• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@mmiirrkkaa - já kupovala nějaký obyčejný, pevnost jsem moc nezkoumala, ono to tím nijak "nedrhneš", jen fakt poťupkáním krásně vysušíš a na to asi je fuk, jak jsou pevný, to nestihne cuckovat, nebo teda aspoň mě to žádnou neplechu nedělalo:grinning:
28. srp 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Díky za info. Výstupní list si dovyřídím ve středu až odevzdám klíče a kopy cartu a bude. Vyklizeno mám už od června, tak to bude rychlý. Ale na to mávání se moc netěším...
28. srp 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa neboj, to tak rychle uteče, že tam za chvilku budeš zpátky, včera sem se bavila s kamarádkou a ta už pujde za půl roku zpátky do práce, ty 3 roky tak utekly, že ani neví jak :wink: :grinning:
28. srp 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Buď úplně v klidu. já ty malé břuška tady taky nechápu :grinning: Mám stejné břicho jako ty, zatím 16 kg nahoře. U Honzy jsem to měla stejně, sice mi nic neprasklo, ale co není, může být :slight_smile: Lidi mi říkají, jestli nečekám trojčata, mě to přijde ale úplně normální a neřeším to :slight_smile:
28. srp 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka No tak hlavně, že v tom nejsem sama :slight_smile: , u nás v baráku mě potká jedna "milá" paní sousedka a pokaždý se mě taky ptá jestli tam nejsou dvě a slyšela jsem to celkově už mockrát a když řeknu, že mám termín až v Říjnu, tak se všichni hrozně diví :grinning: :grinning:
28. srp 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 :grinning: úplně stejně. Kolikrát se mi ten termín ani nechce říkat, ať se vyhnu těm jejich vykuleným očím :grinning:
28. srp 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vajenka @pavlina88 Někteří jsou fakt na hlavu. Nevím, jestli jsem to už nepsala, ale mě v jednom obchoďáku odchytla taková ta naháněčka a prý jestli nechci využít letní kaci a pořídit si výhodnou permici do fitka. Tak jsem ji ujistila, že fakt nemám zájem. Asi v životě neviděla těhu břicho...
28. srp 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa tak to snad není možný :angry: Mě to vždycky tak vytočí!! Pak když se tě na to někdo ptá 5x do týdne, tak už je to fakt otravný!! No mě se stalo něco podobnýho - jak rozdávají u metra takový ty letáky na společný hubnutí, tak ho taky pokaždý dostanu :grinning:
28. srp 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88
@vajenka - holky ono si fakt nevyberete, já zas pořád slyším, že mám bříško malý a běžně se mě ptají, že odhadují, že termín porodu mám tak kolem vánoc, že? A strašně se diví, že UŽ na začátku října:grinning:. A před ca měsícem mě stejně jako @mmiirrkkaa v Globusu zastavily dvě slečny, že jestli si nechci nechat změřit poměr tuku v těle a nechat sestavit redukční jídelníček:grinning:. Tak jsem je ujistila, že nejlepší redukci vidím v tom, že porodím:grinning:. Mě to teda neštve, spíš mě to vždy pobaví:grinning:. Nejvíc jsem si toho vyslechla minulý týden na té bráchové svatbě - to všichni, jak jsem čilá, že jsem ca měsíc a půl před porodem a normálně tam funguju,...Co mi asi jinýho zbývá ne:grinning:
28. srp 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88
@vajenka
@mmiirrkkaa Holky, některý lidi jsou fakt pitomý. Mají pitomý řeči za každou cenu. Takový lidi jsou buď pitomí a ani nevědí, co říkají anebo jsou prostě protivní a naschvál si chtějí do někoho rýpnout. Takový lidi úplně nesnáším. Je mi jasný, jak vás to musí vytáčet! Já to nechápu, čím ty lidi přemýšlej... Kašlete na ně, jste prostě těhulky a máte pořádný bříško, ve kterým nosíte poklad! Krásný bříško! Ale stejně to člověka vytočí :slight_smile:
28. srp 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Manžel mi to taky pořád opakuje :slight_smile: Dík :slight_smile:
@petapete To je pravda, člověk si nevybere :wink: Chtěla jsem se zeptat, jak se jmenují ty homeopatika na kojení. A jak se užívají. Měla jsem je v prvním těhu, ale už si nepamatuju. Taky jsem si objednávala na lekarna.cz. Jaké sis objednala vložky? Já nakonec Batist, připadaly mi delší...
28. srp 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že pitomý je mé oblíbený slovo... jsem se tak vytočila :slight_smile:
28. srp 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete @mmiirrkkaa @pavlina88 Tak mě měření tuku a redukční jídelníček nabízely dvě baby 2x už v pátem a šestém měsíci. Už jsem to tady psala :grinning:. Taky mě to dost pobavilo.

Jinak já jsem poslední dva dny nějak utahaná, máte to taky některá takhle?
28. srp 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka - jsou to ricinus communis 5CH :wink: a dávkování by mělo být 5kuliček 2x denně:wink:. Vložek tu mám ještě po prvním porodu dva balíky Samu a teď jsem si vzala ty Batistky, taky právě proto, že by měly být delší:wink:, tak uvidím, jak budou který vyhovovat, mě teda celkem seděly i ty Samu, tak v případě potřeby dokoupím jakýkoli z nich:slight_smile:

@ilonne - jj, já to o tom globusu taky psala, bylo to právě až snad v půlce sedmýho měsíce:grinning:. Já jsem utahaná průběžně furt, takže těžko soudit:grinning:
28. srp 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Já jsem utahaná celé těhotenství :slight_smile:
28. srp 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 @petapete Já právě teď byla docela v pohodě, i na té svatbě jsem vydržela strašně dlouho, ale teď jsem nějaká urvaná. Je fakt, že v noci nemůžu moc spát, tak se to asi projevilo. A i se mi blbě dýchá.
28. srp 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne No pravda je, že poslední dny mi je hůř... je to teda i tím, že jsem nemocná, ale i těhotenství mě zmáhá čím dál víc... Bolí mě záda, břicho a předevčírem jsem měla tak luxusní poslíčky, že mě málem vezli do porodnice :slight_smile:
28. srp 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Utahaná jsem pořád a jak byla ta vedra, tak ještě víc než vždycky :slight_smile: Obdivuju holky, který už mají jedno mrně doma a musí se mu věnovat. Já jak můžu, tak spím...

Jinak kromě těch blbých keců mě ještě víc vytáčí to, jak mi každej (nemyslím cizí lidi, ty naštěstí ne) hrabe na břicho. Když člověk není těhu, tak na vás taky nešmataj a jak je tam boule, tak si každý myslí, že to je veřejnej majtek nebo co. Když se někdo zeptá, jestli si může sáhnout, tak mu to dovolím, ale to když si někdo automaticky sahá vydejchávám špatně. Ale jsem takový blbec, že nahlas nic neřeknu. Máte to některá taky tak? Nebo jsem divná sama :slight_smile:
28. srp 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Nestraš s poslíčkama, děsím se toho, až to přijde... I když jsme ve fázi, že klidně můžou přijít... A jak jsi to uklidnila, sprchou?
28. srp 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - tak já jsem taky v pohodě, na svatbě jsme vydrželi teda do jedenácti, ale zas vlastně od sedmi od rána:grinning:, ale to dýchání je pruda, hlavně když sedím delší dobu v polosedě nebo příp. ležím na zádech, tak se nemůžu dodechnout teda vůbec, ale ono to do porodu už asi moc lepší nebude:grinning:, takže to beru tak jako, že to k tomu patří:slight_smile:.

@mmiirrkkaa - my máme asi "uvědomělý příbuzenstvo a známý", ale na břicho mi nikdo nešmatlá - ani teď ani v prvním těhu (teda akorát kamarádka, která teď před třema měsícema porodila a byla tu teď na návštěvě, tak ta mi břicho "patlala", ale to jsem brala v pohodě, jinak akorát sem tam mamka pohladí a jako že pozdraví Filípka, tak to beru:wink:. Jinak si nikdo nedovolí - se asi tvářím dostatečně odrazujícně:grinning:

@milada2 - poslíčky asi ani nevím, co to je, v prvním těhu jsem je ani nezaznamenala a teď nevím...sem tam mě teda to břicho bolí jak na ms, ale to mám průběžně celý těhu, spíš asi jak se rozpíná a natahuje děloha, tak nevím, jestli poslíky nemám nebo je jen nepoznám:grinning:
28. srp 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa @petapete Mě to zpočátku nedošlo, že to jsou pošlíčci, pak jsem zjistila na internetu, že to asi bude ono... těžko se to popisuje... hrozně mi tvrdlo břicho, ale zároveň mě to i docela bolelo a jako by se to dole stahovalo... automaticky jsem to začala prodýchávat, po nějaké době to na chvíli přestalo a za chvíli zase... dělalo mi to skoro celý odpoledne, mamka s manželem už byli na nervy, byli jsme zrovna na návštěvě u našich a na couračce ve městě :slight_smile: Pomohlo mi, když jsem si lehla a byla v klidu.

Jinak chmatání na břicho by mi taky vadilo, dopředu jsem se toho děsila. Stalo se asi jen párkrát, že chmátl někdo známý a bez zeptání, a to mi teda vadilo, ale neřekla jsem nic. Jinak švagrový mi sice po břiše lezly snad hodinu, ale dopředu se zeptaly a byly tak šťastný, že mi to nemohlo vadit :slight_smile: a hlavně, já se skoro s nikým ani nevidím, tak po mě ani nemá kdo chmatat. Ale dneska se chystám na rodinnou oslavu, tak uvidíme... :slight_smile:

Jinak mě ještě napadlo k tý velikosti bříška, že mě zas naopak kolikrát přišly líto řeči jakože nemám žádný bříško a kdeže to miminko mám... a vždycky zrovna když jsem si říkala, že už mi to bříško konečně narostlo :slight_smile:
28. srp 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 - aha, tak to nemám:grinning:. A neměla jsem ani s Lukášem...mě právě na břicho nechmatal nikdo ani na té bráchové svatbě minulý týden a že tam bylo známých:grinning:. Ale dost jich už je "dětných", tak si asi ty ženský pamatovaly, že jim to vadilo a nedělají to:slight_smile:. Mě teda nějak extra ty řeči nepřijdou líto, břicho mám malý a je to prostě fakt, nic s tím nenadělám a holt lidi mají potřebu to člověku oznámit, jak kdyby to sám nevěděl:grinning:. Ale zas to beru, že to třeba kolikrát myslí jako lichotku, že prostě nevypadám jak skoro těsně před rozsypáním a chtějí potěšit (možná ne, ale holt jsem od přírody optimista, tak to tak beru:grinning:)
28. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Tak mě se to stávalo hlavně u prvního těhu - chodila jsem do práce a víc mezi lidi :slight_smile: Taky mi to dost vadilo a taky jsem neřekla nikomu nic. :wink: Teď jsem většinou s Honzou na zahradě a moc ne mezi lidma, tak už to nezažívám. Ale byla jsem rozhodnuta, že si koupím těhu tričko NESAHAT, KOPU! :wink: :wink: :wink:
28. srp 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Když to tak pročítám, asi nás ovládají nějaký hormony - když nám někdo říká, že máme velký břich -štve nás to, když se diví, že to břicho je malý - tak taky... Je teda pravda, že kolkrát jsem protivná i sama sobě, to je fakt. Ale za 2 měsíce budou mimča venku a my se snad hodíme do klidu :dizzy_face:
28. srp 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Jo, jo, přesně jak píšeš :slight_smile: Tohle spíš tak v půlce těhu, teď už nějaký bříško mám a taky to beru spíš pzitivně, jako že to myslí jako lichotku. Ale já se díky svým zdravotním potížím pohybuju tak, že si okolí kolikrát myslí, že jdu rodit a tak radši prchají a žádný blbý řeči už si ani nedovolí :slight_smile:
28. srp 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hezkou neděli holky .. vařím oběd a nakukuji ...

já včera první "věci" do tašky do porodky naházela - vložky na spodek, vložky na prsa, plínky pro mimčo, vlhčený ubrousky, toaleťák normální a vlhčený s dubovou kůrou, bepanthen ...
28. srp 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa za dva mesice, az budou mimca venku si myslim, ze se moc do klidu nehodime :grinning: Nas cekaj krusny chvilky.. Pfff..se netesim na ty zacatky.
Ty vlozky, co pisete, to jsou jakoby normalni? Ty neprodysny? Nevite nahodou, kde by se daly sehnat ty papirovy, co maj v porodnici? Minule jsem skoncila na vatovejch, ale ty poustej chloupky obcas. Ty papirovy jsou super. Ja normalni vlozky vubec nemuzu pouzivat. Asi kvuli ekzemu. Je to des.
28. srp 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 To jsou normálně ty porodnické, prodyšné bez igelitu... http://www.lekarna.cz/vlozky-porodnicke-batist-20ks/
28. srp 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem se holky chtěla zeptat. Ten maliník máte normálně v nálevových sáčkách nebo sypaný?
28. srp 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka po edovi jsem mela ty hartmann, popis je v podstate stejnej a ty jsem nemohla mit taky. Jedine papiraky nebo vataky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechapu, proc se ty papirovy nedaj koupit.
28. srp 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek