• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@mmiirrkkaa díky za info :wink:
29. srp 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Já mám taky v plánu látkovat. Klasické pleny mám od mamky a něco málo na zkoušku jsem dokoupila. Startovací balíčky sice mají, ale nejdříve chci zkusit, zda mi to vůbecbude vyhovovat a pak budu rozšiřovat výbavičku. Nerada bych koupila start balíček za tisíce a pak to ani nevyužila... Ale chtěla bych, aby mě to chytlo a to jak kvůli ekologii, tak i kvůli penězům. Jinak ten obchod Brána k dětem má prodejnu i v Praze, takže to můžeš omrknout na vlastní oči a nemusíš platit poštu.
29. srp 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak po dnešní kontrole jsem na to podobně jako @adenka84, bříško mi šlo dolů a mám CS 3, což opět nevím jestli je dobře nebo špatně. Ale asi dobře, páč se to prý pěkně chystá. MUDr. mi řekla, že to nejspíš bude dřív než termínu, ale je to prý dobře, páč prý stejně nechceme přenášet a ano má pravdu - nechceme přenášet.
29. srp 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska byla u dr. Do svatby pry muzu byt v klidu, porod zatim nehrozi. A pak hned musim na kontrolu, aby se doktor podivat, jak moc jsem na svatbe radila a co to udelalo s malym. :grinning:
Jinak ale maly je dole zadickama, je otoceny dokolecka, takze celkem drsna poloha. Rekl mi, ze na 80% mam pocitat s cisarem. Ale ze to zalezi na doktorovi, ktery bude mit sluzbu, az dojedu rodit. Ze se musi pockat, nez mi praskne voda nebo nastoupi kontrakce, pak do porodnice a tam se teprve bude resit co a jak. Odchazela jsem od nej jak oparena. Zrovna vcera mi rikala kamoska, ze ji nechali 16 hodin a pak az delali cisare-stejny problem jak ja. Mala byla nozickama a porod nepostupoval. Pekne se toho desim. :frowning2:

Jinak CS mam taky 3.

Holky, ja nevim, jestli mam pit malinik a jist uz tu pupalku nebo ne. Abych to nejak nepokousela. Do toho 11.9. musim vydrzet, pak uz se muze dit cokoliv. :slight_smile: Co myslite?
29. srp 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Tak to já ti bohužel neporadím, já se na nic takového zatím nechystám. Možná se zeptám v porodnici, ale tam jdu až příští středu. Hezká poloha, třeba se pomalu otáčí. My jsme pořád hlavou dole, ale pěkně se tam poslední dva dny šponuje.
29. srp 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Hele bylo to na emiminu, teď jdu ještě pracovat, ale večer to dohledám a hodím ti odkaz, ale asi bych to radši nečetla. Taky by se mi bez té informace žilo líp.

Jo holky a kdo jste z Prahy a nemáte ještě dárek z Malvíka, sjeďte tam nebo vyšlete manžela s průkazkou (taky jsem to tak udělala, páč měl zrovna cestu okolo). Stojí to za to, je tam mraky věciček a fakt krásných! Mám z toho radost. Mrkněte ...
29. srp 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Baby Bjorn máme po prvním prckovi a spokojenost :slight_smile:
29. srp 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa prosím Tě a nevíš, kde mají ten obchod? našla jsem jen kamenný obchod v Brně
29. srp 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa jsem pako, už jsem to našla na jejich stránkách :slight_smile:
29. srp 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana my nastupujem do školky ve čtvrtek a je mi z toho špatně :unamused:
@petapete taky jsem prckovi prádlo jen vyprala a prohnala sušičkou :wink:
29. srp 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko nechápu, že Ti při takovéto poloze mimča nenaplánují císaře :unamused:
29. srp 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Já si tam hodlám jet koupit postýlku, ještě nevím jestli sama nebi s manželem. Ale chystáme se tam asio tento týden.
29. srp 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam Jinak já žehlím, ale proto, že se mi líbí jak to vypadá, jinak žehlení nesnáším :angry: .
29. srp 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne gartulace ke kontrole..Cs máš krásné, je vidět že se dobře připravuješ...máš ho naprosto v pořádku..když se koukneš do těhu průkazky tak tam jak se CS zapisuje.. myslím, teď ten garf..si najdeš týden těhotenství ve kterém jsi a úplně dole, je jaké by jsi měla mít CS...takže když si v 36. týdnu tak tvé CS může být až 6..ale to už je dost vysoká prvaděpodobnost předčasného porodu CS 3 je výborný nález..
29. srp 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Aha, tak díky. Já se v tom grafu totiž vůbec nevyznám, je tam takových hodnot a údajů, jako třeba přírůstek váhy, výška fundu apod.. Já bych potřebovala na každou hodnotu zvláštní graf.
29. srp 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak žehlení opravdu nesnáším, manžel mě musí chudák upozorňovat, že bych mu mohla vyžehlit, aby nechodil nahatý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, ale říkala sem si, že věci na mimi trošku přejedu :grinning: :grinning:. Dnes jsem byla v dia poradněš a dr. se nějak netvářila, že nepřibírám, prý jestli není mimi malé, tak sem jí řekla, že dr. na gyndě by určitě něco řekla, kdyby se jí to nelíbilo, a že sme o týden váhově starší, takže mimi prospívá. Nejsem žádný drobek, tak si myslím, že mimi si to bere ze mě. Jím normálně, teď si akorát musím hlídat jídlo k vůli cukrovce, tak nevím, akorát mě vystrašila :angry: byla sem i na gyndě ohledně neschopenky a sestřička mě uklidnila, že paní doktorka by určitě něco řekla, kdyby se jí to nelíbilo. Tak nevím, když moc rychle nabíráme, je to špatně, když nenabíráme, je to taky špatně. :confounded:
V nedělu jedeme konečně dokoupit zbytek věcí, podívat se na kočár a postýlku, tak se těším :dizzy_face:
29. srp 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi No to víš, že by tě upozornila MUDr.. Já přibrala celkem 300g a moje MUDr. je spokojená, že si držím váhu. Na diabetologii nám dokonce říkali, že miminku je to úplně jedno, to si z tebe stejně vezme, co samo potřebuje, ale tobě pak bude blbě a můžeš zkolabovat. Ze mě má taky dost, co brát, takže já jsem spokojená a jak jsem psala MUDr. taky. Jinak s těma manželama jsme na to stejně, ten můj se mě taky občas ptá, co si jako má vzít na sebe a jestli si to má sám vyžehlit :grinning: :grinning: :grinning:.
29. srp 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi @ilonne tak jsem asi zase divna, zehleni mi nijak nevadi :slight_smile: naopak se u nej docela odreaguju a hlavne se mi libi jak je pradlo krasne uhlazeny :slight_smile:
29. srp 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis To mě se taky líbí, ale nic to nemění na tom, že to nenávidím. Co kdybych Ti vždycky koš poslala a ty mě vyžehlený zpátky? :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne kdyby to slo po netu tak klidne :slight_smile:
29. srp 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis tak já se přidám jo? :grinning: :grinning: :grinning:
@ilonne taky si myslím, že kdyby to nebylo OK, tak něco řekne, mám zatím 2kg, ale sem ráda, je mě dost :grinning: :grinning: za 14 dní na kontrole se jí na to zeptám.
29. srp 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mam vyzehlene uz vsechno. Uz mam i sbalenou tasku do porodnice-az na oddaci list, na ten si jeste 2 tydny pockame. :slight_smile:

Pockejte, to jste jako nektera pribrala za celou dobu treba jen 2kg? To je vtip, ze jo? :cry: Ja mam nahore uz 11 kilo. :pensive:
29. srp 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko nechci tě strašit,ale oddací list dostaneš nejdřív 10-14 dní po svatbě :frowning2:
29. srp 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach my ho teda měli nachystaný hned :astonished:
29. srp 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach
@radus78 Moje teta pracuje na matrice, takze my ho budeme mit hned nekdy pondeli-utery po svatbe. :wink:
29. srp 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme za sebou pěknou tříhodinovku na pohotovosti:grinning:. Už asi tři dny mě celkem pobolívalo bříško a zdálo se mi, že se medvídě méně hejbe než dosud, tak M. pořád stresil, až mě dostresil tak, že jsme raději jeli:grinning:. Takže natočen monitor, prý pěknej, pak jsem teda hodinu čekala na MUDru, ale moc příjemná, mladá, sepsali jsme anamnézu, prohlídla mě a udělala pořádně uzv - zkoumala mimíse a dost i průtoky placentou...výsledek: vše v pořádku, porod ani nic podobnýho nepříjemnýho se nechystá, naopak CS ohodnotila na jedničku, takže nesprávný posun od minulýho pondělí, kdy to MUDra viděla na dvojku:confounded:. Prý čípek dááááleko dááááleko vzadu, rozhodně se nic moc nepřipravuje, medvídě hlavičku vysoko, nikam nenaléhá....průtoky pěkný, medvídě teda nespolupracovalo a furt jí tam něco strkalo, takže nemohla dlouho ty průtoky změřit:grinning:, odhad váhy na 2300g a odpovídá krásně - házelo jí to 34+0tt, jsem 34+2, takže pěkný :dizzy_face:. Akorát se projevil můj syndrom bílého pláště, takže tlak v šílených hodnotách, až kvůli němu navrhla hospitalizaci, tak jsem musela podepisovat negativní reverz s tím, že budu doma provádět důkladně a poctivě selfmonitoring a kdyby cokoli, tak naklušu:grinning:
29. srp 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete takže jsi si užila...ale nakonec vše Ok a to je moc dobře...já kdybych si ničím nebyla jistá a něco se mi nezdálo, bych pro klid duše asi jela také...hlavně, že jste v pořádku..
29. srp 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete tak hlavne, ze je vsechno v poradku. Miminka se min hybou, protoze uz tam nemaji moc mista.
Ja teda maleho citim vic a vic. Posledni tri vecery je to az bolestivy, citim, ze se chce otocit. Snazi se o to kazdy vecer, ale vzdycky se vrati zpatky. Asi uz tam nema dost mista. :frowning2: Ja se citim cely dny vporadku a fakt dobre. Ale vecer kolem osme se maly zacina hemzit a vydrzi mu to vpohode az do jedne, dvou a nekdy i do pul 4 do rana. :-/ Takze usinam kolem treti uz tyden a jsem celkem dost utahana.
29. srp 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84
@nasekuratko - já se jinak cítím taky v pořádku, ale to bříško mě teď ty dva, tři dny pobolívalo a docela mě to znervoznilo, jsem si říkala, aby třeba nebyl nějaký problém i s placentou, třeba i kvůli té cukrovce...a M. právě taky do mě "ryl", že pro jistotu zajedeme a je fakt, že raději jet zbytečně než něco zanedbat...Největší legrace, že když jsem tam čekala v čekárně po tom monitoru na doktorku, tak se medvídě vrtělo tak, jak poslední dny fakt ne, holomek jeden:grinning:. S těma pohybama jsem to taky četla, že už prostě nemá prostor na nějaký velký cvičení:grinning:
29. srp 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ale já mám z čeho brát :grinning: :grinning: tak sem ráda, že sem moc nepřibrala, asi bych se neunesla :grinning: :grinning:
@petapete no hlavně, že je vše v pořádku :wink:
29. srp 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek