• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@barus25 moc mě to mrzí, drž se, i když vím, že je to těžké :wink: .
@lososka jejda, tak to je velký chlapík a přirozeně, že se narodil tak to je supr, hlavně aby byli oba zdraví.
@pirinka já si taky povoluju knoflík na kalhotech, teda zatím, než začnunosit těhu rifle.

Jinak jsem se dneska objednala k obvodní mudr. na příští pátek, tak snad bude vše OK.

Zítra odjíždíme na víkend na chaloupku a malá už se strašně těší, tak snad nám bude přát počasí.
7. dub 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka děkuju za podporu, hodně mi pomáhá přítel ikdyž nevím co jemu se honí hlavou!! Příčinu??? Doktor mi řekl, že to tak prostě příroda chtěla, že kdyby se to miminko narodilo, že by mělo těžký život i když by třeba nebylo nemocné, že to je prostě říčka přírody a ona nejlíp ví koho na ten svět dovést!
8. dub 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hledala jsem diskuzi s termínem na říjen a konečně se mi to povedlo. :grinning:
Holky, tusite uz nektera pohlavi? Ja jsem hrozne nedockava a rada bych ho vedela klidne uz hned. :slight_smile:
8. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - ahoj! gratuluju k 2 trimestru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak se máš a jak se cítíš? Pořád máme stejný termín nebo ti ho posunuli? My si nenecháme říct, co tu bude, ale sem zvědavá, jako blázen - jak já to vydržim :grinning: . kdy deš na příští kontrolu? to už by ti to říct mohli, jestli bude prcek spolupracovat
8. dub 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band Ahooojky, tak jsme se potkali znovu. :dizzy_face: Taky ti gratuluju! Termin mam v prukazce napsany na 15.10.-podle MS. Ale podle ultrazvuku to vychazi na 12.10.,tak jsem sama zvedava, kdy se to nase kuratko vyklube. :grinning:
Mam se dobre a citim se taky fajn. Jen ta unava nejak vubec neprechazi, spis bych rekla,ze posledni tyden-dva je to snad jeste horsi.
Na kontrolu jdeme 14.4., to budu v 15.tydnu, tak nevim nevim.... Ale mam tuseni,ze to bude holcicka.Tak pokud se nepletu a opravdu je to princeznicka,tak nam to takhle brzy nereknou.To jde spis videt brzy u kluku.
A jak se citis ty?Jak dopadly testy,bylas na NT+?
8. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band A jaktoze nemas zadne album?Roste ti uz brisko?Mne nejak vyskocilo....vecer mam pocit,ze jsem uz tak v 6.mesici :grinning: Ale zatim jsem pribrala 1kg,tak to snad neni tak hrozny... :sweat_smile:
8. dub 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak já mám zase tušení, že je to kluk :grinning: , už nakupuju věcičky laděný převážně do modra. Jak sem doma, tak má času hrozně moc. Já mám v průkajdě napsanej termín 13.10, ale protože mi tam napsali špatnej datum PM - jinak mi to taky furt vyhází na 12tého
Já sem teď poslední dobou taky děsně unavená a hlavně hroznej lenoch :rolling_eyes: - nic se mi nechce
tak to je krásný, že už se ti blíží kontrola, ale je fakt, že v tom 15týdnu je to asi ještě brzo
Já se strašně těšim až prcka ucítim se vrtět - to bude něco :dizzy_face:
Já byla tohle pondělí na screeningu - dopadli sme skvěle, tak doufám, že to tak bude i u tripple testů...
A co ty? už máš taky testy za sebou? a už máš vybranou porodnici?
8. dub 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - fotky už mám nachystaný - jen je vystavit. Nu a pupek proste teda pěkně a to sem ještě 2Kg zhubla :dizzy_face: - sem jako meloun, kterým se teď cpu :grinning:
8. dub 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band Tak to jsem rada,ze s tou unavou na tom nejsem takhle sama.Kazdy rika,ze od 12.tydne to ustane,ale u me se to zhorsuje. :frowning2: A to pristi sobotu odletame na dovcu,tak doufam,ze tam budu delat i neco jinyho nez spat! :grinning:
Tak to se mas,ze jsi doma.Ja pracuju 11 hodin denne,takze na odpocinek moc casu nezbyva. Ale zase doma to asi fakt neutika. Mne ten tyden vzdycky preleti,ze ani nevim jak.
Jdeme na kontrolu v tom 15.tydnu a pak asi v 18.tydnu-tak to uz by to mohlo jit videt... :dizzy_face:
A tys miminko nevidela se vrtet uz ted?Nase spalo,ale doktor se ho snazil vzbudit,tak sem tam se otocilo,ale tim to skoncilo. Nechtelo se pretocit ani zanic. :grinning: Ale kdyz se sem tam prevrtelo nebo protahlo,tak mi i vyskocily slzicky.
Ja nastesti na tripple nemusim. My meli praveze ty NT+ ted, takze i s odberama krve a se vsim vsudy. Doktor pak hodil do PC hodnoty z krevnich testu, muj vek, vahu, hodnoty z ultrazvuku a ukazalo mu to, ze vsechno nam vyslo paradne. Vysledky nekterych hodnot byly 1:20 000 a u nekterych dokonce 1:40 000,takze jsem si oddechla. A az od tohoto ultrazvuku a techto vysledku si to zacinam opravdu hodne uzivat. :slight_smile:
Porodnici jeste vybranou uplne nemam. Ale asi bych chtela Brno-Bohunice. Jenze pry je tam dost naval, tak nevim.
Ja mam astma, takze bych chtela urcite do nejake vetsi porodnice, kde jsou na takove pripadne komplikace vybaveni. Clovek nikdy nevi,co se muze pri porodu stat....
A co ty? Co to brisko-uz nejake mas?Nechces hodit fotecku? :slight_smile:
8. dub 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko: no já sem taky unavená teď víc než předtím, ale doufám, že se to pak srovná.
Kal letíte na dovču? To je super - to si určitě užiješ.
Mě to doma celkem utíká - furt je co dělat, ale musim se k tomu přimět :grinning:
Mimi sem už viděla, jak se vrtí - a při tom screeningu (NT+) se vrtěl strašně - mával rukama a kopal nohama - vůbec se mu to nelíbilo - jak doktorka talčila na břicho. Já na ty tripple testy jdu i když sem už byla na tom NT+ - výsledky sem měla taky skvělý 1:14600, 1: 44000 - takže ty tripple testy snad už budou jen formalita
Já už se musim jít zapsat příští čtvrtek do porodnice k Apoklináři - tady v Praze je to tak, že se musíš zaregistrovat 14+0 nebo pak máš smůlu...taky chci být rači ve větší porodnini kvůli trombofilii
tak teď dávám do kupy ty fotečky a za chvilku je vystavím :wink:
Mimi sem viděla se vrtět, ale už se těšim až to ucítim každý den :dizzy_face:
8. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi
Ja jsem z Ostravy,bydlela jsem ale taky na Praze 6 ale ted zijeme s muzem kvuli jeho praci az v Cine,to je celkem zajimave na prvni tehotenstvi:slight_smile:Do Cr ale jedu za chvili na 2 mesice,tak se uz moc tesim na ceske jidlo:slight_smile:Ja uz chci taky vedet pohlaviiii,nemuzu se dockat,jinak jmen pro holcicku mame dost ale pro chlapecka je to horsi..
Jake jmena si vybrala?
8. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, taky se některá z vás cítí tak netěhotně jako já? Nejradši bych chodila každý týden na UTZ, jestli tam mimi je. Měli sme v říjnu zamlklé těhotenství, tak sem teď trošku taková vystrašená, jestli je vše OK. Doktorka mě sice říkala, že můžu byt jen ráda, že nemám žádné nevonosti, ale já bych je snad i radši měla :grinning:
8. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band Letime do Parize a pak na vikend jedeme na hory do Svycarska na hotel-na prochazky apod. Hrozne moc se tesim!
Aha, tak ja myslela, ze kdyz jdes na NT+,tak pak tripple testy nemusis absolvovat. Protoze pry tripple testy casto vychazi falesne pozitivne a nejsou tak presne-zrovna se to stalo kamaradce pred 2 mesicama. :frowning2:
No, tak to je ale mazec s tou porodnici. To ja bych ani nemohla. Ja zatim pracuju a ziju ve Svycarsku a do CR se nastalo vracim az v pulce cervence, tak to bych mela asi smulu. :sweat_smile:
Jee, krasne fotecky! A nadherne brisko! To mas focene vecer nebo rano? Protoze ja vecer mam pekny kopacak a rano nic-dnes jsem se chtela pochlubit kamaradce s briskem a zrovna dneska uplne splasklo. :grinning:
8. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Jee to bud rada, ze je ti dobre! Ja sice nezvracim, ale vecer mi neni nejlip a mam zaludek na vode-at nejim nebo jim, je to jedno. I v noci me boli bricho a prsa. A jsem strasne unavena. Uz se tesim az to prejde. :grinning:
U tebe se neprojevila ani ta unava? Ta mi vadi asi nejvic... :confounded:
8. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko no zezačátku bych v práci celý den prospala, teď už je to lepší, manžel mě taky říká ať neblbnu, že každá ženská je jiná, no tak se budu muset uklidnit :grinning: nebo se ze mě picne :grinning: :grinning: :grinning: Na NT jdu až 19.4....tak to čekání musím přežit. :dizzy_face:
8. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - no tak to je nádhera - moc si to užijte :wink:
No tak to chodíš k doktorum taky tam viď - tady se furt prneferujou ty tripple testy - i moje kamarádka má s nima teď problém a musí na plodovku :frowning2: ach jo - doufám, že mě tohle nepotká :frowning2:
Ve čtvrtek si budu připadat, jako za komančů ve frontě na banány - myslim, že tam sou od 13hodin a já tam du už na 10 nebo 11, aby na mě zbylo místo - :grinning: :grinning: :grinning: nářez
Tu fotku sem fotila dopoledne, ale taky sem snědla půlku melounu :grinning: - taky se někdy zmenšuje, ale teď poslední 2 dny sem jako meloun furt...
a pak na mateřský budeš celou dobu v čechách nebo se po porodu vracíš?
8. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band Jo, chodim k doktorovi tady a taky si to vsechno pekne kralovsky platim. :cry: Zlaty cesko,to mi ver!!
No,pokud jsem dobre cetla na netu,tak i kdyby ti tripple vysly blbe,tak pokud mas NT+ vporadku,tak na plodovcku nemusis. PRotoze NT jsou presnejsi a spolehlivejsi.
Kamoska taky na tu plodovku sla uplne zbytecne a navic pak mela celkem dost bolesti po zakroku-asi 10dni. :frowning2:
No,tak to je opravdu teda narez s tou porodnici! To jsem zvedava, co mi reknou v Brne. :grinning:
Ja mela praveze streda a ctvrtek taky peknej melounek. Ale dneska nic. Vcera jsem na sebe hledela, kde jsem to bricho vzala. A dneska na sebe cucim, kam se zase podelo. :sweat_smile:
Na matersky budu v cesku. Vracime se uz natrvalo. I kdyz myslenka, ze by jsme se pak vratili i s miminkem, nam porad zvoni v hlave. Tak uvidime... To se asi neda uplne planovat. Uvidime, az prcek bude na svete. -uz aby to bylo! :dizzy_face:
8. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - no s tím placením ti věřim, ale i tady je to furt stovka sem stvovka tam - ten NT+ tu stojí 1500,-
no tý mojí kamarádce tam vyšel nějak divně jeden hormon, tak jí ženou na tu plodovku - to já bych se chtěla ještě poradit - na plodovku bych jen tak nešla :pensive: :pensive: :pensive: přece jen to není úplně bezpečné pro mimi
No ještě si ten pupek v létě pěkně užijeme - to bude fuška :grinning: :grinning: :grinning: - taky bych už chtěla mít škvrně doma - to bude paráda :grinning:
Přesně, uvidíte, jak to půjde po narození - taky mám teď 2 alternativy, kde budeme v prvních měsících
8. dub 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band tak tady je to radove v tisickorunach kazde vysetreni! A nejsou to male castky. Napriklad za NT+ jsem dala ted asi 8500Kc. Ale posilam to na pojistovnu a uvidim,jestli mi neco proplati. mozna mi to vrati-aspon cast. netusim...
Ja se leta teda taky pekne desim! :grinning: Ja mam astma a v lete mam nejvetsi problemy, takze mam strach,jak to zvladnu s pupkem a bez leku. To si asi uzijeme....
A jake varianty mate,jestli se muzu zeptat?
8. dub 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - tak to je síla - ale ja fakt, že za ty povinný vyšetření by ti mohli něco vrátit.
No s tím astma to nebudeš mít asi bez léků problémů :unamused: - koukala s, jak to zvládaj ostatní těhule?
Já zase musim každej den píchat injekce na ředění krve - to je taky děsný, ale co by sme pso prcky neudělaly co :wink:
Já mám možnost být buď doma - sem sme se přestěhovali před rokem a moc lidí tu neznáme, taky je tu dost blbej terén na kočárek :rolling_eyes: no a nebo můžeme být u našich - mám švagrovou, co je těhule a termín má o týden dřív a pak několik kamarádek s podobným termínem - pro prcka a kočár ideální, ale děsim se toho, jak bych to s našima zvládala - aby mě moc nepoučovali. sem dost svéhlavá :grinning:
8. dub 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band Jo,ja se divala,jak to zvladaji s astmatem. Ale je to dost individualni,nekomu se astma zhorsi a nekomu naopak zlepsi. Nektere holky musi brat silne leky a nektere neberou nic a je jim fajn. Ja jsem zatim zkusila homeopatika,zkusim to s nima a az kdyby to fakt jinak neslo,tak pujdu do klasickych leku. Ale chci se tomu vyhnout,pokud to pujde. Budu jezdit do solne jeskyne apod. Snad to trosku pomuze....
Tak to mas taky hodne zajimave s tou krvi. :frowning2:
Ale mas pravdu-pro mimco cokoliv. Doted jsem si to tak nebrala, ale od toho NT jsem se do mimca tak zazrala a zamilovala,ze bych udelala fakt uplne vsechno. :slight_smile:
Jeee, tak ja jsem taky pekne svehlava a tvrdohlava. :grinning: Tak to vim presne, co myslis. :wink:
Nemas to lehke rozhodovani... ja to mam asi taky tak nejak. Doma budu bud s rodinou a kamaradkama. Nebo v zahranici jen sama s pritelem a par znamyma,ale zase by jsme byli ve Svycarsku,kde je krasny vzduch,priroda apod. -nebydleli by jsme ve meste, takze na dychani je to idealni. No uvidime, jak to vsechno vyjde. :slight_smile:
8. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko no snad budeš patřit mezi ty, který se to zlepší - mohlo by tomu pomoct i to, že budeš takhle dlouho ve švýcarech
No já jek sem ho teď na tom NT viděla, jak se kroutil a rozhazoval ručičky a kopal nožičkama, tak sem zase bulela...no to je fakt to nejhezčí na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...už se těšim až tam půjde přítel semnou - ty fotky nejsou tak pěkný, jako škvrně na monitoru :grinning:
Však ono se uvidí pak po porodu čemu dáme přednost, jestli klídečku doma nebo houfu lidí u našich. asi to budeme střídat podle sněhu a aby sme nikoho neomrzeli :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band jo, to mas pravdu. Je to prekrasny zazitek! uzasny.... Pritel se mnou teda chodi na kazdy ultrazvuk, byl i na tom uplne prvnim a chce byt na kazdym. A ja mu v tom nebranim a naopak jsem rada,kdyz jsme tam spolu. Takza slza neukapla jen mne,ale i jemu. :slight_smile:
Taky se tesim na dalsi UTZ. Nase miminko spinkalo,tak snad ted bude vzhuru a bude sebou mlet opravdu poradne,at si to uziju. :grinning:
8. dub 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barus25 je mi to moc líto :frowning2: posílám hodně sil a hodně štěstíčka při dalším miminku pokud plánujete....držte se :pensive:
8. dub 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem měla strašnej den :frowning2: :frowning2: Mám kašel jako blázen spolu s neustále tekoucí rýmou a vzít si můžu maximálně Stodal :unamused: Ráno dorazím do práce a co mě tam nečeká?? Písemné napomenutí za neplnění pracovních povinností a za co? mám na krku novou kolegyni, která nezvládá naprosto nic a nestíhám kvůli tomu svojí vlastní práci a co je na tom pro mě nejhorší? stěžovaly si na mě kolegyně z druhý směny - noční, se kterýma normálně vycházím skvělě....obě dvě jsem zaučovala a jsem tam z nich nejdýl. Když jsem kolegyni napsala smsku, že mě to od nich mrzelo, že si šly na mě stěžovat, že se to dalo řešit jinak a že nejsem zvyklá na to že mi někdo podráží nohy, tak mi odepsala , že bych si měla uvědomit, že jsem těhotná a ne nemocná - což jsem vůbec nechápala :frowning2: :frowning2: Podotýkám, že ona sama žádné děti nemá... a včera jsem se cítila, tak že jsem měla opravdu strach jestli vůbec dojedu domů - pálily mě plíce, nemohla jsem se nadechnout, do toho "tuberácký" kašel a rýma , večer zimnice a navrch bolest hlavy. Omlouvám se za román, ale musela jsem se z toho vypsat...nevím co si o tom mám myslet, je mi z toho úplně do breku....Tu "chvíli" už to tam budu muset vydržet....
8. dub 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_77 Tak to bych taky potřebovala takovou zubařku :grinning: Já jsem už od mala chodila k zubaři - chlapovi a to byl dost sadista, když mě to bolelo, tak mi ještě chytil hlavu a vrtal dál :frowning2: , tak možná proto ten strach ze zubaře, ale snad najdu někoho lepšího....
8. dub 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 uf, no to byl den! Co tím sleduje, koza jedna?! Nejde náhodou tak trošku o závist? Kolik je kolegyni a proč nemá děti, nevíš? Lidská závist je nekonečná, i ve věcech, které by normálního člověka ani nenapadly.. :rolling_eyes:
Holky, naše prďolo se na UTZ mlelo jak čertík, kotrmelce, obraty, pak si cucalo palec :grinning: paradoxně mě polil studenej pot, ptz Damča byl na UTZ stejnej, živé stříbro, no a pak po narození (a vlastně dodnes) to byl extrémní nespavec, přes den naspal 3x20 min, uf! Docela náročné mimčo.. ale co, po tom, co jsem dnes zas viděla ve zprávách o jedné nemocné holčičce, jaký mají celá rodina trápení, už raději mlčím! Ať se mrská mrška malá a pak málo spí, hlavně, ať je zdravé!!
@band taky jdu k Apolináři, ale ve středu.. Ty plánuješ už tak brzo? Já pořád váhám, jak to načasovat, četla jsem i nějaké diskuze na toto téma a vyšla mi jako OK ta jedenáctá hodina.. ale i tak je to pruda, sedět tam 2 hodiny :confounded:
8. dub 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka - jé tak to je škoda, že mi napsali tu MS o jeden den dýl (špatně) mohly sme si tam spolu pěkně posedět :grinning: :grinning: :grinning: - já vůbec nevim v kolik tam půjdu, ale taky sem si říkala, že kolem tý 10 - 11. mohla bych tě poprosit, aby si mi pak písnula, jak to tam šlo? To by si byla moc hodná...
8. dub 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka kolegyně je stejně stará jako já - 22 let, ale touto smskou mi dokázala,že rozumově je asi na úrovni dvanáctiletého dítěte a to nevím jestli ji nepřidávám....je to hrozný, jak něco takovýho může člověka vůbec napadnout vyslovit, kor když o tom ví prdlajs....
Jinak naše mimi na UTZ pravý opak, chrnělo jak dudek :slight_smile: Nožičky jednu přes druhou a ruce nad hlavou :grinning: Boží pozice, prostě pohodička, asi bude po mě - hrozně ráda spím, a svatá pravda ať je radši mimčo pak živější, ale hlavně ať je zdraví :wink:
9. dub 2011 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko
Ja uz se taky nemuzu dockat..Za 2 tydny me ceka ultrazvuk v 16.tydnu,ale stejne si myslim,ze je jeste brzo,aby neco videli..ale treba budu mit stesti:slight_smile:Je mi jedno co to bude,jen uz to chci vedet:slight_smile:))
9. dub 2011 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek