovat, my tam udělali nákup za 400 kč - kupovali jsme konečně vaničku, ale dárek dávají i když se tam jen jdete podívat, jen si pak poznačí těhu průkazku jejich razítkem, aby toho lidi nezneužívali....
My tam měli - dudlík NUK, dudlík Difrax, vlhčené ubrousky Pampers, pískací bryndák Disney, houbičku na mytí, lahvičku Bébe-jou, hračku - spojovací kroužky Sassy, ponožky, sadu umělých balonků, 3 hračky do vany od Chicca, 2 páry prsních vložek, ortopedický držák látkových plen a slevovou kartu do Malvíku do konce roku 5 % sleva na každý nákup a ještě hromadu prospektů. Jsem z toho unešená, fakt super :grinning: :grinning: Ještě jsem si od nich z eshopu objednala sterilizátor a teploměr-dudlík :slight_smile:
27. srp 2011 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nemo1985 já reagovala včera, za sebe bych ovulaci pozorovala až by to nešlo, měsíc snažení je málo a myslím že to klapne, když už jedno dítko máte.Užívejte si to, vždyt je to to nejkrásnější. Mě skoro mrzelo, že to bylo tak rychle, jsem si to bááječně užívala :D
já ami nevím jak prtě je ale připadá mi že je správně, když nemužu dejchat že mám nožky v plicích a do boku buší pěstičkama :D
ale tenhle mudr je hodně zodpovědnej a hodnej a kamrádce taky otáčel mimi přes přicho a bylo to šup šup :slight_smile:
27. srp 2011 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi - maliník se obvykle uvádí, že se pije od ukončenýho 34. nebo ukončenýho 36.tt:wink:. Pupalka, resp. ten olej obsahuje nějakou mastnou kyselinu (teď nevím, která z nich to je), která se v těle mění na prostaglandiny, které vlastně by měly napomáhat k porodu, resp. k přípravě těla na něj (přirozeně je obsahuje taky např. sperma, proto se doporučuje k vyvolání porodu dostatek sexu:grinning:) a nepřirozeně v mnohem větších dávkách je pak v těch tabletách, co se zavádějí na vyvolávání porodu. Aby to účinkovalo, tak je ale potřeba dlouhodobější užívání (min. dva týdny), protože právě je tam z toho jen malý množství, tak aby to mělo čas působit:wink:. Měla by teda připravit porodní cesty, nechat je uzrát, navíc je dobrá na cévy, takže by měla minimalizovat pak porodní poranění cév tudíž zmenšit riziko výraznýho krvácení u porodu:wink:. Podle mojí gyndařky k té přípravě na porod slouží líp jak maliník:wink:
27. srp 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 díky za tip, to je fakt super balíček :wink: Kdybych to měla blíž, tak tam hned vyrazim :frowning2:
27. srp 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dávala jsem do alba pupík na začátku 35.tt, tak tady ho taky máte:slight_smile:
27. srp 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete jeee, ty máš krásné malé bříško :wink: Možná už jsi to tu psala, kolik máš kg navíc?
27. srp 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my v 31+2tt :grinning: :grinning:
27. srp 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete
@edithn Jů holky vy máte malinká bříška, ale krásná....alesPoň se nemusíte tahat s velkým pupendem jako já....
malá se nám tlačí dost dolů..včera říkal. Mudr na těhu kontrole, že budu pravděpodobně rodit dříve..že už dost naléhá hlavičkou dolů...že cítil jak do ni píchá prsty...je fakt, že břicho mě už dost padá dolů...
také přidám mé poslední foto...mám nahoře 8,5 kg....a foto je z 33+2
27. srp 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@edithn - mám kolem 6kg nahoře...drží se to víceméně pořád na stejným přírůstku od toho, co jsem začala s cukrovkovou dietou:grinning:. Ty máš náhodou taky úplně pidi bříško :dizzy_face:

@adenka84 - já nemyslím, že bys měla nějak velký bříško, přijde mi tak akorát:wink:, krásný :dizzy_face:. Já nepoznám, kdy bude padat dolů, mám ho dole od začátku pořád:grinning:, se mi nějak nešplhá naopak nahoru:slight_smile:
27. srp 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja mam takovej :slight_smile:
27. srp 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dana3262 ježíšku, to ani není možný, že máš tak malinké bříško..kde to miminko nosíš? takové bříško jsem neměla ani před těhu...
27. srp 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevim tohle jsem mela v 28tt :unamused: , ted nebyl na foceni nejak cas
27. srp 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aknavis u tebe se už dá říct, že je to těhu pupíček...podobný jsme měla ve 28. týdnu také..možná o něco větší...je vidět, že jsi těhulka..
no jo, každá jsme hold jiná, a každá máme jinačí velikost a tvar bříška..hlavně, že budou naše dětičky zdavě a veselé...
27. srp 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis a proč ten rozpačitý smajlík, vždyť máš krásný bříško:wink:. Já teda teď zrovna koukala na fotky a s Lukášem jsem měla to břicho asi o něco málo větší (hlavně teda víc šlo hned zvrchu:slight_smile:), ale zas je fakt, že jsem se fotívala až večer, zatímco teď fotím po ránu, odpoledne/večer mám bříško trochu víc přifouklý:slight_smile:
27. srp 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adenka84 na zacatku mi prislo, ze ho mam velke, ale ted ke konci-jestli to tak uz muzu nazyvat neni tak velky, ale ono nejvic vyroste poslednich 14dni. Tedy 10-14dni po TP. Tedy bricho neni tak velky, ale o to vic me tizi. Uplne strasne. Tlaci na mocak a na vsechno. Poridila jsem si dokonce podpurnej pas. Taky se teprve ted pomalu dostavam na puvodni vahu. S prvnim tehotenstvim se to neda srovnavat ani nahodou. Je prijemny si pocist zazitky a zkusenosti holek, ktery maji stejny termin :slight_smile: i takovy ty kraviny, oblecky atd..je to dobry. A vsechny mate krasny briska!
27. srp 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všechny máte krásný pupíčky... každá trochu jiný, ale všechny hezký :slight_smile:
27. srp 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete protoze uz se nevlezu do veci, co jsem pri Klare v nich jela rodit :slight_smile: Kazdy tehu je proste uplne jinaci, proti prvnimu jsem skoro jednou takova :slight_smile: i kdyz na kila zatim stejne.
27. srp 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis - nj, tak ono to může být i tím, že jsi poměrně rychle po sobě těhu a to bříško třeba je víc povolený a víc se tím vyvaluje...já mám zas naopak to břicho asi o něco menší, ale asi dost podobný...na kila mám zatím míň, ale je to tou cukrovkovou dietou, do doby, než jsem ji začala držet, tak jsem měla váhu ca přírůstky stejný jak u Lukáše...ono i to břicho by bylo možná dost stejný, kdybych jedla "normálně":grinning:
27. srp 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky na vás tak hrozně působí ta změna počasí??? Já bych pořád jen spala a bolí mě hlava a jsem jak kdyby mě někdo praštil prknem :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. srp 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 já teda ne, já co se odpoledne ochladilo, tak jsem mírně ožila, navečer pak dost, takže jsem trochu porovnala pokojíček a malinko víc přichystala/porovnala nějaký miminčí věci, dokonce jsem umlouvala M., ať mi nachystá podklad pod kolíbku, ať ji můžu natřít, to mi teda neprošlo, tak fakt nevím, kdo kdy to bude dělat:grinning:
27. srp 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás začlo konečně pršet :grinning:
@pavlina88 Od včera se mi trošku motala hlava,jinak docela dobrý :slight_smile: Konečně se ochladí...hurá
27. srp 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak tak koukám na ty vaše bříška, tak nechápu jak je možný že je nemáte vůbec popraskaný?? Já jsem popraskala hodně a to i přes to , že fakt MAŽU :frowning2: No ale taky je fakt, že žádná nemáte nahoře 17 kg jako já :unamused: , ale to dám dolů, toho se nebojím - než jsem otěhotněla dala jsem dolu 25 kg, je to dřina, ale dá se....Přidávám také aktuální foto, toho mého pupku :unamused: 34+0 tt
27. srp 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hezký večer holky.
Tak u mě stále stejné příznaky, bolesti v podbříšku,škubání(cukání) okolí pupíku,nalitá prsa, časté lítání na wc, a před chvílí jsem měla asi 2min bolesti do zad. Máte to některá ? Do termínu měsíčků zbývá ještě 14dní,na test brzy.

A bolesti k měsíčkám mívám týden před a ne 14dní před.

:confused:
27. srp 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemo1985 Ahoj, ale my budeme za chvíli rodit, takže určitě stejné příznaky nemáme. Asi by jsi měla zkusit jinou diskuzi :wink: .
27. srp 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek